Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Tutaj można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SA INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Matiel
Posty: 147
Rejestracja: 13 mar 2018, 13:02
Has thanked: 6 times
Been thanked: 12 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: Matiel »

Dobrze słyszeć, że
Spoiler:
Teraz pozostaje w pięcioosobowej ekipie ruszyć ponownie w Podróże :-D
Awatar użytkownika
noowy
Posty: 464
Rejestracja: 07 paź 2004, 16:28
Has thanked: 72 times
Been thanked: 138 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: noowy »

2 scenariusze za nami. Graliśmy niby w 2 osoby razem z 5,5 letnim synem - musiałem ogarniać zwiady, przygotowanie kart i podpowiadać jakie akcje i jakie karty kiedy użyć, więc prawie jak granie solo. Póki co bardzo mi się podoba, młody też był zachwycony.

2 gry i 2 wygrane - 2 pierwsze scenariusze wydają się bardzo łatwe. Może to kwestia składu (Legolas - łowca i Bilbo - włamywacz), może poziom trudności później wzrośnie, ale na razie mimo, że podjęliśmy po drodze kilka głupich decyzji wygrywaliśmy bez większych problemów.

Imho jest to najlepsze połączenie gry planszowej z aplikacją jakiego dane mi było spróbować. W Kronikach Zbrodni czy Posiadłości miałem wrażenie, że gram w aplikację, do której fizyczne komponenty są dodatkiem. Tutaj jest odwrotnie. Cieszę się, że gra odniosła komercyjny sukces, może czeka nas wysyp podobnych produkcji. Mam nadzieję, że nurt gier przygodowych z apką będzie się dalej rozwijał.
profes79
Posty: 420
Rejestracja: 28 gru 2008, 18:16
Has thanked: 34 times
Been thanked: 131 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: profes79 »

Jasne; łatwe...pierwszy przegraliśmy (5os); drugi wygraliśmy rzutem na taśmę. Strach się bać trzeciego :)
Awatar użytkownika
polwac
Posty: 2575
Rejestracja: 09 mar 2017, 19:50
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 1167 times
Been thanked: 461 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: polwac »

Wow, no to przyłóżcie się bardziej, bo pierwsze scenariusze to taki tutorial tak naprawdę jest ;)
Paweł
"Jedyny sposób, aby zwyciężyć w kłótni, to unikać jej." - Dale Carnegie
Phate
Posty: 931
Rejestracja: 06 lis 2013, 18:31
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 9 times
Been thanked: 33 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: Phate »

My jak graliśmy z żoną w składzie Berovara + Legolas dwa pierwsze scenariusze przegraliśmy (pokonanie jednego z bohaterów)
Awatar użytkownika
Ardel12
Posty: 3341
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:26
Lokalizacja: Milicz/Wrocław
Has thanked: 1024 times
Been thanked: 1960 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: Ardel12 »

W 4os, trzy scenariusze zaliczone i w sumie 1 i 3 na luzie. W drugim zrobiło się gorąco, bo jedna postać była bliska śmierci(złą taktykę przyjeliśmy), ale i tak zakończyło się zwycięstwem. Na razie gra się przyjemnie, ale zaczyna mnie nużyć to chodzenie i nonstopowe siekanie przeciwników. Fabuła miałka jak na razie. Kampanię i tak przejdę, bo jestem ciekaw całości. Na razie jednak nie jestem grą zachwycony.
Awatar użytkownika
Kilson
Posty: 765
Rejestracja: 11 kwie 2010, 19:15
Lokalizacja: Warszawa / Marki
Has thanked: 35 times
Been thanked: 72 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: Kilson »

Od szczęścia lub jego braku też sporo zależy. Np. grając jak Gimlim dostaniesz w pierwszych turach kartę, przez którą co turę masz dociągać kolejne karty strachu, to powodzenia (zakładając, że nie masz kogoś, kto może ci to zdjąć).
Awatar użytkownika
noowy
Posty: 464
Rejestracja: 07 paź 2004, 16:28
Has thanked: 72 times
Been thanked: 138 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: noowy »

