Odyseja / Odyssey (P. Dmytruszynski, A. Kałuża)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
LupoArtGames
Posty: 23
Rejestracja: 05 sie 2015, 10:40
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Odyseja / Odyssey (P. Dmytruszynski, A. Kałuża)

Post autor: LupoArtGames »

Czas na zaistnienie na forum naszej najnowszej gry :)
Odyseja to podróż przez bajeczne, nigdy dotąd niezbadane galaktyki autorstwa Adama Kałuży oraz Przemka Dmytruszyńskiego. Aktorką grafik jest wyjątkowo utalentowana artystka Alicja Kocurek. ObrazekGracze pełnią rolę odkrywców przemierzających kosmiczną przestrzeń w celu poznania i zbadania nowych, tajemniczych planet. Pobierają z nich próbki i ścigają się z innymi badaczami którzy jako pierwsi chcą dokonać spektakularnych odkryć i zapisać się w annałach nauki. W grze wykorzystuje się siedemnaście dużych, szczegółowych i pięknie zwizualizowanych plansz planet, z których można stworzyć układy o różnym stopniu trudności. Po tym bajkowym kosmosie gracze poruszają się ślicznymi rakietami, w czym ułatwiają sobie lub szkodzą przeciwnikom, korzystając z technologii zdobytych w trakcie lotu. W tym celu magazynują gwiezdny pył, a jego zasoby znajdują w przestrzeni kosmicznej. Wygrywa badacz który jako pierwszy zdobędzie wszystkie próbki i przetrwa w bezmiarze kosmosu.

Gra pomaga w świadomym rozwoju pamięci, a to nie jest możliwe bez stosowania metod ułatwiających zapamiętywanie. Jeden z wariantów Podstawy Nawigacji, jest na tym aspekcie skupiony, dzięki niemu gracze nauczą się budować różnorodne skojarzenia czy mikro opowieści pomocne w zapamiętywaniu i rozpoznawaniu planet. Opanowanie technik pamięciowych, choćby w małym stopniu, zwiększa rolę nie mniej istotnego strategicznego aspektu gry bez którego trudno zakończyć misję badawczą z sukcesem.
W grze można łatwo stopniować poziom trudności, by dostosować ją dla graczy młodszych jak i starszych, bardziej doświadczonych. Przeznaczona jest dla 2 do 4 graczy w wieku od 5 lat w najprostszy wariant, po 10 lat wzwyż z zasadami dla zaawansowanych.
Awatar użytkownika
hamish
Posty: 543
Rejestracja: 31 paź 2014, 19:49
Has thanked: 250 times
Been thanked: 112 times

Re: Odyseja (Odyssey)

Post autor: hamish »

Myślę, że w pierwszej kolejności warto przykleić tutaj artykuł z cotygodnika Games Fanatic ;) Z pewnością rzuci nieco więcej światła na ten tytuł.

KLIK
Crivens! Whut aboot us, ye daftie!?
Sprzedam
Kupię
Awatar użytkownika
LupoArtGames
Posty: 23
Rejestracja: 05 sie 2015, 10:40
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Odyseja (Odyssey)

Post autor: LupoArtGames »

Wszystkich zainteresowanych lotem w symulatorze podróży międzyplanetarnych zapraszamy na sobotnie granie w Kopalni Guido w Zabrzu. Zaczynamy już o 18:00. Na miejscu spotkacie naszego generała dywizji, Jarka vel louiscyphre'a, który wprowadzi każdego zainteresowanego w arkana tej wysublimowanej sztuki, jaką jest oblatywanie naszych rozpędzonych do granic możliwości rakiet :)

Szczegóły
Awatar użytkownika
LupoArtGames
Posty: 23
Rejestracja: 05 sie 2015, 10:40
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Odyseja - zapowiedź kampanii

Post autor: LupoArtGames »

Jak już wiecie, tajemnica przestała być tajemnicą. Fundacja Lupo Art Sztuka Myślenia wydaje grę ODYSEJA! I to za sprawą wspieraczki. Akcja już wkrótce wystartuje na zagramw.to a w międzyczasie zapraszamy do obejrzenia krótkiego materiału wideo będącego zapowiedzią kampanii :)

