Posiadłość Szaleństwa / Mansions of Madness 2 ed (Nikki Valens)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
arian
Posty: 829
Rejestracja: 26 sty 2016, 22:38
Has thanked: 266 times
Been thanked: 593 times

Re: Mansions of Madness / Posiadłość Szaleństwa 2 ed (Nikki Valens)

Post autor: arian »

Sarseth pisze: 08 kwie 2019, 19:25 Swoją drogą słabe to jest, że trzeba kupować kilka razy te samo DLC.. powinno być konto globalne.
Powinno, szczególnie, że FFG wydaje coraz więcej tych aplikacji. Trochę to niedorzeczne, że wszystkie DLC trzeba kupować podwójnie, bo zwykle gram przy użyciu tabletu z Win10, ale zdarza się, że wygodniej wyciągnąć telefon. Jeszcze ideałem byłaby synchronizacja pomiędzy urządzeniami.

A tak na marginesie, to trocję liczę na to, że Posiadłość utrzyma się jeszcze jakiś czas na rynku i może pojawi się dodatek w postaci bardziej rozbudowanej, kilkuscenariuszowej kampanii, jak w AH LCG albo mającym niebawem premierę WP: Podróże przez Śródziemie.
Awatar użytkownika
Goldberg
Posty: 1511
Rejestracja: 29 maja 2013, 13:22
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 83 times
Been thanked: 173 times

Re: Mansions of Madness / Posiadłość Szaleństwa 2 ed (Nikki Valens)

Post autor: Goldberg »

I oczywiscie geniusze marketingu juz swoje. Ludzie , jakos nie widze zebyscie byli ceo milionowych korporacji wiec nie piszcie , ze cosjest niedorzeczne. Skoro zrobili inaczej tak jest dobrze dla firmy.
Zakladam , ze na runku US najbardziej schodzi appka z apstore (patrzac na popularnosc produktów z ogryzkiem tam) u nas pewnie android.
Sam mam apke ze steam bo posiadlosc to na tyle wielka krowa ze nie nosze nigdzie tej gry wiec lapek na stole mi nie przeszkadza.
Co do insertu. Sam zaczooem cos tworzyc z pianki, i docelowo bede chcial to przechowywac w kartoniwym pudle jakims (do tej pory mam cala IIed oraz wszystko z Ied)
Minusem organizerow gotowych , jest to, ze producenci nie mysla o przyszlych dodatkach , albo myslo o jednym na przód....
Aha a co do cebul....jak juz tak wam szkoda tej kasy to polecam valkirie :)
A w "kirche" co ja mam? Cztery gołe ściany i tak pusto jakby się miał interes za chwilę zlikwidować! Pastor gada jakieś rzeczy o piekle nieprzyjemne, a czy ja idę do kościoła żeby się denerwować?; Moryc "Ziemia Obiecana"
Awatar użytkownika
Ardel12
Posty: 3349
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:26
Lokalizacja: Milicz/Wrocław
Has thanked: 1032 times
Been thanked: 1997 times

Re: Mansions of Madness / Posiadłość Szaleństwa 2 ed (Nikki Valens)

Post autor: Ardel12 »

Co mnie zaciekawiło w tej dyskusji to różnorodność urządzeń wyświetlających apkę. Sam korzystam z TV i nie wyobrażam sobie grania w inny sposób. Klawiatura bezprzewodowa, nic mi na stole sie nie pałęta i na dodatek wszyscy mają doskonałą widoczność co się dokładnie dzieje. Jedyny minus tego rozwiązania, to zagadki. Wolałbym móc w momencie rozwiązywania zagadki przełączać sie na telefon, by nikt nie mógł wiedzieć co tam dokładnie sie dzieje prócz osoby wykonującej.

