Champions of Nexum (Bartłomiej Hebda, Tomasz Kalisz, Marek Zamojski)

Tutaj można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SA INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
Trawus
Posty: 192
Rejestracja: 06 lip 2014, 14:06
Lokalizacja: Ostrołęka
Has thanked: 4 times
Been thanked: 8 times

Champions of Nexum (Bartłomiej Hebda, Tomasz Kalisz, Marek Zamojski)

Post autor: Trawus »

Nie znalazłem wątku dotyczącego tej gry tworzonej przez Polaków, oprócz tematu z zasadami ( poniżej cytat ), a już jest draft na KS. Live będzie 23 stycznia.
Asia - On Table pisze: 19 gru 2018, 13:48 Już wkrótce pojawi się gra na platformach wspierających. Jeśli ktoś jest zainteresowany tą grą to przedstawiam wam zasady.:

https://youtu.be/0lmfVDBkPNY

Obrazek
Link do kampanii: https://kck.st/2T4calt

Udało się komuś zagrać? Warto wspierać?
Awatar użytkownika
ShapooBah
Posty: 1263
Rejestracja: 18 lip 2018, 13:56
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Has thanked: 356 times
Been thanked: 206 times

Re: Champions of Nexum

Post autor: ShapooBah »

Grałem w prototyp na falkonie. Gra jest ciekawa i dobrze skaluje się z 2 do nawet 8 graczy.

Gra jest dość drużynowa więc dochodzi tutaj niestety efekt lidera (nie widzę problemu żeby grać 1:1), gracz z największą charyzmą wykonuje tury innych graczy. Do tego balans niektórych postaci, jak to w MOBIE, woła o pomstę do nieba. Np. Jest postać która leczy się za darmo jeżeli jest w karczmie (tylko jedno pole w grze, po środku planszy), a inna postać może za darmo traktować trafienie jako krytyczne (tarcza nie blokuje obrażeń).

Do tego dochodzą karty artefaktów o których przynajmniej my w rozgrywce zapomnieliśmy, a które aż tak wiele nie zmieniają (Ruch o dodatkowe pole, bonus +1 w dżungli), a questy dające punkty zwycięstwa są dość wtórne idź na pole X, potem idź na pole Y. W różnych permutacjach.

W grze nie bardzo warto walczyć, czasami lepiej jest uciec i skupić się na questach.

Co do wykonania gry, jest na wysokim poziomie, figurki sa mega uszczegółowione (wilkołak nosi na szyi łańcuch z wisiorkiem na którym wyryto GGEZ i widać to na figurce) do tego figurki bestii robią wrażenie, smok ma 50 mm skalę.
Awatar użytkownika
Asia - On Table
Posty: 421
Rejestracja: 09 mar 2018, 20:57
Has thanked: 4 times
Been thanked: 166 times

Re: Champions of Nexum

Post autor: Asia - On Table »

Wtrącę dwa słowa tak w skrócie:
GAMEPLAY sporo powie jak się gra w tę grę [ https://youtu.be/U8AszXvo734 ]

"Gra jest dość drużynowa więc dochodzi tutaj niestety efekt lidera"
Nie zaobserwowaliśmy czegoś takiego. Grając w parę osób w teamie, wybierając rodzaj bohatera decydujemy się na określone zagrania taktyczne [ każdy bohater ma inne możliwości ] To jaką figurkę weźmiesz decyduje o tym co będziesz robił i jak przydatny będziesz dla drużyny.
"gracz z największą charyzmą wykonuje tury innych graczy."
charyzma nie występuje w grze, więc to co piszesz nie jest adekwatne do rzeczywistości. Sporo się pozmieniało!
" Do tego balans niektórych postaci, jak to w MOBIE, woła o pomstę do nieba."
Nie jest źle, ale np. mag i szaman ma najbardziej pod górkę tak mi się wydaję po wielu rozgrywkach [ zresztą mówię o tym w recenzji ]
"Do tego dochodzą karty artefaktów o których przynajmniej my w rozgrywce zapomnieliśmy, a które aż tak wiele nie zmieniają "
Karty artefaktów bardzo wiele zmieniają! masz np. o jedną kość więcej w ataku lub obronie, a to zasadniczo zmienia pojedynki!
"W grze nie bardzo warto walczyć, czasami lepiej jest uciec i skupić się na questach."
Tu też się nie zgodzę, jak się skupisz na questach to przeciwnik skupi się na Tobie :DDD i masz po grze, za zabicie twojego bohatera przeciwnik ściąga Ci dwie wierze :D
co do figurek [ są to prototypowe ,a jak będą wyglądać ostatecznie tego nie wiem :) ]
https://youtu.be/Ar5sd22bwFs
Moje Recenzje gier planszowych na kanale You Tube
Awatar użytkownika
ShapooBah
Posty: 1263
Rejestracja: 18 lip 2018, 13:56
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Has thanked: 356 times
Been thanked: 206 times

