Horror w Arkham: Gra karciana / Arkham Horror: The Card Game LCG (N. French, M. Newman)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
imrowai
Posty: 150
Rejestracja: 09 lis 2018, 21:29
Has thanked: 22 times
Been thanked: 16 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: imrowai »

Witam wszystkich.
Jako Solowy gracz postanowiłem wejść w temat LCG i HwA. Troszkę się napaliłem, przez weekend kupiłem Podstawkę i tak zastanawiam się czy dobrze zrobiłem: W wątku sporo jest na temat dodruków, brakujących paczek i ogólnie odnoszę wrażenie, że może być problem ze spokojnym rozbudowywaniem tej kolekcji - czy mam się o co martwić czy też spokojnie będę mógł sobie wszystko kompletować?

Nie mogę nigdzie namierzyć jakiejś instrukcji ogólnej: na stronie Galakty są rozszerzenia, scenariusze, zestawy mitów, cykle... omg... czy jest gdzieś strona , która totalnemu laikowi w tym temacie wytłumaczy co jest do czego i w jakiej kolejności temat ugryźć.
kozz84
Posty: 735
Rejestracja: 27 lip 2013, 15:06
Has thanked: 17 times
Been thanked: 160 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: kozz84 »

Zrąb gry to cykle mitów. 1 duża paczka rozpoczynająca cykl (z reguły 2 scenariusze + nowi badacze + karty graczy) i 6 małych paczek (jeden scenariusz + karty graczy):

http://galakta.pl/gry/gry-karciane/horr ... postTabs=1

Reszta to bajery.

Jeśli chcesz teraz wejść do koniecznie kup teraz 3 małe paczki (Muzeum Miskatonic, Essex County Express, Nieopisywalna przysięga). Obecnie galakta robi druk na żądanie tych paczek, więc jest okazji kupić je po normalnych cenach.

Kupować polecam tak jak jest na stronie w kolejności wydania. Powoli druk będzie się kończyć dla tych pierwszych cykli, więc kolejne paczki będą znikać z ofert sklepowych.
Awatar użytkownika
Zaan84
Posty: 454
Rejestracja: 16 wrz 2015, 15:14
Has thanked: 16 times
Been thanked: 84 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Zaan84 »

imrowai pisze: 16 wrz 2019, 11:36 Witam wszystkich.
Jako Solowy gracz postanowiłem wejść w temat LCG i HwA. Troszkę się napaliłem, przez weekend kupiłem Podstawkę i tak zastanawiam się czy dobrze zrobiłem: W wątku sporo jest na temat dodruków, brakujących paczek i ogólnie odnoszę wrażenie, że może być problem ze spokojnym rozbudowywaniem tej kolekcji - czy mam się o co martwić czy też spokojnie będę mógł sobie wszystko kompletować?

Nie mogę nigdzie namierzyć jakiejś instrukcji ogólnej: na stronie Galakty są rozszerzenia, scenariusze, zestawy mitów, cykle... omg... czy jest gdzieś strona , która totalnemu laikowi w tym temacie wytłumaczy co jest do czego i w jakiej kolejności temat ugryźć.
Nie obawiaj się, to jest NAJLEPSZY moment na wejście w Arkham Horror (pod jednym bardzo istotnym warunkiem o którym w przedostatnim akapicie). W związku ze wspomnianymi przez mojego rówieśnika kozza zamówieniami na dodruk brakujących mythosów można śmiało zacząć przygodę. Jedyny problem leży w tym że realizacja tych zamówień nastąpi dopiero w grudniu. Niemniej jednak, warto je zamówić i cierpliwie czekać a w międzyczasie dokupić coś innego, np. duże pudło potrzebne do Dunwich (ile razy ja to źle napisałem...) dla postaci i kart i pozostałe dostępne mythosy, albo zrobić to samo tylko że z Carcossą, albo wejść od razu w pierwszy w pełni dostępny cykl czyli Zapomnianą Erę.
Co ja bym zrobił? Skoro zamówiłem dwa pierwsze mythosy do Dunwich to dobrałbym duże pudło do tego i przynajmniej dwa pierwsze dostępne mythosy ("Krew na ołtarzu" i "Bezwymiarowe i Niewidzialne"), ażeby mieć pewność że się nie wyprzedzą w oczekiwaniu do grudnia. Niech sobie czekają. Do tego postacie i karty w dużym pudle Dunwich są bardzo fajne i przydadzą się do innych cykli. a po tym bym zaczął Zapomnianą Erę, bo można sobie w nią spokojnie grać.
I teraz wyjaśnienie tego warunku z pierwszego zdania. Problem leży w tym, że już teraz musiałbyś wydać ok 400 zł na mythosy, których użyjesz w pełni dopiero za jakiś czas, karty graczy i postaci użyjesz w Zapomnianej, jednak przygody lepiej zostawić sobie na czas kiedy będziesz miał resztę cyklu, żeby zagrać całą historię ciągiem.
Z drugiej strony możesz olać to co napisałem wyżej i od razu wejść w Zapomnianą Erę i liczyć na to ze po tym jak pojawi się dodruk to sobie wszystko na spokojnie pokupujesz, trzeba miec na uwadze fakt że druki na żądanie są robione raczej w ograniczonej ilości i mogą być a może nie być, wszystko zależy od tego czy sklepy i Galakta zaopatrzą się z nadwyżką. TL;DR Masz kasę rób tak jak pisałem i wtedy będziesz miał wszystko. Nie masz kasy, wchodź w pełne cykle i licz na szczęście.
imrowai
Posty: 150
Rejestracja: 09 lis 2018, 21:29
Has thanked: 22 times
Been thanked: 16 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: imrowai »