3 scenariusz, pierwsza przegrana.
Najpierw pech Legolasem (W 4 kartach, które zostały w talii po fazie cienia 3 sukcesy :)) + upierdliwe rany + niezostawienie sobie żetonów natchnienia do testu ostatniej szansy = śmierć. No mówię OK, pech + głupota i musiało się tak skończyć.
Ale jeszcze była cała nowa runda dla Bilbo, który był blisko finalnego celu.
Spoiler:
No znowu mówię OK, nie nasz dzień, trochę w ch*** zostaliśmy zrobieni, trudno trzeba było dokładniej opisy czytać, godzimy się z porażką. I tutaj zaczęły się prawdziwe problemy.
Po zakończeniu fazy, wyświetlił się komunikat o przegranej i dalej nic - za nic w świecie nie można przejść dalej, można przesuwać mapę, można klikać niektóre rzeczy, ale zakończyć scenariusza nie ma jak. Restarty aplikacji, tabletu, ileś tam prób i cały czas to samo. Przeniesienie save'ów na komórkę - wciąż to samo. W d*** z taką aplikację. Co mam dalej robić?! Grać od początku całą kampanię i liczyć, że kolejnym razem się nie wykrzaczy bezpowrotnie?! Bez działjącej apki to można grę wywalić do śmieci. Rozumiem zaraz po premierze, ale kilka miesięcy i nadal takie kwiatki w apce?!?! Żenada.
Awatar użytkownika
psborsuk
Posty: 280
Rejestracja: 10 maja 2006, 01:04
Lokalizacja: Łódź, Koluszki
Has thanked: 297 times
Been thanked: 73 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: psborsuk »

noowy pisze: 30 cze 2019, 15:52 Po zakończeniu fazy, wyświetlił się komunikat o przegranej i dalej nic - za nic w świecie nie można przejść dalej, można przesuwać mapę, można klikać niektóre rzeczy, ale zakończyć scenariusza nie ma jak. Restarty aplikacji, tabletu, ileś tam prób i cały czas to samo. Przeniesienie save'ów na komórkę - wciąż to samo. W d*** z taką aplikację. Co mam dalej robić?! Grać od początku całą kampanię i liczyć, że kolejnym razem się nie wykrzaczy bezpowrotnie?! Bez działjącej apki to można grę wywalić do śmieci. Rozumiem zaraz po premierze, ale kilka miesięcy i nadal takie kwiatki w apce?!?! Żenada.
Dlatego osobiście uważam, że planszówki z apkami to nieporozumienie. No, ale w końcu każdy wydaje pieniądze tak, jak uważa :wink:
Świt Rebelii... ]:->
odmu
Posty: 118
Rejestracja: 23 wrz 2011, 22:18
Lokalizacja: Trzebnica
Has thanked: 12 times
Been thanked: 15 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: odmu »

noowy pisze: 30 cze 2019, 15:52
Spoiler:
No znowu mówię OK, nie nasz dzień, trochę w ch*** zostaliśmy zrobieni, trudno trzeba było dokładniej opisy czytać, godzimy się z porażką. I tutaj zaczęły się prawdziwe problemy.
Spoiler:
Awatar użytkownika
Kilson
Posty: 765
Rejestracja: 11 kwie 2010, 19:15
Lokalizacja: Warszawa / Marki
Has thanked: 35 times
Been thanked: 72 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: Kilson »

psborsuk pisze: 30 cze 2019, 17:20 Dlatego osobiście uważam, że planszówki z apkami to nieporozumienie. No, ale w końcu każdy wydaje pieniądze tak, jak uważa :wink:
Rozumiem, że w związku z tym nie masz komputera, bo każdy program i gra też może mieć bugi i przez przypadek zniweczy twoje osiągnięcia lub efekt kilku godzin pracy.
Awatar użytkownika
RUNner
Posty: 4163
Rejestracja: 02 lip 2013, 12:25
Has thanked: 570 times
Been thanked: 1028 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: RUNner »

Kilson pisze: 01 lip 2019, 09:27
psborsuk pisze: 30 cze 2019, 17:20 Dlatego osobiście uważam, że planszówki z apkami to nieporozumienie. No, ale w końcu każdy wydaje pieniądze tak, jak uważa :wink:
Rozumiem, że w związku z tym nie masz komputera, bo każdy program i gra też może mieć bugi i przez przypadek zniweczy twoje osiągnięcia lub efekt kilku godzin pracy.
Błąd użytkownika lub jego niefrasobliwość, to jednak nie to samo co błąd w aplikacji którego nie można obejść.
Nie marnuję już czasu. Wolę grać ;)
Sprzedam https://www.gry-planszowe.pl/viewtopic.php?t=64690
Awatar użytkownika
Olgierdd
Posty: 1835
Rejestracja: 23 lut 2010, 15:25
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 80 times
Been thanked: 92 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: Olgierdd »

