Kingdom Death: Monster (Adam Poots)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
olsszak
Posty: 1821
Rejestracja: 05 lip 2015, 23:51
Lokalizacja: GDAŃSK
Has thanked: 19 times
Been thanked: 37 times

Re: Kingdom Death: Monster (Adam Poots)

Post autor: olsszak »

pan_satyros pisze: 27 paź 2019, 14:46 Planuję podstawkę i może jakiś dodatek lub dwa, ale raczej mniej niż więcej. Gram głównie z żoną więc problem ekipy odpada ;)
Chcę Flower Knighta i może coś większego ale to się zobaczy (Gorm i/lub Smok).
Figurek nie mam zamiaru składać nim nie pogram - gdybym miał sprzedać wolę mieć to jak wysłać hehe
Adam, widziałeś, że ktoś na forum sprzedaje podstawkę?
Rabaty:
Planszostrefa - 11%
3Trolle - 7%
Mepel - 5%
Fancy but Functional - 10%
Awatar użytkownika
krecilapka
Posty: 968
Rejestracja: 26 mar 2013, 09:54
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 38 times
Been thanked: 188 times

Re: Kingdom Death: Monster (Adam Poots)

Post autor: krecilapka »

Żuk zastepuje zaawansowaną zwierzyną do polowania. Coś jakby na etapie Feniksa.
W podstawce poluje się najpierw na Lwa -> póżniej wrzeszcząca Antylopa i na końcu dochodzi Feniks. I żuka bym minej wiecej w to wrzucił. Pozwala wytworzyć ciekawe przedmioty i to w bardzo klimatyczny sposób. Muszą w glebie przejść proces Calcification (w polskiej wersji zwapnienie), oddelegowujesz do tego balsamistów. Te wydarzenia z podrecznika Żuka bardzo mi się podobają. Wiadomo, że to kwestia gustu ale też niesamowite wrażenie na mnie zrobiła historia przyjaźni jaka jest opisana na ostatniej stronie. Ta przygoda ciągnie się przez kilka lat gry, ale ma niesamowitą moc. Po przejsciu wyjscie na ostatnią walkę jest podszyte emocjami jakie zbudowało to wydarzenie fabularne. Historia z tej jednej strony kasuje dla mnie wszystko inne :).
Żuka polecałbym gdy sie juz ma dobrze oblatane zasady walki. Bo przy nim z tą jego kulką i po wyłożeniu kart specjalnych jest co ogarniać. To co jesteś w stanie wytargać z Flower Knighta jest chyba bardziej imponujące pod wzgledem zdobyczy. Jak czujesz, że za czesto umierasz warto klepnąć kwiatka bo ułatwia grę. Żuk jest mniej spektakularny pod wzgledem zdobyczy, ale ma bardzo ciekawe walki. Ale ja bym go ocenił jako taki, jak już podstawkę masz dobrze ograną ;).
No i jeśli planujesz sie zaangazowac w dodatek "Abbysal Woods" który gdzies kiedys w najnowszej fali ma byc to bedize on wymagał Flower Knighta oraz Spidiculesa a także opcjonalnie Zuka właśnie :).
Thanes
Posty: 74
Rejestracja: 28 gru 2016, 20:19
Has thanked: 7 times
Been thanked: 4 times

Re: Kingdom Death: Monster (Adam Poots)

Post autor: Thanes »

Jak wyglądały ceny dodatków na BF rok temu? Mam pewną ofertę ale nie wiem czy czekać 🤔
Awatar użytkownika
Lopek43
Posty: 160
Rejestracja: 14 lut 2019, 13:01
Has thanked: 66 times
Been thanked: 40 times

Re: Kingdom Death: Monster (Adam Poots)

Post autor: Lopek43 »

Sir_Yaro pisze: 24 paź 2019, 22:33 https://play.google.com/store/apps/deta ... pps.scribe
Ale mimo tego wciąż po każdej walce przenoszę dane na kartkę. :P
Ja czekałem jakieś 3 dni.. W niedziele zakupiłem - w środę lub w czwartek przywitał mnie DPD z ogromną skrzynią :)
Awatar użytkownika
Lopek43
Posty: 160
Rejestracja: 14 lut 2019, 13:01
Has thanked: 66 times
Been thanked: 40 times

Re: Kingdom Death: Monster (Adam Poots)