no takiej kasy na stół nie wyłożę na razie :)

Najważniejsze jednak,że nie trzeba cykli kupować od pierwszego , tylko wg. dostępności można i nie stracę wiele jak i wszystkie karty będą działać sensownie?

@kozz84 poleca kupować od pierwszego - dużo stracę lekceważąc tę radę?
Phate
Posty: 931
Rejestracja: 06 lis 2013, 18:31
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 9 times
Been thanked: 33 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Phate »

Ja np. ze względu na brak wszystkich Mythosów zacząłem od Carcossy i nie żałuje - bardzo dobrze mi się gra.
Teraz myślę, nad wejście w kolejny cykl i zastanawiam się nad Dunwich lub Zapomnianą Erę.
Boję się jednak, że omijając Dunwicha będę miał za słabe karty na kolejne cykle.
Awatar użytkownika
Zaan84
Posty: 454
Rejestracja: 16 wrz 2015, 15:14
Has thanked: 16 times
Been thanked: 84 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Zaan84 »

imrowai pisze: 16 wrz 2019, 13:51 no takiej kasy na stół nie wyłożę na razie :)

Najważniejsze jednak,że nie trzeba cykli kupować od pierwszego , tylko wg. dostępności można i nie stracę wiele jak i wszystkie karty będą działać sensownie?

@kozz84 poleca kupować od pierwszego - dużo stracę lekceważąc tę radę?
Gry sobie nie zepsujesz. Fabularnie jest to raczej słabszy cykl (co nie oznacza ze zły!), ma za to fajne postacie ale też nie ma co się zarzynać jak się ich nie będzie miało. Zawsze możesz sobie kupić tylko duże pudło, bo to w nim są bohaterowie i sporo przydatnych kart i zacząć Zapomnianą Erę.
Ostateczną opcją jest cierpliwe przeglądanie forum oraz fejsa w celu kupna używanych cykli, mnie się w zeszłym tygodniu udało za 300 zł kupić cały cykl Carcossy (już miałem zamówiony Druk na żądanie Nieopisywalnej, na szczęście udało się anulować). I jestem mega uradowany, że się udało. Bo wiesz... może najpierw ograj samą podstawkę i zobacz czy gra Ci podejdzie. Jak widzisz, jest to dość droga forma rozrywki i może nie ma sensu się w to ładować jak jeszcze nie wiesz czy to Twoja para ciżemek (właściwie to od tej porady powinienem zacząć cały swój wywód).
Phate
Posty: 931
Rejestracja: 06 lis 2013, 18:31
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 9 times
Been thanked: 33 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Phate »

Chcę pobawić się w budowanie talii dla jednego z badaczy. Dotychczas zawsze graliśmy na predefiniowanych przez FFG taliach dla każdego z badaczy.
Powiem szczerze, że nie za bardzo wiem jak się za to zabrać. Mam ogólne wytyczne co do każdego z badacza na jego karcie i wiem że jest strona Arkham db. Nie chcę jednak kopiować gotowych talii a boje się że jak sklecę sam coś to będzie całkiem nie grywalne, przez co stracę zapał po dwóch scenariuszach i porzucę dalsze próby :/