psborsuk pisze: 30 cze 2019, 17:20 Dlatego osobiście uważam, że planszówki z apkami to nieporozumienie. No, ale w końcu każdy wydaje pieniądze tak, jak uważa :wink:
Błędy uniemożliwiające czy utrudniające grę zdarzają się też w zwykłych grach planszowych (braki elementów, błędy w instrukcji, krzywe elementy itp.) i akurat wprowadzenie poprawki do aplikacji i automatyczna aktualizacja u użytkowników są o WIELE prostsze niż naprawianie błędów "fizycznych".
Także rzuć to hobby póki czas, bo możesz się jeszcze srogo rozczarować ;)
Awatar użytkownika
Trolliszcze
Posty: 4776
Rejestracja: 25 wrz 2011, 18:25
Has thanked: 68 times
Been thanked: 1031 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: Trolliszcze »

Błędy się zdarzają, wiadomo - ułomność tej aplikacji polega na tym, że nie można zrestartować, cofnąć ruchu itd. Nie wiem, skąd taka decyzja - żeby ludzie nie oszukiwali albo sobie nie ułatwiali? Trochę to bez sensu, w analogowych planszówkach można to przecież robić do woli; jeśli ktoś chce grać uczciwie, to będzie to robić i już. A tak? Trafia się taki błąd pod koniec kampanii i całość do powtórki. Gdyby dało się restartować, problem byłby jednak mniej bolesny - bo wystarczy powtórzyć jeden scenariusz, a nie kilka. Tu moim zdaniem mocno dali ciała.
Zresztą, to nie jedyne wady ich apek. Co z możliwością robienia osobnych save'ów? W PS2, jeśli zapiszę w trakcie jeden scenariusz, to nie mogę z inną grupą zacząć kolejnego (chyba że na innym urządzeniu), bo jest tylko jeden zapis. Żeby w XXI wieku takich podstawowych opcji nie było...
Jacek_PL
Posty: 1307
Rejestracja: 25 mar 2007, 18:06
Lokalizacja: Częstochowa
Has thanked: 17 times
Been thanked: 36 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: Jacek_PL »

RUNner pisze: 01 lip 2019, 09:37
Kilson pisze: 01 lip 2019, 09:27
psborsuk pisze: 30 cze 2019, 17:20 Dlatego osobiście uważam, że planszówki z apkami to nieporozumienie. No, ale w końcu każdy wydaje pieniądze tak, jak uważa :wink:
Rozumiem, że w związku z tym nie masz komputera, bo każdy program i gra też może mieć bugi i przez przypadek zniweczy twoje osiągnięcia lub efekt kilku godzin pracy.
Błąd użytkownika lub jego niefrasobliwość, to jednak nie to samo co błąd w aplikacji którego nie można obejść.
A gdzie kolega Kilson napisał o niefrasobliwości czy błędach użytkowników ?

Nam wczoraj też się zdarzył babol w apce, ale innego kalibru - jeden z żetonów zagrożenia nie znikł po interakcji z nim i cały czas doliczał się do poziomu zagrożenia, widniał na mapie, ale ni można było go pacnąć.
Awatar użytkownika
RUNner
Posty: 4163
Rejestracja: 02 lip 2013, 12:25
Has thanked: 570 times
Been thanked: 1028 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: RUNner »

Jacek_PL pisze: 01 lip 2019, 10:20
RUNner pisze: 01 lip 2019, 09:37
Kilson pisze: 01 lip 2019, 09:27

Rozumiem, że w związku z tym nie masz komputera, bo każdy program i gra też może mieć bugi i przez przypadek zniweczy twoje osiągnięcia lub efekt kilku godzin pracy.
Błąd użytkownika lub jego niefrasobliwość, to jednak nie to samo co błąd w aplikacji którego nie można obejść.
A gdzie kolega Kilson napisał o niefrasobliwości czy błędach użytkowników ?
A gdzie kolega psborsuk napisał, że komputery to zło i ich unika w codziennym życiu?
Nie marnuję już czasu. Wolę grać ;)
Sprzedam https://www.gry-planszowe.pl/viewtopic.php?t=64690
Awatar użytkownika
RUNner
Posty: 4163
Rejestracja: 02 lip 2013, 12:25
Has thanked: 570 times
Been thanked: 1028 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: RUNner »