Post autor: Lopek43 »

krecilapka pisze: 27 paź 2019, 15:34 Gorm - zastępuje w zasadzie lwa z podstawki. To na niego się wtedy poluje zamiast na lwa. Więc to dodatek o tyle "użyteczny", że od razu wchodzi do gry. A skoro sie na niego poluje to do niejednej walki z nim dojdzie.
Flower Knight też szybko bo już tak gdzieś od 5roku wskakuje do kampanii, ma też wbudowane zasady dla całej kampanii kwietnych ludzi którzy są wyznawcami Flower Knighta :). Chociaż to taka bardzo umowna kampania, raczej zasady.
Ale Smok (podobnie jak Sunstalker) ma wbudowaną konkretną kampanię, która idzie swoim torem. Gdy się ukończyło podstawkę, to przejście kampanii Sunstalkera czy Smoka daje niezły fun. Jeśli chcesz tchnąć w kampanię nowego ducha to polecam zakup właśnie któregoś z tych dwóch dodatków.

Gorma polecam - ja kupiłem na Ebay - zapłąciłem sporo... ale generalnie robi wrażenie i super alternatywa dla lwa
manicminer
Posty: 821
Rejestracja: 07 wrz 2019, 15:00
Has thanked: 74 times
Been thanked: 103 times

Re: Kingdom Death: Monster (Adam Poots)

Post autor: manicminer »

No i kupiłem. W przyszłym tygodniu powinno dojść.
Teraz czekam na Black friday.
Co myślicie o Vignette of death? I Echoes of death 1 i 2.
O reszcie już poczytałem i już plan zakupów jest. Rozważam jeszcze te dwa. Więc jeśli ktoś ma opinie na powyższe...
QuBek
Posty: 221
Rejestracja: 06 kwie 2018, 15:17
Has thanked: 28 times
Been thanked: 12 times

Re: Kingdom Death: Monster (Adam Poots)

Post autor: QuBek »

No i kupiłem. W przyszłym tygodniu powinno dojść.
Teraz czekam na Black friday.
To już nie lepiej było wytrzymać te 3-4 tygodnie i wtedy kupić podstawkę?
Ja z niecerpliwością dreptam w miejscu, ale jestem twardy!
SuCHaR
Posty: 269
Rejestracja: 25 mar 2015, 22:29
Has thanked: 29 times
Been thanked: 40 times

Re: Kingdom Death: Monster (Adam Poots)

Post autor: SuCHaR »

Rzędu ilu % można sie spodziewać zniżki na podstawkę?
Pzdr
Thanes
Posty: 74
Rejestracja: 28 gru 2016, 20:19
Has thanked: 7 times
Been thanked: 4 times

Re: Kingdom Death: Monster (Adam Poots)

Post autor: Thanes »

Też czekam i przebieram nóżkami ;)
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10915
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3352 times
Been thanked: 3206 times

Re: Kingdom Death: Monster (Adam Poots)

Post autor: japanczyk »

SuCHaR pisze: 30 paź 2019, 15:09 Rzędu ilu % można sie spodziewać zniżki na podstawkę?
Pzdr
Core Set $325 free shipping
Gatherey
Posty: 896
Rejestracja: 20 mar 2017, 09:52
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 16 times
Been thanked: 47 times

Re: Kingdom Death: Monster (Adam Poots)

Post autor: Gatherey »

z 400 na 325$ pewnie będzie.
manicminer
Posty: 821
Rejestracja: 07 wrz 2019, 15:00
Has thanked: 74 times
Been thanked: 103 times

Re: Kingdom Death: Monster (Adam Poots)

Post autor: manicminer »

QuBek pisze: 30 paź 2019, 14:57
To już nie lepiej było wytrzymać te 3-4 tygodnie i wtedy kupić podstawkę?
Ja z niecerpliwością dreptam w miejscu, ale jestem twardy!
Kupiłem używaną. Ale że bossowie są już poskładani, pakowanie trochę zajmie, więc mi wyśle po Świętach.
Rozegram kilka partii, obyczaje jak się gra i kupuje dodatki.
Awatar użytkownika
pan_satyros
Posty: 6127
Rejestracja: 18 maja 2010, 15:29
Lokalizacja: Siemianowice
Has thanked: 642 times
Been thanked: 507 times
Kontakt:

Re: Kingdom Death: Monster (Adam Poots)