A co do kampanii, to by było super! Na razie FFG i Galakta nie mają na co narzekać, gra znika z półek, dodruki lecą. Popyt niby jest. Już teraz mamy więcej dodatków niż do 1ED, więc i szanse rosną na coraz ciekawsze pomysły.
Sarseth
Posty: 725
Rejestracja: 22 kwie 2016, 10:31
Has thanked: 32 times
Been thanked: 42 times

Re: Mansions of Madness / Posiadłość Szaleństwa 2 ed (Nikki Valens)

Post autor: Sarseth »

Goldberg pisze: 09 kwie 2019, 07:23 I oczywiscie geniusze marketingu juz swoje. Ludzie , jakos nie widze zebyscie byli ceo milionowych korporacji wiec nie piszcie , ze cosjest niedorzeczne. Skoro zrobili inaczej tak jest dobrze dla firmy.
Zakladam , ze na runku US najbardziej schodzi appka z apstore (patrzac na popularnosc produktów z ogryzkiem tam) u nas pewnie android.
Nie kumam co masz na mysli z geniuszami marketingu. Ja mowie ze jest to niewygodne dla klienta.. jasnym jest to, ze im sie oplaca cos sprzedac dwa razy, a nie raz.. to chyba geniuszu nie trzeba? Ale czy jest to ok dla klienta? Srednio, czy moze mi sie to nie podobac? Oj bardzo. Dlatego tez maja negatywa ode mnie i tu i tam bo mam do tego prawo, bo uwazam to za jakiegos rodzaju scam. Jak mam subskrypcje na Spotify to mam ja tu i tam, Netflix, tu i tam, hbo go, tu i tam, kupie film na google, mam go tu i tam, polaczone do konta. To ze oni sprzedaja to dwa razy, to lekko podejrzewam ze z lenia poprostu, ze nie chca robic kont, z drugiej strony sprzedaja sporo tych gier wiec mogliby w koncu to zrobic.. Jako ze sam robie software, uwazam ze im jest bardziej przyjazny klientowi tym lepiej sie sprzedaj, a to daje wiecej uzytkownikow - random ktos przejdzie przez app store czy steam i zobaczy slabe review to oleje, a dobre.. zobaczy ze to planszowka.. moze warto kupic? I kupi, a moze nie. A DLC kupie sam tylko raz, najwyzej nie bede gral w to jak bede mial drugie urzadzenie. Wiem ze glownym elementem jest tutaj planszowka, ale nadal u FFG rosnie to, IA, MoM, LotR:JiME, wiec wypada zrobic w koncu jakis wiekszy system z tymi grami (jeszcze jest LotR:DCG w ktore tez pogrywam i kupuje, ale to tylko steam).
Wiec nie, nie wypowiadam sie z pozycji CEO korporacji, tylko jako osoba co tez dostarcza software i uwaza ze robienie klientowi pod gorke jest slabe..
Ardel12 pisze: 09 kwie 2019, 08:06 Co mnie zaciekawiło w tej dyskusji to różnorodność urządzeń wyświetlających apkę. Sam korzystam z TV i nie wyobrażam sobie grania w inny sposób. Klawiatura bezprzewodowa, nic mi na stole sie nie pałęta i na dodatek wszyscy mają doskonałą widoczność co się dokładnie dzieje.
Ja sam korzystam z chromecasta i castujemy raczej z urzadzen mobilnych. Ale jak gramy gdzies gdzie na ma TV czy chromecasta, to raczej przydaje sie jakis laptop z malym ekranem. Przy chromecascie, teoretycznie szybko moglbys sie odlaczyc by schowac te widczonosc do zagadek ;)
Rebel 6% (trójmiasto)
Awatar użytkownika
Goldberg
Posty: 1511
Rejestracja: 29 maja 2013, 13:22
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 83 times
Been thanked: 173 times

Re: Mansions of Madness / Posiadłość Szaleństwa 2 ed (Nikki Valens)

Post autor: Goldberg »

Ja mam nadzieje ze kolejny duzy dodatek to bedzie cos ala W Górach Szaleństwa :)
Teoretycznie mamy juz kafle z elementami sterowca....wiec widzę potencjał
A w "kirche" co ja mam? Cztery gołe ściany i tak pusto jakby się miał interes za chwilę zlikwidować! Pastor gada jakieś rzeczy o piekle nieprzyjemne, a czy ja idę do kościoła żeby się denerwować?; Moryc "Ziemia Obiecana"
Awatar użytkownika
Oxytocine
Posty: 45
Rejestracja: 27 mar 2019, 15:19
Has thanked: 3 times
Been thanked: 4 times

