Tainted Grail: Upadek Avalonu / The Fall of Avalon (Krzysztof Piskorski, Marcin Świerkot)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Miszon
Posty: 2515
Rejestracja: 22 sie 2015, 13:48
Has thanked: 1013 times
Been thanked: 492 times

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon (Krzysztof Piskorski, Marcin Świerkot)

Post autor: Miszon »

Fenrisek83 pisze: 12 lis 2020, 12:21Bodajże w 3 rozdziale nie wiem jak ale ominąłem Kamaleot i zawędrowałem aż na północny kraniec mapy i... twórcy to przewidzieli bo pomimo tego udało mi się zakończyć rozdział bez wracania z powrotem do Kamelotu w tym rozdziale. :D
Tak, już się domyślam jak to zrobiłeś, ja miałem wcześniej inaczej że na zachód zawędrowałem a potem na północ i faktycznie zarąbiście to zrobili - ja co prawda potem wróciłem w okolice startu, wynikało to raczej z kończącego się czasu i braku pewnych surowców do aktywacji jednego z menhirów, co mnie zmusiło do powrotu. Ale faktycznie super, że przewidzieli że gracz może inaczej poprowadzić fabułę niż w teorii przewiduje to startowy wątek.

Wydaje mi się, że na więcej osób najlepszym rozwiązaniem byłoby granie trochę jak w Time Stories: ustalamy na początku dnia, co robimy i jeśli robimy to w innych lokacjach czy po prostu inne akcje, nie jako drużyna, to wtedy każdy działa równolegle, a potem referuje reszcie co mu się zdarzyło w trakcie tych indywidualnych akcji.
planszomania.pl - 10%
(rabat nie działa na pozycje już zrabatowane!)
Fenrisek83
Posty: 817
Rejestracja: 30 maja 2018, 10:35
Has thanked: 121 times
Been thanked: 93 times

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon (Krzysztof Piskorski, Marcin Świerkot)

Post autor: Fenrisek83 »

Co do zapisu gry nie ma z tym problemu. Zdarzało mi się, że zapisywałem grę w ciągu tury. Trzeba zakończyć spotkania, eksploracje, zaznaczyć statusy i wypełnić kartę postaci.
Grałem na 2 z aplikacją. Eksploracje robiliśmy razem a zbieranie zasobów i odkrywanie mapy przeważnie oddzielnie. Eksploracje często robiliśmy drużynowo z aplikacją która jest lepsza niż dziennik. Każdy sobie czytał na telefonie a osoba eksplorując wybierała paragrafy czy to samodzielnie czy po konsultacji. Nie trzeba referować i gracze poznają ciekawie napisaną fabułę.
Wspomnę jeszcze o muzyce z aplikacji. Podłączam się po głośnik i leci w tle nie za głośno. Klimatem pasuje, nie rozprasza i współgra moim zdaniem z samą grą podkręcając atmosferę.
Zaletą tej gry jest to, że jak grasz solo to zajmuje mało miejsca. Zdarzało mi się, że zdejmowałem zapalony menhiry i karty lokacji które odsłaniał jak miałem odpalić trzeci bo wiedziałem, że nie zdążę wrócić zanim zgaśnie. Zdejmowałem Karty lokacji i odkładałem na swoje miejcie do talii i eksplorowałem dalej.
Miałem zrobić sobie przerwę ale rozłożę i idę dalej. Przed powrotem z krainy dziwu miałem obawy, że nie ma więcej do odkrycia a tu 1/3 gry. Dostałem status i kilka kart lokacji się zmieniło i obawy zniknęły. :D
Miszon
Posty: 2515
Rejestracja: 22 sie 2015, 13:48
Has thanked: 1013 times
Been thanked: 492 times

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon (Krzysztof Piskorski, Marcin Świerkot)

Post autor: Miszon »

