Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Mario_Max
Posty: 250
Rejestracja: 22 lut 2016, 11:38
Has thanked: 2 times
Been thanked: 13 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: Mario_Max »

App/ pl na ios już jest :)
wajdzik83
Posty: 345
Rejestracja: 11 lis 2012, 07:53
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: wajdzik83 »

Rebelu może udostepnijcje dzisiaj instrukcje pl co? :D
Awatar użytkownika
Bary
Posty: 3064
Rejestracja: 18 sty 2015, 14:25
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 73 times
Been thanked: 47 times
Kontakt:

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: Bary »

Mario_Max pisze: 17 kwie 2019, 06:39 App/ pl na ios już jest :)
Na androida już też dostępna. Poklikałem trochę - wydaje się przyjemnie i znajomo, jeśli ktoś grał już w Descenta z apką lub Posiadłość ed2. Trochę szkoda, że w polskiej wersji nie ma lektora czytającego wstęp, ale jest to raczej drobna kwestia.
Mój blog na ZnadPlanszy
Recenzja Cooper Island na ZnadPlanszy

Kupię dodatek Hobbit: Na Progu do WP LCG!
Awatar użytkownika
Olgierdd
Posty: 1836
Rejestracja: 23 lut 2010, 15:25
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 80 times
Been thanked: 92 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: Olgierdd »

Również rzuciłem okiem na aplikację. Na telefonie tekst jest bardzo mały i niestety nie da się go powiększyć (mapę już tak). Ja akurat nie miałem problemu z odczytaniem, ale myślę, że niektórym może sprawić to kłopot. Zdecydowanie lepiej jest grać na pc lub tablecie.

Dobre jest to, że przy nagłym zamknięciu apki gra zapisała się.
yoyocmg
Posty: 258
Rejestracja: 18 wrz 2016, 11:49
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 28 times
Been thanked: 18 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: yoyocmg »

A mnie to mocno boli, że nie ma polskiego lektora :( w Apce do Posiadłości Szaleństwa jakoś dało się to zrobić...
Awatar użytkownika
awawa
Posty: 1101
Rejestracja: 02 paź 2014, 10:28
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 43 times
Been thanked: 38 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: awawa »

Na lektora specjalnie nie liczyłem, ale odwołanie do kultowej lokalizacji BG ("Przed wyruszeniem w drogę...") w oficjalnej zapowiedzi gry budzi w tym momencie lekki niesmak.
Granie na Bemowie
Awatar użytkownika
Coen
Posty: 2491
Rejestracja: 14 wrz 2011, 11:38
Lokalizacja: Warszawa, Sulejówek
Has thanked: 423 times
Been thanked: 125 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: Coen »

Czy jest/będzie możliwość przenoszenia zapisanej gry pomiędzy platformami: android i steam?
Mam takie gry,
a zastanawiam się jeszcze nad tymi
ⓘ 𝗢𝗳𝗳𝗶𝗰𝗶𝗮𝗹 𝘀𝗼𝘂𝗿𝗰𝗲𝘀 𝘀𝘁𝗮𝘁𝗲𝗱 𝘁𝗵𝗮𝘁 𝘁𝗵𝗶𝘀 𝗶𝘀 𝗳𝗮𝗹𝘀𝗲 𝗮𝗻𝗱 𝗺𝗶𝘀𝗹𝗲𝗮𝗱𝗶𝗻𝗴
Awatar użytkownika
detrytusek
Posty: 7330
Rejestracja: 04 maja 2015, 12:00
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 458 times
Been thanked: 1106 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: detrytusek »

Apka na PC jest na steamie? Bo nie mogę znaleźć.
"Nie ma sensu wiara w rzeczy, które istnieją."