Re: Mansions of Madness / Posiadłość Szaleństwa 2 ed (Nikki Valens)

Post autor: Oxytocine »

Ardel12 pisze: 09 kwie 2019, 08:06 Co mnie zaciekawiło w tej dyskusji to różnorodność urządzeń wyświetlających apkę. Sam korzystam z TV i nie wyobrażam sobie grania w inny sposób. Klawiatura bezprzewodowa, nic mi na stole sie nie pałęta i na dodatek wszyscy mają doskonałą widoczność co się dokładnie dzieje. Jedyny minus tego rozwiązania, to zagadki. Wolałbym móc w momencie rozwiązywania zagadki przełączać sie na telefon, by nikt nie mógł wiedzieć co tam dokładnie sie dzieje prócz osoby wykonującej.

A co do kampanii, to by było super! Na razie FFG i Galakta nie mają na co narzekać, gra znika z półek, dodruki lecą. Popyt niby jest. Już teraz mamy więcej dodatków niż do 1ED, więc i szanse rosną na coraz ciekawsze pomysły.
Zastanawiam się czy przypadkiem nie oszukuję rozwiązując łamigłówki, ale w instrukcji nie jest jasno powiedziane, że reszta graczy ma nie widzieć jak ona wygląda (albo po prostu ja tego nie znalazłam). My gramy na laptopie i wszyscy mają podgląd na łamigłówkę, a często rozwiązujemy wspólnie.
Awatar użytkownika
Ardel12
Posty: 3349
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:26
Lokalizacja: Milicz/Wrocław
Has thanked: 1032 times
Been thanked: 1997 times

Re: Mansions of Madness / Posiadłość Szaleństwa 2 ed (Nikki Valens)

Post autor: Ardel12 »

Oxytocine pisze: 09 kwie 2019, 12:30
Ardel12 pisze: 09 kwie 2019, 08:06 Co mnie zaciekawiło w tej dyskusji to różnorodność urządzeń wyświetlających apkę. Sam korzystam z TV i nie wyobrażam sobie grania w inny sposób. Klawiatura bezprzewodowa, nic mi na stole sie nie pałęta i na dodatek wszyscy mają doskonałą widoczność co się dokładnie dzieje. Jedyny minus tego rozwiązania, to zagadki. Wolałbym móc w momencie rozwiązywania zagadki przełączać sie na telefon, by nikt nie mógł wiedzieć co tam dokładnie sie dzieje prócz osoby wykonującej.

A co do kampanii, to by było super! Na razie FFG i Galakta nie mają na co narzekać, gra znika z półek, dodruki lecą. Popyt niby jest. Już teraz mamy więcej dodatków niż do 1ED, więc i szanse rosną na coraz ciekawsze pomysły.
Zastanawiam się czy przypadkiem nie oszukuję rozwiązując łamigłówki, ale w instrukcji nie jest jasno powiedziane, że reszta graczy ma nie widzieć jak ona wygląda (albo po prostu ja tego nie znalazłam). My gramy na laptopie i wszyscy mają podgląd na łamigłówkę, a często rozwiązujemy wspólnie.
Wydaje mi się, że inni gracze nie mogą dawać żadnych podpowiedzi co do rozwiązania. Samo widzenie zagadki nie wiele zmienia, bo jednak gra nie blokuje przekazu żadnych informacji prócz Twojego celu, gdy stajesz się szalony.
Awatar użytkownika
sirafin
Posty: 2715
Rejestracja: 21 sie 2009, 14:17
Lokalizacja: Gdańsk
Been thanked: 150 times

Re: Mansions of Madness / Posiadłość Szaleństwa 2 ed (Nikki Valens)

Post autor: sirafin »

Tak było w pierwszej edycji.
Dyskrecja łamigłówek i oszukiwanie
Kiedy badacz próbuje rozwiązać łamigłówkę pozostali badacze
nie mogą mu w tym pomagać. Nie wolno im zgłaszać sugestii, ani
udzielać podpowiedzi dotyczących rozwiązania.

