The Others (Eric M. Lang)

Tutaj można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SA INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
wilczur
Posty: 282
Rejestracja: 29 maja 2008, 12:08
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

The Others (Eric M. Lang)

Post autor: wilczur »

Za parę dni pojawi się na KS gra planszowa w klimacie Posiadłości Szaleństwa (jak wnioskuję po obrazkach i opisie). Figurki bardzo klimatyczne a i wydawca znany.
Obrazek

Obrazek
Mój Bloog
Moja kolekcja
Pozdrawiam
Wilczur
magneticzero
Posty: 411
Rejestracja: 31 gru 2011, 19:04
Lokalizacja: Rybnik

Re: [KS] The Others - 7 Sins

Post autor: magneticzero »

Figsy są klimatyczne ale jednak ohydne -.- co mnie troche odstrasza od gry.

Co niestety nie powstrzyma mnie przed złapaniem early birda i pewnie zostane w projekcie ze wzgledu na mase strach goli :D
Awatar użytkownika
Rocy7
Posty: 5457
Rejestracja: 05 maja 2013, 14:10
Lokalizacja: Warszawa / Kobyłka
Been thanked: 5 times

Re: [KS] The Others - 7 Sins

Post autor: Rocy7 »

Jak wyglada roznorodnosc scenariuszy? W Posiadlosci mimo jej wszystkich wad ta roznorodnosc celow zostala dosc dobrze zrealizowana.
The Others is an exciting horror board game for 2-5 players, revolving around the themes of terror, corruption and redemption.
One player takes on the role of the horrific 7 Sins, while the remaining players cooperate as a team of supernatural heroes to save the last bastion of hope (the city of Haven) from collapsing into corruption and triggering the Apocalypse. 
Be prepared! Or be consumed...

It's a horror game about temptation and corruption. Heroes versus a player in charge of the monsters. The powers the heroes use is also a corrupting factor.The boardgame will be designed by Eric M. Lang (Chaos in the old world, Quarriors, Marvel Dice Masters and many other incredible titles)Artwork and design by - Adrian Smith (lead designer/artist), Karl and Stefan Kopinski, Paolo Parente, Richard Wright, Jacopo Camagni, Miguel Coimbra and Georges Clarenko.Sculpting by Jacques-Alexandre Gillois,Remy Tremblay and Juan Perezthe miniatures will be PVC. Dust Studio of Paolo Parente will be responsible of the manufacturing, the mold tooling and the quality control.

Gameplay Concepts: In this game, the 7 Sins have become hideous monsters incarnate. These monsters attempt to destroy cities and wreak havoc. In the game, players are the last bastion for humanity in these cities. Each "Sin" monster (of 7 different deadly sins) plays a little bit differently. One player plays as the monsters with the goal of corrupting the city, and advancing the doomsday tract. Other players attempt to dispel the contamination of evil, but the power they use has a corrupting factor.
schizofretka
Posty: 4360
Rejestracja: 13 mar 2010, 17:29
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 6 times

[KS] The Others - 7 Sins

Post autor: schizofretka »

O żesz, nie w miesiącu z zamknięciem PM od Conana!
Ile wychodziły pledge 'all-in' oraz 'wszyatkie exclusives' w poprzednich kampaniach CMoN? Ja wspierałem tylko Blood Rage, który był mocno powściągliwy w tej kwestii.

Stawiam, że może pobić rekord gier na KS-ie.
Doświadczenie CMoN, Eric Lang, arty Adriana Smitha nieziemskie figurki od znanych nazwisk i niegeneryczny, cięższy klimat. Jak niczego nie spierdolą ma szansę wybuchnąć bardziej niż kociaki. A widząc profesjonalizm zajawki zrobionej chyba z rok temu, zdecydowanie podchodzą do tego poważnie.


Sent from my awesome mobile I want to brag about. May contain trace elements of tpos.
Ja bym chciał do ciemnej nocki tak układać z wami razem,
Ale dajcie nowe klocki, albo zmieńcie ten obrazek!
Mogę przynieść
Awatar użytkownika
AkitaInu
Posty: 4021
Rejestracja: 12 lut 2012, 12:43
Lokalizacja: Chorzów
Has thanked: 6 times
Been thanked: 19 times

Re: [KS] The Others - 7 Sins

Post autor: AkitaInu »

Podstawka i dodatek to 150$, plus kilka exclusives to pewnie ok 200-220$

_____________________________
Wysłane z telefonu, przepraszam za błędy ;)
schizofretka
Posty: 4360
Rejestracja: 13 mar 2010, 17:29
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 6 times

Re: [KS] The Others - 7 Sins

Post autor: schizofretka »

Czy ktoś próbował negocjować podwyżkę argumentując, że jak podpisywał umowę gry kosztowały 200-300 zł a nie 800?