Do sprzedania: Obsession + dodatki, Gaia Project, Roll Camera

Wątek sprzedażowy
Awatar użytkownika
awawa
Posty: 1101
Rejestracja: 02 paź 2014, 10:28
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 43 times
Been thanked: 38 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: awawa »

Granie na Bemowie
kamilpr
Posty: 374
Rejestracja: 05 maja 2015, 19:48
Has thanked: 25 times
Been thanked: 14 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: kamilpr »

Sluchajcie jest możliwość odpalenia tej apki na Iphonie ? Nie widze jej w APPstore
wajdzik83
Posty: 345
Rejestracja: 11 lis 2012, 07:53
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: wajdzik83 »

detrytusek pisze: 17 kwie 2019, 08:30 Apka na PC jest na steamie? Bo nie mogę znaleźć.
jest tylko nie da się jeszcze zainstalować...
Awatar użytkownika
REBEL.pl
Posty: 1468
Rejestracja: 29 paź 2008, 11:52
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 199 times
Been thanked: 740 times
Kontakt:

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: REBEL.pl »

wajdzik83 pisze: 17 kwie 2019, 06:48Rebelu może udostepnijcje dzisiaj instrukcje pl co? :D
Oto i ona: https://www.rebel.pl/repository/files/i ... rukcja.pdf
wydawnictwo Rebel
Nadchodzące premiery | Aktualności wydawnicze | Kontakt | Dystrybucja: hurt.rebel.pl
czeczot
Posty: 1275
Rejestracja: 09 wrz 2017, 20:23
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 29 times
Been thanked: 71 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: czeczot »

kamilpr pisze: 17 kwie 2019, 08:33 Sluchajcie jest możliwość odpalenia tej apki na Iphonie ? Nie widze jej w APPstore
Jest, dzisiaj rano zainstalowałem na iPhone
Awatar użytkownika
RUNner
Posty: 4164
Rejestracja: 02 lip 2013, 12:25
Has thanked: 572 times
Been thanked: 1028 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: RUNner »

kamilpr pisze: 17 kwie 2019, 08:33 Sluchajcie jest możliwość odpalenia tej apki na Iphonie ? Nie widze jej w APPstore
Sprawdź czy Twój telefon ma odpowiednią wersję iOSa. Być może aplikacja wymaga najnowszej.
edit: Na moim poczciwym 4s aplikacja uruchamia się bez problemu jakby co ;)
Ostatnio zmieniony 17 kwie 2019, 09:29 przez RUNner, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie marnuję już czasu. Wolę grać ;)
Sprzedam https://www.gry-planszowe.pl/viewtopic.php?t=64690
Talek
Posty: 66
Rejestracja: 20 gru 2018, 18:30
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1 time
Been thanked: 5 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: Talek »

REBEL.pl pisze: 17 kwie 2019, 08:36
wajdzik83 pisze: 17 kwie 2019, 06:48Rebelu może udostepnijcje dzisiaj instrukcje pl co? :D
Oto i ona: https://www.rebel.pl/repository/files/i ... rukcja.pdf
Po szybkim przejrzeniu wygląda na niezłą translację ze słownikiem...szkoda że w niektórych miejscach kompletnie bez kontekstu, Faza Oddziaływania zamiast Faza Interakcji? To nie fizyka tylko gra planszowa

Albo Żeton Natchnienia zamiast Inspiracji, ble
Ostatnio zmieniony 17 kwie 2019, 08:58 przez Talek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
YoYo
Posty: 378
Rejestracja: 02 sty 2018, 21:07
Lokalizacja: Wawa
Has thanked: 40 times
Been thanked: 33 times
Kontakt:

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: YoYo »

REBEL.pl pisze: 17 kwie 2019, 08:36
wajdzik83 pisze: 17 kwie 2019, 06:48Rebelu może udostepnijcje dzisiaj instrukcje pl co? :D
Oto i ona: https://www.rebel.pl/repository/files/i ... rukcja.pdf
Dzięki!!! :D
A ja w podroży służbowej :(, dopiero jutro będę mógł odebrać wszystko, błe.
kamilpr
Posty: 374
Rejestracja: 05 maja 2015, 19:48
Has thanked: 25 times
Been thanked: 14 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: kamilpr »