Odyseja - zapowiedź kampanii
Ostatnio zmieniony 04 lis 2018, 14:18 przez LupoArtGames, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
LupoArtGames
Posty: 23
Rejestracja: 05 sie 2015, 10:40
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Odyseja / Odyssey (P. Dmytruszynski, A. Kałuża)

Post autor: LupoArtGames »

W najnowszym odcinku Kawa, rozmówki i planszówki padło kilka słów na temat Odysei. Nie przeciągając, zapraszamy wszystkich, którzy jeszcze nie mieli okazji zobaczyć i posłuchać, do obejrzenia materiału :)

Kawa, rozmówki i planszówki

Kolejny materiał, którym chcielibyśmy się pochwalić, to recenzja naszego prototypu na kanale Humigraj. Bez zbędnego owijania w bawełnę dodamy, że materiał znajdziecie w linku powyżej ;)

Ostatnią wiadomością niech będzie informacja, że na naszej stronie internetowej uruchomiliśmy newsletter. Możecie się już do niego zapisywać. Obiecujemy, że dzięki temu będziecie zawsze na bieżąco z wszelkimi nowinkami z naszego podwórka.
Awatar użytkownika
LupoArtGames
Posty: 23
Rejestracja: 05 sie 2015, 10:40
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Odyseja / Odyssey (P. Dmytruszynski, A. Kałuża)

Post autor: LupoArtGames »

Dziś, tj. 19.10.2018 odbędą się kolejne kosmiczne podróże:
  • instruktorzy lotów ze Stowarzyszenia Miłośników Gier Planszowych Kości pokażą wam Odyseję w klubie Kosteczka w Poznaniu
    Kosteczka
  • dzięki uprzejmości Klubu Fantastyki Kregulec, starszy nawigator Jarek poprowadzi miedzyplanetarną wyprawę w Herbaciarni Laja w Cieszynie Herbaciarnia Laja
Awatar użytkownika
LupoArtGames
Posty: 23
Rejestracja: 05 sie 2015, 10:40
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Odyseja / Odyssey (P. Dmytruszynski, A. Kałuża)

Post autor: LupoArtGames »

Do rozpoczęcia kampanii pozostało już niewiele czasu, możemy odliczać go już na palcach dłoni ;) Żeby nie przedłużać, chcemy podzielić się recenzją na kanale Gry planszowe u Wookiego. Miłego oglądania :)
Awatar użytkownika
veljarek
Posty: 1186
Rejestracja: 07 sty 2009, 19:50
Lokalizacja: Warszawa - Ochota
Has thanked: 5 times
Been thanked: 22 times

Re: Odyseja / Odyssey (P. Dmytruszynski, A. Kałuża)

Post autor: veljarek »

Z całą sympatią dla autorów. Wookiego prezentacja to nie recenzja tylko film reklamowy. Nazywamy rzeczy po imieniu skoro wydawane jest to przez portal Wookiego.
Poczekam na jakąś bardziej niezależna opinie
_______________
Nie wystarczy grać w gry, trzeba jeszcze grać we właściwe gry
Olbagamar
Posty: 162
Rejestracja: 03 kwie 2018, 14:09
Been thanked: 2 times

Re: Odyseja / Odyssey (P. Dmytruszynski, A. Kałuża)

Post autor: Olbagamar »

veljarek pisze: 26 paź 2018, 00:43 Z całą sympatią dla autorów. Wookiego prezentacja to nie recenzja tylko film reklamowy. Nazywamy rzeczy po imieniu skoro wydawane jest to przez portal Wookiego.
Poczekam na jakąś bardziej niezależna opinie
Masz rację, ale chyba nie było zamysłem Wookiego recenzja gry, tylko jej prezentacja, jej zasad, wariacji, grafik i to wyszło bardzo dobrze.Z filmu Wookiego dowiedziałem się więcej o samej grze, jak się w nią gra, o wariantach, niż z filmiku od PoGraMy: https://www.youtube.com/watch?v=_WR9pqHCUXI. Chociaż oni tez przecież są "umoczeni" u Wookiego, bo fundują u niego grę, więc z twojej tezy też to filmik reklamowy zamówiony co by sprzedać grę, więc nierzetelny.