Post autor: pan_satyros »

manicminer pisze: 30 paź 2019, 15:50
QuBek pisze: 30 paź 2019, 14:57
To już nie lepiej było wytrzymać te 3-4 tygodnie i wtedy kupić podstawkę?
Ja z niecerpliwością dreptam w miejscu, ale jestem twardy!
Kupiłem używaną. Ale że bossowie są już poskładani, pakowanie trochę zajmie, więc mi wyśle po Świętach.
Rozegram kilka partii, obyczaje jak się gra i kupuje dodatki.
Czekamy zatem na garść wrażeń :)
olsszak
Posty: 1821
Rejestracja: 05 lip 2015, 23:51
Lokalizacja: GDAŃSK
Has thanked: 19 times
Been thanked: 37 times

Re: Kingdom Death: Monster (Adam Poots)

Post autor: olsszak »

manicminer pisze: 30 paź 2019, 15:50
QuBek pisze: 30 paź 2019, 14:57
To już nie lepiej było wytrzymać te 3-4 tygodnie i wtedy kupić podstawkę?
Ja z niecerpliwością dreptam w miejscu, ale jestem twardy!
Kupiłem używaną. Ale że bossowie są już poskładani, pakowanie trochę zajmie, więc mi wyśle po Świętach.
Rozegram kilka partii, obyczaje jak się gra i kupuje dodatki.
Bożego Narodzenia? ;)
Rabaty:
Planszostrefa - 11%
3Trolle - 7%
Mepel - 5%
Fancy but Functional - 10%
QuBek
Posty: 221
Rejestracja: 06 kwie 2018, 15:17
Has thanked: 28 times
Been thanked: 12 times

Re: Kingdom Death: Monster (Adam Poots)

Post autor: QuBek »

manicminer pisze: 30 paź 2019, 15:50
QuBek pisze: 30 paź 2019, 14:57
To już nie lepiej było wytrzymać te 3-4 tygodnie i wtedy kupić podstawkę?
Ja z niecerpliwością dreptam w miejscu, ale jestem twardy!
Kupiłem używaną. Ale że bossowie są już poskładani, pakowanie trochę zajmie, więc mi wyśle po Świętach.
Rozegram kilka partii, obyczaje jak się gra i kupuje dodatki.
Kupiłeś tę z forum, od malego?

Jeśli chodzi o BF, to w zeszłym roku było 325 czy 315$?
Kurcze... kupiłbym dodatki, ale chyba trzeba mieć trochę rozsądku, kupić Core a w przyszłym roku pójść w expansions, prawda? Powiedzcie, że to racjonalne.. proszę :)
manicminer
Posty: 821
Rejestracja: 07 wrz 2019, 15:00
Has thanked: 74 times
Been thanked: 103 times

Re: Kingdom Death: Monster (Adam Poots)

Post autor: manicminer »

QuBek pisze: 30 paź 2019, 21:53 Kupiłeś tę z forum, od malego?
Wszędzie gdzie czytałem było to 325$.
Nie on nadal chyba ma na sprzedaż, ale jedyne co mi powiedział to że jest to wersja 1.5.
Awatar użytkownika
krecilapka
Posty: 968
Rejestracja: 26 mar 2013, 09:54
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 38 times
Been thanked: 188 times

Re: Kingdom Death: Monster (Adam Poots)

Post autor: krecilapka »

QuBek pisze: 30 paź 2019, 21:53 Kurcze... kupiłbym dodatki, ale chyba trzeba mieć trochę rozsądku, kupić Core a w przyszłym roku pójść w expansions, prawda? Powiedzcie, że to racjonalne.. proszę :)
Wg mnie nie ma większego sensu kupowanie z dodatkami o ile nie jesteś bardzo mocno przekonany, że to dla Ciebie gra. Zawartości w grze jest bardzo dużo. Zakładając, że gra Ci się spodoba to przejście jej zajmie Ci całe miesiące. Nie będziesz się nudził aż do następnego roku na pewno.
Thanes
Posty: 74
Rejestracja: 28 gru 2016, 20:19
Has thanked: 7 times
Been thanked: 4 times

Re: Kingdom Death: Monster (Adam Poots)

Post autor: Thanes »

Też pisałem z tym użytkownikiem ale kontakt się z nim po jednym dniu urwał :(

A wiecie czy na dodatki też była obniżka na BF?
Awatar użytkownika
krecilapka
Posty: 968
Rejestracja: 26 mar 2013, 09:54
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 38 times
Been thanked: 188 times

Re: Kingdom Death: Monster (Adam Poots)

Post autor: krecilapka »

Tak dodatki także były taniej.
Awatar użytkownika
krecilapka
Posty: 968
Rejestracja: 26 mar 2013, 09:54
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 38 times
Been thanked: 188 times