Gracz próbujący rozwiązać łamigłówkę nie może używać karteczek
ani innych pomocy. Po tym jak gracz wykorzysta akcję łamigłówki,
pozostaje ona wykorzystana. Na przykład, jeśli gracz obrócił element łamigłówki, a następnie doszedł do wniosku, że nie powinien
był go obracać, musi wykorzystać kolejną akcję łamigłówki, jeśli
chce obrócić element do poprzedniej pozycji.
W drugiej edycji zmieniono to założenie i pomaganie w łamigłówkach jest dozwolone. Mimo wszystko wielu graczy dobrowolnie wprowadza do swoich rozgrywek dodatkowe ograniczenie polegające na wstrzymaniu się od podpowiedzi, żeby rozwiązujący łamigłówkę miał szansę znaleźć rozwiązanie samodzielnie - gdy nikt nie pomagał, kliknięcie otwieranego zamka daje jeszcze więcej satysfakcji ;)
Ostatnio zmieniony 10 kwie 2019, 09:57 przez sirafin, łącznie zmieniany 1 raz.
BECAUSE I'M BATMAN!

Moje planszówki
Strud
Posty: 313
Rejestracja: 26 lis 2016, 14:09
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 30 times
Been thanked: 39 times

Re: Mansions of Madness / Posiadłość Szaleństwa 2 ed (Nikki Valens)

Post autor: Strud »

Zastanawiam się czy przypadkiem nie oszukuję rozwiązując łamigłówki, ale w instrukcji nie jest jasno powiedziane, że reszta graczy ma nie widzieć jak ona wygląda (albo po prostu ja tego nie znalazłam). My gramy na laptopie i wszyscy mają podgląd na łamigłówkę, a często rozwiązujemy wspólnie.
Ja robię tak samo - w końcu to jest co-op.
Kombinujemy wspólnie, ale ostateczną decyzję podejmuje gracz rozwiązujący łamigłówkę.
Awatar użytkownika
Jareks1985
Posty: 1089
Rejestracja: 05 cze 2018, 09:01
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 91 times
Been thanked: 132 times

Re: Mansions of Madness / Posiadłość Szaleństwa 2 ed (Nikki Valens)

Post autor: Jareks1985 »

uważam, że najlepiej znaleźć złoty środek i tak, według mnie można pomóc graczowi rozwiązać łamigłówkę o ile jest się z nim w tym samym pokoju.
Darkstorm
Posty: 847
Rejestracja: 04 gru 2018, 09:48
Lokalizacja: Wielkie Cesarstwo Północy Gdańsk
Has thanked: 129 times
Been thanked: 201 times

Re: Mansions of Madness / Posiadłość Szaleństwa 2 ed (Nikki Valens)

Post autor: Darkstorm »

My sobie pomagamy. Za duży downtime się robi gdy jedna osoba się zastanawia a reszta nie ma co robić.
Awatar użytkownika
arian
Posty: 829
Rejestracja: 26 sty 2016, 22:38
Has thanked: 266 times
Been thanked: 593 times

Re: Mansions of Madness / Posiadłość Szaleństwa 2 ed (Nikki Valens)

Post autor: arian »

Goldberg pisze: 09 kwie 2019, 07:23 I oczywiscie geniusze marketingu juz swoje. Ludzie , jakos nie widze zebyscie byli ceo milionowych korporacji wiec nie piszcie , ze cosjest niedorzeczne. Skoro zrobili inaczej tak jest dobrze dla firmy.
Twierdzisz, że CEO wielkiej korporacji wie lepiej co jest dla mnie dobre? Bo co mnie obchodzi co jest dobre dla firmy? Nie będę dbał o interes Asmodee, bo o ten wyśmienicie dbają sami. Przecież oczywiste jest, że piszę, że dla mnie to jest niedorzeczne, a nie dla jakiegoś CEO korporacji, który być może nawet nie wie, że taką grę jego firma ma w ofercie i który w ogóle mnie nie obchodzi. A geniusze marketingu z Asmodee sprawili, że dodatków cyfrowych jeszcze nie kupiłem, bo nie wiem na jakiej platformie zagram najpierw, więc ewentualnie kupię dopiero przed planowaną grą.