Gdybym widział tylko film PoGraMY to by mnie gra nie kupiła, słabo im poszło jej przedstawienie, widać, że nie ich klimat i trochę tak na siłę. Po filmiku u Wookiego jestem nawet zainteresowany, różne warianty mi się podobały, kupię chyba dla mojej rodziny.

Ja jakoś nigdy nie kieruję się recenzjami, na zasadzie, że jak ten youtuber powie dobrze o grze to już gra mi się podoba, dlatego bardziej oglądam gameplaye.
Awatar użytkownika
veljarek
Posty: 1186
Rejestracja: 07 sty 2009, 19:50
Lokalizacja: Warszawa - Ochota
Has thanked: 5 times
Been thanked: 22 times

Re: Odyseja / Odyssey (P. Dmytruszynski, A. Kałuża)

Post autor: veljarek »

Z mojej pierwszej obserwacji i uwag: 17 przepięknych kart ale to wciąż tylko 17 a nie np. 50.
_______________
Nie wystarczy grać w gry, trzeba jeszcze grać we właściwe gry
Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 5224
Rejestracja: 28 cze 2006, 12:50
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 521 times
Been thanked: 1814 times
Kontakt:

Re: Odyseja / Odyssey (P. Dmytruszynski, A. Kałuża)

Post autor: Gambit »

veljarek pisze: 26 paź 2018, 00:43 Poczekam na jakąś bardziej niezależna opinie
Gry z mechaniką memory, tak mocno wbitą w rozgrywkę, to w zasadzie nie moja bajka. Ale W Odyseję bawiłem się świetnie. Nie pamiętałem kart, które przed 10 sekundami sam podnosiłem, albo podniósł je gracz tuż przede mną. Przerżnąłem okrutnie, ale zabawa była niezła. Graliśmy w gronie wyjadaczy. Na mój gust, na pewno świetna gra dla całej rodziny :)
Awatar użytkownika
gath
Posty: 203
Rejestracja: 08 cze 2006, 21:47
Lokalizacja: Białystok
Has thanked: 4 times
Been thanked: 10 times

Re: Odyseja / Odyssey (P. Dmytruszynski, A. Kałuża)

Post autor: gath »

Olbagamar pisze: 26 paź 2018, 11:59
veljarek pisze: 26 paź 2018, 00:43 Z całą sympatią dla autorów. Wookiego prezentacja to nie recenzja tylko film reklamowy. Nazywamy rzeczy po imieniu skoro wydawane jest to przez portal Wookiego.
Poczekam na jakąś bardziej niezależna opinie
Masz rację, ale chyba nie było zamysłem Wookiego recenzja gry, tylko jej prezentacja, jej zasad, wariacji, grafik i to wyszło bardzo dobrze.Z filmu Wookiego dowiedziałem się więcej o samej grze, jak się w nią gra, o wariantach, niż z filmiku od PoGraMy: https://www.youtube.com/watch?v=_WR9pqHCUXI. Chociaż oni tez przecież są "umoczeni" u Wookiego, bo fundują u niego grę, więc z twojej tezy też to filmik reklamowy zamówiony co by sprzedać grę, więc nierzetelny.

Gdybym widział tylko film PoGraMY to by mnie gra nie kupiła, słabo im poszło jej przedstawienie, widać, że nie ich klimat i trochę tak na siłę. Po filmiku u Wookiego jestem nawet zainteresowany, różne warianty mi się podobały, kupię chyba dla mojej rodziny.

Ja jakoś nigdy nie kieruję się recenzjami, na zasadzie, że jak ten youtuber powie dobrze o grze to już gra mi się podoba, dlatego bardziej oglądam gameplaye.
Zgadzam się z opinią Olbagamar'a w 100% więc nie będę powtarzał jego słów.
Odniosę się teraz do słów veljarka - owszem Wooki jest właścicielem platformy, na której startuje gra, ALE ... nie odczułem, że koniecznie muszę kupić bo grę prezentują Wooki i Przemo, tak jak nie wsparłem Valhalli czy Zdobywców Kosmosu. Z ich materiałów dowiedziałem się o tych grach tak dużo jak od nikogo innego. Osobiście decyzję o kupnie danej gry opieram na tym czy spodobał mi się gameplay, a nie dlatego, że recenzent powiedział, że jest fajna. Jestem wdzięczny wszystkim youtuberom poświęcającym czas na pokazanie rozgrywki czy prezentacje. Gracze to ludzie inteligentni, oglądają, oceniają i potrafią wyciągać własne wnioski. Filmik nie zmusi cię na siłę do zakupów. Oczywiście nie atakuję Ciebie za wypowiedź, chciałem wyrazić jak odbieram prezentację gry Odyseja z kanału Wookiego. Pozdrawiam.
P.S. Tak veljarek - widząc tak piękną grę nasuwa się pytanie - dlaczego tych kafelków jest tylko 17.
Awatar użytkownika
veljarek
Posty: 1186
Rejestracja: 07 sty 2009, 19:50
Lokalizacja: Warszawa - Ochota
Has thanked: 5 times
Been thanked: 22 times