Re: Champions of Nexum

Post autor: ShapooBah »

Asia - On Table pisze: 21 sty 2019, 13:46 "Gra jest dość drużynowa więc dochodzi tutaj niestety efekt lidera"
Nie zaobserwowaliśmy czegoś takiego. Grając w parę osób w teamie, To jaką figurkę weźmiesz decyduje o tym co będziesz robił i jak przydatny będziesz dla drużyny.
Owszem, aczkolwiek osoba która ma większe parcie na zwycięstwo mówi, "Ej Mirek, weź no skocz tutaj bo masz o jeden ruch więcej z Twojej zdolności, to szybko ubijesz maszkarę, a potem w następnej turze, jak Krzysiek zablokuje ruch tamtemu, to ty przeskoczysz tutaj i mamy punkt" Dyskutowania tutaj całkiem sporo jak w Familiadzie podczas dwóch pomyłek u przeciwnika.

Errata:
wybierając rodzaj bohatera decydujemy się na określone zagrania taktyczne [ każdy bohater ma inne możliwości ]
W październikowo-listopadowej wersji gry nie było podziału na Tank DPS Support, sugerowałem to twórcom ale chyba nie zostało to do samego końca wprowadzone? Chyba, ze się mylę.
Asia - On Table pisze: 21 sty 2019, 13:46 "gracz z największą charyzmą wykonuje tury innych graczy."
charyzma nie występuje w grze, więc to co piszesz nie jest adekwatne do rzeczywistości. Sporo się pozmieniało!
Chodziło mi o charyzmę gracza, nie postaci. Patrz punkt wyżej. Lider zawsze się znajdzie.
Asia - On Table pisze: 21 sty 2019, 13:46 " Do tego balans niektórych postaci, jak to w MOBIE, woła o pomstę do nieba."
Nie jest źle, ale np. mag i szaman ma najbardziej pod górkę tak mi się wydaję po wielu rozgrywkach [ zresztą mówię o tym w recenzji ]
Może balans się zmienił, ale kiedy ja grałem w październiku w to, Szaman i Ork byli OP podczas rozgrywki ork był w stanie zniszczyć wilkołaka na strzała, Krasnolud czuł się natomiast przez swoje skille odrobinę bezużyteczny.

Co do artefaktów i zaklęć, my w feworze gry o nich zapomnieliśmy, może przy następnych rogrywkach byłyby używane częściej.
"W grze nie bardzo warto walczyć, czasami lepiej jest uciec i skupić się na questach."
Tu też się nie zgodzę, jak się skupisz na questach to przeciwnik skupi się na Tobie :DDD i masz po grze, za zabicie twojego bohatera przeciwnik ściąga Ci dwie wierze :D
No u nas metoda dwóch gości rushuje na przeciwnika a dwóch chodzi naokoło poskutkowała tym, że przeciwnicy tłukli rushujących.


EDIT:

Podsumowująć gra zawiera wszystkie zady i walety gier typu MOBA ( no może poza toksycznym środiwskiem graczy i wyzywaniem własnych matek :mrgreen: ), jeżeli lubisz LoL, HotS, albo Dotę, to się w niej odnajdziesz bez większego problemu. Gra całkiem dobrze przekłada mechaniki e-sportowych pozycji na planszówkę. Ma też potencjał na sezony(dodatki) z nowymi postaciami i balansem już istniejących.
Maniake
Posty: 77
Rejestracja: 25 sty 2018, 20:56
Lokalizacja: Zgorzelec
Has thanked: 1 time

Re: Champions of Nexum (Bartłomiej Hebda, Tomasz Kalisz, Marek Zamojski)

Post autor: Maniake »

Witam.
Czy ktoś już próbował wesprzeć ta grę? Nie ukrywam, że jest to mój pierwszy KS i chciałbym wesprzeć grę za 1 funta, czytałem że to dobry pomysł na początek. Tylko jak klikam wsparcie za 82 funty i wpisuje 1 nie mogę przejść dalej. Czy jest jakiś inny sposób aby wesprzec ta grę, nie tracąc tej darmowej figurki?
RaYell
Posty: 425
Rejestracja: 23 paź 2014, 13:18
Lokalizacja: Legnica
Has thanked: 23 times
Been thanked: 56 times

Re: Champions of Nexum (Bartłomiej Hebda, Tomasz Kalisz, Marek Zamojski)

Post autor: RaYell »

Nie mozesz wybrac wsparcia za 82 funty i dac tylko 1. Musisz dac minimum te 82. Za 1 funta jest inny prog bez nagrody. Zwykle gdy taka opcje wybierzesz a potem w trakcie kampanii albo juz w pledge managerze zdecydujesz sie na pelna gre to gratis z 24h tez dostaniesz. Ale ze tak jest zwykle nie znaczy ze tutaj na bank tak bedzie.

