Kick-Ass: The Board Game (H. Hach, R. Pestrin, M. Vergendo)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Carmash
Posty: 419
Rejestracja: 13 sty 2016, 08:25
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 3 times
Been thanked: 15 times

Kick-Ass: The Board Game (H. Hach, R. Pestrin, M. Vergendo)

Post autor: Carmash »

CMON zakupuje kolejne licencje, na podstawie których chce stworzyć gry planszowe.

https://www.cmon.com/news/announcing-ki ... board-game - póki co tylko tyle. Może ktoś z tego forum będzie tym zainteresowany ;)
Awatar użytkownika
lunatykuku
Posty: 288
Rejestracja: 03 lis 2016, 18:22
Has thanked: 3 times
Been thanked: 112 times

Re: Kick Ass: The Board Game

Post autor: lunatykuku »

Był już temat tej gry, zdaje się że nawet figurki były pokazane. Fajnie, że nie będzie kickstartera :)
Awatar użytkownika
Radeku
Posty: 167
Rejestracja: 07 lis 2011, 07:58
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Kick Ass: The Board Game

Post autor: Radeku »

Z jednej strony miło że bez kickstartera ale czasami człowiek liczy na dodatkową zawartość.
schen
Posty: 148
Rejestracja: 14 lis 2015, 14:41
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 55 times
Been thanked: 20 times

Re: Kick Ass: The Board Game

Post autor: schen »

Widzę, że już dostępne w sprzedaży. Ktoś grał może? Czytałem, że dość mocno losowy i by wygrać, trzeba mieć sporego farta. Gra bardzo mnie zaciekawiła, ale tego typu wieści wyglądają trochę zniechęcająco.
KrzysiekL
Posty: 1180
Rejestracja: 22 gru 2015, 10:20
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 28 times
Been thanked: 53 times

Re: Kick Ass: The Board Game

Post autor: KrzysiekL »

schen pisze: 09 lis 2018, 11:19 Widzę, że już dostępne w sprzedaży. Ktoś grał może? Czytałem, że dość mocno losowy i by wygrać, trzeba mieć sporego farta. Gra bardzo mnie zaciekawiła, ale tego typu wieści wyglądają trochę zniechęcająco.
Ponawiam pytanie — nikt jeszcze nie grał?
ODPOWIEDZ