Rozumiem, że cyfrowe wersje gier i gry wideo trzeba kupować na każdą platformę oddzielnie. Ale w przypadku PS to nie jest gra wideo tylko aplikacja wspomagająca do gry, więc dobrym pomysłem byłoby umożlwienie graczom przypisania dodatków do konta Asmodee, a nie konta Steam czy Google Play. Robi tak wiele firm, a infrastruktura pod to już istnieje. I będę to krytykował, podobnie jak będę krytykował fakt, że ta aplikacja nie jest dostępna jako samodzielny program, tylko wymaga do uruchomienia Steama. Nie potrzebuję tego programu na tablecie z Win10, bo nie gram na nim w "normalne" gry i specjalnie do Posiadłości Szaleństwa musiałem go tam zaistalować. I z góry napiszę, że nie obchodzą mnie kwestie licencyjne, to, że trzeba zatrudnić jeszcze dwóch i pół programisty na 5 tygodni, ani że gracze to złodzieje i pewnie by modowali apliacje. Firma ma dbać o klienta a nie klient o firmę. Ale nie spodziewam się wiele, bo do tej pory apliacja nie ma fontu obsługującego polskie znaki przez co w miejscu liter z ogonkami jest jakiś paskudny zamiennik.

Co do zagadek, to klimatycznie jest, żeby rozwiązywała je osoba, która wykonuje test. Z drugiej strony mastermind, to często zatrzymanie rozgrywki na kilka-kilkanaście minut, jak ktoś się zaczyna zastanawiać jak to ugryźć, a nie jest zaznajomiony z tym typem łamigłówek. Ten typ zagadek, chociaż całkiem fajny i satysfakcjonujący w grze solo, trochę wybija z gry przy większej grupie osób. Może ciekawym pomysłem byłoby wprowadzenie jakiegoś ograniczenia czasowego, bo inaczej przy ważnym teście może wystąpić paraliż decyzyjny. :)

Ja mimo wszystko zachęcam grających na telewizorach, żeby jedna osoba spróbowała poprowadzić grę z pomocą aplikacji i tylko na czas rozwiązywania zagadek przekazywała urządzenie. Moim zdaniem klimat znacząco się zmienia, gdy pozostali gracze widzą tylko planszę i starają się zapamiętać co kryje się pod poszczególnymi żetonami zamiast przeklikiwać się przez nie kilka razy w aplikacji (a tak było u mnie, że każdy zlewał, bo wiedział że za chwilę sobie sprawdzi). Gdy trzeba poprosić za każdym razem osobę prowadzącą grę o przypomnienie, to skupienie na tym co jest za tymi drzwiami na lewo, a co za tymi na prawo od razu było większe. :)
Awatar użytkownika
Oxytocine
Posty: 45
Rejestracja: 27 mar 2019, 15:19
Has thanked: 3 times
Been thanked: 4 times

Re: Mansions of Madness / Posiadłość Szaleństwa 2 ed (Nikki Valens)

Post autor: Oxytocine »

Odpowiedź od FFG w sprawie Recurring Nightmares i Suppressed Memories już nadeszła:
Hello,

Thank you for your inquiry! We currently do not have plans to reprint these games. For any updates, please keep your eyes on our news (https://www.fantasyflightgames.com/en/index/) and upcoming (https://www.fantasyflightgames.com/en/upcoming/) pages as that is where we announce all of the latest information regarding the releases and reprints of our games!
Więc w sumie nic nowego. Jak zwykle "nie mamy w planach dodruku, ale sprawdzaj naszą stronę", co mnie osobiście zawsze daje nadzieję :(
Awatar użytkownika
detrytusek
Posty: 7329
Rejestracja: 04 maja 2015, 12:00
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 459 times
Been thanked: 1106 times

Re: Mansions of Madness / Posiadłość Szaleństwa 2 ed (Nikki Valens)

Post autor: detrytusek »

Pytanie kompletnego nowicjusza. Skoro w grze są karty szaleństwa, które zmieniają warunki wygranej to jak wygląda gra jednoosobowa? Mocno cierpi rozgrywka?
"Nie ma sensu wiara w rzeczy, które istnieją."