Jako alternatywe mozesz wesprzec za 82 funty i ewentualnie sie wycofac przed koncem kampanii. Kasa z twojego konta jest pobierana dopiero po jej zakonczeniu a do tego momentu mozesz dowolnie modyfikowac kwote wsparcia i nawet calkowicie wsparcie cofnac.
Maniake
Posty: 77
Rejestracja: 25 sty 2018, 20:56
Lokalizacja: Zgorzelec
Has thanked: 1 time

Re: Champions of Nexum (Bartłomiej Hebda, Tomasz Kalisz, Marek Zamojski)

Post autor: Maniake »

Dzięki za wyjaśnienie. Wespre normalnie najwyżej wycofam.
RaYell
Posty: 425
Rejestracja: 23 paź 2014, 13:18
Lokalizacja: Legnica
Has thanked: 23 times
Been thanked: 56 times

Re: Champions of Nexum (Bartłomiej Hebda, Tomasz Kalisz, Marek Zamojski)

Post autor: RaYell »

Też tak zrobiłem na wszelki wypadek jakby nagle gra mnie oczarowała. Na 90% zredukuję wsparcie do funciaka przed końcem kampanii, bo jakoś nie jestem do gry przekonany. Nie jestem fanem MOBA i jakoś ewidentnie nie leży mi walka w tej grze - rzut kostka niemal jak w Talizmanie (bez urazy dla Talizmana). Dodatkowo pocięcie podstawki i wystawienie jej połowy jako stretch gole przypomina zagrywki EA z DLC z gier komputerowych, których również pochwalić nie mogę.
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10807
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3332 times
Been thanked: 3191 times

Re: Champions of Nexum (Bartłomiej Hebda, Tomasz Kalisz, Marek Zamojski)

Post autor: japanczyk »

Z tymi SG zrobili straszna siare.
Mimo wszystko póki co wspieram, ciekaw jestem co dalej z kampanią.

Teraz sporo planszowek wystartowało - dark rituals, villans and valor, vindication; jest w czym przebierać
Awatar użytkownika
ShapooBah
Posty: 1263
Rejestracja: 18 lip 2018, 13:56
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Has thanked: 356 times
Been thanked: 206 times

Re: Champions of Nexum (Bartłomiej Hebda, Tomasz Kalisz, Marek Zamojski)

Post autor: ShapooBah »

RaYell pisze: 23 sty 2019, 21:35 Też tak zrobiłem na wszelki wypadek jakby nagle gra mnie oczarowała. Na 90% zredukuję wsparcie do funciaka przed końcem kampanii, bo jakoś nie jestem do gry przekonany. Nie jestem fanem MOBA i jakoś ewidentnie nie leży mi walka w tej grze - rzut kostka niemal jak w Talizmanie (bez urazy dla Talizmana). Dodatkowo pocięcie podstawki i wystawienie jej połowy jako stretch gole przypomina zagrywki EA z DLC z gier komputerowych, których również pochwalić nie mogę.
No niestety zdziwiło mnie to również, ale chłopaki przeliczyli się z kosztami. Jednakże powiedzieli, że postarają się zrobić co mogą w kwesti tego, aby gra jednak była pełna i kompletna, nawet jeżeli kwotę zwrotu mieliby uzyskać w pledge managerze/late pledge. Wspierających mogłaby wtedy spotkać mała "niespodzianka".
promykx
Posty: 247
Rejestracja: 08 gru 2017, 09:47
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 3 times
Been thanked: 17 times

Re: Champions of Nexum (Bartłomiej Hebda, Tomasz Kalisz, Marek Zamojski)

Post autor: promykx »

Wiecie czy może edzie w sklepach? Są jakieś porównania do innych mobowych planszówek? (np. elo darkness)
Zabieg z celami mnie strasznie odrzucił ;/ Jak na starcie twierdzą i wiedzą że się przeliczyli to niech wystartują tydzień później po przysiedzeniu z tabelką w excellu, albo... ukryją w instrukcji cele które rzekomo są odblokowywane.
Awatar użytkownika
Jareks1985
Posty: 1089
Rejestracja: 05 cze 2018, 09:01
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 91 times
Been thanked: 132 times