Miałem na myśli właśnie niezależną eksplorację, na 3 albo 4 osoby gra. Każdy czyta w apce co się dzieje, a potem reszcie opowiada i myślą wspólnie co dalej. Bo raczej nie ma sensu aby 4 postacie wspólnie eksplorowały, strata czasu w grze.
planszomania.pl - 10%
(rabat nie działa na pozycje już zrabatowane!)
tomekmani3k
Posty: 600
Rejestracja: 29 lip 2015, 19:26
Has thanked: 59 times
Been thanked: 144 times

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon (Krzysztof Piskorski, Marcin Świerkot)

Post autor: tomekmani3k »

Jestem w 7 rozdziale i stwierdziłem że trzeba rozkładać stół do gry (normalnie 120*80) :D mam ustawione 3 menhiry które oświetlają mape od gory do dołu i ciężko to wszystko pomieścić. Gram w dwie osoby i używam zdolności zamiany licznika pod menhirami żeby trzymać pierwszego w pułapce bez wyjścia i tak sobie zwiedzamy mapę. Przy takiej grze to bez sensu byłoby granie z matą z gry
Fenrisek83
Posty: 817
Rejestracja: 30 maja 2018, 10:35
Has thanked: 121 times
Been thanked: 93 times

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon (Krzysztof Piskorski, Marcin Świerkot)

Post autor: Fenrisek83 »

Ja poszukam maty albo sobie wydrukuje widziałem fajną na etsy jest projekt. Gram sam wieczorami na małym stoliku. U mnie są max 2 menchiry
Awatar użytkownika
sin
Posty: 672
Rejestracja: 24 mar 2019, 14:59
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 175 times
Been thanked: 300 times
Kontakt:

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon (Krzysztof Piskorski, Marcin Świerkot)

Post autor: sin »

Fenrisek83 pisze: 12 lis 2020, 12:21 Bodajże w 3 rozdziale nie wiem jak ale ominąłem Kamaleot i zawędrowałem aż na północny kraniec mapy i... twórcy to przewidzieli bo pomimo tego udało mi się zakończyć rozdział bez wracania z powrotem do Kamelotu w tym rozdziale. :D
Myślę, że to już nadaje się na oznaczenie jako spoiler. ;-)
Rafal75 pisze: 12 lis 2020, 14:29 Może już o to ktoś pytał. Jakie koszulki na karty pasują?
Temat o koszulkach wszelkiej maści jest tutaj. W ogóle w temacie koszulkowania to standardowo polecam dwie rzeczy, dedykowną listę na BGG (tutaj wpis dla TG) i koszulki Paladin, którymi jestem niezmiennie zachwycony (uwaga na transparentne double matte, te podobno w ostatnim sezonie popsuli/zmienili).
Great things are possible when one man's wisdom and an hour's effort are combined.
A sound offense has the power of roaring water, it fills every hole in an opponent's defenses.
Golfang
Posty: 1982
Rejestracja: 10 wrz 2018, 21:47
Lokalizacja: Będzin
Has thanked: 228 times
Been thanked: 311 times

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon (Krzysztof Piskorski, Marcin Świerkot)

Post autor: Golfang »

Kiedy planowane jest rozsyłanie SG do TG? wersja PL? Pytam bo zacząłem drukować sobie insert - ale zastanawiam się czy jest sens - bo dojda nowe karty nowe rzeczy i okaże się że cały insert będzie do poprawy.
----------------
10% flamberg.com.pl
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10905
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3351 times
Been thanked: 3205 times

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon (Krzysztof Piskorski, Marcin Świerkot)

Post autor: japanczyk »

Polowa przyszłego roku jeśli dobrze licze
Fenrisek83
Posty: 817
Rejestracja: 30 maja 2018, 10:35
Has thanked: 121 times
Been thanked: 93 times

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon (Krzysztof Piskorski, Marcin Świerkot)

Post autor: Fenrisek83 »

