Clank! / Brzdęk! Nie drażnij smoka (Paul Dennen)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
kendzikk
Posty: 36
Rejestracja: 11 mar 2015, 13:18
Lokalizacja: Jaworzno
Has thanked: 4 times

Re: Clank! Smocza furia

Post autor: kendzikk »

Nie wyszło i nie wiadomo kiedy wyjdzie. :?
Awatar użytkownika
Jiloo
Posty: 2423
Rejestracja: 19 sie 2011, 14:11
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 525 times
Been thanked: 456 times
Kontakt:

Re: Clank! Smocza furia

Post autor: Jiloo »

Z tego co wiadomo to w tej chwili wszystko zależy od oryginalnego wydawcy.


Tapnięte z telefonu
| keep-disco-evil |
mam | szukam | oddam
Awatar użytkownika
Dr. Nikczemniuk
Posty: 2821
Rejestracja: 19 paź 2016, 13:39
Has thanked: 447 times
Been thanked: 318 times

Re: Clank! Smocza furia

Post autor: Dr. Nikczemniuk »

A może tak ekscelencja Leser wrzuciłby instrukcję co by se człek chociaż poczytał i powzdychał, he :?:
Kto nie widzi ciemności, nie będzie szukał światła.
Awatar użytkownika
Leser
Posty: 1737
Rejestracja: 22 lut 2009, 23:38
Lokalizacja: pod - Warszawa
Has thanked: 571 times
Been thanked: 1407 times

Re: Clank! Smocza furia

Post autor: Leser »

Z największą przyjemnością to uczynię, kiedy tylko wielcy panowie zza wielkiej wody zechcą ją poskładać z materiałów, które otrzymali od nas pod koniec sierpnia minionego roku...
I rozjarzam się na mgnienie w uśmiechu z tych, co to trzeba mieć ten polor we krwi, żeby zmieścić bez pośpiechu pozdrowienie mimo energicznego pośpiechu przecież.
Skid_theDrifter
Posty: 581
Rejestracja: 25 mar 2017, 19:53
Has thanked: 26 times
Been thanked: 182 times

Re: Clank! Smocza furia

Post autor: Skid_theDrifter »

Leser pisze:Z największą przyjemnością to uczynię, kiedy tylko wielcy panowie zza wielkiej wody zechcą ją poskładać z materiałów, które otrzymali od nas pod koniec sierpnia minionego roku...
Jak tak piszesz to aż smutno na sercu. Macie cierpliwość, ja przy takim opóźnieniu bym już odstawił Bendera i jego "(...) with blackjack and hookers".
Awatar użytkownika
Leser
Posty: 1737
Rejestracja: 22 lut 2009, 23:38
Lokalizacja: pod - Warszawa
Has thanked: 571 times
Been thanked: 1407 times

Re: Clank! Smocza furia

Post autor: Leser »

Skid_theDrifter pisze:
Leser pisze:Z największą przyjemnością to uczynię, kiedy tylko wielcy panowie zza wielkiej wody zechcą ją poskładać z materiałów, które otrzymali od nas pod koniec sierpnia minionego roku...
Jak tak piszesz to aż smutno na sercu. Macie cierpliwość, ja przy takim opóźnieniu bym już odstawił Bendera i jego "(...) with blackjack and hookers".
Mi do głowy przychodzi wyłącznie tekst z legendarnej sceny z telefonem z filmu "Nic śmiesznego" (w sumie są tam dwie sceny z telefonami - teksty z obu mogłyby się nadać). Swoją drogą co do samej postawy Amerykanów w tej całej sytuacji, to też już niestety nie wiem, czy się śmiać, czy płakać.
I rozjarzam się na mgnienie w uśmiechu z tych, co to trzeba mieć ten polor we krwi, żeby zmieścić bez pośpiechu pozdrowienie mimo energicznego pośpiechu przecież.
kendzikk
Posty: 36
Rejestracja: 11 mar 2015, 13:18
Lokalizacja: Jaworzno
Has thanked: 4 times

Re: Clank! Smocza furia

Post autor: kendzikk »