Olgierdd pisze: 01 lip 2019, 10:08
psborsuk pisze: 30 cze 2019, 17:20 Dlatego osobiście uważam, że planszówki z apkami to nieporozumienie. No, ale w końcu każdy wydaje pieniądze tak, jak uważa :wink:
Błędy uniemożliwiające czy utrudniające grę zdarzają się też w zwykłych grach planszowych (braki elementów, błędy w instrukcji, krzywe elementy itp.) i akurat wprowadzenie poprawki do aplikacji i automatyczna aktualizacja u użytkowników są o WIELE prostsze niż naprawianie błędów "fizycznych".
Błędy fizyczne nie uniemożliwiają gry jeśli gracz wie w czym problem. Błędy instrukcji to kwestia wyjaśnienia w faq, lub nawet na forum, ewentualnie tymczasowy homerule. Błąd w aplikacji potrafi zmusić gracza do czekania na patcha, co i tak nie nastąpi od ręki. Niestety, aplikacja potrafi zatrzymać rozgrywkę i tego nie da się obejść.
Nie marnuję już czasu. Wolę grać ;)
Sprzedam https://www.gry-planszowe.pl/viewtopic.php?t=64690
Awatar użytkownika
detrytusek
Posty: 7329
Rejestracja: 04 maja 2015, 12:00
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 457 times
Been thanked: 1102 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: detrytusek »

Wszystko to prawda ale z drugiej strony jakbym miał to grę obsługiwać bez apki tobym jej palcem nie tknął. To jest trochę tak jakbym zaczął teraz marudzić, że moje liczydło jeszcze się nigdy nie zawiesiło czyli lepsze.
edyta: Pewnie, że mogli zrobić lepszy system save-ów ale "in total" jest to ogromne usprawnienie.
Ostatnio zmieniony 01 lip 2019, 10:56 przez detrytusek, łącznie zmieniany 2 razy.
"Nie ma sensu wiara w rzeczy, które istnieją."

Do sprzedania:

Wątek sprzedażowy
Awatar użytkownika
RUNner
Posty: 4163
Rejestracja: 02 lip 2013, 12:25
Has thanked: 570 times
Been thanked: 1028 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: RUNner »

detrytusek pisze: 01 lip 2019, 10:46 Wszystko to prawda ale z drugiej strony jakbym miał to grę obsługiwać bez apki tobym jej palcem nie tknął. To jest trochę tak jakbym zaczął teraz marudzić, że moje liczydło jeszcze się nigdy nie zawiesiło czyli lepsze.
Tego nie neguję. Aplikacja jest bardzo dobra, ale ma kilka ułomności, które wytknął Trolliszcze.
Nie marnuję już czasu. Wolę grać ;)
Sprzedam https://www.gry-planszowe.pl/viewtopic.php?t=64690
Jacek_PL
Posty: 1307
Rejestracja: 25 mar 2007, 18:06
Lokalizacja: Częstochowa
Has thanked: 17 times
Been thanked: 36 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: Jacek_PL »

Ja jestem ciekaw jaka jest skala tego zjawiska że apka się zawiesiła i nie da się dalej przejść. Być może to wcale nie była wina apki, a może jakiś błąd sprzętowy.
Awatar użytkownika
detrytusek
Posty: 7329
Rejestracja: 04 maja 2015, 12:00
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 457 times
Been thanked: 1102 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: detrytusek »

Jacek_PL pisze: 01 lip 2019, 10:55 Ja jestem ciekaw jaka jest skala tego zjawiska że apka się zawiesiła i nie da się dalej przejść. Być może to wcale nie była wina apki, a może jakiś błąd sprzętowy.
Mnie się to nigdy nie zdarzyło. Tego typu zgłoszeń też nie ma jakoś dużo. Iron mode jest dziwnym wyborem ale zrobili to świadomie i pewnie to się nie zmieni.
"Nie ma sensu wiara w rzeczy, które istnieją."