Bardzo optymistycznie w okolicach marca/kwietnia. Ale jak wiadomo po drodze jest chiński nowy rok. ;)
Awatar użytkownika
Evokenx
Posty: 275
Rejestracja: 10 lip 2020, 16:14
Lokalizacja: Śląsk
Has thanked: 525 times
Been thanked: 52 times

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon (Krzysztof Piskorski, Marcin Świerkot)

Post autor: Evokenx »

Hej, wiecie moze jaki sklep ma wciąż w swojej ofercie właśnie te gierkę? :)
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4457
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1350 times
Been thanked: 845 times
Kontakt:

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon (Krzysztof Piskorski, Marcin Świerkot)

Post autor: Hardkor »

Evokenx pisze: 19 lis 2020, 13:45 Hej, wiecie moze jaki sklep ma wciąż w swojej ofercie właśnie te gierkę? :)
Wersje retail to większość dużych. Na pewno DragonEye, wersje KS to ciężko, coś mi świta, że aleplanszowki ale pewności nie mam. Poszukaj :)
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
Miszon
Posty: 2515
Rejestracja: 22 sie 2015, 13:48
Has thanked: 1013 times
Been thanked: 492 times

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon (Krzysztof Piskorski, Marcin Świerkot)

Post autor: Miszon »

KS to wątpię. Retail to się pojawiły w tzw. dobrych sklepach muz...eee...planszowych przedsprzedaż.
planszomania.pl - 10%
(rabat nie działa na pozycje już zrabatowane!)
Awatar użytkownika
brazylianwisnia
Posty: 4078
Rejestracja: 07 mar 2017, 20:48
Has thanked: 267 times
Been thanked: 934 times

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon (Krzysztof Piskorski, Marcin Świerkot)

Post autor: brazylianwisnia »

Golfang pisze: 19 lis 2020, 12:39 Kiedy planowane jest rozsyłanie SG do TG? wersja PL? Pytam bo zacząłem drukować sobie insert - ale zastanawiam się czy jest sens - bo dojda nowe karty nowe rzeczy i okaże się że cały insert będzie do poprawy.
Nie zmieścisz SG do pudelka podstawki choćbyś nie mial żadnego insertu. Dojdzie drugir tyle kart co masz w podstawce, 9 figurek, 2 dzienniki i 8 pkytel postaci. Nastaw sie na to ze zrobisz osobny insert do pudelka od SG i po problemie. Dostawa powinna byc w maju. Na marzec nie ma żadnych szans bo gra musiałaby w styczniu trafic na statek a tym czasem nie jest jeszcze w produkcji.
Sprzedam:Nemesis Lockdown Sundrop
forum/viewtopic.php?f=65&t=76430
Awatar użytkownika
mistrz_yon
Posty: 705
Rejestracja: 26 kwie 2005, 11:46
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 158 times
Been thanked: 252 times
Kontakt:

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon (Krzysztof Piskorski, Marcin Świerkot)

Post autor: mistrz_yon »

Golfang pisze: 19 lis 2020, 12:39 Kiedy planowane jest rozsyłanie SG do TG? wersja PL? Pytam bo zacząłem drukować sobie insert - ale zastanawiam się czy jest sens - bo dojda nowe karty nowe rzeczy i okaże się że cały insert będzie do poprawy.
Zrobiłem ten błąd, że wybrałem połączona wysyłkę. I nawet nie żeby oszczędzić kasy, tylko żeby mieć to poczucie że spada cały stuff jednocześnie. To była totalna głupota. Dwa i pół roku... z potencjalnymi przesunięciami (jakość druku/ dodatkowe prace redaktorskie/ cokolwiek) pewnie podejdzie pod trzy... Świat się bawi, a ja cz(e)kam...
Rafal75
Posty: 304
Rejestracja: 21 gru 2012, 20:54
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 1 time
Been thanked: 5 times

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon (Krzysztof Piskorski, Marcin Świerkot)

