Inis (Christian Martinez)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Zack
Posty: 217
Rejestracja: 13 mar 2018, 21:20
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 4 times
Been thanked: 7 times

Re: Inis

Post autor: Zack »

warlock pisze: 16 maja 2018, 22:03
Polskie tłumaczenie Eriu nie jest wcale logicznie sprzeczne jak tu niektórzy sugerują.
Jest sprzeczne, bo masz napisane 1 klan na terenie, gdzie jest 1 lub więcej Miejsc Kultu. Czyli nie da się umieścić więcej niż 1 klanu na danym Terenie, bo nie ma znaczenia, czy jest na nim jedno czy pięć takich miejsc, efekt będzie taki sam: umieszczenie jednego Klanu. A nawias sugeruje coś innego, i to jest wewnętrznie sprzeczne.
Nie masz w tym zdaniu nigdzie logicznego ograniczenia, że możesz umieścić tylko 1 klan na teren, tym bardziej że tłumacz zastosował słowo "dowolnym terenie". Tłumaczenie jest złe, ale zdanie jest logicznie spójne. Może gdyby nie było tam tego słowa "dowolny teren", to bym się z Tobą zgodził.

Podobnie jak w angielskiej wersji Harfy Dagny jest:
"For each other Epic Tale Card in your hand, place 1 Clan in a Territory where you are present. You can place at most 3 Clans in this way."
Wcale nie wprowadza to ograniczenia, że można położyć TYLKO jeden klan na teren. "Territory where you are present" to jest warunek, który jest spełniony za każdym razem, kiedy stawiasz 1 klan, może być spełniony na tym samym terenie i powtórzony 3 razy.

Dokładnie taka sama logika jest na polskiej wersji Eriu.
"Możesz umieścić 1 klan na dowolnym terenie, na którym jesteś obecny i na którym zarazem znajduje się co najmniej 1 miejsce kultu. W ten sposób możesz umieścić do 3 klanów".
Tak samo "terenie, na którym jesteś obecny i na którym zarazem znajduje się co najmniej 1 miejsce kultu" to jest warunek, który jest spełniony za każdym razem, kiedy stawiasz 1 klan, może być spełniony na tym samym terenie i powtórzony 3 razy.

Co innego gdyby tłumacz na przykład napisał:
"Możesz umieścić po jednym klanie na każdym terenie, na którym jesteś obecny i na którym zarazem znajduje się co najmniej 1 miejsce kultu. W ten sposób możesz umieścić do 3 klanów".
albo
"Jeśli jesteś obecny na terenie i znajduje się tam co najmniej 1 miejsce kultu, to możesz umieścić tam jeden klan. W ten sposób możesz umieścić do 3 klanów".
No, ale to dygresja i pewnie i tak się ze mną nie zgodzisz, bo to w końcu leży w naszej naturze. Więc kończę temat
Awatar użytkownika
vinnichi
Posty: 2389
Rejestracja: 17 sty 2014, 00:16
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 1293 times
Been thanked: 789 times
Kontakt:

Re: Inis

Post autor: vinnichi »

W takiej interpretacji można by powiedzieć idę na imprezę ale wypije tylko jeden kieliszek i chlać do rana pod warunkiem że nie wypijesz dwóch na raz.

Jesli jest napisane 1 klan na teren to znaczy jeden klan, inaczej byłoby: możesz rozmieścić w ten sposób do 3 klanów na wybranych terenach. Ale nawet w takim zdaniu też nie masz "logicznego ograniczenia" że np. możesz dostawić smoka i obejrzeć film.
kręcimy wąsem na dobre gry
you tube
discord
Gry w Bibliotece
Posty: 148
Rejestracja: 07 cze 2017, 09:54

Re: Inis

Post autor: Gry w Bibliotece »

vinnichi pisze: 17 maja 2018, 06:57 W takiej interpretacji można by powiedzieć idę na imprezę ale wypije tylko jeden kieliszek i chlać do rana pod warunkiem że nie wypijesz dwóch na raz.