Re: Odyseja / Odyssey (P. Dmytruszynski, A. Kałuża)

Post autor: veljarek »

Ale ja nie krytykuje wookiego, bo lubie jego recenzje, filmiki, ale chyba czyms naturalnym jest że promuje grę na którą podpisał kontrakt, bo na tym polega biznes i mnie to cieszy.
Ja tylko odniosłem się do faktu że to film reklamowy, fajnie że jest bym się zdziwił gdyby go nie było.
Dlatego piszę że czekam na recenzję.
Fajnie poczytać opinie Gambita (dzięki Gambit za obiektywizm), którego opinie może nie przekonują mnie do zakupu ale zwracają uwagę na elementy któe ja lubie lub nie.
Czekam na kolejne opinie chociaż, Memory na sterydach to jednak nie moja bajka i mam nadzieję, że innym się spodoba.
Ja życzę powodzenia rynkowego każdej grze a tym bardziej na zagramw.to :)
_______________
Nie wystarczy grać w gry, trzeba jeszcze grać we właściwe gry
Awatar użytkownika
LupoArtGames
Posty: 23
Rejestracja: 05 sie 2015, 10:40
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Odyseja / Odyssey (P. Dmytruszynski, A. Kałuża)

Post autor: LupoArtGames »

Dziękujemy za zainteresowanie naszym projektem, bo tak należy traktować Odyseję. O tym powiemy jeszcze szerzej nieco później.

