Glory: Droga do chwały (D. "Lir" Mucha, M. "Wis" Wisthal)

Tutaj można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SA INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Lir
Posty: 273
Rejestracja: 14 mar 2010, 18:45
Lokalizacja: Czyżowice
Has thanked: 20 times
Been thanked: 3 times
Kontakt:

Re: Glory: Gra Rycerzy (D. "Lir" Mucha, M. "Wis" Wisthal)

Post autor: Lir »

Dzięki za zainteresowanie :)

W najbliższym czasie będzie można zaznajomic się z grą:
Gralicja - Kraków
Łódzki Port Gier
Arena Gliwice
Gratislawia - Wrocław
Rzuć kostką - Warszawa
posiadacze Tabletop Simulator mają szanse umówić się na zagranie jakimś wieczorem.
Glory: A Game of Knights - rzuć okiem na grę, którą przygotowujemy! Zagramw.to / FB
Awatar użytkownika
wis
Posty: 1231
Rejestracja: 20 sty 2009, 18:01
Lokalizacja: Gliwice
Has thanked: 59 times
Been thanked: 24 times
Kontakt:

Re: Glory: Gra Rycerzy (D. "Lir" Mucha, M. "Wis" Wisthal)

Post autor: wis »

tomb pisze: 07 mar 2019, 10:45 (jakoś nie mogę się przekonać, że gra jest super na dwóch graczy)
Gra na dwóch graczy jest najbardziej agresywna. Przy 3-4 graczach grasz głównie pod siebie - blokowanie kogoś może zabrać jemu coś ważnego, ale pozostali mogą korzystać na Waszym konflikcie. W dwóch jest prosto - mniej pól w fazie akcji (worker placement), no i co zabierzesz, tego wszyscy:) przeciwnicy nie będą mieć. Dla mnie to ulubiona liczba graczy. Podobnie mam w Through the Ages - od kilku lat gram wyłącznie dwuosobowe pojedynki i walka jest już na etapie zbierania kart.
Glory: A Game of Knights - nasza pierwsza gra Kickstarter / FB / Gamefound
Awatar użytkownika
Bruno
Posty: 2015
Rejestracja: 27 lip 2017, 19:13
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1488 times
Been thanked: 1141 times

Re: Glory: Gra Rycerzy (D. "Lir" Mucha, M. "Wis" Wisthal)

Post autor: Bruno »

wis pisze: 03 mar 2019, 13:08 Tymczasem przyszły do nas takie ładne sample:

Obrazek

Kto zgadnie, co to będzie? :)
No dobra, dobra, Cwaniaki - a gdzie rozstrzygnięcie ogłoszonego konkursu??? :twisted:
Jesteś szczęśliwym posiadaczem np. Gloomhaven? Masz więc egzemplarz tej gry, a nie jej kopię. To znacząca różnica ;-)
Druga edycja GWT: pacholęta wznoszą domy w krainie My little pony.
Kupię kryształy many ze starej edycji Mage Knighta!
Awatar użytkownika
wis
Posty: 1231
Rejestracja: 20 sty 2009, 18:01
Lokalizacja: Gliwice
Has thanked: 59 times
Been thanked: 24 times
Kontakt:

Re: Glory: Gra Rycerzy (D. "Lir" Mucha, M. "Wis" Wisthal)

Post autor: wis »

Tutaj :)

Obrazek
Glory: A Game of Knights - nasza pierwsza gra Kickstarter / FB / Gamefound
Awatar użytkownika
wis
Posty: 1231
Rejestracja: 20 sty 2009, 18:01
Lokalizacja: Gliwice
Has thanked: 59 times
Been thanked: 24 times
Kontakt:

Re: Glory: Gra Rycerzy (D. "Lir" Mucha, M. "Wis" Wisthal)

Post autor: wis »

W tym tygodniu można nas zobaczyć na Łódzkim Porcie Gier.
Uwaga - będziemy jedynie w sobotę!