Jesli jest napisane 1 klan na teren to znaczy jeden klan, inaczej byłoby: możesz rozmieścić w ten sposób do 3 klanów na wybranych terenach. Ale nawet w takim zdaniu też nie masz "logicznego ograniczenia" że np. możesz dostawić smoka i obejrzeć film.
Nie do końca, bo tu jest 1 klan na dowolnym terytorium na każdą kartę Eposu na ręce:
For each other Epic Tale Card in your hand, place 1 Clan in a Territory where you are present.
...czyli odpowiednikiem w Twojej przenośni byłoby "idę na imprezę i z każdym znajomym, którego spotkam, wypiję 1 kieliszek". I wtedy owszem, chlej do lana.
Gry w Bibliotece - blog planszówkowo-książkowy
Ostatnie wpisy: Burano
Coimbra
Abyss: Lewiatan
Awatar użytkownika
vinnichi
Posty: 2389
Rejestracja: 17 sty 2014, 00:16
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 1293 times
Been thanked: 789 times
Kontakt:

Re: Inis

Post autor: vinnichi »

No właśnie czyli w takiej sytuacji każda karta eposu odpala warunek do spełnienia tutaj w Eriu tego nie ma ale rzeczywiście to są już dygresje ale wtedy ta karta eriu jest bardzo mocna jeśli możesz dostawić 3 jednostki w jednym miejscu. W przypadku harfy musisz mieć oprócz zagranej karty jeszcze trzy inne eposy na ręce. Mam nadzieję że wydawca odniesie się do tego
kręcimy wąsem na dobre gry
you tube
discord
Awatar użytkownika
warlock
Posty: 4620
Rejestracja: 22 wrz 2013, 19:19
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 1018 times
Been thanked: 1925 times

Re: Inis

Post autor: warlock »

Ja to rozumiem tak:

Karta Eriu mówi: "In each territory both where you are present and that has 1 or more Sanctuaries, you may place one of your clans there. You can place at most 3 clans in this way." - kluczowe jest tu słowo "each", które po polsku mylnie przetłumaczono jako "dowolne", a bardziej chodzi tu o zwrot "na każdym z", przy czym drugie zdanie po prostu określa limit zwrotu "na każdym z" do maksymalnie 3. IMO tę kartę trzeba analizować w taki sposób: jedziesz palcem po planszy i zatrzymujesz się na pierwszym z terenów, który spełnia oba warunki: jesteś tam obecny i jest tam przynajmniej 1 Miejsce Kultu. Umieszczasz na nim 1 klan. Jedziesz paluchem dalej. Trafiasz na kolejny teren, gdzie spełniasz oba warunki: stawiasz kolejny klan. Jedziesz tak palcem dalej i trafiasz na trzeci taki teren: stawiasz trzeci klan. Mimo, że paluch mógłby wskazać jeszcze 3 takie tereny, to limit na karcie mówi "max 3".

Patrząc na wersję angielską, tę kartę przetłumaczyłbym mniej więcej tak: "Umieść po jednym Klanie na każdym z Terenów z przynajmniej 1 Miejscem Kultu, na którym jesteś obecny. Możesz w ten sposób umieścić najwyżej 3 Klany".
buhaj
Posty: 1041
Rejestracja: 27 wrz 2016, 08:01
Lokalizacja: chrzanów
Has thanked: 856 times
Been thanked: 506 times

Re: Inis

Post autor: buhaj »

warlock pisze: 17 maja 2018, 09:29 Ja to rozumiem tak:

Karta Eriu mówi: "In each territory both where you are present and that has 1 or more Sanctuaries, you may place one of your clans there. You can place at most 3 clans in this way." - kluczowe jest tu słowo "each", które po polsku mylnie przetłumaczono jako "dowolne", a bardziej chodzi tu o zwrot "na każdym z", przy czym drugie zdanie po prostu określa limit zwrotu "na każdym z" do maksymalnie 3. IMO tę kartę trzeba analizować w taki sposób: jedziesz palcem po planszy i zatrzymujesz się na pierwszym z terenów, który spełnia oba warunki: jesteś tam obecny i jest tam przynajmniej 1 Miejsce Kultu. Umieszczasz na nim 1 klan. Jedziesz paluchem dalej. Trafiasz na kolejny teren, gdzie spełniasz oba warunki: stawiasz kolejny klan. Jedziesz tak palcem dalej i trafiasz na trzeci taki teren: stawiasz trzeci klan. Mimo, że paluch mógłby wskazać jeszcze 3 takie tereny, to limit na karcie mówi "max 3".