Do sprzedania: Obsession + dodatki, Gaia Project, Roll Camera

Wątek sprzedażowy
Jama10
Posty: 19
Rejestracja: 15 gru 2018, 20:52
Has thanked: 3 times
Been thanked: 2 times

Re: Mansions of Madness / Posiadłość Szaleństwa 2 ed (Nikki Valens)

Post autor: Jama10 »

W grze jednoosobowa używa się kart Szaleństwa z numerem 1+
Awatar użytkownika
Kilson
Posty: 765
Rejestracja: 11 kwie 2010, 19:15
Lokalizacja: Warszawa / Marki
Has thanked: 35 times
Been thanked: 72 times

Re: Mansions of Madness / Posiadłość Szaleństwa 2 ed (Nikki Valens)

Post autor: Kilson »

detrytusek pisze: 11 kwie 2019, 14:23 Pytanie kompletnego nowicjusza. Skoro w grze są karty szaleństwa, które zmieniają warunki wygranej to jak wygląda gra jednoosobowa? Mocno cierpi rozgrywka?
O ile pamiętam część kart jest od 1+ osób, niektóre ogólnie mają nieduży wpływ na grę i raczej nie jest to aspekt, który w jakikolwiek sposób może psuć rozgrywkę.
Awatar użytkownika
kwiatosz
Posty: 7874
Rejestracja: 30 sty 2006, 23:27
Lokalizacja: Romford/Londyn
Has thanked: 132 times
Been thanked: 416 times
Kontakt:

Re: Mansions of Madness / Posiadłość Szaleństwa 2 ed (Nikki Valens)

Post autor: kwiatosz »

Mam na razie jakies 10 partii za soba, ale na moje oko nie zmienia sie nic. Bo te nowe warunki zwyciestwa niewiele zmieniaja, nie ma czegos takiego, ze nagle zabijasz jednego badacza, ktory szkodzi - bo jak zginie, to jedna kolejka i koniec gry. Te cele w praktyce dzialaja tak, ze gra sie dalej dokladnie tak samo, ale byc moze rozwiazanie sprawy nie wszystkim przyniesie zwyciestwo. A jesli cel daje ci zwyciestwo od reki, to I tak wygrywajacy nie ma z tego powodu satysfakcji.
W teorii sprawdza sie to fajnie i ciekawie, w praktyce nic nie wnosi do rozgrywki, wiec nie wplywa na odbior partii jednoosobowej vs wieloosobowej.
Czy istnieje miejsce bardziej pełne chaosu niż Forum? Jednak nawet tam możesz żyć w spokoju, jeśli będzie taka potrzeba" - Seneka, Listy moralne do Lucyliusza , 28.5b

ZnadPlanszy kwiatosza|ZnadPlanszy gradaniowe
Rebel Times - miesięcznik miłośników gier
Awatar użytkownika
detrytusek
Posty: 7329
Rejestracja: 04 maja 2015, 12:00
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 459 times
Been thanked: 1106 times

Re: Mansions of Madness / Posiadłość Szaleństwa 2 ed (Nikki Valens)

Post autor: detrytusek »

Ok dzięki.
"Nie ma sensu wiara w rzeczy, które istnieją."

Do sprzedania: Obsession + dodatki, Gaia Project, Roll Camera

Wątek sprzedażowy
mluckner
Posty: 338
Rejestracja: 13 lip 2015, 10:07
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 96 times
Been thanked: 94 times

Re: Mansions of Madness / Posiadłość Szaleństwa 2 ed (Nikki Valens)

Post autor: mluckner »

kwiatosz pisze: 11 kwie 2019, 14:31 Bo te nowe warunki zwyciestwa niewiele zmieniaja, nie ma czegos takiego, ze nagle zabijasz jednego badacza, ktory szkodzi - bo jak zginie, to jedna kolejka i koniec gry.
No nie całkiem.
Spoiler:
Edit: Chyba, że odnosisz się tylko do warunków gry solo.
Awatar użytkownika
AndreV
Posty: 214
Rejestracja: 11 lis 2016, 07:13
Has thanked: 139 times
Been thanked: 50 times

Re: Mansions of Madness / Posiadłość Szaleństwa 2 ed (Nikki Valens)

Post autor: AndreV »