Sent from my awesome mobile I want to brag about. May contain trace elements of tpos.
Ja bym chciał do ciemnej nocki tak układać z wami razem,
Ale dajcie nowe klocki, albo zmieńcie ten obrazek!
Mogę przynieść
Awatar użytkownika
wilczur
Posty: 282
Rejestracja: 29 maja 2008, 12:08
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: [KS] The Others - 7 Sins

Post autor: wilczur »

Obrazek
Mój Bloog
Moja kolekcja
Pozdrawiam
Wilczur
Iesthir
Posty: 286
Rejestracja: 18 lut 2015, 10:33

Re: [KS] The Others - 7 Sins

Post autor: Iesthir »

schizofretka pisze: Stawiam, że może pobić rekord gier na KS-ie.
Doświadczenie CMoN, Eric Lang, arty Adriana Smitha nieziemskie figurki od znanych nazwisk i niegeneryczny, cięższy klimat. Jak niczego nie spierdolą ma szansę wybuchnąć bardziej niż kociaki. A widząc profesjonalizm zajawki zrobionej chyba z rok temu, zdecydowanie podchodzą do tego poważnie.
Generalnie gra jest mocno oczekiwania i hype gdzie niegdzie większy niż na Black Plague był.

Jak dla mnie klimat trochę nie ten, ale bardzo jestem zainteresowany jak Lang podejdzie do łazilocha. Tym razem wspieram dla zasad a nie figurek i grafik :)

Tym bardziej, że sądząc po fotach z pierwszego posta + fotach prototypów z rozmaitych konwentów, niestety oprawa graficzna jest bardzo słaba, a już na pewno nie klimatyczna. Śmiem zaryzykować stwierdzenie, że Adrian Smith odpowiada za arty promocyjny + może za projekt postaci. Cała pozostała szata graficzna poszła do kogo innego i rezultat przypomina Zombicide.

Karty postaci są jakieś takie pstrokate, a plansze wyjątkowo czyste i sterylne - jakoś mi to do settingu nie bardzo pasuje.
Awatar użytkownika
pan_satyros
Posty: 6123
Rejestracja: 18 maja 2010, 15:29
Lokalizacja: Siemianowice
Has thanked: 633 times
Been thanked: 507 times
Kontakt:

Re: [KS] The Others - 7 Sins

Post autor: pan_satyros »

Iesthir pisze:
Tym bardziej, że sądząc po fotach z pierwszego posta + fotach prototypów z rozmaitych konwentów, niestety oprawa graficzna jest bardzo słaba, a już na pewno nie klimatyczna. Śmiem zaryzykować stwierdzenie, że Adrian Smith odpowiada za arty promocyjny + może za projekt postaci. Cała pozostała szata graficzna poszła do kogo innego i rezultat przypomina Zombicide.

Karty postaci są jakieś takie pstrokate, a plansze wyjątkowo czyste i sterylne - jakoś mi to do settingu nie bardzo pasuje.
Widzę, że nie tylko moim zdaniem gra wygląda (pod kątem oprawy/grafik planszy/kart postaci) jak lekko przerobione Zombicide.

Spojrzawszy na figurki liczyłem raczej na nieco bardziej brudny klimat - cóż czekam na start kampanii.
Awatar użytkownika
crsunik
Posty: 2869
Rejestracja: 03 sty 2014, 12:12
Lokalizacja: Warszawa Wesoła
Been thanked: 2 times

Re: [KS] The Others - 7 Sins

Post autor: crsunik »

Mój biedny portfel :/
Iesthir
Posty: 286
Rejestracja: 18 lut 2015, 10:33

Re: [KS] The Others - 7 Sins

Post autor: Iesthir »

pan_satyros pisze: Widzę, że nie tylko moim zdaniem gra wygląda (pod kątem oprawy/grafik planszy/kart postaci) jak lekko przerobione Zombicide.