Jeśli chodzi o recenzje, to napływają one do nas powoli,ale sukcesywnie. Jeżeli szukacie "zewnętrznych", to w jednym z wcześniejszych postów znajduje się recenzja Humigraja. Kolejną jest tych kilka słów, którymi uraczyła nas psycholog i coach, wykorzystująca naszą grę w swojej pracy - link do wideo w serwisie Facebook (pani prowadzi blog, nie umieszcza materiałów na YT). Jeżeli macie ochotę poczytać, to we wcześniejszym poście znalazł się odnośnik do Cotygodnika Games Fanatic, w którym Veridiana opisuje swoje wrażenia z gry. Kolejnym, najnowszym chronologicznie materiałem jest recenzja na blogu Sterta Gier. I obiecujemy, że recenzji będzie więcej. I chcemy, żeby ukazały się wszystkie, zarówno te pozytywne, jak i sceptyczne czy negatywne. Jeżeli na podstawie którejkolwiek z nich, jakikolwiek gracz (czy też nie-gracz) zdecyduje się odpuścić sobie wsparcie nas, to dobrze. Bo przecież temu mają recenzje służyć. Żeby nie kupować kota w worku. Ale to truizm, więc kończymy temat.
veljarek pisze: 26 paź 2018, 12:46 Z mojej pierwszej obserwacji i uwag: 17 przepięknych kart ale to wciąż tylko 17 a nie np. 50.
To trochę złożona sprawa, ale postaramy się wyjaśnić najlepiej jak tylko się da. Podkreślamy - postaramy się :)
Odyseja jest z założenia projektem, nie tylko grą. Możemy już zdradzić, że właśnie ukazało się pierwsze słuchowisko powiązane z jedną z planet. Do tego właśnie zmierzamy. Planet, na chwilę obecną jest 17, ale mamy nadzieję dzięki akcji na zagramw.to móc podnieść ich ilość do 25 (może kilku więcej). I teraz wyobraźcie sobie, że takie opowiadanie/słuchowisko ma powstać dla każdej z nich. Co więcej, wiele osób podkreśla - i jest nam z tego powodu bardzo miło - że planety są bardzo ładnie zilustrowane (wiem, tutaj jesteśmy zachowawczy, bo ludzie używają różnych przymiotników). Proces powstawania każdej z nich był naprawdę dość żmudny i czasochłonny. Nie traktowaliśmy naszego projektu fabrycznie. Każda planeta była dyskutowana, czy to przez samych autorów, czy też przez grupę rozwojową, czy też przez nas wszystkich, wspólnie z autorką. Pomysły na planety powstawały podobnie. Pojawiały się w głowach wielu z nas i zanim zostały przelane przez Alicję na papier, mijało sporo czasu. Mamy świadomość tego, że ilustracje do gry mogą powstawać szybko, widzimy jak pracują inni. My nie pracujemy takim trybem. W naszym przypadku wiele zależało od czynnika ludzkiego i tego wszystkiego, co jest z nim związane. Ala tworzyła planety będąc zaangażowaną też w inne projekty, nie chcieliśmy pracować z nią "na wyłączność". W LUPO zależy nam na możliwości oddechu i pracy własnym tempem. Kolejną kwestią jest pójście w jakość. Dzięki temu, każda z planet jest naprawdę wyjątkowa. Nie boimy się użyć słowa "wymuskana", bo taka jest prawda. Gdyby było tych planet więcej, efekt nie byłby taki, ponieważ te pomysły mogłyby się duplikować lub spłycić. Wiadomo, że coś tam się gdzieś powieliło, ale tak się zdarza. Więcej planet, w tym przypadku, mogło by oznaczać dużo więcej powtarzalności i może spadek jakości, a to w naszym wypadku nie wchodzi w grę. Ostatnią kwestią są jeszcze finanse. Te ilustracje, zarówno planety, rakiety jak i inne, które powstały we wcześniejszych koncepcjach, ale z racji rozwoju projektu nie zostały doń włączone, kosztowały nas sporo. I zanim mogliśmy zacząć kolejny projekt - zlecić go Ilustratorce - musieliśmy zgromadzić fundusze. W chwili obecnej pojawiają się jeszcze pomysły na dodatkowe planety, nie mówimy im "stop", nie twierdzimy, że nie powstanie ich w przyszłości jeszcze więcej. Ale dziś mamy ich wystarczającą ilość by gra była taka jak ją zaplanowaliśmy. I wiele głosów potwierdza to spostrzeżenie. To nie jest gra karciana, gdzie regrywalność zależna jest od ilości kart i czynnika losowego. Tutaj partie są inne za każdym razem dzięki samym graczom, ich wyobraźni i zaangażowaniu w grę. Uff... trochę elaborat wyszedł, ale mamy nadzieję, że choć odrobinę udało nam się naświetlić Wam całą sytuację i historię stojącą za powstawaniem gry. Gry - projektu, który powstaje nieprzerwanie już od ponad trzech lat. Projektu, który ma być wyjątkowy, w którym komponenty są (taki jest nasz zamysł) małymi dziełami sztuki. Bo LUPO tak właśnie działa, takie są nasze główne cele jako fundacji. Nasze projekty mają uwrażliwiać na piękno a jednocześnie być użytkowymi. Piękna gra planszowa? Dlaczego nie :) Dlatego też zachęcamy, abyście poczekali do samej kampanii. Przyjrzycie się grze dokładniej, ocenicie, wydacie osąd :) Może się do niej przekonacie? Będzie fantastycznie, jeżeli tak właśnie będzie.

A teraz już wspomniane wcześniej słuchowisko :)
Zachęcamy do wysłuchania opowiadania.
Awatar użytkownika
LupoArtGames
Posty: 23
Rejestracja: 05 sie 2015, 10:40
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Odyseja / Odyssey (P. Dmytruszynski, A. Kałuża)

Post autor: LupoArtGames »

Weekendu środeczek, toteż żeby umilić ciąg dalszy, dzielimy się pozytywnymi myślami z wszystkimi graczami ;) W tym poście, w skrócie, umieszczamy linki do kolejnych materiałów na temat Odysei, które ukazały się w internecie.