Zagrałem dzisiaj solo na planszy z dodatku. Aplikacja podkłada kłody pod nogi, 107pkt. Całkiem fajny ten tryb solo, czego się nie spodziewałem po tej grze. Muszę sprawdzić apkę w większym gronie, wydaję się, że może być ciekawie.
Awatar użytkownika
RUNner
Posty: 4164
Rejestracja: 02 lip 2013, 12:25
Has thanked: 574 times
Been thanked: 1027 times

Re: Clank! Smocza furia

Post autor: RUNner »

Gra wygląda nieźle, szkoda tylko że po polsku się raczej nie ukaże...
Nie marnuję już czasu. Wolę grać ;)
Sprzedam https://www.gry-planszowe.pl/viewtopic.php?t=64690
Awatar użytkownika
Marx
Posty: 2420
Rejestracja: 24 sty 2016, 10:50
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 52 times
Been thanked: 17 times

Re: Clank! Smocza furia

Post autor: Marx »

Skąd to info?
Waiting is the hardest part.

Z nimi przychodzi mi się pożegnać
Awatar użytkownika
Leser
Posty: 1737
Rejestracja: 22 lut 2009, 23:38
Lokalizacja: pod - Warszawa
Has thanked: 571 times
Been thanked: 1407 times

Re: Clank! Smocza furia

Post autor: Leser »

RUNner pisze: 16 kwie 2018, 10:24 Gra wygląda nieźle, szkoda tylko że po polsku się raczej nie ukaże...
Na tę chwilę nie ma żadnych przesłanek do takiego twierdzenia - umowa (Lucrum i wydawnictwa Renegade) pozostaje w mocy, prace z naszej strony zostały już dawno zakończone. Inna sprawa, że termin wciąż jest trudny do określenia. Do maja mamy otrzymać efekty prac Amerykanów.
I rozjarzam się na mgnienie w uśmiechu z tych, co to trzeba mieć ten polor we krwi, żeby zmieścić bez pośpiechu pozdrowienie mimo energicznego pośpiechu przecież.
rafaelus
Posty: 464
Rejestracja: 30 sty 2015, 09:57
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Re: Clank! Smocza furia

Post autor: rafaelus »

Szkoda, że to tak wygląda. Inne wersje językowe ukazują się na zagranicznych rynkach. Czekałem na polską wersję, ale niestety kupiłem już wszystko z serii Clank! po angielsku, bo gra jest bardzo fajna. Dziwi mnie to tym bardziej, że obsługa klienta tego wydawnictwa jest jedną z lepszych - odpowiedź na zgłoszenie po kilkunastu godzinach, wysłanie uszkodzonych elementów po jednym dniu. Mimo wszystko trzymam kciuki za polską wersję.
Chętnie się podzielę ;)
-Planszostrefa.pl - 11%, 3trolle.pl - 6 %
Awatar użytkownika
Leser
Posty: 1737
Rejestracja: 22 lut 2009, 23:38
Lokalizacja: pod - Warszawa
Has thanked: 571 times
Been thanked: 1407 times

Re: Clank! Smocza furia

Post autor: Leser »

rafaelus pisze: 16 kwie 2018, 10:58 Szkoda, że to tak wygląda. Inne wersje językowe ukazują się na zagranicznych rynkach. Czekałem na polską wersję, ale niestety kupiłem już wszystko z serii Clank! po angielsku, bo gra jest bardzo fajna. Dziwi mnie to tym bardziej, że obsługa klienta tego wydawnictwa jest jedną z lepszych - odpowiedź na zgłoszenie po kilkunastu godzinach, wysłanie uszkodzonych elementów po jednym dniu. Mimo wszystko trzymam kciuki za polską wersję.
Kontakt z Renegatami jest w miarę ok. Problem jest ze studiem Direwolf, które zaprojektowało tę grę i jest odpowiedzialne za skład polskich plików.
I rozjarzam się na mgnienie w uśmiechu z tych, co to trzeba mieć ten polor we krwi, żeby zmieścić bez pośpiechu pozdrowienie mimo energicznego pośpiechu przecież.
Awatar użytkownika
RUNner
Posty: 4164
Rejestracja: 02 lip 2013, 12:25
Has thanked: 574 times
Been thanked: 1027 times

Re: Clank! Smocza furia

Post autor: RUNner »