Post autor: Rafal75 »

mistrz_yon pisze: 19 lis 2020, 21:32
Golfang pisze: 19 lis 2020, 12:39 Kiedy planowane jest rozsyłanie SG do TG? wersja PL? Pytam bo zacząłem drukować sobie insert - ale zastanawiam się czy jest sens - bo dojda nowe karty nowe rzeczy i okaże się że cały insert będzie do poprawy.
Zrobiłem ten błąd, że wybrałem połączona wysyłkę. I nawet nie żeby oszczędzić kasy, tylko żeby mieć to poczucie że spada cały stuff jednocześnie. To była totalna głupota. Dwa i pół roku... z potencjalnymi przesunięciami (jakość druku/ dodatkowe prace redaktorskie/ cokolwiek) pewnie podejdzie pod trzy... Świat się bawi, a ja cz(e)kam...
Współczuję
tomekmani3k
Posty: 600
Rejestracja: 29 lip 2015, 19:26
Has thanked: 59 times
Been thanked: 144 times

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon (Krzysztof Piskorski, Marcin Świerkot)

Post autor: tomekmani3k »

Wczoraj udało mi się ukończyć swoją pierwszą kampanie w TG. Graliśmy w 2 osoby z żoną. Przyznam szczerze że już od dawna nie byłem tak pozytywnie zaskoczony grą. Co jeszcze dla mnie dziwniejsze, żona sama szukała okazji żeby zagrać i to do samego końca.
W moim przypadku nie poczułem zmeczenia po wielu godzinach grania. Jakies zadanie pojawiło się po drugiej stronie mapy? To idziemy, nie było wzdychania że co tak daleko, znowu tyle czasu się zmarnuję. Poziom trudności uważam za odpowiednio dobrany, tak do 6 rozdziału bardziej trzeba było się skupiać na surwcach i poznawaniu miejsc na mapie gdzie można było coś pozbierać. W 6 rozdziale skorzystaliśmy ze spokoju i rozwinęliśmy postacie i zebraliśmy dużo zasobów, tak na prawdę to prawie do końca gry nie musielismy potem specjalnie zbierać pożywienia czy innych surowców bo wystarczało nam to co dostaliśmy ze spotkań i dziennika.
Zacząłem grać z apką bo muzyka, klimat i nie trzeba trzymać ksiegi na stole ale po rozdziale 5 przerzuciłem się na książkę bo denerwowało mnie ze nie zawsze jestem w stanie rozpoznać kiedy zostaję cofniety do wczesniejszego wersu. W książce od razu widac numery gdzie mnie przeniesie i jak wiem że przyszedlem z 4 to musze wybrać inną opcje niz idź do wersu 4. Poza tym kilka razy alikacja nie dawała precyzyjnych poleceń i musiałem i tak zagadać do książki. Kolejny minus aplikacji to że niektóre miejsca w ogóle nie są przetłumaczone.
Mimo że zwiedzałem jak najwięcej to i tak wiem że wątków jest na kilka kampanii żeby poznać cała historię i możliwe zakończenia. Jestem przekonany że następna kampania będzie bardzo się różniła od pierwszej jeżeli na początku wybiorę inną a ścieżkę.
Ogólnie grę bardzo polecam i jak tylko da się gdzieś domówić dodatki to wezmę czerwoną śmierć i echa.
Awatar użytkownika
arturmarek
Posty: 1476
Rejestracja: 31 paź 2017, 08:05
Has thanked: 256 times
Been thanked: 715 times

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon (Krzysztof Piskorski, Marcin Świerkot)

Post autor: arturmarek »