W związku z tym prosiłbym was o takie porady dla początkującego w jaki sposób zabrać się za tworzenie talii. Np. że 30% to muszą być bronie a 6 kart to budowanie ekonomi czy coś w tym stylu.
Dzięki za wszystkie porady :]
Zorak
Posty: 613
Rejestracja: 02 lip 2008, 01:22
Has thanked: 42 times
Been thanked: 49 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Zorak »

Cyk - stare ale jare : http://przystanekplanszowka.pl/2017/03/ ... talii.html

Swoją drogą jak grałeś taliami od FFG to po paru grach pewnie czułeś jakie karty są słabe u danego badacza a jakie dobre. Wywal słabe, popatrz na nowe karty i dorzuć te które myślisz że będą spoko. Czasem trzeba czymś zagrać parę razy aby się przekonać. Bardzo często to nie tak że karta jest super zła ale po prostu Tobie nie pasuje dany styl gry :)
Horror w Arkham LCG na FB https://www.facebook.com/groups/1656455741348152/
Horror w Arkham LCG na Discord https://discord.gg/AEbARQx
Freshus
Posty: 294
Rejestracja: 15 sty 2019, 13:00
Has thanked: 50 times
Been thanked: 109 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Freshus »

W deckbuildingu właśnie o to chodzi, żeby najpierw złożyć jakiś kompletny "idiot" deck, który nie działa, a potem kolejny i kolejny :lol: . Po prostu nie zrażaj się po paru próbach, zapamiętuj/zapisuj karty, które zalegały Ci na ręce, których nie mogłeś użyć, albo rzadko przynosiły wymierne korzyści i je wymieniaj. Pomału sklecisz coś sensownego, a z kolejną talią będzie tylko lepiej i szybciej. Ciężko powiedzieć o proporcjach w kartach, bo talię opierają się na różnych aspektach, grunt to znaleźć główna ideę, na której ma się opierać talia, a resztę do tego po prostu dobrać.
c08mk
Posty: 2462
Rejestracja: 02 sie 2013, 16:24
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 100 times
Been thanked: 285 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: c08mk »

Phate pisze: 17 wrz 2019, 18:19 ...
W związku z tym prosiłbym was o takie porady dla początkującego w jaki sposób zabrać się za tworzenie talii. Np. że 30% to muszą być bronie a 6 kart to budowanie ekonomi czy coś w tym stylu.
...
Gdzieś, chyba w FAQu, są oficjalne gotowe talie. Przejrzałem je pod kątem proporcji Asset/Event/Skill, po za tym nie korzystałem z żadnych innych pomocy. Na początek weź talie którymi grałeś, wywal kilka kart, a w zamian dodaj coś co chcesz mieć w decku. W LCGach jedyny sposób żeby się przekonać czy talia zadziała to zagrać. Dużo razy już miałem złożony super-mega deck, a jak przyszła rozgrywka to wszystkie pomysły włożone do decka okazywały się ... :oops: :cry:
Awatar użytkownika
brazylianwisnia
Posty: 4076
Rejestracja: 07 mar 2017, 20:48
Has thanked: 267 times
Been thanked: 934 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: brazylianwisnia »

Początek to tak naprawdę poznanie gry. Musisz wiedzieć ile przeciętnie jest akcji w grze,ilu przeciętnie będziesz miał przeciwników, ile wskazówek do zdobycia itd. Jak to będziesz wiedział to czas zastanowić się nad ekonomia, czytać opinie o kartach by wpelni rozumieć dlaczego karta X jest dorba a Y zła. Następnie szukać synergii i od tego zaczynac budowę decku.
Tipy na start:

Asset/Event/skill 10/12/8 lub 10/10/10
pilnuj kosztów kart by nie było tak że masz pełno kart za 4-5 zasobów lub odwrotnie - zeby nie zabrakło tych kilku kart które mają pociągnąć grę.
Ekonomia akcji jest najważniejsza - jeśli mozesz zrobić dwie dobre akcje w jednej to jest to dobra karta.
Sprzedam:Nemesis Lockdown Sundrop
forum/viewtopic.php?f=65&t=76430
Awatar użytkownika
Gribbler
Posty: 533
Rejestracja: 11 wrz 2019, 22:24
Has thanked: 119 times
Been thanked: 384 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Gribbler »