Spojrzawszy na figurki liczyłem raczej na nieco bardziej brudny klimat - cóż czekam na start kampanii.
No nie? Wiemy, że CMON potrafi, pokazało to przy okazji Sedition Wars, gdzie kafle były rewelacyjne (nie mam co prawda, ale zdjęcia widziałem). Tutaj niestety bieda :(

Pozostaje nadzieja (płonna pewnie niestety), że to tylko prototyp.
schizofretka
Posty: 4360
Rejestracja: 13 mar 2010, 17:29
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 6 times

Re: [KS] The Others - 7 Sins

Post autor: schizofretka »

Napawacie mnie nadzieją... Jeśli to ma być w stylu zombicide do rozluźniam poślady.


Sent from my awesome mobile I want to brag about. May contain trace elements of tpos.
Ja bym chciał do ciemnej nocki tak układać z wami razem,
Ale dajcie nowe klocki, albo zmieńcie ten obrazek!
Mogę przynieść
Awatar użytkownika
cohlerc1
Posty: 315
Rejestracja: 11 wrz 2012, 07:30
Lokalizacja: Radzionków
Has thanked: 4 times
Been thanked: 2 times

Re: [KS] The Others - 7 Sins

Post autor: cohlerc1 »

schizofretka pisze:Jeśli to ma być w stylu zombicide do rozluźniam poślady.
I to mnie martwi plansza aż za bardzo przypomina zombicide, w końcu to gra nie tylko Langa ale i guilotine. Mogliby w końcu pokazać jakiś gameplay,bo na zasady nie ma co liczyć jak zwykle. Sytuacje ratuje jedynie to że nie będzie to coop.
Iesthir
Posty: 286
Rejestracja: 18 lut 2015, 10:33

Re: [KS] The Others - 7 Sins

Post autor: Iesthir »

schizofretka pisze:Napawacie mnie nadzieją... Jeśli to ma być w stylu zombicide do rozluźniam poślady.


Sent from my awesome mobile I want to brag about. May contain trace elements of tpos.
Czytanie ze zrozumieniem się kłania :) Z Zombicide ta gra ma wspólną tylko grafikę (I to właśnie mnie boli).

Oprócz tego, jest to zupełnie inna gra, tak jak pisałem, wariacja Langa na temat Dungeon Crawli. Z tego co czytałem wcześniej to w skrócie:
1. Drużyna graczy vs 1 gracz Overlord
2. Overlord przed scenariuszem może wybrać grzech którymi rozegra przygodę. Każdym grzechem gra się inaczej itd.
3. Są smaczki takie jak dynamiczne scenariusze albo możliwość przekabacenia bohatera gracza na stronę Overlorda (jeden z grzechów to potrafi)

Polecam Wstęp, Bohaterów, Niemilców, Madafaków i Korupcję do przejrzenia.

Sam staram się łapać rannego ptaszka, ale z decyzją czy na nim zostanę wstrzymam się do końca kampanii. Tak jak pisałem: Klimat nie bardzo mi leży, ale zasady zapowiadają się ciekawie.
schizofretka
Posty: 4360
Rejestracja: 13 mar 2010, 17:29
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 6 times

Re: [KS] The Others - 7 Sins

Post autor: schizofretka »

Potrafię czytać. Chodzi mi właśnie o grafikę, oraz - pośrednio - charakter rozgrywki. Nie robi się zwykle komiksowej grafiki do mrocznych, poważnych gier, rzadko również do cieżkich. Jak rok temu zobaczyłem zajawkę i pierwsze figurki, zapowiadało się mocno klimatycznie. Zombicide, AQ, Rum&Bones nie mają klimatu, który mógłbym poczuć, a - wobec braku większych informacji - to klimat wrzucił tę grę mi na radar i klimat z niej może zrzucić.


