Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
polwac
Posty: 2575
Rejestracja: 09 mar 2017, 19:50
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 1167 times
Been thanked: 461 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: polwac »

Trolliszcze pisze: 23 sty 2020, 10:18 Ale jakiej rewolucji się właściwie spodziewasz? Rdzeń mechaniki jest znany i raczej nie ulegnie zmianie - jasne, spodziewam się różnych smaczków mechanicznych w nowych dodatkach, ale trudno oczekiwać, że wywrócą one grę do góry nogami. Jeśli bardzo nie siadła Ci podstawka, to raczej nie trzymałbym kciuków za dodatek...
Podstawka siadła mi całkiem fajnie i nie oczekuje żadnej rewolucji. Mam nadzieję na ewolucję i dorzucenie czegoś nowego, ciekawego co zwiększy ilość decyzji i możliwości w trakcie gry.
Paweł
"Jedyny sposób, aby zwyciężyć w kłótni, to unikać jej." - Dale Carnegie
Awatar użytkownika
Pomelo
Posty: 79
Rejestracja: 31 lip 2019, 10:37
Lokalizacja: Zielniki
Has thanked: 45 times
Been thanked: 36 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: Pomelo »

Markus pisze: 23 sty 2020, 12:06
Pomelo pisze: 23 sty 2020, 10:40 Rebel wrzucił już dodatek w polskiej wersji w przedsprzedaż z ceną ustaloną na tak jak się domyślaliśmy około 200 zł.

@Sarseth racja :D
Ja widzę przekreślone 299 i cenę 249 jako tę własciwą, więc te 200 to myślenie życzeniowe
Jak bum cyk cyk w chwili pisania cena wynosiła 214,95 zł.
Lukić
Posty: 237
Rejestracja: 28 mar 2019, 09:31
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 49 times
Been thanked: 71 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: Lukić »

polwac pisze: 23 sty 2020, 12:10
Trolliszcze pisze: 23 sty 2020, 10:18 Ale jakiej rewolucji się właściwie spodziewasz? Rdzeń mechaniki jest znany i raczej nie ulegnie zmianie - jasne, spodziewam się różnych smaczków mechanicznych w nowych dodatkach, ale trudno oczekiwać, że wywrócą one grę do góry nogami. Jeśli bardzo nie siadła Ci podstawka, to raczej nie trzymałbym kciuków za dodatek...
Podstawka siadła mi całkiem fajnie i nie oczekuje żadnej rewolucji. Mam nadzieję na ewolucję i dorzucenie czegoś nowego, ciekawego co zwiększy ilość decyzji i możliwości w trakcie gry.
Widzę, że mamy bardzo podobne oczekiwania :-) Nadzieję bardzo rozbudziła dodatkowa kampania, Korona Żaru, znacznie ciekawsza od podstawowej, a szczególnie ten jej fragment:
Spoiler:
...słaba ta gra, nawet nie ma premii za przejście przez start...
yarzab
Posty: 352
Rejestracja: 28 cze 2012, 18:40
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Has thanked: 20 times
Been thanked: 29 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: yarzab »

Pomelo pisze: 23 sty 2020, 12:15
Markus pisze: 23 sty 2020, 12:06
Pomelo pisze: 23 sty 2020, 10:40 Rebel wrzucił już dodatek w polskiej wersji w przedsprzedaż z ceną ustaloną na tak jak się domyślaliśmy około 200 zł.

@Sarseth racja :D
Ja widzę przekreślone 299 i cenę 249 jako tę własciwą, więc te 200 to myślenie życzeniowe
Jak bum cyk cyk w chwili pisania cena wynosiła 214,95 zł.
Potwierdzam, cena wynosiła początkowo ok 215 zł. Zamówienia się posypały to zwiększyli albo przez pomyłkę dali zaniżoną :wink: :lol:
Lukić
Posty: 237
Rejestracja: 28 mar 2019, 09:31
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 49 times
Been thanked: 71 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: Lukić »

Pomelo pisze: 23 sty 2020, 12:15
Markus pisze: 23 sty 2020, 12:06
Pomelo pisze: 23 sty 2020, 10:40 Rebel wrzucił już dodatek w polskiej wersji w przedsprzedaż z ceną ustaloną na tak jak się domyślaliśmy około 200 zł.