Patrząc na wersję angielską, tę kartę przetłumaczyłbym mniej więcej tak: "Umieść po jednym Klanie na każdym z Terenów z przynajmniej 1 Miejscem Kultu, na którym jesteś obecny. Możesz w ten sposób umieścić najwyżej 3 Klany".
Trafione w punkt
Awatar użytkownika
warlock
Posty: 4620
Rejestracja: 22 wrz 2013, 19:19
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 1018 times
Been thanked: 1925 times

Re: Inis

Post autor: warlock »

Autor gry odpisał mi na BGG w kwestii portalowego dopisku "umieść DO dwóch" itd.

https://boardgamegeek.com/article/29096074#29096074

"Normally you must do the most you can. If the card says "place 2 clans" then you must place 2 clans if possible."
Awatar użytkownika
vinnichi
Posty: 2389
Rejestracja: 17 sty 2014, 00:16
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 1293 times
Been thanked: 789 times
Kontakt:

Re: Inis

Post autor: vinnichi »

Ok ale to znaczy że jesli mam tylko jedną figurkę to zwystawiam tą jedną ale mogę zagrać kartę, jesli natomiast zostały mi dwa klany to wystawiam obydwa
kręcimy wąsem na dobre gry
you tube
discord
Awatar użytkownika
Yavi
Posty: 3186
Rejestracja: 08 lut 2013, 11:34
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 24 times
Been thanked: 40 times
Kontakt:

Re: Inis

Post autor: Yavi »

vinnichi pisze: 17 maja 2018, 10:36 Ok ale to znaczy że jesli mam tylko jedną figurkę to zwystawiam tą jedną ale mogę zagrać kartę, jesli natomiast zostały mi dwa klany to wystawiam obydwa
Tak, to jest w FAQ - możesz zagrać kartę, jeśli nie jesteś w stanie wykonać całości/części jej polecenia.
Awatar użytkownika
warlock
Posty: 4620
Rejestracja: 22 wrz 2013, 19:19
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 1018 times
Been thanked: 1925 times

Re: Inis

Post autor: warlock »

Tak, zgodnie z FAQ nawet jeśli masz 1 figurkę to możesz zagrać kartę pozwalającą umieścić 2 i tylko częściowo wypełnić tekst na karcie, ale jeśli masz 2 figurki to musisz wystawić dwie (czyli polski dopisek "umieść DO" jest błędny). Z tego co napisał designer kartą, w której w angielskiej wersji faktycznie powinno być słowo "up to" (bo jest we francuskiej) jest the Tale of Cuchulainn.
Awatar użytkownika
vinnichi
Posty: 2389
Rejestracja: 17 sty 2014, 00:16
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 1293 times
Been thanked: 789 times
Kontakt:

Re: Inis

Post autor: vinnichi »

Dzięki
kręcimy wąsem na dobre gry
you tube
discord
Awatar użytkownika
pinata
Posty: 613
Rejestracja: 11 mar 2014, 23:39
Been thanked: 11 times

Re: Inis

Post autor: pinata »

Dobra robota, warlock. Dzięki.

Proszę aktualizuj swoją zbiorczą wiadomość z poprzedniej strony, w miarę uzyskiwania nowych informacji od autorów gry.

Albo jeszcze lepiej - załóż nowy wątek w dziale Zasady (np.: Inis - błędy w tłumaczeniu), żebyś mógł aktualizować w nim pierwszą wiadomość.
Awatar użytkownika
DarkSide
Posty: 3034
Rejestracja: 07 sty 2013, 15:12
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 570 times
Been thanked: 239 times

Re: Inis

Post autor: DarkSide »

Pokusiłem się o małe podsumowanie błędów + sam mam kilka wątpliwości po przeglądzie kart:

Karta Przewagi POGÓRZA
Jest: "Wybierz przeciwnika..." oraz "...od tego przeciwnika"
Powinno być: "Wybierz gracza..." oraz "...od tego gracza"
------------------------------------------------------------------------------------------