czeczot pisze: 17 kwie 2019, 08:43
kamilpr pisze: 17 kwie 2019, 08:33 Sluchajcie jest możliwość odpalenia tej apki na Iphonie ? Nie widze jej w APPstore
Jest, dzisiaj rano zainstalowałem na iPhone
A glupio zapytam co wpisujesz w wyszukiwarce? Ja widze Star Wasr Imperaial Assault oraz Mansions of Madness a LOTR nie ma. Wersja jest najnowsza.
Awatar użytkownika
Bary
Posty: 3064
Rejestracja: 18 sty 2015, 14:25
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 73 times
Been thanked: 47 times
Kontakt:

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: Bary »

yoyocmg pisze: 17 kwie 2019, 08:06 A mnie to mocno boli, że nie ma polskiego lektora :( w Apce do Posiadłości Szaleństwa jakoś dało się to zrobić...
Jeśli dobrze pamiętam, to w Posiadłości też wrzucono polskiego lektora z lekkim opóźnieniem. Może więc dojdzie. A jeśli nawet nie, to też dramatu nie ma. Wszak to tylko trochę tekstu na początku (i pewnie na końcu) - w samej misji nie ma lektora. Mnie za to cały czas nurtuje kwestia wyginających się planszetek. Dajcie please znać, jak ktoś już dopadnie w swoje ręce egzemplarz.
Mój blog na ZnadPlanszy
Recenzja Cooper Island na ZnadPlanszy

Kupię dodatek Hobbit: Na Progu do WP LCG!
czeczot
Posty: 1275
Rejestracja: 09 wrz 2017, 20:23
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 29 times
Been thanked: 71 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: czeczot »

Journeys in Middle-earth — Fantasy Flight Games
https://itunes.apple.com/pl/app/journey ... ?l=pl&mt=8
Sarseth
Posty: 725
Rejestracja: 22 kwie 2016, 10:31
Has thanked: 32 times
Been thanked: 42 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: Sarseth »

Coen pisze: 17 kwie 2019, 08:21 Czy jest/będzie możliwość przenoszenia zapisanej gry pomiędzy platformami: android i steam?
Nie (bo FFG to lenie smierdzace jesli chodzi o apki) - nie bedzie to mozliwe, a na pewno nie w 100%, bo DLCki nie beda wspoldzielone wykupione. Nawet jesli te podstawowe kampanie beda zapisywanie jakos w XMLu (czy jakimkolwiek formacie ktory bylby czytany przez obie [pewno jest bo silnik raczej jeden] i dostepny do wyciagniecia go z telefonu, bo tutaj moze byc problem) i moze jakos bys mogl sobie je wyciagnac z telefonu i wrzucic na steam. Ale nie spodziewalbym sie tutaj raczej nigdy tej synchronizacji.. Moze jak kiedys konta uruchomia.. bo niestety znowu sie zawiodlem i widze ze ich nie ma.. Takze kazdy DLC musisz dwa razy kupic, noz w kieszeni mi sie otwiera
Ostatnio zmieniony 17 kwie 2019, 09:16 przez Sarseth, łącznie zmieniany 1 raz.
Rebel 6% (trójmiasto)
Awatar użytkownika
Goldberg
Posty: 1510
Rejestracja: 29 maja 2013, 13:22
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 82 times
Been thanked: 172 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: Goldberg »

Rebelu....ale dodacie lektora prawda?
A w "kirche" co ja mam? Cztery gołe ściany i tak pusto jakby się miał interes za chwilę zlikwidować! Pastor gada jakieś rzeczy o piekle nieprzyjemne, a czy ja idę do kościoła żeby się denerwować?; Moryc "Ziemia Obiecana"
Awatar użytkownika
Dr_Kecaj
Posty: 343
Rejestracja: 21 sie 2013, 13:34
Has thanked: 19 times
Been thanked: 26 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: Dr_Kecaj »