@Sarseth racja :D
Ja widzę przekreślone 299 i cenę 249 jako tę własciwą, więc te 200 to myślenie życzeniowe
Jak bum cyk cyk w chwili pisania cena wynosiła 214,95 zł.
Wiesz... oficjalna cena podstawki w Rebelu to prawie 360 zł, gdzie w innych sklepach możesz dostać tę grę o jakieś 80 zł taniej.
...słaba ta gra, nawet nie ma premii za przejście przez start...
PanFantomas
Posty: 593
Rejestracja: 02 lut 2019, 08:41
Has thanked: 136 times
Been thanked: 507 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: PanFantomas »

.
Ostatnio zmieniony 20 lut 2024, 21:14 przez PanFantomas, łącznie zmieniany 1 raz.
Gatherey
Posty: 896
Rejestracja: 20 mar 2017, 09:52
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 16 times
Been thanked: 47 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: Gatherey »

Jak rano wrzucali newsa to cena była 219.99. Oj, nieładnie Rebel :cry:
Awatar użytkownika
Coen
Posty: 2492
Rejestracja: 14 wrz 2011, 11:38
Lokalizacja: Warszawa, Sulejówek
Has thanked: 423 times
Been thanked: 126 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: Coen »

Cena leci do góry.
Ja teraz widzę przekreślone 299.95 i 254.95 zł jako właściwą cenę.
Co jest :?
Mam takie gry,
a zastanawiam się jeszcze nad tymi
ⓘ 𝗢𝗳𝗳𝗶𝗰𝗶𝗮𝗹 𝘀𝗼𝘂𝗿𝗰𝗲𝘀 𝘀𝘁𝗮𝘁𝗲𝗱 𝘁𝗵𝗮𝘁 𝘁𝗵𝗶𝘀 𝗶𝘀 𝗳𝗮𝗹𝘀𝗲 𝗮𝗻𝗱 𝗺𝗶𝘀𝗹𝗲𝗮𝗱𝗶𝗻𝗴
Awatar użytkownika
Deem
Posty: 1213
Rejestracja: 23 mar 2005, 01:50
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 364 times
Been thanked: 250 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: Deem »

Sieknęli się i poprawili. Jakiejś większej filozofii w tym nie ma. Jestem tylko ciekaw, co zrobią z zamówieniami ludzi, którym udało się skorzystać na błędzie.
Immanentnie abstrahując od transcendentalnych dywagacji, w kierunku pejoratywnych aczkolwiek konstruktywnych rekapitulacji, dochodzimy do konkluzji, że ewenement jest ewidentnym paradoksem.
Paskuder
Posty: 725
Rejestracja: 18 gru 2016, 13:22
Lokalizacja: Skawina
Has thanked: 118 times
Been thanked: 141 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: Paskuder »

Lol, żeby ludzie w Rebelu przypadkiem sraczki nie dostali :mrgreen:
Bez kozery powiem że na wieczór będzie pińcet :lol:
crus221 - "Teraz pytanie czy sprzedać nerkę dla gry..."
olsszak - "Swoją drogą po ile nerka teraz?"
crus221 - "Jeden Lords of Hellas lub dwie Kawerny"
Awatar użytkownika
RUNner
Posty: 4164
Rejestracja: 02 lip 2013, 12:25
Has thanked: 574 times
Been thanked: 1027 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: RUNner »

Jeśli to jest dodatek i kosztuje powyżej 200zł, to chyba została przekroczona pewna bariera psychologiczna ;) Jaram się jak zapałka, bo podstawki już dawno nie mam, ale dalej będę obserwował rozwój projektu.
Nie marnuję już czasu. Wolę grać ;)
Sprzedam https://www.gry-planszowe.pl/viewtopic.php?t=64690
_leigam_
Posty: 943
Rejestracja: 25 kwie 2018, 20:19
Has thanked: 112 times
Been thanked: 196 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: _leigam_ »

RUNner pisze: 23 sty 2020, 14:51 Jeśli to jest dodatek i kosztuje powyżej 200zł, to chyba została przekroczona pewna bariera psychologiczna ;) Jaram się jak zapałka, bo podstawki już dawno nie mam, ale dalej będę obserwował rozwój projektu.
Też spodziewałem się ~200zł, a tu dodatek prawie tyle co podstawka, ciekawe ile będzie zawartości w porównaniu do podstawki.
Preferuje: średnie/ciężkie euro, rywalizacja. Gram we wszystko :D
Niezwiązany z branżą.