Karta Przewagi KOPALNIA ŻELAZA
Jest: "Po tym jak wykonałeś manewr Ataku"
Powinno być: "Podczas deklaracji manewru Ataku"
------------------------------------------------------------------------------------------

Karta Eposu DAGDA
Jest: "...lub Kartę Akcji"
Powinno być: "...lub Kartę Przewagi"

Jest: "Po zagraniu tej karty..."
Powinno być: "Gdy ta karta znajdzie się na Stosie Kart Odrzuconych..."
------------------------------------------------------------------------------------------

Karta Eposu ERIU

Jest: "..." (Cała treść)
Powinno być: "Umieść po jednym Klanie na każdym z Terenów z przynajmniej 1 Miejscem Kultu, na którym jesteś obecny. Możesz w ten sposób umieścić najwyżej 3 Klany"
(Propozycja warlocka)
------------------------------------------------------------------------------------------

Ponadto uważam, że przy Karcie Akcji CYTADELA przydałoby się dopisać na końcu w nawiasie: "(ze stołu lub z ręki innego gracza)"
------------------------------------------------------------------------------------------

Karty które mają sformułowanie "Umieść do 2 swoich Klanów"

Karta Akcji NOWE KLANY
Karty Eposu KAMIEŃ FAL oraz OPOWIEŚĆ O CUCHULAINIE

W których z nich słówko "do" jest mylące, bo sugeruje decyzyjność po stronie gracza, a powinno być że 2 Klany chyba że gracz nie posiada już tylu w rezerwach?

Są jeszcze 2 Karty Eposu: RUMAKI MANANNANA i ZAŚWIATY, w których chodzi o przemieszczanie "do 3 Klanów" ale tu raczej tak ma być i to gracz decyduje o ilości przenoszonych Klanów.
------------------------------------------------------------------------------------------
Karta Eposu:

DZIECI BOGINI DANU - chyba powinno się dodać jedno słowo: "Umieść 1 SWÓJ Klan na dowolnym terenie" (chyba że można również Klan innego gracza)

PAMIĘĆ TUANA - Tu na końcu powinno się dodać: "Jeśli wśród kart odrzuconych jest DAGDA to rozpatrz ostatnie zdanie na tej karcie" (lub coś w tym stylu)

Jak to w końcu jest z HARFĄ DAGDY? Czy tu nie muszą być Klany wstawiane na różnych terenach i treść jest ok?

Edit: Kwestie wyjaśnione w komentarzach poniżej.
Ostatnio zmieniony 18 maja 2018, 14:38 przez DarkSide, łącznie zmieniany 2 razy.
W idealnym świecie planszówkowym wszystkie eurasy ociekają klimatem, a wszystkie ameri mają przejrzyste zasady i nie potrzebują FAQ

Sprzedam gry
Moje zniżki Planszostrefa -10%, ALEplanszówki -3%
Awatar użytkownika
pinata
Posty: 613
Rejestracja: 11 mar 2014, 23:39
Been thanked: 11 times

Re: Inis

Post autor: pinata »

Doszukałem się jeszcze drobnego błędu w tłumaczeniu Bram Tir Na nÓg. Tym razem jednak jest to błąd w tłumaczeniu z francuskiego na angielski, a wersja polska jedynie powiela błąd z angielskiej.

Według tekstu polskiej i angielskiej wersji, efekt Bram działa tylko podczas fazy Zgromadzenia. Tymczasem w oryginale efekt działa zawsze, tj. również wtedy, gdy kierunek rozpatrywania rundy zmieni się z innego powodu. Na chwilę obecną tym innym powodem jest tylko karta Morrigan.

Tutaj opinia autorów gry na temat tego, jak grać (w skrócie: francuski oryginał jest poprawny, ale grajcie jak chcecie):

https://boardgamegeek.com/article/24130405#24130405

DarkSide pisze: 18 maja 2018, 10:32 Karty Eposu KAMIEŃ FAL oraz OPOWIEŚĆ O CUCHULAINIE

W których z nich słówko "do" jest mylące, bo sugeruje decyzyjność po stronie gracza, a powinno być że 2 Klany chyba że gracz nie posiada już tylu w rezerwach
Według FAQ akurat w Opowieści o Cuchulanie we francuskim oryginale jest "do 2 Klanów".