Czy zna ktoś z was zna może sklep, w którym można kupić kufer do HwA LCG od Warboxa? Mam produkowany przez nich ten do Eldritcha i jestem z niego bardzo zadowolony. Niestety do LCG zniknął z rynku, przynajmniej w sklepach, które znam...
Arius
Posty: 1410
Rejestracja: 30 mar 2016, 16:31
Has thanked: 294 times
Been thanked: 159 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Arius »

A sprawdzałeś w samym sklepie Warbox?
Z tego co się orientuję, to zrobili uniwersalną skrzynkę.
Awatar użytkownika
Rigidigi
Posty: 703
Rejestracja: 14 gru 2015, 16:31
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Has thanked: 92 times
Been thanked: 93 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Rigidigi »

Gribbler pisze: 19 wrz 2019, 00:18 Czy zna ktoś z was zna może sklep, w którym można kupić kufer do HwA LCG od Warboxa? Mam produkowany przez nich ten do Eldritcha i jestem z niego bardzo zadowolony. Niestety do LCG zniknął z rynku, przynajmniej w sklepach, które znam...
Warbox sprzedaje tylko przez swoją stronę. Napisali kiedyś, że współpraca ze sklepami im się nie opłaca.
Awatar użytkownika
psborsuk
Posty: 281
Rejestracja: 10 maja 2006, 01:04
Lokalizacja: Łódź, Koluszki
Has thanked: 299 times
Been thanked: 73 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: psborsuk »

Uniwersalny kufer jest niedostepny na stronie Warboxa, a na mail w tej sprawie wyslany kilka nikt nie raczyl odpowiedziec.
Świt Rebelii... ]:->
Awatar użytkownika
raiden25
Posty: 1384
Rejestracja: 07 kwie 2015, 11:48
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 29 times
Been thanked: 47 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: raiden25 »

psborsuk pisze: 19 wrz 2019, 12:02 Uniwersalny kufer jest niedostepny na stronie Warboxa, a na mail w tej sprawie wyslany kilka nikt nie raczyl odpowiedziec.
Ile czekasz na odpowiedź? :) Kufrów nie ma bo nie ma kto ich robić. Firmy w Polsce średnio chcą się podejmować takich robót stąd brak towaru. Firma jest mała i czasem brakuje na odpowiadania na 20 maili dziennie w sprawie skrzynek. Nie ma ich, jak będą to będzie stosowne info na fb i w sklepie a może i na forum :)
Awatar użytkownika
psborsuk
Posty: 281
Rejestracja: 10 maja 2006, 01:04
Lokalizacja: Łódź, Koluszki
Has thanked: 299 times
Been thanked: 73 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: psborsuk »

Od 15 wrzesnia.
A co do wielkosci firmy, braku towaru itp., to jesli firma sie nie wyrabia, a jest popyt, to moze sie okazac, ze inna firma wykorzysta koniunkture i wejdzie na rynek ze swoimi towarami. Co, licze, szybko nastapi. Tyle w temacie.
Świt Rebelii... ]:->
Awatar użytkownika
Trolliszcze
Posty: 4776
Rejestracja: 25 wrz 2011, 18:25
Has thanked: 69 times
Been thanked: 1031 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Trolliszcze »

Żadna firma nie musi wchodzić, bo takie firmy już istnieją, np. Geekmod ma do AH LCG Skrzynię Szaleństwa:
https://planszostrefa.pl/pl/p/Geekmod-S ... -2018/8983
Awatar użytkownika
Gribbler
Posty: 533
Rejestracja: 11 wrz 2019, 22:24
Has thanked: 119 times
Been thanked: 384 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Gribbler »

psborsuk pisze: 19 wrz 2019, 12:02 Uniwersalny kufer jest niedostepny na stronie Warboxa, a na mail w tej sprawie wyslany kilka nikt nie raczyl odpowiedziec.
Mnie odpisali bardzo szybko - kufra w tej chwili nie mają, ale mają nadzieję, że wkrótce wróci do sprzedaży.
Troliszcze pisze: Żadna firma nie musi wchodzić, bo takie firmy już istnieją, np. Geekmod ma do AH LCG Skrzynię Szaleństwa
Wiem, że istnieje kufer HwA od Geekmod, ale bardziej podoba mi się ten Warboxa. Geekmod nie ma zamka i z tego co widzę tacki na żetony nie mają grafik. Ale może się mylę. Czy ktoś z Was ma może ten kufer?
Awatar użytkownika
Trolliszcze
Posty: 4776
Rejestracja: 25 wrz 2011, 18:25
Has thanked: 69 times
Been thanked: 1031 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Trolliszcze »