Zapraszamy w szranki!
Glory: A Game of Knights - nasza pierwsza gra Kickstarter / FB / Gamefound
Awatar użytkownika
wis
Posty: 1231
Rejestracja: 20 sty 2009, 18:01
Lokalizacja: Gliwice
Has thanked: 59 times
Been thanked: 24 times
Kontakt:

Re: Glory: Gra Rycerzy (D. "Lir" Mucha, M. "Wis" Wisthal)

Post autor: wis »

Gra spodobała się w Łodzi - cieszy nas to niezmiernie!:)

Jutro (w sobotę 23.03) będziemy na spotkaniu Planszówek Rybnik , oraz na Śląskich Dniach Fantastyki (tylko w sobotę!)

Zapraszamy na partyjki i do dzielenia się wrażeniami!
Glory: A Game of Knights - nasza pierwsza gra Kickstarter / FB / Gamefound
Awatar użytkownika
lukwych
Posty: 524
Rejestracja: 23 wrz 2013, 19:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3 times
Been thanked: 7 times

Re: Glory: Gra Rycerzy (D. "Lir" Mucha, M. "Wis" Wisthal)

Post autor: lukwych »

Lir pisze: 07 mar 2019, 11:45 W najbliższym czasie będzie można zaznajomic się z grą:
Rzuć kostką - Warszawa

Sobota? Niedziela?
Zawsze chętnie zagram w te gry: Chaos, Clash of Cultures, Cywilizacja: TTA, Lewis & Clark, Mage Knight, Pokolenia, Race! Formula 90, Rosyjskie Koleje!
Awatar użytkownika
wis
Posty: 1231
Rejestracja: 20 sty 2009, 18:01
Lokalizacja: Gliwice
Has thanked: 59 times
Been thanked: 24 times
Kontakt:

Re: Glory: Gra Rycerzy (D. "Lir" Mucha, M. "Wis" Wisthal)

Post autor: wis »

Melduję się z Wawy :)
Sobota i niedziela.

Gliwice także.

Ostrów?
Glory: A Game of Knights - nasza pierwsza gra Kickstarter / FB / Gamefound
Awatar użytkownika
Cin
Posty: 822
Rejestracja: 17 wrz 2007, 01:19
Lokalizacja: Warszawa, czasem Kielce
Has thanked: 4 times
Been thanked: 31 times

Re: Glory: Gra Rycerzy (D. "Lir" Mucha, M. "Wis" Wisthal)

Post autor: Cin »

Dziś udało się zagrać. Naprawdę porządnie wymyślona gra. Trzymam kciuki bo to dla takich właśnie projektów powinien istnieć crowdfunding.
Awatar użytkownika
kaimada
Posty: 1127
Rejestracja: 06 sty 2007, 13:58
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 27 times
Been thanked: 124 times

Re: Glory: Gra Rycerzy (D. "Lir" Mucha, M. "Wis" Wisthal)

Post autor: kaimada »

Już jutro start kampanii, a na blogu wrażenia z ogrywania prototypu.

Jest na co czekać. Eurogracze docenia prosty, acz bardzo funkcjonalny worker placement, a fani epoki będą z radością tłuc kolejnych przeciwników w czasie trwania turnieju rycerskiego. Mariaż euro z kostkami w klimacie średniowiecznym uważam za udany.

Pełne wrażenia z prototypu Glory na ZnadPlanszy
Awatar użytkownika
ozy
Posty: 3283
Rejestracja: 13 mar 2006, 18:25
Lokalizacja: Opole
Has thanked: 7 times
Been thanked: 74 times

Re: Glory: Gra Rycerzy (D. "Lir" Mucha, M. "Wis" Wisthal)

Post autor: ozy »

Grałem wielokrotnie, to jest bardzo dobra pozycja. Polecam wszystkim zainteresowanym rycerskimi klimatami.
Farewell, leave the shore to an ocean wide and untamed
Hold your shield high, let the wind bring your enemy your nightmare
Awatar użytkownika
vinnichi
Posty: 2385
Rejestracja: 17 sty 2014, 00:16
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 1283 times
Been thanked: 778 times
Kontakt:

Re: Glory: Gra Rycerzy (D. "Lir" Mucha, M. "Wis" Wisthal)

Post autor: vinnichi »

Jakbyście ocenili grę jeśli chodzi o ciężkość w skali BGG? Jakiej wagi to gra?
EDIT: Jakie wrażenia po grze dwóosobowej?
kręcimy wąsem na dobre gry
dżentelmeni przy stole
Awatar użytkownika
Koziełło
Posty: 905
Rejestracja: 13 cze 2018, 13:11
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 232 times
Been thanked: 315 times