NA SPRZEDAŻ Wyspa dinozaurów i inne
Awatar użytkownika
polwac
Posty: 2575
Rejestracja: 09 mar 2017, 19:50
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 1167 times
Been thanked: 461 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: polwac »

Mam nadzieję, że wystarczy zawartości na usprawiedliwienie ceny.
Paweł
"Jedyny sposób, aby zwyciężyć w kłótni, to unikać jej." - Dale Carnegie
_leigam_
Posty: 943
Rejestracja: 25 kwie 2018, 20:19
Has thanked: 112 times
Been thanked: 196 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: _leigam_ »

Jak nie będzie błędów to już będzie dużo ;)
Preferuje: średnie/ciężkie euro, rywalizacja. Gram we wszystko :D
Niezwiązany z branżą.


NA SPRZEDAŻ Wyspa dinozaurów i inne
Awatar użytkownika
RUNner
Posty: 4164
Rejestracja: 02 lip 2013, 12:25
Has thanked: 574 times
Been thanked: 1027 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: RUNner »

_leigam_ pisze: 23 sty 2020, 15:01
RUNner pisze: 23 sty 2020, 14:51 Jeśli to jest dodatek i kosztuje powyżej 200zł, to chyba została przekroczona pewna bariera psychologiczna ;) Jaram się jak zapałka, bo podstawki już dawno nie mam, ale dalej będę obserwował rozwój projektu.
Też spodziewałem się ~200zł, a tu dodatek prawie tyle co podstawka, ciekawe ile będzie zawartości w porównaniu do podstawki.
Też mnie ciekawi, jakie będą figurki. W podstawce jest sporo Goblinów i Orków, więc dodadzą zapewne jakiegoś Trolla i może nawet Balroga. Nie chce mi się szperać po necie, a na stronie Rebela niczego ciekawego nie napisali. Przy takiej cenie mogłaby to być wersja samodzielna, to może bym się skusił na zakup.
Nie marnuję już czasu. Wolę grać ;)
Sprzedam https://www.gry-planszowe.pl/viewtopic.php?t=64690
Gatherey
Posty: 896
Rejestracja: 20 mar 2017, 09:52
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 16 times
Been thanked: 47 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: Gatherey »

Myślę, że w poniedziałek będzie wszystko wiadomo, chociaż liczę na zapowiedź od FFG jeszcze w tym tygodniu.
Sarseth
Posty: 725
Rejestracja: 22 kwie 2016, 10:31
Has thanked: 32 times
Been thanked: 42 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: Sarseth »

Deem pisze: 23 sty 2020, 14:21 Sieknęli się i poprawili. Jakiejś większej filozofii w tym nie ma. Jestem tylko ciekaw, co zrobią z zamówieniami ludzi, którym udało się skorzystać na błędzie.
Nic. To nie ten rodzaj sklepu, że będa się wykłócać teraz i ryzykować sławą za te kilka złociszy. Też mam dodatek za 40zł kupiony do tej gry, a potem cena urosła. Nie jestem pewny czy to błąd koniec końców, czy może jakiś algorytm podnoszący cene widząc zainteresowanie. Ale pewno się nie dowiemy ;)
Rebel 6% (trójmiasto)
Awatar użytkownika
ram
Posty: 201
Rejestracja: 29 lis 2005, 16:07
Has thanked: 102 times
Been thanked: 23 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: ram »

Przecieki z bgg ;)