Do sprzedania:

Wątek sprzedażowy
Awatar użytkownika
psborsuk
Posty: 280
Rejestracja: 10 maja 2006, 01:04
Lokalizacja: Łódź, Koluszki
Has thanked: 297 times
Been thanked: 73 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: psborsuk »

Kilson pisze: 01 lip 2019, 09:27
psborsuk pisze: 30 cze 2019, 17:20 Dlatego osobiście uważam, że planszówki z apkami to nieporozumienie. No, ale w końcu każdy wydaje pieniądze tak, jak uważa :wink:
Rozumiem, że w związku z tym nie masz komputera, bo każdy program i gra też może mieć bugi i przez przypadek zniweczy twoje osiągnięcia lub efekt kilku godzin pracy.
A co ma piernik do wiatraka? Komputer to komputer, a planszowka to planszowka. Siadajac do gry chce m.in. odpoczac od monitora, a nie jeszcze w niego slipic.
Do tego zakup gry, ktorej dzialanie jest w pelni zwiazane z aplikacja, jest wedlug mnie duzym ryzykiem. Obecnie apka dziala, za tydzien moze przestac i tyle. Gwarancji brak (przyklad - apki w wersji PL od Galakty, ktore maja byc, albo sa niekompletne), bo kto zagwarantuje, ze po pewnym czasie wydawca nie odpusci sobie tematu?
Jak jeden z przedmowcow slusznie napisal, bledy w instrukcji mozna wyjasnic przez mial, forum, czy umowic sie ze wspolgraczami. Bledu apki tak latwo nie przeskoczymy.
Za troske o moje zdrowie w zwiazku z hobby serdecznie dziekuje, na razie jest ok :wink:
Świt Rebelii... ]:->
Awatar użytkownika
RUNner
Posty: 4163
Rejestracja: 02 lip 2013, 12:25
Has thanked: 570 times
Been thanked: 1028 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: RUNner »

Jacek_PL pisze: 01 lip 2019, 10:55 Ja jestem ciekaw jaka jest skala tego zjawiska że apka się zawiesiła i nie da się dalej przejść. Być może to wcale nie była wina apki, a może jakiś błąd sprzętowy.
Na szczęście nie jest to częsty przypadek. Chyba drugi na tym forum?
Nie marnuję już czasu. Wolę grać ;)
Sprzedam https://www.gry-planszowe.pl/viewtopic.php?t=64690
Awatar użytkownika
Trolliszcze
Posty: 4776
Rejestracja: 25 wrz 2011, 18:25
Has thanked: 68 times
Been thanked: 1031 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: Trolliszcze »

psborsuk pisze: 01 lip 2019, 11:12Do tego zakup gry, ktorej dzialanie jest w pelni zwiazane z aplikacja, jest wedlug mnie duzym ryzykiem. Obecnie apka dziala, za tydzien moze przestac i tyle. Gwarancji brak (przyklad - apki w wersji PL od Galakty, ktore maja byc, albo sa niekompletne), bo kto zagwarantuje, ze po pewnym czasie wydawca nie odpusci sobie tematu?
Ja wszystko rozumiem, bo ta aplikacja ma pewne oczywiste wady - ale to jest z kolei gruba przesada. Ile dokładnie FFG zrobiło aplikacji, które przestały być wspierane? Zero. I nie rozumiem, dlaczego te aplikacje miałyby kiedykolwiek zniknąć, nawet jeśli FFG zamknie linię i przestanie tworzyć do niej nową zawartość. Na tej samej zasadzie nie powinienem kupować gier przez Xbox Live, ze strachu, że przecież zaraz zlikwidują usługę i wszystko stracę (to samo ze Steamem i wszelkimi innymi aplikacjami). Przykłady można by mnożyć. Nie, to oczywista bzdura; aplikacje FFG nie przestaną działać.
Natomiast warto zgłaszać, zgłaszać, zgłaszać. Wysyłać im maile i marudzić, że powinien być system normalnych save'ów. Jeśli dość ludzi będzie się tego domagać, to pewnie kiedyś to zrobią (zapewne im więcej, tym szybciej).
gregoff
Posty: 789
Rejestracja: 02 maja 2006, 22:55
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą
Has thanked: 511 times
Been thanked: 153 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: gregoff »

A może temat o aplikacjach moderatorzy by do innego wątku przenieśli bo ta gra ma i będzie miała aplikacje bez względu na to co o niej sądzimy.

Mi tam gra się podoba dalej. 8 scenariusz za mną i dalej jestem zadowolony z tego jak ona działa. W tym tygodniu będę miał więcej czasu i skończę chyba kampanie to się wypowiem co do moich wniosków z rozgrywki.
Jestem tak stary, że pamiętam internet do którego sie dzwoniło...
ODPOWIEDZ