Re: Glory: Gra Rycerzy (D. "Lir" Mucha, M. "Wis" Wisthal)

Post autor: Koziełło »

vinnichi pisze: 04 kwie 2019, 10:10 Jakbyście ocenili grę jeśli chodzi o ciężkość w skali BGG? Jakiej wagi to gra?
EDIT: Jakie wrażenia po grze dwóosobowej?
Pozwolę sobie przekopiować moje uwagi z "Gry miesiąca":
Koziełło pisze:To gra, która mnie oszukała. Na ogół, gdy słyszę „Gra euro z klimatem” w głowie rozbrzmiewa dzwonek alarmowy. I poza nielicznymi wyjątkami (vide: Alchemicy) okazuje się, że z klimatem dana gra nie ma nic wspólnego. W przypadku Glory klimat zgadza się jak najbardziej. Tylko, że ta gra nie ma nic wspólnego z jakimkolwiek euro. No może to, że część gry udaje Worker placement, ale Mistrz Stefan też udaje, że w jego grach klimat jest ;). Ogólnie – gra świetnie wykonana, Wis – przemiły facet, widać że zaangażowany w grę całym sobą. Ale w jakim euro o zwycięstwie decyduje kilka rzutów „kaszóstkami” – przepraszam, ale jest tu tyle miejsca na myślenie i kminienie co klimatu w Merlinie. Gra świetna – ale nie dla mnie. Przepraszam Wis.
Awatar użytkownika
mauserem
Posty: 1817
Rejestracja: 26 lis 2014, 09:37
Has thanked: 251 times
Been thanked: 165 times
Kontakt:

Re: Glory: Gra Rycerzy (D. "Lir" Mucha, M. "Wis" Wisthal)

Post autor: mauserem »

vinnichi pisze: 04 kwie 2019, 10:10 Jakbyście ocenili grę jeśli chodzi o ciężkość w skali BGG? Jakiej wagi to gra?
EDIT: Jakie wrażenia po grze dwóosobowej?
ta gra ma dwa oblicza: jedno - eurowe i dałbym mu spokojnie Medium a może nawet Medium+ - chodzi tu o ilość aspektów do ogarnięcia podczas rozgrywki, priorytetyzowania wyborów - milutko mizia zwoje ten workerplacement.
drugie to bardziej "ameri", kościane, gdzie ciężar rozgrywki jest przesunięty w kierunku "turlanych turniejów" - wtedy robi się Medium light do Medium i wcale nie uważam, że to źle :D

Co do grania w dwie osoby, jak w każdym workerplacement w niekompletnych składach robi się trochę luźniej, co mają kompensować różnice w setupie. a w przypadku turniejów - po prostu będziecie rozstawieni z rycerzami NPC - czyli zabraknie Wam emocji idących z bezpośredniej konfrontacji.

mały edit polemiczny ;)
Koziełło pisze:...Ale w jakim euro o zwycięstwie decyduje kilka rzutów „kaszóstkami” – przepraszam, ale jest tu tyle miejsca na myślenie i kminienie co klimatu w Merlinie. Gra świetna – ale nie dla mnie. Przepraszam Wis.
Ponownie nie mogę się zgodzić z taką generalizacją
W tej grze, podobnie jak w wielu innych euraskach - gracze optymalizują swoje działania w obliczu losowego czynnika. W Glory tym losowym czynnikiem jest turniej rycerski i rzuty kośćmi - zadaniem graczy zaś, jest taka optymalizacja parametrów aby ten "test" zdać.
Idąc Twoim tropem w wielu grach euro można przegrać przez słaby dociąg początkowych kart, losowy setup kafli, a czasami losowa kolejność pierwszej tury gdzie można przegrać tylko dlatego, że na początku siedziałeś najdalej od najmłodszego gracza, który rozpoczyna :mrgreen: .
golonko
Posty: 108
Rejestracja: 21 kwie 2017, 08:18
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Re: Glory: Gra Rycerzy (D. "Lir" Mucha, M. "Wis" Wisthal)

