UWAGA na transakcje z Bbanasiak (tutaj i FB)UPDATE 08.2017

Tutaj można dyskutować na tematy ogólnie związane z grami planszowymi, nie powiązane z konkretnym tytułem.
Awatar użytkownika
maciejo
Posty: 3349
Rejestracja: 01 lut 2009, 14:20
Lokalizacja: Gliwice-Bielefeld
Has thanked: 96 times
Been thanked: 127 times

Re: UWAGA na transakcje z Bbanasiak (tutaj i FB)UPDATE 08.2017

Post autor: maciejo »

detrytusek pisze: 05 kwie 2019, 19:53
malpka pisze: 05 kwie 2019, 15:33
Halloween pisze: 05 kwie 2019, 11:06 Przecież spekulantowi nie chodzi o zwodzenie czy wprowadzanie w błąd kupującego, tylko o kupienie tanio a sprzedanie drogo.
A wydawało mi się że tak działa ogólnie pojęty handel towarami :D
Pozory! Tutaj to jest Januszowanie.
Proszę o skończenie z mową nienawiści.
Janusze nie mają z tym nic wspólnego :!:
Planszówkowym skrytożercom mówię stanowcze NIE !!!
Awatar użytkownika
grzeslaw90
Posty: 1750
Rejestracja: 20 lis 2013, 18:53
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 179 times
Been thanked: 437 times
Kontakt:

Re: UWAGA na transakcje z Bbanasiak (tutaj i FB)UPDATE 08.2017

Post autor: grzeslaw90 »

Oprócz Pawłą Tobery jeszcze Krystian Tomczak na grupach FB wystawia gry za Banasiaka - pierwszy ma go w znajomych a drugi jego żonę, no i wystawia te same gry ;)
Awatar użytkownika
Neoptolemos
Posty: 1955
Rejestracja: 09 sty 2014, 18:30
Has thanked: 189 times
Been thanked: 830 times

Re: UWAGA na transakcje z Bbanasiak (tutaj i FB)UPDATE 08.2017

Post autor: Neoptolemos »

Yyy, Krystian Tomczak to ktoś inny, parę razy z nim handlowalem dawniej i obecnie. Nick na forum bodajże Keo
Game developer w Lucky Duck Games
Autor bloga Karta - stół!
Redaktor Board Times
Haloon
Posty: 322
Rejestracja: 12 sie 2011, 18:14
Has thanked: 39 times
Been thanked: 15 times

Re: UWAGA na transakcje z Bbanasiak (tutaj i FB)UPDATE 08.2017

Post autor: Haloon »

W takim razie lepiej to szybko zweryfikować żeby w razie błędu nie przypieto mu łatki banasiaka. A takie coś mi się zdarzyło gdy ten ekonom kupił ode mnie MK z dodatkami, a zapłacić miał dopiero wtedy gdy sam sprzeda go na swoim ogłoszeniu bezczelnie korzystając z moich zdjęć. Oczywiście kogoś chciał oszukać a tamta osoba winiła mnie. (Opis jest kilka stron wcześniej.) No i tak stałem się banasiakiem przez pewien czas. :P Nic fajnego.
Awatar użytkownika
panda_09
Posty: 180
Rejestracja: 27 sty 2014, 11:12
Lokalizacja: b-stok
Been thanked: 3 times

Re: UWAGA na transakcje z Bbanasiak (tutaj i FB)UPDATE 08.2017

Post autor: panda_09 »

Krystian Tomczak to solidny "sprzedawca". Raczej sprzedaje gry po kosztach niż na nich zarabia. Handlowałem kilka/kilkanaście razy w obie strony i zawsze byłem zadowolony. Przypięcie łatki Banasiaka to pomyłka.
3trolle -7.00% (chętnie pomogę ;)
Keo
Posty: 47
Rejestracja: 24 sie 2012, 16:13
Lokalizacja: Świebodzice
Been thanked: 1 time

