Mythic battle pantheon

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
Pawiszon15
Posty: 36
Rejestracja: 08 kwie 2017, 08:35
Has thanked: 17 times
Been thanked: 4 times

Mythic battle pantheon

Post autor: Pawiszon15 »

Zakładam wątek o tej grze, bo jeszcze go nie ma na forum. Dodatkowo ma być na wiosnę tego roku druga kampania, więc jak kogoś zainteresuje gierka, to będzie miał okazję wesprzeć. Te osoby, które posiadają, jakie mają wrażenia z rozgrywki? Bo dla mnie gra wydaję się trochę wolna, przez to, ze chwilę trwa wystawienie jednostek. Może być to mylne wrażenie, bo oglądałem tylko jedną rozgrywkę, nie ogranych osób.
Awatar użytkownika
Tyrek
Posty: 663
Rejestracja: 10 gru 2011, 13:47
Lokalizacja: Lubin
Has thanked: 71 times
Been thanked: 151 times

Re: Mythic battle pantheon

Post autor: Tyrek »

Pawiszon15 pisze:Zakładam wątek o tej grze, bo jeszcze go nie ma na forum. Dodatkowo ma być na wiosnę tego roku druga kampania, więc jak kogoś zainteresuje gierka, to będzie miał okazję wesprzeć. Te osoby, które posiadają, jakie mają wrażenia z rozgrywki? Bo dla mnie gra wydaję się trochę wolna, przez to, ze chwilę trwa wystawienie jednostek. Może być to mylne wrażenie, bo oglądałem tylko jedną rozgrywkę, nie ogranych osób.
Wyszukiwarka znowu nie działa czy spam bot attack? ;-)
Awatar użytkownika
Pawiszon15
Posty: 36
Rejestracja: 08 kwie 2017, 08:35
Has thanked: 17 times
Been thanked: 4 times

Re: Mythic battle pantheon

Post autor: Pawiszon15 »

Z tego co mi wiadomo to botem nie jestem :p, więc to może kwestia wyszukiwarki. Bo po wpisaniu nazwy gry, wyrzuca mi tylko oferty sprzedaży :/
Awatar użytkownika
Pawiszon15
Posty: 36
Rejestracja: 08 kwie 2017, 08:35
Has thanked: 17 times
Been thanked: 4 times

Re: Mythic battle pantheon

Post autor: Pawiszon15 »

Dobra już wiem o co chodzi, bo wątek ma tytuł Battle Pantheon, dlatego nie mogłem znaleźć.
Awatar użytkownika
Marx
Posty: 2420
Rejestracja: 24 sty 2016, 10:50
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 52 times
Been thanked: 17 times

Re: Mythic battle pantheon

Post autor: Marx »

Waiting is the hardest part.

Z nimi przychodzi mi się pożegnać
Awatar użytkownika
Pawiszon15
Posty: 36
Rejestracja: 08 kwie 2017, 08:35
Has thanked: 17 times
Been thanked: 4 times

Re: Mythic battle pantheon

Post autor: Pawiszon15 »

Dziękuje :)
To chyba wątek do usunięcia
ODPOWIEDZ