Post autor: golonko »

Koziełło pisze: 04 kwie 2019, 10:20 Ale w jakim euro o zwycięstwie decyduje kilka rzutów „kaszóstkami” – przepraszam, ale jest tu tyle miejsca na myślenie i kminienie co klimatu w Merlinie.
Też się z tym nie mogę zgodzić.
Grałem z autorami razy... mnóstwo (kilkanaście na pewno, raczej pod kilkadziesiąt).
Wygrałem raz. Nie przez kości. Przez to, że przy dobrym zaplanowaniu kości mają bardzo małe znaczenie.
A jakbyś chciał upiększyć swoją grę, to zapraszam do mojego sklepiku! :)
https://GolonkoCrafts.etsy.com
feniks_ciapek
Posty: 2269
Rejestracja: 09 lut 2018, 11:14
Has thanked: 1589 times
Been thanked: 915 times

Re: Glory: Gra Rycerzy (D. "Lir" Mucha, M. "Wis" Wisthal)

Post autor: feniks_ciapek »

Zgadzam się z mauserem - cała gra w pierwszej fazie właśnie polega na sprytnym mitygowaniu tej losowości, która pojawi się w fazie drugiej i te "zwykłe" K6 nie są takie zwykłe :). Przynajmniej tak było na etapie, na którym grałem, może coś się zmieniło w międzyczasie. To nie jest "typowe euro", ale dość ciekawe połączenie tych gatunków. To jest i silna, i słaba część tej gry. Bo z jednej strony jest to coś innego, a z drugiej typowym euro-maksymalizatorom właśnie ta końcówka może nie przypaść do gustu.

Ale ja lubię rycerzy, więc to mi wystarczy :)
krzysiek2222
Posty: 44
Rejestracja: 12 gru 2017, 20:38
Lokalizacja: Żory

Re: Glory: Gra Rycerzy (D. "Lir" Mucha, M. "Wis" Wisthal)

Post autor: krzysiek2222 »

wis pisze: 04 kwie 2019, 09:38 Myślę, że tak - dawno mnie nie było w gliwickim Gambicie (pod latarnią najciemniej:)). Do Radlina też masz niedaleko, może Lir się wybierze na partyjkę.
Super. Jak będziecie z prototypem gdzieś się wybierać to mozecie dać znać, n.p. w tym temacie na forum, albo gdziekolwiek. Jak mi się uda to na stówę z chęcią wpadnę. :D. W Gliwicach studiuję więc nawet jeszcze lepiej się składa.
Awatar użytkownika
wis
Posty: 1231
Rejestracja: 20 sty 2009, 18:01
Lokalizacja: Gliwice
Has thanked: 59 times
Been thanked: 24 times
Kontakt:

Re: Glory: Gra Rycerzy (D. "Lir" Mucha, M. "Wis" Wisthal) - teraz na Zagramw.to!

Post autor: wis »

Wstępnie proponuję środę 17go w Gambicie. W przyszłą środę nie ma mnie w Gliwicach.
Glory: A Game of Knights - nasza pierwsza gra Kickstarter / FB / Gamefound
krecony1
Posty: 369
Rejestracja: 29 sie 2014, 00:05
Lokalizacja: Siedlce
Has thanked: 48 times
Been thanked: 49 times

Re: Glory: Gra Rycerzy (D. "Lir" Mucha, M. "Wis" Wisthal)

Post autor: krecony1 »

Czy ktoś z was byłby w stanie określić jak w rozgrywce ma się czas fazy przygotowań do czasu samego turnieju. A prościej: czy wygląda to w ten sposób, że robimy szybki worker placement w fazie przygotowań do turnieju, a większość rozgrywki to turlanie turniejowe? Od razu zaznaczę, że świadomie pytam o czas, bo fakt, że turniej to clou tej gry, jest mi znany. :)
Awatar użytkownika
wis
Posty: 1231
Rejestracja: 20 sty 2009, 18:01
Lokalizacja: Gliwice
Has thanked: 59 times
Been thanked: 24 times
Kontakt:

Re: Glory: Gra Rycerzy (D. "Lir" Mucha, M. "Wis" Wisthal)

Post autor: wis »

krecony1 pisze: 05 kwie 2019, 09:54 Czy ktoś z was byłby w stanie określić jak w rozgrywce ma się czas fazy przygotowań do czasu samego turnieju. A prościej: czy wygląda to w ten sposób, że robimy szybki worker placement w fazie przygotowań do turnieju, a większość rozgrywki to turlanie turniejowe? Od razu zaznaczę, że świadomie pytam o czas, bo fakt, że turniej to clou tej gry, jest mi znany. :)
Cześć!