Re: Kingdom Death: Monster (Adam Poots)

Post autor: krecilapka »

Tak dodatki także były taniej.
Awatar użytkownika
Sir_Yaro
Posty: 1644
Rejestracja: 21 cze 2014, 18:00
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 47 times
Been thanked: 358 times
Kontakt:

Re: Kingdom Death: Monster (Adam Poots)

Post autor: Sir_Yaro »

krecilapka pisze: 31 paź 2019, 07:34 Tak dodatki także były taniej.
Ja kupiłem smoka za 75$ plus 15 wysyłka. Więc o połowę taniej.
W tym roku mam nadzieje kupić Łowcę za 30-40 i będę miał już wszystko :)
dorelas
Posty: 26
Rejestracja: 11 lis 2005, 00:23
Been thanked: 5 times

Re: Kingdom Death: Monster (Adam Poots)

Post autor: dorelas »

@Sir Yaro

Hej hej , ja tu kiedys pisalem posty 10 lat temu a potem przenioslem sie na BGG a ostatnio ciagnie mnie do consimworld.
Blad... To forum jest jedyne w swoim rodzaju.
Sciagnal mnie tu KDM, a raczej dziwne swedzenie w okolicach listopada i zblizajacego sie BF, gdzie moje mysli nieodparcie i w zupelnie nieoczekiwanych sytuacjach dryfowaly do KDMa. A potem zaczelo sie grzebanie po sklepie KDM, grzebanie po necie , i BUM! wychodzi sir_yaro na starym dobrym polskim forum do ktorego znalazlem jeszcze login.

Pisze wlasciwie glownie po to , zeby ci pogratulowac niezmierzonego zapalu i ogromu pracy przy tlumaczeniu na polski.

Pytania:
- Rozumiem, ze caly material bazuje na Community Edition? Jak kupie orginal a potem wydrukuje i karty beda sie roznic, to nie bedzie z tym problemu? (nie musza byc wtasowywane w inne deki kart?)
Mam problem z grami (albo z soba) , ze moje cialo odmawia zaczecia gry, jak nie przerobie wszystkich mozliwych errat i poprawek. Rozumiem ze KDM to gra odkrywania w ciemno, ale niedorobki zasad maja swoje granice dlatego zalezalo by mi na graniu od razu w CE i raczenia sie przyjemna rozgrywka a nie katorzniczym karaniem za brak min-maxingu. Szczegolnie ze na pewno poszedlbym w sztylety jako fan rogue ;D

- ceny dodatkow byly podczas BF az o polowe tansze? (dragon king mowisz 75 zamiast 150?). Myslalem ze jak podstawka, beda moze 20-25 % max tansze. A tu polowa? no no.

- w tym roku kupujesz Lowce (musze przyznac ze jest super klimatyczny). Tzn. bedziesz miec wszystkie 12 dodatkow? ;D czy wszystko WSZYSTKO (lacznie z pinupami?).

- zrobilem sobie przyspieszony kurs KDMa i kupie pare dodatkow za jednym zamachem. Wiem ze nierozsadnie ale w rok to mozna zejsc z tego padola, nie bede czekac na BF 2020.
Plan minimum to Sunstalker, Dung Beetle i Gorm. Jesli cena dodatkow , jak mowisz bedzie cieta az przez pol to na pewno bym chcial tez lowce i Dragon King dla kampanii.

Tylko wlasnie cos mi tu nie gra. Bo , czy "Expansion of Death Vol 1" https://shop.kingdomdeath.com/products/ ... -1-monster nie kosztowal rok temu podczas BF 777 dolcow?
To dodatki przez pol wychodzilyby taniej pojedynczo wtedy? np. normalna cena "moich" dodatkow to:
075 USD - Gorm
060 USD - Dung Beetle
100 USD - Sunstalker
150 USD - Dragon King
60 USD - Manhunter
60 USD - Slenderman
Przez pol za 6 dodatkow bylo by 250 USD, co by koszt 12 paka czynilo bezsensownym. Chyba ze te najwieksze kampanie sa bardziej przecenione niz male pudelka?

- i czy mamy prawo sie napalac, jak wszystko jest wyprzedane? Podczas BF nagle wszystko bedzie znowu do kupna? Z teog co pamietam rok temu , pojedyncze dodatki byly szybko wyprzedane , tylko 12-pak mozhna bylo do konca BF nabyc.