Leser pisze: 16 kwie 2018, 10:48
RUNner pisze: 16 kwie 2018, 10:24 Gra wygląda nieźle, szkoda tylko że po polsku się raczej nie ukaże...
Na tę chwilę nie ma żadnych przesłanek do takiego twierdzenia - umowa (Lucrum i wydawnictwa Renegade) pozostaje w mocy, prace z naszej strony zostały już dawno zakończone. Inna sprawa, że termin wciąż jest trudny do określenia. Do maja mamy otrzymać efekty prac Amerykanów.
I właśnie ten brak terminu (chociażby orientacyjnego) jest nieprzyjemny.
Nie marnuję już czasu. Wolę grać ;)
Sprzedam https://www.gry-planszowe.pl/viewtopic.php?t=64690
probbi
Posty: 950
Rejestracja: 28 gru 2016, 15:13
Lokalizacja: Nadarzyn
Has thanked: 48 times
Been thanked: 91 times

Re: Clank! Smocza furia

Post autor: probbi »

RUNner pisze: 16 kwie 2018, 11:27 I właśnie ten brak terminu (chociażby orientacyjnego) jest nieprzyjemny.
Lepiej chyba, że nie dają terminu nawet orientacyjnego z którego nie będą pewnie czy się wywiążą. Ja wole takie rozwiązanie, niż rzucenie terminem ,a później systematyczne przesuwanie go o kilka miesięcy
Awatar użytkownika
Leser
Posty: 1737
Rejestracja: 22 lut 2009, 23:38
Lokalizacja: pod - Warszawa
Has thanked: 571 times
Been thanked: 1407 times

Re: Clank! Smocza furia

Post autor: Leser »

RUNner pisze: 16 kwie 2018, 11:27
Leser pisze: 16 kwie 2018, 10:48
RUNner pisze: 16 kwie 2018, 10:24 Gra wygląda nieźle, szkoda tylko że po polsku się raczej nie ukaże...
Na tę chwilę nie ma żadnych przesłanek do takiego twierdzenia - umowa (Lucrum i wydawnictwa Renegade) pozostaje w mocy, prace z naszej strony zostały już dawno zakończone. Inna sprawa, że termin wciąż jest trudny do określenia. Do maja mamy otrzymać efekty prac Amerykanów.
I właśnie ten brak terminu (chociażby orientacyjnego) jest nieprzyjemny.
Pewnie, że jest nieprzyjemny, ale to jeszcze nie oznacza, że gra w ogóle się nie ukaże.
I rozjarzam się na mgnienie w uśmiechu z tych, co to trzeba mieć ten polor we krwi, żeby zmieścić bez pośpiechu pozdrowienie mimo energicznego pośpiechu przecież.
Awatar użytkownika
RUNner
Posty: 4164
Rejestracja: 02 lip 2013, 12:25
Has thanked: 574 times
Been thanked: 1027 times

Re: Clank! Smocza furia

Post autor: RUNner »

Dobra, poczekam na polską wersję, bo i tak mam w co grać.
Nie marnuję już czasu. Wolę grać ;)
Sprzedam https://www.gry-planszowe.pl/viewtopic.php?t=64690
Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 5230
Rejestracja: 28 cze 2006, 12:50
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 524 times
Been thanked: 1826 times
Kontakt:

Re: Clank! Smocza furia

Post autor: Gambit »

Kilka słów o dodatku The Mummy's Curse
Obejrzyj na ZnadPlanszy
Obejrzyj na YouTube
Awatar użytkownika
Dr. Nikczemniuk
Posty: 2821
Rejestracja: 19 paź 2016, 13:39
Has thanked: 447 times
Been thanked: 318 times

Re: Clank! Smocza furia

Post autor: Dr. Nikczemniuk »

Coś się ruszyło, chociaż drgnęło w temacie wydania gry?
Kto nie widzi ciemności, nie będzie szukał światła.
Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 5230
Rejestracja: 28 cze 2006, 12:50
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 524 times
Been thanked: 1826 times
Kontakt:

Re: Clank! Smocza furia

Post autor: Gambit »

Dr. Nikczemniuk pisze: 08 maja 2018, 08:45 Coś się ruszyło, chociaż drgnęło w temacie wydania gry?
Na grupie na FB, ktoś napisał, ze zadał pytanie Lucrum Games i dostał info, że termin to listopad. I że mają nadzieję, że tak się uda, bo teraz mogą tylko czekać. Tak w skrócie :)
Awatar użytkownika
Dr. Nikczemniuk
Posty: 2821
Rejestracja: 19 paź 2016, 13:39
Has thanked: 447 times
Been thanked: 318 times