Tak bardzo na czuja, bo nigdy tego nie mierzyłem:

- Faza akcji: 35-50%
- Faza zadań: 15-25%
- Faza turnieju: 25-40%

Zależy to od wielu czynników. Twój plan (zależny od kart Tytułów), może być prosty lub wymagać precyzji. Faza zadań podobnie - dodatkowo mogą być pojedynki lub po prostu trzy szybkie prezenty/zakupy. Turniej - gracze mogą patrzeć na walki innych, lub walczyć równocześnie. Pojedynek to czasem dwa rzuty kośćmi, ale zwykle sporo kombinowania, jak wygrać/wygrać najmniejszym kosztem.
Glory: A Game of Knights - nasza pierwsza gra Kickstarter / FB / Gamefound
krecony1
Posty: 369
Rejestracja: 29 sie 2014, 00:05
Lokalizacja: Siedlce
Has thanked: 48 times
Been thanked: 49 times

Re: Glory: Gra Rycerzy (D. "Lir" Mucha, M. "Wis" Wisthal)

Post autor: krecony1 »

Dzięki za odpowiedź.
Awatar użytkownika
jax
Posty: 8128
Rejestracja: 13 lut 2006, 10:46
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 78 times
Been thanked: 250 times

Re: Glory: Gra Rycerzy (D. "Lir" Mucha, M. "Wis" Wisthal)

Post autor: jax »

Miałem okazję zagrać na Gratislavii w ostatni weekend. Gra prezentowana przez współtwórcę - Dominika, Lira.

Wrażenia - dobre/bardzo dobre.

Połączenie klasycznej euro-gry (worker placement + osobna faza na zagrywanie kart z ręki) z częścią turniejową, gdzie rzucamy kośćmi by pokonywać kolejnych przeciwników. Oczywiście do turnieju w grze (bodaj 3) można się przygotować na mnóstwo sposobów i w miarę okiełznać kostki.
Alternatywnie turnieje można w mniejszym lub większym stopniu zignorować skupiając się na zbieraniu punktów z innych źródeł w części euro. I najlepiej jednak coś z turnieju podskubać (wygrać choć jedną rundę lub jedną walkę z kimś słabszym).

W części turniejowej staje się do walki zarówno z botami jak i żywymi przeciwnikami. Można przez kolejność zapisu na turniej manewrować żeby na współgraczy wpaść wcześniej/później.

Grałem w prototyp ale grafiki były bardzo dobre (fotorealistyczne w dużej części, co osobiście lubię).
Podchodzący ludzie byli głównie zainteresowani jakie będą komponenty i co będzie w wersji crowdfundingowej a co nie. Dla mnie to drugorzędne :) - skupiałem się na mechanice i w sumie wszystko zagrało.

Jedyny minus to BRAK zależności językowej. Tak, brak :)
Fajnie i klimatycznie byłoby mieć tytuły np. kart (i herbów), tym bardziej, że projektant opowiadał historie o różnych postaciach/scenach je przedstawiających - a sam nie zgadłbym że dana kart odwzorowuje historyczną postać/scenę.
Rozumiem jednak względy finansowe.
Opisy mają być w instrukcji. Liczę na to.