Spasowałem w trakcie kampanii KS, bo mi się wtedy od dłuższego czasu kurzył na półce 7th Continent. Teraz zauważyłem, że odbywa się przedsprzedaż polskiej wersji sklepowej. Jako, że same kampanie KSowe mnie mocno przytłaczają i nie wiem co brać, a co nie, a jeśli dobrze pamietam to TG all-in kosztował w granicach 500$, to poszukuję porady. Co oferuje wersja sklepowa i czy wiadomo coś nt sklepowej wersji dodatków? Widzę, że teraz są figurki potworów, ale to mnie nie interesuje. Czy dodatkowe kampanie będę miały swoje wersje sklepowe po polskim?
Awatar użytkownika
grzeslaw90
Posty: 1750
Rejestracja: 20 lis 2013, 18:53
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 179 times
Been thanked: 437 times
Kontakt:

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon (Krzysztof Piskorski, Marcin Świerkot)

Post autor: grzeslaw90 »

arturmarek pisze: 23 lis 2020, 14:51 Spasowałem w trakcie kampanii KS, bo mi się wtedy od dłuższego czasu kurzył na półce 7th Continent. Teraz zauważyłem, że odbywa się przedsprzedaż polskiej wersji sklepowej. Jako, że same kampanie KSowe mnie mocno przytłaczają i nie wiem co brać, a co nie, a jeśli dobrze pamietam to TG all-in kosztował w granicach 500$, to poszukuję porady. Co oferuje wersja sklepowa i czy wiadomo coś nt sklepowej wersji dodatków? Widzę, że teraz są figurki potworów, ale to mnie nie interesuje. Czy dodatkowe kampanie będę miały swoje wersje sklepowe po polskim?
280 GBP kosztował największy Pledge ze wszystkimi akcesoriami i do tego w Sundropie :D
W sklepowej nie ma strech goali, czyli dwóch dodatkowych kampanii The Last Knight oraz Age of Legends. Sama podstawka nie powinna być z niczego wykastrowana.
Dla porównania Core Pledge, czyli podstawka i dwie powyższe kampanie + jakieś małe badziewia to był koszt 70 GBP.
Oczywiście do powyższych przesyłka ;)

Strech goale od szanującego się studia nigdy nie trafiają do sklepów.
Awatar użytkownika
Deem
Posty: 1213
Rejestracja: 23 mar 2005, 01:50
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 364 times
Been thanked: 250 times

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon (Krzysztof Piskorski, Marcin Świerkot)

Post autor: Deem »

grzeslaw90 pisze: 23 lis 2020, 15:20 Strech goale od szanującego się studia nigdy nie trafiają do sklepów.
Hmmm to chyba nie ma szanujących się wydawnictw na KSie, bo jednak większość SG (za wyjątkiem KS Exclusive) trafia do sprzedaży jako odrębny produkt, za który trzeba wysupłać dodatkowe pieniążki :D
Immanentnie abstrahując od transcendentalnych dywagacji, w kierunku pejoratywnych aczkolwiek konstruktywnych rekapitulacji, dochodzimy do konkluzji, że ewenement jest ewidentnym paradoksem.
fixerek
Posty: 58
Rejestracja: 07 lis 2020, 17:01
Has thanked: 7 times
Been thanked: 5 times

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon (Krzysztof Piskorski, Marcin Świerkot)

Post autor: fixerek »

grzeslaw90 pisze: 23 lis 2020, 15:20 Strech goale od szanującego się studia nigdy nie trafiają do sklepów.
@arturmarek mając na uwadze to co wskazuje @grzeslaw90 może rozwiązaniem jest poczekanie na ponowne uruchomienie PM - oczywiście jak już było na forum powiedziane nie wiadomo jakie zestawy będą dostępne w jakiej wersji językowej i w jakiej cenie.
Ja też się "czaje" na ten dzień z nadzieją ze zgarnę zestawik w sundropie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
grzeslaw90
Posty: 1750
Rejestracja: 20 lis 2013, 18:53
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 179 times
Been thanked: 437 times
Kontakt:

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon (Krzysztof Piskorski, Marcin Świerkot)

Post autor: grzeslaw90 »