Ja mam, przy czym ja w ogóle nie używam tacek, bo do żetonów itp. mam inne akcesoria - tacki wyrzuciłem i zastąpiłem je jeszcze jedną "rynienką" na karty.
ponika
Posty: 530
Rejestracja: 01 sty 2019, 17:25
Lokalizacja: Zagranica
Has thanked: 231 times
Been thanked: 440 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: ponika »

Pytanie z gatunku nieoczywistych: wyjeżdżam na tydzień, będę mieć pięć wolnych wieczorów. Nie grałam dotychczas w AH, ale mam w planach zabrać ze sobą i rozpocząć kampanię (mam tylko podstawowe pudło). Nie chcę wieźć całego pudełka, wolę zabrać ze sobą tylko potrzebne karty. I tu pytanie - co minimum muszę zabrać? Planuje zalecane talie bohaterów, oczywiście karty fabularne, ale co jeszcze warto? Jakieś minimum dla grania komfortowo przez pięć dni?
DEyON
Posty: 148
Rejestracja: 07 sty 2018, 17:10
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: DEyON »

Jeśli szukacie fajnych akcesoriów do AH to u mnie znajdziecie pudełko-książki na karty badaczy :) https://www.etsy.com/pl/listing/7165931 ... horror-the
Zorak
Posty: 613
Rejestracja: 02 lip 2008, 01:22
Has thanked: 42 times
Been thanked: 49 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Zorak »

Zabranie podstawki to wlasnie takie minimum.
Wszystkie (no prawie) karty scenariuszy sa potrzebne zeby zagrac te 3 scenariusze. Co dockart badaczy to z sama podstawka tez warto zabrac wszystkie karty i zmieniac badaczy probujac kazdego po trochu.

Karty zmiescisz w 2 deckboxy + worek chaosu i zetony i jestes gotowy :-)
Horror w Arkham LCG na FB https://www.facebook.com/groups/1656455741348152/
Horror w Arkham LCG na Discord https://discord.gg/AEbARQx
Awatar użytkownika
ArnhemHorror
Posty: 498
Rejestracja: 01 maja 2013, 23:09
Lokalizacja: NibyLandia
Has thanked: 325 times
Been thanked: 153 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: ArnhemHorror »

Czołem kultyści! Pomóżcie mi wybrać kolejną kampanię do rozegrania. Mam skompletowane dwa ostatnie cykle, a więc Forgotten Age oraz Circle Undone. Którą kampanię polecalibyście mi w następnej kolejności, biorąc pod uwagę, że:
- Przeszedłem już Dunwich i Carcosę, a więc coś z zupełnie innej beczki byłoby mile widziane.
- Gram solo 2ma badaczami, których staram się wybierać z danego, konkretnego cyklu. A może tym razem warto spróbować True Solo? Proszę tutaj o propozycje klas dla danej kampanii, ewentualnie konkretnych postaci (ostatnio grałem survivorem oraz seekerem z Carcosy).
- Są na pewno jakieś aspekty, na które powinienem zwrócić uwagę tworząc talie, żeby sobie nie zepsuć zupełnie zabawy...
W życiu jest miejsce na jedynie 3 2 1 LCGi.
Zorak
Posty: 613
Rejestracja: 02 lip 2008, 01:22
Has thanked: 42 times
Been thanked: 49 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Zorak »

wybieraj wg klimatu.
Era to dzungla i indiana jones: wiekszy nacisk na wymykanie sie niz zabijanie wrogów.

Krąg to wiedzmy, loża oraz duchy i nawiedzenia. Wola znowu jest bardzo istotna (w sumie to zawsze byla :-P ).

Osobiscie bardziej wole krąg.

Co do gry solo to zalezy jaki cykl wybierzesz ale sporo badaczy sie nadaje. Tacy co zawsze i wszedzie to Ashcan, Joe, Jenny i Mistycy jak masz juz wszystkie cykle.
Horror w Arkham LCG na FB https://www.facebook.com/groups/1656455741348152/
Horror w Arkham LCG na Discord https://discord.gg/AEbARQx
ODPOWIEDZ