Sent from my awesome mobile I want to brag about. May contain trace elements of tpos.
Ja bym chciał do ciemnej nocki tak układać z wami razem,
Ale dajcie nowe klocki, albo zmieńcie ten obrazek!
Mogę przynieść
Awatar użytkownika
Trolliszcze
Posty: 4776
Rejestracja: 25 wrz 2011, 18:25
Has thanked: 68 times
Been thanked: 1031 times

Re: [KS] The Others - 7 Sins

Post autor: Trolliszcze »

Fiiiguuurkiiii... <fap, fap, fap> Fiiiguuurkiii....
Sorry, nie mogłem się powstrzymać :D Kolejna gra, na którą zaraz będzie (już jest?) wielki hype, mimo że nikt nie widział zasad. No ale nie mój cyrk, nie moje małpy.
Iesthir
Posty: 286
Rejestracja: 18 lut 2015, 10:33

Re: [KS] The Others - 7 Sins

Post autor: Iesthir »

Trolliszcze pisze:Fiiiguuurkiiii... <fap, fap, fap> Fiiiguuurkiii....
Sorry, nie mogłem się powstrzymać :D Kolejna gra, na którą zaraz będzie (już jest?) wielki hype, mimo że nikt nie widział zasad. No ale nie mój cyrk, nie moje małpy.
Czasem jednak warto się powstrzymać, zwłaszcza jeśli to nie twój cyrk i nie twoje małpy :roll:
Awatar użytkownika
Trolliszcze
Posty: 4776
Rejestracja: 25 wrz 2011, 18:25
Has thanked: 68 times
Been thanked: 1031 times

Re: [KS] The Others - 7 Sins

Post autor: Trolliszcze »

Oj tam, oj tam. Zawsze możesz rzucić jakiegoś suchara na temat eurogier 8)
schizofretka
Posty: 4360
Rejestracja: 13 mar 2010, 17:29
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 6 times

Re: [KS] The Others - 7 Sins

Post autor: schizofretka »

Jakoś przy fapowaniu do stefana ci to nigdy nie przeszkadzało...
Ja się fapuję do konceptu, że może powstanie jakaś gra dla starszych dzieci, tak jak kino to nie tylko disney i superbohaterowie.


Sent from my awesome mobile I want to brag about. May contain trace elements of tpos.
Ja bym chciał do ciemnej nocki tak układać z wami razem,
Ale dajcie nowe klocki, albo zmieńcie ten obrazek!
Mogę przynieść
Iesthir
Posty: 286
Rejestracja: 18 lut 2015, 10:33

Re: [KS] The Others - 7 Sins

Post autor: Iesthir »

schizofretka pisze:Potrafię czytać. Chodzi mi właśnie o grafikę, oraz - pośrednio - charakter rozgrywki. Nie robi się zwykle komiksowej grafiki do mrocznych, poważnych gier, rzadko również do cieżkich. Jak rok temu zobaczyłem zajawkę i pierwsze figurki, zapowiadało się mocno klimatycznie. Zombicide, AQ, Rum&Bones nie mają klimatu, który mógłbym poczuć, a - wobec braku większych informacji - to klimat wrzucił tę grę mi na radar i klimat z niej może zrzucić.
Ja, jak pisałem, wchodzę głownie dla Langa i zasad. Figurki to nie mój klimat, ale zdecydowanie pomiędzy klimatem planszy a figurkami i grafikami jest spory dysonans (jeśli nie przepaść). To jest coś co po prostu psuje odbiór gry i z tym się zgadzam. Tak jak pisałem, wiadomo, że CMON potrafi jak chce. Wydaje mi się, że tutaj w pewnym momencie stwierdzili, że jak rzucą mega ciemny klimat/grafiki itd. to gra się zrobi za mroczna i sobie mocno zawężą grupę docelową, stąd wyszedł taki trochę potworek z mrocznymi figurkami i sterylnymi planszami. Z ostateczną oceną wstrzymuję się do jutra, bo mam nadzieję, że albo jest to wersja robocza, albo w rzeczywistości wszystko wygląda lepiej.

Co do samego klimatu, śmiem się nie zgodzić co do każdej gry którą wymieniłeś, ale może to wynikać z innego pojmowania klimatu. Dla mnie podstawą klimatu jest połączenie zasad i rozgrywki. Figurki i elementy są tylko dodatkiem, który ten klimat pomaga budować, ale nie są elementem decydującym. Tzn. (skrajny przykład)) jestem w stanie poczuć klimat w grze zrobionej ze starych kubeczków po jogurtach, jeśli rozgrywka jest odpowiednio emocjonująca a zasady do niej pasują i ją wspierają. I odwrotnie, mogę się wynudzić i wymęczyć przy rozgrywce w grę z elementami najwyższej jakości, jeśli zasady mi nie podchodzą.
Awatar użytkownika
Trolliszcze
Posty: 4776
Rejestracja: 25 wrz 2011, 18:25
Has thanked: 68 times
Been thanked: 1031 times