Nie wiem czy widzieliście ale u mnie w aplikacji sa przetlumaczone tytuly i opisy: ostatni DLC i 3scenariusze z Przerazajacych Podrozy
Awatar użytkownika
Goldberg
Posty: 1511
Rejestracja: 29 maja 2013, 13:22
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 83 times
Been thanked: 173 times

Re: Mansions of Madness / Posiadłość Szaleństwa 2 ed (Nikki Valens)

Post autor: Goldberg »

Potwierdzam - Galakta przetłumaczyła ostatni DLC i PP !!
Ale coś mi sie niewidzi, bo przy PP nadal widnieje dopisek NIEDOSTEPNE W TWOIOM JEZYKU , wiec może nadal nad tym pracuja??
Boze, skad ja wezmę kase $$$ jak sie okaże , ze PP wyjda w nastepnym tyg razem z LOTRem? ;)
A w "kirche" co ja mam? Cztery gołe ściany i tak pusto jakby się miał interes za chwilę zlikwidować! Pastor gada jakieś rzeczy o piekle nieprzyjemne, a czy ja idę do kościoła żeby się denerwować?; Moryc "Ziemia Obiecana"
Awatar użytkownika
Goldberg
Posty: 1511
Rejestracja: 29 maja 2013, 13:22
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 83 times
Been thanked: 173 times

Re: Mansions of Madness / Posiadłość Szaleństwa 2 ed (Nikki Valens)

Post autor: Goldberg »

wam tez apka kraszuje na pc??
Dziwne ti bylo, zadnego info ze tlumaczono cokolwiek, a potem krasz apki...
Sprawdzilem na steam - ostatnie dlc nadal ma; Polski język nie jest obsługiwany
A w "kirche" co ja mam? Cztery gołe ściany i tak pusto jakby się miał interes za chwilę zlikwidować! Pastor gada jakieś rzeczy o piekle nieprzyjemne, a czy ja idę do kościoła żeby się denerwować?; Moryc "Ziemia Obiecana"
Awatar użytkownika
Goldberg
Posty: 1511
Rejestracja: 29 maja 2013, 13:22
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 83 times
Been thanked: 173 times

Re: Mansions of Madness / Posiadłość Szaleństwa 2 ed (Nikki Valens)

Post autor: Goldberg »

Przeinstalowałem apke i nadal sie wywala.....ktos cos wie?
Mowie o aplikacji na windows
A w "kirche" co ja mam? Cztery gołe ściany i tak pusto jakby się miał interes za chwilę zlikwidować! Pastor gada jakieś rzeczy o piekle nieprzyjemne, a czy ja idę do kościoła żeby się denerwować?; Moryc "Ziemia Obiecana"
Awatar użytkownika
Azel
Posty: 280
Rejestracja: 16 gru 2018, 17:04
Has thanked: 77 times
Been thanked: 39 times

Re: Mansions of Madness / Posiadłość Szaleństwa 2 ed (Nikki Valens)

Post autor: Azel »

Grając dzisiaj w czwarty scenariusz podstawki (ten najdłuższy), w aplikacji pojawiła się możliwość pociągnięcia karty "składniki rytualu" (zapomniałem zapisać, wiec mogłem coś przekręcić). Niestety nie znalazłem takiej karty, wiec pytanie czy coś źle zrozumiałem, czy aplikacja coś przekręciła z tłumaczeniem, czy po prostu brakuje mi tej karty i muszę zgłosić się do sklepu?
Sprzedaję: Etherfields - Dreamwalker Pledge Sundrop PL + Thorn + Funeral Witch + Sphinx + Creatures
Awatar użytkownika
Goldberg
Posty: 1511
Rejestracja: 29 maja 2013, 13:22
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 83 times
Been thanked: 173 times

Re: Mansions of Madness / Posiadłość Szaleństwa 2 ed (Nikki Valens)

Post autor: Goldberg »

A czasem nie ELEMENTY RYTUAŁU?
A w "kirche" co ja mam? Cztery gołe ściany i tak pusto jakby się miał interes za chwilę zlikwidować! Pastor gada jakieś rzeczy o piekle nieprzyjemne, a czy ja idę do kościoła żeby się denerwować?; Moryc "Ziemia Obiecana"
ODPOWIEDZ