Dobry dzień się szykuje
Gra jedzie
Instrukcja się czyta
Żetony się drukują
Spoiler:
Tłumaczenie wygląda ok, choć puryści i tak coś znajdą, ale wówczas proponuje założyć osobny temat jak było z Nemesisem, by nie zaśmiecać głównego wątku.
Kupię Szczura rogatego PL
yoyocmg
Posty: 258
Rejestracja: 18 wrz 2016, 11:49
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 28 times
Been thanked: 18 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: yoyocmg »

Bary pisze: 17 kwie 2019, 08:59
yoyocmg pisze: 17 kwie 2019, 08:06 A mnie to mocno boli, że nie ma polskiego lektora :( w Apce do Posiadłości Szaleństwa jakoś dało się to zrobić...
Jeśli dobrze pamiętam, to w Posiadłości też wrzucono polskiego lektora z lekkim opóźnieniem. Może więc dojdzie. A jeśli nawet nie, to też dramatu nie ma. Wszak to tylko trochę tekstu na początku (i pewnie na końcu) - w samej misji nie ma lektora. Mnie za to cały czas nurtuje kwestia wyginających się planszetek. Dajcie please znać, jak ktoś już dopadnie w swoje ręce egzemplarz.
Dramatu może nie ma, ale słabo jeżeli wersje lokalizowane, będą tymi okrojonymi. Lektor daje dużo klimatu, nawet taki krótki, w samym wstępie. Liczę na to, że jednak się z czasem pojawi.
Awatar użytkownika
Coen
Posty: 2491
Rejestracja: 14 wrz 2011, 11:38
Lokalizacja: Warszawa, Sulejówek
Has thanked: 423 times
Been thanked: 125 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: Coen »

Sarseth pisze: 17 kwie 2019, 09:11
Coen pisze: 17 kwie 2019, 08:21 Czy jest/będzie możliwość przenoszenia zapisanej gry pomiędzy platformami: android i steam?
Nie (bo FFG to lenie smierdzace jesli chodzi o apki) - nie bedzie to mozliwe, a na pewno nie w 100%, bo DLCki nie beda wspoldzielone wykupione. Nawet jesli te podstawowe kampanie beda zapisywanie jakos w XMLu (czy jakimkolwiek formacie ktory bylby czytany przez obie [pewno jest bo silnik raczej jeden] i dostepny do wyciagniecia go z telefonu, bo tutaj moze byc problem) i moze jakos bys mogl sobie je wyciagnac z telefonu i wrzucic na steam. Ale nie spodziewalbym sie tutaj raczej nigdy tej synchronizacji.. Moze jak kiedys konta uruchomia.. bo niestety znowu sie zawiodlem i widze ze ich nie ma.. Takze kazdy DLC musisz dwa razy kupic, noz w kieszeni mi sie otwiera
Cholibcia, pozostaje Bluestacks czy jakieś inne dziadostwo...
Mam takie gry,
a zastanawiam się jeszcze nad tymi
ⓘ 𝗢𝗳𝗳𝗶𝗰𝗶𝗮𝗹 𝘀𝗼𝘂𝗿𝗰𝗲𝘀 𝘀𝘁𝗮𝘁𝗲𝗱 𝘁𝗵𝗮𝘁 𝘁𝗵𝗶𝘀 𝗶𝘀 𝗳𝗮𝗹𝘀𝗲 𝗮𝗻𝗱 𝗺𝗶𝘀𝗹𝗲𝗮𝗱𝗶𝗻𝗴
Talek
Posty: 66
Rejestracja: 20 gru 2018, 18:30
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1 time
Been thanked: 5 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: Talek »

Jeżeli apka jest na steamie to teoretycznie nigdy nie stracisz do niej dostępu (chyba ze zamkna steama) czego nie można powiedzieć o apkach w appstorze które mogą stracić wsparcie w nowszych wersjach więc bezpieczniej jest w tym wypadku inwestowac w dodatkowe kampanie na pc, w przypadku androida mozna taka aplikacje odpalac na telefonie przez steam linka, nie wiem czy apple dopuszcza tego typu motyw u siebie
ODPOWIEDZ