Postacie:
Spoiler:
Role:
Spoiler:
Przeciwnicy:
Spoiler:
Inne:
Spoiler:
47
pridebowl
Posty: 174
Rejestracja: 19 lip 2014, 22:24
Has thanked: 17 times
Been thanked: 21 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: pridebowl »

ram pisze: 24 sty 2020, 10:06 Przecieki z bgg ;)

Postacie:
Spoiler:
Role:
Spoiler:
Przeciwnicy:
Spoiler:
Inne:
Spoiler:
Tej gry nie uratuje content. Jedyną szansą na to, żeby wszyscy którzy sprzedali grę poczuli ból .... ;) jest tylko trzymająca w napięciu przygoda !!!
Sam oceniam tę grę po przejściu 8 scenariuszy na 6/10. Jednak ocenę zaniża o dwa punkty miałki scenariusz, przy którym dopiero po kilku %%% człowiek jest w stanie na siłę wczuć się w to co się dzieje na stole.
Daetorian
Posty: 222
Rejestracja: 03 cze 2016, 09:08
Has thanked: 10 times
Been thanked: 12 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: Daetorian »

ha ciekawe w jakiej skali ten Balrog :twisted:
Sarseth
Posty: 725
Rejestracja: 22 kwie 2016, 10:31
Has thanked: 32 times
Been thanked: 42 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: Sarseth »

ram pisze: 24 sty 2020, 10:06 Przecieki z bgg ;)

Postacie:
Spoiler:
Spoiler:
Rebel 6% (trójmiasto)
Awatar użytkownika
ram
Posty: 201
Rejestracja: 29 lis 2005, 16:07
Has thanked: 102 times
Been thanked: 23 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: ram »

Daetorian pisze: 24 sty 2020, 10:34 ha ciekawe w jakiej skali ten Balrog :twisted:
Cytat z tego samego źródła (komentujący w tym wątku pisze, że przeglądał zawartość):
A big and nasty plastic figure.
Więcej szczegółów brak ;)
47
Awatar użytkownika
YoYo
Posty: 378
Rejestracja: 02 sty 2018, 21:07
Lokalizacja: Wawa
Has thanked: 40 times
Been thanked: 33 times
Kontakt:

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: YoYo »

Pomelo pisze: 23 sty 2020, 10:40 Rebel wrzucił już dodatek w polskiej wersji w przedsprzedaż z ceną ustaloną na tak jak się domyślaliśmy około 200 zł.

@Sarseth racja :D
Farciarze ;), juz chodza znacznie drozej, nie wiem czy to blad czy celowe dzialanie bo „idzie”.
Smiesznie natomiast ze na FFG nie ma oficjalnej zapowiedzi, a u nas juz w sprzedazy :lol: .
Juz zamowione, ale chcialbym zobaczyc fotki figurek.
Jools
Posty: 640
Rejestracja: 13 sty 2019, 18:11
Has thanked: 55 times
Been thanked: 205 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: Jools »

Hype znowu wrócił :)
Ostatnio zmieniony 26 sty 2020, 04:01 przez Jools, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Zaan84
Posty: 459
Rejestracja: 16 wrz 2015, 15:14
Has thanked: 16 times
Been thanked: 85 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: Zaan84 »

YoYo pisze: 25 sty 2020, 08:21
Pomelo pisze: 23 sty 2020, 10:40 Rebel wrzucił już dodatek w polskiej wersji w przedsprzedaż z ceną ustaloną na tak jak się domyślaliśmy około 200 zł.

@Sarseth racja :D
Farciarze ;), juz chodza znacznie drozej, nie wiem czy to blad czy celowe dzialanie bo „idzie”.
Smiesznie natomiast ze na FFG nie ma oficjalnej zapowiedzi, a u nas juz w sprzedazy :lol: .
Juz zamowione, ale chcialbym zobaczyc fotki figurek.
Dodatek można kupić obecnie za 235 zł jeśli poszuka się dłużej niż 2 minuty.. Czyli 16 zł drożej niż w Rebelu. To tyle co paczka fajek albo kiepski Makzestaw. "Znacznie" ma najwyraźniej wiele znaczeń...
ODPOWIEDZ