Recenzja na kanale GeekFactor
Recenzja na kanale On Table
Recenzja na kanale GameAge
Recenzja na blogu Gryf Gra

Oraz wisienka na torcie ;) Rozmowa z ilustratorką gry, Alicją Kocurek.

Chcemy także podzielić się ostatnim, najświeższym materiałem. Przemek, współautor gry, prezentuje mechanikę stojącą za Odyseją ;)
Odyseja - mechanika gry

Zapraszamy do oglądania. Wszelkie komentarze i spostrzeżenia, jak zawsze, mile widziane :)
Awatar użytkownika
LupoArtGames
Posty: 23
Rejestracja: 05 sie 2015, 10:40
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Odyseja / Odyssey (P. Dmytruszynski, A. Kałuża)

Post autor: LupoArtGames »

It's the final countdown... :D

Już jutro startujemy z kampanią na zagramw.to. Początek o godzinie 10:00 (tak, tą wiadomością już spamujemy niemalże).

A tutaj mały smaczek. Lubicie trailery? ;) Jeśli tak, to może Wam się spodobać.

ODYSEJA
margrabius
Posty: 116
Rejestracja: 29 lut 2016, 17:34
Lokalizacja: Bytom
Has thanked: 11 times
Been thanked: 2 times

Re: Odyseja / Odyssey (P. Dmytruszynski, A. Kałuża)

Post autor: margrabius »

No nie wiem czy to gra rodzinna:P Z tego co pamiętam to nieźle wypala mózg:)
Awatar użytkownika
hamish
Posty: 543
Rejestracja: 31 paź 2014, 19:49
Has thanked: 250 times
Been thanked: 112 times

Re: Odyseja / Odyssey (P. Dmytruszynski, A. Kałuża)

Post autor: hamish »

Zawsze można palić zwoje w rodzinnej atmosferze :)
Crivens! Whut aboot us, ye daftie!?
Sprzedam
Kupię
Kisun
Posty: 1128
Rejestracja: 12 lip 2015, 16:47
Lokalizacja: Gostyń (Wlkp)
Has thanked: 113 times
Been thanked: 131 times

Re: Odyseja / Odyssey (P. Dmytruszynski, A. Kałuża)

Post autor: Kisun »

Grałem sporo i polecam sprawdzić. W niej jest więcej niż się na pozór wydaje :)
Awatar użytkownika
LupoArtGames
Posty: 23
Rejestracja: 05 sie 2015, 10:40
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Odyseja / Odyssey (P. Dmytruszynski, A. Kałuża)

Post autor: LupoArtGames »

Zapraszamy na kolejne pokazy Odysei:
- dziś 23.10.2018 w Tychach na XIII Tyskiej Nocy Planszówek klik
- sobota 24.10.2018 w Katowicach w ramach II Giełdy Gier Używanych i Weekendu z Planszówkami klik
Awatar użytkownika
LupoArtGames
Posty: 23
Rejestracja: 05 sie 2015, 10:40
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Odyseja / Odyssey (P. Dmytruszynski, A. Kałuża)

Post autor: LupoArtGames »

Ostatni kosmiczny lot przez zakończeniem kampanii zaplanowany jest w najbliższą sobotę 01.12.2018. Tym razem strefą kwarantanny obejmujemy Stadion Narodowy.
Awatar użytkownika
louiscyphre
Posty: 929
Rejestracja: 29 mar 2014, 18:21
Lokalizacja: okolice Jastrzębia-Zdroju
Has thanked: 95 times
Been thanked: 66 times

Re: Odyseja / Odyssey (P. Dmytruszynski, A. Kałuża)

Post autor: louiscyphre »

Podróży ciąg dalszy... dziś, tj. 01.03.2019, będzie można zagrać w Odyseję i 2 kolejne prototypy 300m pod ziemią w kopalni Guido. Zapraszamy do LupoArt.
Awatar użytkownika
rebuzus
Posty: 138
Rejestracja: 31 sie 2014, 12:02
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 11 times
Been thanked: 21 times

Re: Odyseja / Odyssey (P. Dmytruszynski, A. Kałuża)

Post autor: rebuzus »

Dołączam od siebie kilka słów o Odysei https://www.youtube.com/watch?v=d-glyHMUaUA
Zapraszam na kanał Po prostu planszówki - Twoje pięć minut z grami planszowymi
ODPOWIEDZ