DarkSide pisze: 18 maja 2018, 10:32 DZIECI BOGINI DANU - chyba powinno się dodać jedno słowo: "Umieść 1 SWÓJ Klan na dowolnym terenie" (chyba że można również Klan innego gracza)
Myślę, że nie ma takiej potrzeby. Na innych kartach nie ma dopisanego tego słowa, a instrukcja w ramce na stronie 7 tłumaczy, że "umieszcza" się zawsze "swój" klan.
Awatar użytkownika
pinata
Posty: 613
Rejestracja: 11 mar 2014, 23:39
Been thanked: 11 times

Re: Inis

Post autor: pinata »

Gdyby ktoś szukał informacji o koszulkach, to ja drogą kupna wszedłem w posiadanie takiego ekonomicznego zestawu i go polecam.

Karty po zakoszulkowaniu mieszczą się w wyprasce.
sidmeier
Posty: 307
Rejestracja: 28 mar 2015, 20:55

Re: Inis

Post autor: sidmeier »

pinata pisze: 18 maja 2018, 15:00 Gdyby ktoś szukał informacji o koszulkach, to ja drogą kupna wszedłem w posiadanie takiego ekonomicznego zestawu i go polecam.

Karty po zakoszulkowaniu mieszczą się w wyprasce.
Inic to gra niestety słaba. Prostokata, nieczytelna plansza, figurki na chajpie, bez uzasadnienia mechanicznego, cenę pominę, to każdy widzi. Rozwiązania mechaniczne praktycznie są pomijane w dyskusjach z jednego powodu: są archaiczne i giną w gąszczu zgnilizny. Za dużo podobnych gier, by tą promować. Zginie w tłoku.
piogar
Posty: 416
Rejestracja: 21 wrz 2012, 17:30
Lokalizacja: Wroclaw
Has thanked: 9 times
Been thanked: 5 times

Re: Inis

Post autor: piogar »

sidmeier pisze: 18 maja 2018, 15:15
pinata pisze: 18 maja 2018, 15:00 Gdyby ktoś szukał informacji o koszulkach, to ja drogą kupna wszedłem w posiadanie takiego ekonomicznego zestawu i go polecam.

Karty po zakoszulkowaniu mieszczą się w wyprasce.
Inic to gra niestety słaba. Prostokata, nieczytelna plansza, figurki na chajpie, bez uzasadnienia mechanicznego, cenę pominę, to każdy widzi. Rozwiązania mechaniczne praktycznie są pomijane w dyskusjach z jednego powodu: są archaiczne i giną w gąszczu zgnilizny. Za dużo podobnych gier, by tą promować. Zginie w tłoku.
Lepiej bym tego nie ujal :D
Aville
Posty: 254
Rejestracja: 04 paź 2016, 09:19
Been thanked: 4 times

Re: Inis

Post autor: Aville »

sidmeier pisze: 18 maja 2018, 15:15
pinata pisze: 18 maja 2018, 15:00 Gdyby ktoś szukał informacji o koszulkach, to ja drogą kupna wszedłem w posiadanie takiego ekonomicznego zestawu i go polecam.

Karty po zakoszulkowaniu mieszczą się w wyprasce.
Inic to gra niestety słaba. Prostokata, nieczytelna plansza, figurki na chajpie, bez uzasadnienia mechanicznego, cenę pominę, to każdy widzi. Rozwiązania mechaniczne praktycznie są pomijane w dyskusjach z jednego powodu: są archaiczne i giną w gąszczu zgnilizny. Za dużo podobnych gier, by tą promować. Zginie w tłoku.
Dwa lata po premierze ma sie poki co calkiem niezle ;)
Awatar użytkownika
warlock
Posty: 4620
Rejestracja: 22 wrz 2013, 19:19
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 1018 times
Been thanked: 1925 times

Re: Inis

Post autor: warlock »