Re: UWAGA na transakcje z Bbanasiak (tutaj i FB)UPDATE 08.2017

Post autor: Keo »

grzeslaw90 pisze: 07 kwie 2019, 12:46 Oprócz Pawłą Tobery jeszcze Krystian Tomczak na grupach FB wystawia gry za Banasiaka - pierwszy ma go w znajomych a drugi jego żonę, no i wystawia te same gry ;)
A Ty to widzę człowieku jesteś...... Sherlockiem? Nie każda dziewczyna co ma na nazwisko Banasik jest jego żoną =.=. Chyba że wzięli ślub w podstawówce z której znam Marte + nie to miasto.
Gier wiele sprzedałem, nigdy nikogo nie oszukałem, jedemu człowiekowi tylko nie odpisałem za szybko i sie sfrustrował (pozdro Rattkin).
Temat ze sprzedażami tutaj: viewtopic.php?f=53&t=31829
Na początku mnie to może rozbawiło, wysłałem Ci linka na FB pod moim tematem sprzedażowym, zamiast sprawdzić to pierwsze co lecisz na forum i teorie spiskowe bo ma kogoś z nazwiskiem BANASIK w znajomych, paranoja.

PS: dzięki za obronę 'klientom' ;D


Krystian Tomczak
Awatar użytkownika
grzeslaw90
Posty: 1750
Rejestracja: 20 lis 2013, 18:53
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 179 times
Been thanked: 437 times
Kontakt:

Re: UWAGA na transakcje z Bbanasiak (tutaj i FB)UPDATE 08.2017

Post autor: grzeslaw90 »

Keo pisze: 07 kwie 2019, 17:11
grzeslaw90 pisze: 07 kwie 2019, 12:46 Oprócz Pawłą Tobery jeszcze Krystian Tomczak na grupach FB wystawia gry za Banasiaka - pierwszy ma go w znajomych a drugi jego żonę, no i wystawia te same gry ;)
A Ty to widzę człowieku jesteś...... Sherlockiem? Nie każda dziewczyna co ma na nazwisko Banasik jest jego żoną =.=. Chyba że wzięli ślub w podstawówce z której znam Marte + nie to miasto.
Gier wiele sprzedałem, nigdy nikogo nie oszukałem, jedemu człowiekowi tylko nie odpisałem za szybko i sie sfrustrował (pozdro Rattkin).
Temat ze sprzedażami tutaj: viewtopic.php?f=53&t=31829
Na początku mnie to może rozbawiło, wysłałem Ci linka na FB pod moim tematem sprzedażowym, zamiast sprawdzić to pierwsze co lecisz na forum i teorie spiskowe bo ma kogoś z nazwiskiem BANASIK w znajomych, paranoja.

PS: dzięki za obronę 'klientom' ;D


Krystian Tomczak
Przepraszam za zbyt pochopne łączenie faktów. Kajam się i obiecuję poprawę
Halloween
Posty: 1494
Rejestracja: 18 lis 2018, 13:02
Has thanked: 56 times
Been thanked: 86 times

Re: UWAGA na transakcje z Bbanasiak (tutaj i FB)UPDATE 08.2017

Post autor: Halloween »

malpka pisze: 05 kwie 2019, 15:33
Halloween pisze: 05 kwie 2019, 11:06 Przecież spekulantowi nie chodzi o zwodzenie czy wprowadzanie w błąd kupującego, tylko o kupienie tanio a sprzedanie drogo.
A wydawało mi się że tak działa ogólnie pojęty handel towarami :D
Handel to sprzedawanie czegos co kupilo sie w hurcie(posrednictwo) czy czegos co sie produkuje.

Kupowanie czegos po cenie detalicznej z nadzieja na sprzedanie powyzej msrp to spekulacja.
Awatar użytkownika
raj
Administrator
Posty: 5145
Rejestracja: 01 lis 2006, 11:22
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 265 times
Been thanked: 861 times
Kontakt:

Re: UWAGA na transakcje z Bbanasiak (tutaj i FB)UPDATE 08.2017

Post autor: raj »

Widzę, że zaczynacie gonić w piętkę i identyfikować różne, niczego nie winne osoby jako bb w dodatku podając ich nazwiska.
To co się w tej chwili w tym wątku dzieje, spowodowało, że postanowiłem go zamknąć.
Co było do powiedzenia, zostało powiedziane.
Aktualnie to już jest jakieś kuriozum.
"Jest to gra planszowa. Każdy gracz ma planszę i lutuje nią przeciwnika." - cytat za "7 krasnoludków - historia prawdziwa."

Szukajcie recenzji planszówek na GamesFanatic.pl
Zablokowany