Gra na pewno do wrzucenia na radar, jeśli ktoś jeszcze na nim nie ma :)

Na Gratislavii stolik z grą cieszył się zainteresowaniem, ludzie grali prawie non-stop. Wyglądało to pozytywnie :)

EDIT: Nie wiem jeszcze jak będzie wyglądał przepis z równoległością rozgrywania pojedynków na turnieju - bo tu widzę ew. źródło downtime-u (trzeba jednak pokombinować z kostkami/zdolnościami). Jesli będzie równoległość, trzeba mieć uczciwych współgraczy.
Mechaniki dice placement i dice manipulation świadczą o słabości i braku pomysłowości projektanta.
--
"We don't stop playing because we grow old; we grow old because we stop playing."
G. B. Shaw
Awatar użytkownika
wis
Posty: 1231
Rejestracja: 20 sty 2009, 18:01
Lokalizacja: Gliwice
Has thanked: 59 times
Been thanked: 24 times
Kontakt:

Re: Glory: Gra Rycerzy (D. "Lir" Mucha, M. "Wis" Wisthal)

Post autor: wis »

Dzieki Jax za obszerną relację!
jax pisze: 12 kwie 2019, 13:32 Jedyny minus to BRAK zależności językowej. Tak, brak :)
Fajnie i klimatycznie byłoby mieć tytuły np. kart (i herbów), tym bardziej, że projektant opowiadał historie o różnych postaciach/scenach je przedstawiających - a sam nie zgadłbym że dana kart odwzorowuje historyczną postać/scenę.
Rozumiem jednak względy finansowe.
Opisy mają być w instrukcji. Liczę na to.
Wszystko będzie w instrukcji - obowiązkowo. To nie ma być gra obrazkowa, ale też nie stać nas na zrobienie gry w każdej wersji językowej osobno - na to jesteśmy za mali.
jax pisze: 12 kwie 2019, 13:32 EDIT: Nie wiem jeszcze jak będzie wyglądał przepis z równoległością rozgrywania pojedynków na turnieju - bo tu widzę ew. źródło downtime-u (trzeba jednak pokombinować z kostkami/zdolnościami). Jesli będzie równoległość, trzeba mieć uczciwych współgraczy.
Faza zadań i turniej mogą być rozgrywana równolegle, lub w kolejności - gracze decydują, czy czekają na poprzednią osobę/parę, czy działają. Z nieczciwymi graczami proponuję po prostu nie grać:).
jax pisze: 12 kwie 2019, 13:32 Mechaniki dice placement i dice manipulation świadczą o słabości i braku pomysłowości projektanta.
Uff...było blisko :)

Pozdrawiam:)
Glory: A Game of Knights - nasza pierwsza gra Kickstarter / FB / Gamefound
Lir
Posty: 273
Rejestracja: 14 mar 2010, 18:45
Lokalizacja: Czyżowice
Has thanked: 20 times
Been thanked: 3 times
Kontakt:

Re: Glory: Gra Rycerzy (D. "Lir" Mucha, M. "Wis" Wisthal)

Post autor: Lir »

Ogłoszenia "parafialne"
1)
Będę z GLORY w środę na 18.00 w GAMBIT w Gliwicach, jesli ktoś jest zainteresowany zagraniem to dajcie znać, zarezerwuje miejsce przy stole :)

"Stowarzyszenie Gier Planszowych w Gliwicach skupia miłośników hobby związanego z grami planszowymi. Zapraszamy na spotkania z grami w każdą środę do sali nr 33 w budynku przy ul. Barlickiego 3 w Gliwicach (17.00 do 21.00). Wstęp wolny, przyjść może każdy."

2) Glory wchodzi w ostatni tydzień kampanii. Proponujemy wspierajacym dodatkowy cel, który pomoże nam w rozgłaszaniu wieści. Jeśli post zostanie udostępniony 100 razy na profilach FB, dorzucimy do specjalnych pomocników Kronikarza. Prosimy nie spamować grup, bo nas znielubią:). Jeśli mieliście okazję zagrać - wspomnijcie o tym, bo Wasza opinia może być dla Waszych znajomych ważniejsza od wszystkich recenzji.
link: https://www.facebook.com/StrategosGames ... 2869088088

Pozdrawiam
Lir
Glory: A Game of Knights - rzuć okiem na grę, którą przygotowujemy! Zagramw.to / FB
krzysiek2222
Posty: 44
Rejestracja: 12 gru 2017, 20:38
Lokalizacja: Żory

Re: Glory: Gra Rycerzy (D. "Lir" Mucha, M. "Wis" Wisthal)

Post autor: krzysiek2222 »

Ja bym prosił o rezerwację. Przyjdę z dziewczyną, ale zagramy jedną postacią razem :).
ODPOWIEDZ