Jeszcze raz - jestem pod OGROMNYM wrazeniem twojego nakladu pracy i hobby PnP.
Serdecznie pozdrawiam Ciebie i wszystkich forumowiczow (oprocz tego, ktory sie pienil na twoim topiku PnP. To smutny czlowiek o smutnym zyciu i bez pasji).
Moze zagramy kiedys w SE4x jak bede nad morzem? ;D
Marcin

PS - moze tylko jeszcze jedno pytanko odnosnie drukowania kart Community Edition - rozumiem, czytajac twoje posty, ze nie polecasz zadnej drukarni, bo kazda potrafi zrobic karty zajebistej jakosci? (na dobrym papierze i swiecace?). Jak wyciales ten stos kart tak super rowno po bokach? nozyczkami? JAK? ;D
Awatar użytkownika
Sir_Yaro
Posty: 1644
Rejestracja: 21 cze 2014, 18:00
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 47 times
Been thanked: 358 times
Kontakt:

Re: Kingdom Death: Monster (Adam Poots)

Post autor: Sir_Yaro »

dorelas pisze: 18 lis 2019, 01:25 @Sir Yaro

Hej hej , ja tu kiedys pisalem posty 10 lat temu a potem przenioslem sie na BGG a ostatnio ciagnie mnie do consimworld.
Blad... To forum jest jedyne w swoim rodzaju.
Sciagnal mnie tu KDM, a raczej dziwne swedzenie w okolicach listopada i zblizajacego sie BF, gdzie moje mysli nieodparcie i w zupelnie nieoczekiwanych sytuacjach dryfowaly do KDMa. A potem zaczelo sie grzebanie po sklepie KDM, grzebanie po necie , i BUM! wychodzi sir_yaro na starym dobrym polskim forum do ktorego znalazlem jeszcze login.

Pisze wlasciwie glownie po to , zeby ci pogratulowac niezmierzonego zapalu i ogromu pracy przy tlumaczeniu na polski.
To jest wysiłek grupowy. I wcale ne koniecznie ja włożyłem w to najwięcej pracy. ;)
Pytania:
- Rozumiem, ze caly material bazuje na Community Edition? Jak kupie orginal a potem wydrukuje i karty beda sie roznic, to nie bedzie z tym problemu? (nie musza byc wtasowywane w inne deki kart?)
Mam problem z grami (albo z soba) , ze moje cialo odmawia zaczecia gry, jak nie przerobie wszystkich mozliwych errat i poprawek. Rozumiem ze KDM to gra odkrywania w ciemno, ale niedorobki zasad maja swoje granice dlatego zalezalo by mi na graniu od razu w CE i raczenia sie przyjemna rozgrywka a nie katorzniczym karaniem za brak min-maxingu. Szczegolnie ze na pewno poszedlbym w sztylety jako fan rogue ;D
Tłumaczenie bazuje na oficjalnej wersji 1.5 którą posiadam(y). Jeśli coś było w podstawce ewidentnie źle, nie wygodnie lub idiotycznie to to zmienialiśmy. Ale jakoś szczególnie dużo tego nie ma. Przy dodatkach poprawiamy błedy wymienione na liście znalezionej na BGG. Przy drzewie poprawiłem masę tekstu plus została dodana cała strona wyjaśnienia jak ten dodatek działa bo dosłownie nikt z 4 osób nie potrafił tego bełkotu zrozumieć.