Prośba do kolegów - nie cytujcie tych głupot bo aż się odechciewa na forum wchodzić i to czytać, posty trolla sidmeiera mam od dawna ukryte i proponuję zrobić to samo.
Awatar użytkownika
vinnichi
Posty: 2389
Rejestracja: 17 sty 2014, 00:16
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 1293 times
Been thanked: 789 times
Kontakt:

Re: Inis

Post autor: vinnichi »

Wczoraj przy rozgrywce 4 osobowej przekonałem się że gra może być nużąca. Może stracić impet i stać się statyczna. Ale nie wynika to z mechaniki gry. Byłem jedyną osobą która znała karty po kilku rozgrywkach pozostali gracze zieloni jak irlandzka koniczynka stąd przestoje. Rozumiem że sporej ilości osób w takim przypadku gra może nie podejść dlatego polecam najpierw rozgrywki 1vs1 żeby poznać akcje. Ta gra naprawdę się rozkręca kiedy gramy bardziej świadomie.
kręcimy wąsem na dobre gry
you tube
discord
Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 5224
Rejestracja: 28 cze 2006, 12:50
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 521 times
Been thanked: 1814 times
Kontakt:

Re: Inis

Post autor: Gambit »

vinnichi pisze: 19 maja 2018, 16:29 Wczoraj przy rozgrywce 4 osobowej przekonałem się że gra może być nużąca. Może stracić impet i stać się statyczna. Ale nie wynika to z mechaniki gry. Byłem jedyną osobą która znała karty po kilku rozgrywkach pozostali gracze zieloni jak irlandzka koniczynka stąd przestoje. Rozumiem że sporej ilości osób w takim przypadku gra może nie podejść dlatego polecam najpierw rozgrywki 1vs1 żeby poznać akcje. Ta gra naprawdę się rozkręca kiedy gramy bardziej świadomie.
Kiedy siadam z kimś zupełnie świeżym do Inis, zawsze poświęcam chwilę na opowiedzenie co jest w kartach Akcji i co nieco o Eposie. Trochę to poprawia sytuację :)
Awatar użytkownika
vinnichi
Posty: 2389
Rejestracja: 17 sty 2014, 00:16
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 1293 times
Been thanked: 789 times
Kontakt:

Re: Inis

Post autor: vinnichi »

Masz rację samo omowienie mechaniki która jest bardzo prosta nie wystarcza, moja wina i przy kolejnej okazji też tak będę robił
kręcimy wąsem na dobre gry
you tube
discord
Awatar użytkownika
rav126
Posty: 795
Rejestracja: 27 paź 2010, 00:56
Has thanked: 406 times
Been thanked: 500 times

Re: Inis

Post autor: rav126 »

Ja mam za sobą mało rozgrywek póki co, ale moje spostrzeżenia na razie są takie
- gra jest mocno specyficzna, i nie każdemu siądzie, szczególnie osobom, które nie będą chciały wgryźć się w zależności między kartami, i co można z nimi zrobić,
- gra we 2 jest OK, ale to takie podskubywanie się, ja ciebie tu, ty tam mnie,
- graliśmy ostatnio w 4-osobowym gronie, z czego totalnie zielone były 2 osoby, faktycznie było trochę przestoju przez czytanie kart przez nowe osoby, ale i tak było epicko :) rozegraliśmy później Blood Rage, i mimo, że tam było bardziej dynamicznie, to jednak Inis dłużej siedział w głowie każdemu :)
Szaweł
Posty: 1897
Rejestracja: 25 cze 2013, 12:45
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Been thanked: 5 times

Re: Inis

Post autor: Szaweł »

Czy Portal gdziekolwiek wypowiedział się na temat niejasności na kartach oprócz trzech, których poprawiona wersja jest już "przyklepana"?
Moja kolekcja
Moje rabaty, których chętnie użyczę: Planszostrefa 11%, Huble 5%, Rebel 4%, AlePlanszówki 3%
czeczot
Posty: 1275
Rejestracja: 09 wrz 2017, 20:23
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 29 times
Been thanked: 71 times

Re: Inis

Post autor: czeczot »

Wypowiedział się ze są błędy i wydrukują wszystki karty (cała talie) od nowa. Można to chyba odczytać ze przyznają się do większej ilości błędów
ODPOWIEDZ