Deem pisze: 23 lis 2020, 15:32
grzeslaw90 pisze: 23 lis 2020, 15:20 Strech goale od szanującego się studia nigdy nie trafiają do sklepów.
Hmmm to chyba nie ma szanujących się wydawnictw na KSie, bo jednak większość SG (za wyjątkiem KS Exclusive) trafia do sprzedaży jako odrębny produkt, za który trzeba wysupłać dodatkowe pieniążki :D
A podaj przykłady, bo ja znam tylko LoH od AR, gdzie AR sprzedawało KSowe niedobitki a Phalanx się wypiął na wydanie dodatków :D
Awatar użytkownika
brazylianwisnia
Posty: 4078
Rejestracja: 07 mar 2017, 20:48
Has thanked: 267 times
Been thanked: 934 times

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon (Krzysztof Piskorski, Marcin Świerkot)

Post autor: brazylianwisnia »

Lepiej podaj przyklady gier gdzie zaden element SG nie trafil do sprzedazy. Nawet u CMON nie kazdy SG jest KSE. I nie ma tutaj nic do szanowania sie.
Sprzedam:Nemesis Lockdown Sundrop
forum/viewtopic.php?f=65&t=76430
Awatar użytkownika
grzeslaw90
Posty: 1750
Rejestracja: 20 lis 2013, 18:53
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 179 times
Been thanked: 437 times
Kontakt:

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon (Krzysztof Piskorski, Marcin Świerkot)

Post autor: grzeslaw90 »

brazylianwisnia pisze: 23 lis 2020, 15:37 Lepiej podaj przyklady gier gdzie zaden element SG nie trafil do sprzedazy. Nawet u CMON nie kazdy SG jest KSE. I nie ma tutaj nic do szanowania sie.
Nie no serio pytam ale jak tak to odebrałeś to z tych co znam:
Większość CMON (do tego momentu myślałem że wszystkie ale widzę, że np Blood Rage nie)
Nemesis
7th Continent
to z tych większych ale ogólnie trudno mi się doszukać, bo niewiele pamiętam KSów.
Jednak po Twoim zadaniu zrewidowałem wiedzę i rzeczywiście nie każde SG są KS exclusive. Teraz będę większą uwagę na to zwracał podczas kampanii ;)
Awatar użytkownika
arturmarek
Posty: 1476
Rejestracja: 31 paź 2017, 08:05
Has thanked: 256 times
Been thanked: 715 times

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon (Krzysztof Piskorski, Marcin Świerkot)

Post autor: arturmarek »

fixerek pisze: 23 lis 2020, 15:33
grzeslaw90 pisze: 23 lis 2020, 15:20 Strech goale od szanującego się studia nigdy nie trafiają do sklepów.
@arturmarek mając na uwadze to co wskazuje @grzeslaw90 może rozwiązaniem jest poczekanie na ponowne uruchomienie PM - oczywiście jak już było na forum powiedziane nie wiadomo jakie zestawy będą dostępne w jakiej wersji językowej i w jakiej cenie.
Ja też się "czaje" na ten dzień z nadzieją ze zgarnę zestawik w sundropie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Czy to przesądzone, że będzie PM dla Tainted Grail? Chętnie poczekam na wersję KS. Tak jak pisałem, zagubiony jestem w kwestii KS.
Awatar użytkownika
sin
Posty: 672
Rejestracja: 24 mar 2019, 14:59
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 175 times
Been thanked: 300 times
Kontakt:

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon (Krzysztof Piskorski, Marcin Świerkot)

Post autor: sin »

grzeslaw90 pisze: 23 lis 2020, 16:13 7th Continent
Przepraszam za offop, ale część SG z obu kampanii (podstawka i WGUMCD) są dostępne w retailu.
Great things are possible when one man's wisdom and an hour's effort are combined.
A sound offense has the power of roaring water, it fills every hole in an opponent's defenses.
ODPOWIEDZ