KDM to jest katorga "by design" :) Jeśli liczysz, że przejdziesz grę za 1/2 razem to albo masz worek szczęścia albo będziesz grał wg złych zasad.
- ceny dodatkow byly podczas BF az o polowe tansze? (dragon king mowisz 75 zamiast 150?). Myslalem ze jak podstawka, beda moze 20-25 % max tansze. A tu polowa? no no.
podstawka zwykle kosztuje o 75$ mniej. Dodatki różnie. DK kosztował mnie połowę normalnej ceny. Inne rzeczy kupowałem przez PM dużo wcześniej więc ma to nie zbyt duże odniesienie.
- w tym roku kupujesz Lowce (musze przyznac ze jest super klimatyczny). Tzn. bedziesz miec wszystkie 12 dodatkow? ;D czy wszystko WSZYSTKO (lacznie z pinupami?).
Nie. Interesują mnie tylko grywalne komponenty. Inne bardzo rzadko nawet oglądam.
- zrobilem sobie przyspieszony kurs KDMa i kupie pare dodatkow za jednym zamachem. Wiem ze nierozsadnie ale w rok to mozna zejsc z tego padola, nie bede czekac na BF 2020.
Plan minimum to Sunstalker, Dung Beetle i Gorm. Jesli cena dodatkow , jak mowisz bedzie cieta az przez pol to na pewno bym chcial tez lowce i Dragon King dla kampanii.
Wierz mi. Podstawka Ci wystarczy na baaaaaaaaardzooooo długo. W podstawce jest mnóstwo dobra. Ja kupiłem grę aby ją sprzedać i zarobić. Otworzyłem zobaczyłem ile tego jest i zostawiłem sobie :) Gorma bym wziął aby zamienić Lwa na coś nowego ale więcej wg mnie nie będzie i potrzebne. Chyba ze będziesz tłukł kdm co drugi dzień przez cały rok.
Tylko wlasnie cos mi tu nie gra. Bo , czy "Expansion of Death Vol 1" https://shop.kingdomdeath.com/products/ ... -1-monster nie kosztowal rok temu podczas BF 777 dolcow?
To dodatki przez pol wychodzilyby taniej pojedynczo wtedy? np. normalna cena "moich" dodatkow to:
075 USD - Gorm
060 USD - Dung Beetle
100 USD - Sunstalker
150 USD - Dragon King
60 USD - Manhunter
60 USD - Slenderman
Przez pol za 6 dodatkow bylo by 250 USD, co by koszt 12 paka czynilo bezsensownym. Chyba ze te najwieksze kampanie sa bardziej przecenione niz male pudelka?
NIe wiem. NIgdy tego tak nie kalkulowałem. Ale mniejsze dodatki były rzeczywiscie mniej przecenione niż smok.
- i czy mamy prawo sie napalac, jak wszystko jest wyprzedane? Podczas BF nagle wszystko bedzie znowu do kupna? Z teog co pamietam rok temu , pojedyncze dodatki byly szybko wyprzedane , tylko 12-pak mozhna bylo do konca BF nabyc.
Poots zabawia się dostępnością którą często ogranicza. Wg mnie to obrzydliwe ale co ja moge zrobić. O ile pamiętam na BF zawsze miałem spory wybór tego co mogę kupić. I jakoś nie wierzę, że nie będzie większośći/wszystkiego dostępnego.
Moze zagramy kiedys w SE4x jak bede nad morzem? ;D
NIezwykle chętnie.
PS - moze tylko jeszcze jedno pytanko odnosnie drukowania kart Community Edition - rozumiem, czytajac twoje posty, ze nie polecasz zadnej drukarni, bo kazda potrafi zrobic karty zajebistej jakosci? (na dobrym papierze i swiecace?). Jak wyciales ten stos kart tak super rowno po bokach? nozyczkami? JAK? ;D
Pamiętaj, że standardowo w drukarni będzie to bardzo drogie. Kart jest z ~1000 i licząc tylko 50gr za sztukę od ręki masz 500zł. Więc trzeba to dobrze przemyśleć co się chce. Tanią alternatywą jest druknięcie kart na 90% i wkładanie w koszulki. Takie przetłumaczenie gry kosztowało by z 50-100zł (jesli nie mniej). Cienki papier foto to 22zł za 100szt...

Co do wycinania samemu to używam skalpela a czasem trymera.
viewtopic.php?f=61&t=44462
dorelas
Posty: 26
Rejestracja: 11 lis 2005, 00:23
Been thanked: 5 times

Re: Kingdom Death: Monster (Adam Poots)

Post autor: dorelas »

hej @Sir_Yaro, nie dostales ode mnie zadnego PMa?
Bo wyslalem juz dwa, a nic nie ma w folderze "Oczekujące na odbiór"

PS - wylaczylem nawet adblocka i wyslalem jeszcze raz. Nadal nie pojawia sie nic w skrzynce. WTF
Awatar użytkownika
Sir_Yaro
Posty: 1644
Rejestracja: 21 cze 2014, 18:00
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 47 times
Been thanked: 358 times
Kontakt:

Re: Kingdom Death: Monster (Adam Poots)

Post autor: Sir_Yaro »

dorelas pisze: 18 lis 2019, 23:24 hej @Sir_Yaro, nie dostales ode mnie zadnego PMa?
Bo wyslalem juz dwa, a nic nie ma w folderze "Oczekujące na odbiór"

PS - wylaczylem nawet adblocka i wyslalem jeszcze raz. Nadal nie pojawia sie nic w skrzynce. WTF
nie dostałem
ODPOWIEDZ