Re: [KS] The Others - 7 Sins

Post autor: Trolliszcze »

schizofretka pisze:Jakoś przy fapowaniu do stefana ci to nigdy nie przeszkadzało...
O przepraszam, Stefana instrukcje zawsze czytam!
Chociaż u niego ostatnio taka posucha, że chyba rzeczywiście będę fapować przy najmniejszej wzmiance o nowym tytule...

Ale żeby było na temat - i tu pytanie do doświadczonych kickstarterowców (kickstarterciarzy?). Czy na takich produktach można stracić? Bo się zastanawiam, czy by nie wesprzeć (nie po to, żeby grać, no bez przesady). Na pewno macie już na koncie kilka projektów, które ładnie wyglądały, ale z graniem już gorzej - można je potem sprzedać z zyskiem?
schizofretka
Posty: 4360
Rejestracja: 13 mar 2010, 17:29
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 6 times

Re: [KS] The Others - 7 Sins

Post autor: schizofretka »

Ja z decyzją ostateczną to się wstrzymam nie do jutra, a do PM ;)

Co do wymienionych przeze mnie gier - nie chodziło mi, że nie mają klimatu jak jakaś feldówka, tylko że komiks/pulp/grindhouse to nie bardzo moja bajka. Martwa Zima jest jedyną dobrą grą jaką kojarzę, która jest troszkę bardziej serio i zajawki adriana smitha wraz z figurkami z odjazdem typowym dla McVey zapowiadały wreszcie jakiś gatunek o poważniejszym klimacie. Wiem, że cholernie trudno coś takiego zrobić bo wtedy przekroczenie czwartej ściany uderza zdecydowanie bardziej, i jest to pewnie jeden z powodów, dla których luźna konwencja króluje. Nie wiem dlaczego, skoro mamy mroczne seriale i komiksy, gry komputerowe (co kiedyś było nie do pomyślenia!) nie może, mieć też gier planszowych w poważniejszej tonacji. Conan wyglądał pod tym względem już lepiej, a materiał źródłowy pasował do konwencji CMoN znacznie bardziej. Blood Rage, w gruncie prosta eurówka też estetycznie wypadała lepiej niż to co widzimy na zdjeciach, obawiam się finalnych komponentów - ewidentnie gotowych marketingowych ilustracjach poglądowych. Na prototypy zdecydowanie zbyt profesjonalnie zrobione. Cóż, może wszystkie karty w grze bedą już bliższe orygialnej wizji, planszetki graczy są w gruncie rzeczy banalne do zrobienia samemu.


Sent from my awesome mobile I want to brag about. May contain trace elements of tpos.
Ja bym chciał do ciemnej nocki tak układać z wami razem,
Ale dajcie nowe klocki, albo zmieńcie ten obrazek!
Mogę przynieść
schizofretka
Posty: 4360
Rejestracja: 13 mar 2010, 17:29
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 6 times

[KS] The Others - 7 Sins

Post autor: schizofretka »

Można stracić - vide Sedition Wars od CMoN, które na początku wyglądało właśnie fapfapujaco, a wyszła po prostu chujowo. Tutaj jestem na razie dobrej myśli ze względu na Langa i cytowaną gdzieś jego wypowiedź, że to jego największa gra. Dogs of War, które dla odmiany jest dobrą grą, sprzedawane jest po cenach zbliżonych oryginalnym.

Problemy z kupowaniem na sprzedaż są trzy:
1) w polsce nie ma specjalnie rynku by sprzedawać pledge za 200$ (z wysyłką!) jeszcze ze znacznym przebiciem, sprzedaż za granicę jak nie bywasz regularnie by wysłać pocztą krajową już się mniej opłaca/jest trudniejsza.

2) Wielkoprofilowe kampanie trudniej przegapić i więcej jest kopii na sprzedaż. Jeśli do tego okaże sie, że gra była przehajpowana i ludzie sprzedają własne, to popyt może być niższy niż podaż.