Re: Clank! Smocza furia

Post autor: Dr. Nikczemniuk »

A gdzie tam, produkcja idzie pełną parą... :wink:
https://www.youtube.com/watch?v=xIhhUDkv1JY
Kto nie widzi ciemności, nie będzie szukał światła.
Awatar użytkownika
mat_eyo
Posty: 5599
Rejestracja: 18 lip 2011, 10:09
Lokalizacja: Warszawa / Łuków, woj. lubelskie
Has thanked: 783 times
Been thanked: 1225 times
Kontakt:

Re: Clank! Smocza furia

Post autor: mat_eyo »

Listopad? o.O Roczna obsuwa gry niewydawanej dzięki crowdfundingowi, czegoś takiego sobie nie przypominam. Decyzja o zakupi angielskiej wersji była jedną z najlepszych w życiu, właśnie kończę ogrywać drugi dodatek ;)

Żeby nie było totalnego offtopu, drugi dodatek uważam za sporo słabszy od pierwszego. Nowe karty w obu pudełkach są porównywalne, ale mumia jest rzadko wykorzystywana, losowa i mało angażująca. Dużo bardziej podoba mi się pomysł z zalanymi pomieszczeniami z Sunken Treasure.
Awatar użytkownika
kenigis
Posty: 148
Rejestracja: 24 maja 2017, 07:40
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Clank! Smocza furia

Post autor: kenigis »

mat_eyo pisze: 08 maja 2018, 10:02 Listopad? o.O Roczna obsuwa gry niewydawanej dzięki crowdfundingowi, czegoś takiego sobie nie przypominam. Decyzja o zakupi angielskiej wersji była jedną z najlepszych w życiu, właśnie kończę ogrywać drugi dodatek ;)

Żeby nie było totalnego offtopu, drugi dodatek uważam za sporo słabszy od pierwszego. Nowe karty w obu pudełkach są porównywalne, ale mumia jest rzadko wykorzystywana, losowa i mało angażująca. Dużo bardziej podoba mi się pomysł z zalanymi pomieszczeniami z Sunken Treasure.
Inis?

Edit: Mateyo, w listopadzie 2016 Tycjan dawał do wiadomości na forum, że Portal wyda. Nie wiem czemu Tycjan, ale obstawiam, że to było sprawdzone info. Data ukazania się to maj 2018, więc grubo :D
Ps w temacie Inis
Ostatnio zmieniony 08 maja 2018, 12:06 przez kenigis, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
mat_eyo
Posty: 5599
Rejestracja: 18 lip 2011, 10:09
Lokalizacja: Warszawa / Łuków, woj. lubelskie
Has thanked: 783 times
Been thanked: 1225 times
Kontakt:

Re: Clank! Smocza furia

Post autor: mat_eyo »

Inis w wersji polskiej ukazał się rok po pierwotnym terminie? Nie wiem, nie śledziłem, ale nawet jeśli, to Portal - oni są poza konkurencją.
Zack
Posty: 217
Rejestracja: 13 mar 2018, 21:20
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 4 times
Been thanked: 7 times

Re: Clank! Smocza furia

Post autor: Zack »

Czołem, czy są może jakieś nowe informacje na temat polskiego wydania? Jakaś zajawka czy pozostaje czekać do listopada? :D
Awatar użytkownika
Leser
Posty: 1737
Rejestracja: 22 lut 2009, 23:38
Lokalizacja: pod - Warszawa
Has thanked: 571 times
Been thanked: 1407 times

Re: Clank! Smocza furia

Post autor: Leser »

Wszystkie pliki zostały złożone i zatwierdzone przez nas oraz Amerykanów. Mam nadzieję, że w tygodniu będę mógł poinformować o rozpoczęciu produkcji.
I rozjarzam się na mgnienie w uśmiechu z tych, co to trzeba mieć ten polor we krwi, żeby zmieścić bez pośpiechu pozdrowienie mimo energicznego pośpiechu przecież.
ODPOWIEDZ