3) Jeśli planujesz sprzedać jako egzemplarz 'kolekcjonerski', musisz oferować wszystkie/prawie wszystkie exclusives, a te są u CMoN płatne i podbijają cenę dwukrotnie (przynajmniej) na starcie, a nie wartę będą szeląga, jeśli gra nie jpbędzie dobra, Egzemplarz z kilkoma promosami z klikunastu to już nie to samo, a samo 'więcej dobra' wobec niższych cen w sklepach i drogiej wysyłki do polski nie bardzo rokuje na sensowny zarobek.

W sumie jeśli fani felda zaczynają się interesować czy nie kupić CMoN na sprzedaż, to chyba znak rychłego pęknięcia bańki, tak jak gdy babcia ci mówi, że kupuje akcje...



Sent from my awesome mobile I want to brag about. May contain trace elements of tpos.
Ja bym chciał do ciemnej nocki tak układać z wami razem,
Ale dajcie nowe klocki, albo zmieńcie ten obrazek!
Mogę przynieść
Iesthir
Posty: 286
Rejestracja: 18 lut 2015, 10:33

Re: [KS] The Others - 7 Sins

Post autor: Iesthir »

schizofretka pisze:Ja z decyzją ostateczną to się wstrzymam nie do jutra, a do PM ;)

Co do wymienionych przeze mnie gier - nie chodziło mi, że nie mają klimatu jak jakaś feldówka, tylko że komiks/pulp/grindhouse to nie bardzo moja bajka. Martwa Zima jest jedyną dobrą grą jaką kojarzę, która jest troszkę bardziej serio i zajawki adriana smitha wraz z figurkami z odjazdem typowym dla McVey zapowiadały wreszcie jakiś gatunek o poważniejszym klimacie. Wiem, że cholernie trudno coś takiego zrobić bo wtedy przekroczenie czwartej ściany uderza zdecydowanie bardziej, i jest to pewnie jeden z powodów, dla których luźna konwencja króluje. Nie wiem dlaczego, skoro mamy mroczne seriale i komiksy, gry komputerowe (co kiedyś było nie do pomyślenia!) nie może, mieć też gier planszowych w poważniejszej tonacji. Conan wyglądał pod tym względem już lepiej, a materiał źródłowy pasował do konwencji CMoN znacznie bardziej. Blood Rage, w gruncie prosta eurówka też estetycznie wypadała lepiej niż to co widzimy na zdjeciach, obawiam się finalnych komponentów - ewidentnie gotowych marketingowych ilustracjach poglądowych. Na prototypy zdecydowanie zbyt profesjonalnie zrobione. Cóż, może wszystkie karty w grze bedą już bliższe orygialnej wizji, planszetki graczy są w gruncie rzeczy banalne do zrobienia samemu.
Zmęczony jestem i idę spać, ale odniosę się do pogrubionego zdania bo tutaj akurat kwestia jest prosta jak budowa cepa i sprowadza się do dwóch słów: grupa docelowa :)

Planszówki to relatywnie mały rynek, na tym małym rynku gracze kupujący (przeważnie) drogie gry figurkowe to kolejna nisza. Jeśli weźmie się pod uwagę, że część tych ludzi gra z rodzinami/dziećmi, innym nie podoba się klimat itd. to nagle okazuje się, że grupa docelowa dla mrocznej i poważnej figurkowej gry planszowej jest bardzo mała. Zdecydowanie dużo mniejsza niż grupa docelowa dla poważnej gry komputerowej, komiksu czy serialu. I stąd taka popularność lekkich klimatów i pastiszy, jak również planowany wygląd The Others. :)
magneticzero
Posty: 411
Rejestracja: 31 gru 2011, 19:04
Lokalizacja: Rybnik

Re: [KS] The Others - 7 Sins

Post autor: magneticzero »

schizofretka pisze:
W sumie jeśli fani felda zaczynają się interesować czy nie kupić CMoN na sprzedaż, to chyba znak rychłego pęknięcia bańki, tak jak gdy babcia ci mówi, że kupuje akcje...[/size]
Coś w tym na pewno jest. W Polsce bardzo ciężko sprzedaćgre 300 zł + więc bym się nie napalał na to jeśli naprawde nie chcesz zagrac ani razu.

Czy może ktoś potwierdzić że dobrze przeliczyłem i akcja zaczyna się dzisiaj o 22:00 ?
ODPOWIEDZ