Re: Champions of Nexum (Bartłomiej Hebda, Tomasz Kalisz, Marek Zamojski)

Post autor: Jareks1985 »

Maniake pisze: 23 sty 2019, 21:18 Dzięki za wyjaśnienie. Wespre normalnie najwyżej wycofam.
Pamiętaj tylko, że 24h przed zakończeniem KS zablokuje Ci tę możliwość, więc jeśli postanowisz wycofać środki w ostatnim dniu kampanii, możesz być pewny, że zapłacisz.
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10807
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3332 times
Been thanked: 3191 times

Re: Champions of Nexum (Bartłomiej Hebda, Tomasz Kalisz, Marek Zamojski)

Post autor: japanczyk »

promykx pisze: 23 sty 2019, 22:07 Wiecie czy może edzie w sklepach? Są jakieś porównania do innych mobowych planszówek? (np. elo darkness)
Zabieg z celami mnie strasznie odrzucił ;/ Jak na starcie twierdzą i wiedzą że się przeliczyli to niech wystartują tydzień później po przysiedzeniu z tabelką w excellu, albo... ukryją w instrukcji cele które rzekomo są odblokowywane.
Z tego co mówili na razie nie ma planów na retail.
Tabelka by im nic nie dała, obecne SG zostana osiagniete - pytanie jak bedzie z jakością masowo produkowanych miniaturek skoro obecne były drukowane tylko w domu ;-)

Pytanie jaka gra ma regrywalnosc jesli jest tylko podstawowa mapa i 8 bohaterów
Awatar użytkownika
Gromb
Posty: 2810
Rejestracja: 08 paź 2015, 19:09
Lokalizacja: Katowice
Has thanked: 833 times
Been thanked: 361 times

Re: Champions of Nexum (Bartłomiej Hebda, Tomasz Kalisz, Marek Zamojski)

Post autor: Gromb »

Te co widziałem na ogrywaniu prototypu w katowickim Spodku, były naprawdę dobrej jakości. Ale to żywica. Przy masowej produkcj pojawią się zupełnie innej jakości. Sama gra w pełnym składzie zrobiła na mnie i młodym mega wrażenie.
The Corps Is Mother, the Corps Is Father
Awatar użytkownika
Radeku
Posty: 167
Rejestracja: 07 lis 2011, 07:58
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Champions of Nexum (Bartłomiej Hebda, Tomasz Kalisz, Marek Zamojski)

Post autor: Radeku »

Patrząc na gameplay gra mi przypomina Talismana idziesz gdzieś bierzesz kartę przygody i najczęściej rzucasz aby coś się zadziało. Walka też za bardzo nie porywa. Na początku byłem za interesowany gra od 2 - 6 graczy w stylu moba pewnie coś fajnego, a tu taki Talisman na sporych sterydach IMHO.
RaYell
Posty: 425
Rejestracja: 23 paź 2014, 13:18
Lokalizacja: Legnica
Has thanked: 23 times
Been thanked: 56 times

Re: Champions of Nexum (Bartłomiej Hebda, Tomasz Kalisz, Marek Zamojski)

Post autor: RaYell »

Jareks1985 pisze: 24 sty 2019, 07:29 Pamiętaj tylko, że 24h przed zakończeniem KS zablokuje Ci tę możliwość, więc jeśli postanowisz wycofać środki w ostatnim dniu kampanii, możesz być pewny, że zapłacisz.
No chyba nie bardzo. Zdarzylo mi sie wycofac wsparcie w ostatniej godzinie kampanii.
Awatar użytkownika
Jareks1985
Posty: 1089
Rejestracja: 05 cze 2018, 09:01
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 91 times
Been thanked: 132 times

Re: Champions of Nexum (Bartłomiej Hebda, Tomasz Kalisz, Marek Zamojski)

Post autor: Jareks1985 »

RaYell pisze: 24 sty 2019, 08:37
Jareks1985 pisze: 24 sty 2019, 07:29 Pamiętaj tylko, że 24h przed zakończeniem KS zablokuje Ci tę możliwość, więc jeśli postanowisz wycofać środki w ostatnim dniu kampanii, możesz być pewny, że zapłacisz.
No chyba nie bardzo. Zdarzylo mi sie wycofac wsparcie w ostatniej godzinie kampanii.
kiedy to było?
Awatar użytkownika
grzeslaw90
Posty: 1750
Rejestracja: 20 lis 2013, 18:53
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 179 times
Been thanked: 437 times
Kontakt:

Re: Champions of Nexum (Bartłomiej Hebda, Tomasz Kalisz, Marek Zamojski)

Post autor: grzeslaw90 »

Jareks1985 pisze: 24 sty 2019, 07:29 Pamiętaj tylko, że 24h przed zakończeniem KS zablokuje Ci tę możliwość, więc jeśli postanowisz wycofać środki w ostatnim dniu kampanii, możesz być pewny, że zapłacisz.
Niebałdzo :D
Awatar użytkownika
ShapooBah
Posty: 1263
Rejestracja: 18 lip 2018, 13:56
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Has thanked: 356 times
Been thanked: 206 times

Re: Champions of Nexum (Bartłomiej Hebda, Tomasz Kalisz, Marek Zamojski)

Post autor: ShapooBah »

grzeslaw90 pisze: 24 sty 2019, 08:47
Jareks1985 pisze: 24 sty 2019, 07:29 Pamiętaj tylko, że 24h przed zakończeniem KS zablokuje Ci tę możliwość, więc jeśli postanowisz wycofać środki w ostatnim dniu kampanii, możesz być pewny, że zapłacisz.
Niebałdzo :D
Jeżeli Twoje wycofanie wsparcia spowoduje, że projekt się nie ufunduje, wtedy nie można go cofnąć.
Awatar użytkownika
Jareks1985
Posty: 1089
Rejestracja: 05 cze 2018, 09:01
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 91 times
Been thanked: 132 times

Re: Champions of Nexum (Bartłomiej Hebda, Tomasz Kalisz, Marek Zamojski)

Post autor: Jareks1985 »

Radeku pisze: 24 sty 2019, 08:28 Patrząc na gameplay gra mi przypomina Talismana idziesz gdzieś bierzesz kartę przygody i najczęściej rzucasz aby coś się zadziało. Walka też za bardzo nie porywa. Na początku byłem za interesowany gra od 2 - 6 graczy w stylu moba pewnie coś fajnego, a tu taki Talisman na sporych sterydach IMHO.
Odniosłem dokładnie takie samo wrażenie. Ja wycofałem wsparcie, mimo, że uwielbiam MOBA. Myslałem, że gra będzie dynamiczną naparzanką, z strategiczno-taktycznym zacięciem, a wyszło turlanie kości bieganie w kółko po lokacjach, przy jednakowych wydarzeniach, szybko stanie się powtarzalna, nudna i na sprzedaż. Walka rodem z Talismana, zamiast zastosować mechaniki z gloomhaven co sugerowałem, postawili na losowość kości.
Liczyłem, na większą różnorodność postaci, nie tylko statystyki, ale specjalne umiejętności wkartach. Widać, że gra potrzebuje jeszcze szlifu, może po kampanii uda im się ja dopracować, ale skoro trwa juz to kilka lat to nie sądze. Figurki sa za duże albo plansza za mała bo nie mieszczą sie na jednym polu. Gra wygląda super i nie powiem wykonanie przykuwa oko, ale mechaniki sa słabe. Ktoś miał pomysł, ale zbyt dużo grał w Talismana a zbyt mało poznał dobrych nowych mechanik.
Awatar użytkownika
Jareks1985
Posty: 1089
Rejestracja: 05 cze 2018, 09:01
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 91 times
Been thanked: 132 times

Re: Champions of Nexum (Bartłomiej Hebda, Tomasz Kalisz, Marek Zamojski)

Post autor: Jareks1985 »

ShapooBah pisze: 24 sty 2019, 08:47
grzeslaw90 pisze: 24 sty 2019, 08:47
Jareks1985 pisze: 24 sty 2019, 07:29 Pamiętaj tylko, że 24h przed zakończeniem KS zablokuje Ci tę możliwość, więc jeśli postanowisz wycofać środki w ostatnim dniu kampanii, możesz być pewny, że zapłacisz.
Niebałdzo :D
Jeżeli Twoje wycofanie wsparcia spowoduje, że projekt się nie ufunduje, wtedy nie można go cofnąć.
a może to dlatego, jeżeli wsparcie jest poniżej progu ufundowania, to ma jakiś sens
shaigan
Posty: 311
Rejestracja: 13 paź 2015, 12:32
Lokalizacja: Pruszków
Has thanked: 22 times
Been thanked: 9 times

Re: Champions of Nexum (Bartłomiej Hebda, Tomasz Kalisz, Marek Zamojski)

Post autor: shaigan »

Czy ktoś śledzący kampanie, poruszał temat, ewentualnie zwrócił uwagę na jakąś dyskusję dotyczącą docelowego producenta figurek? W opisie jest PVC, można podciągnąć pod to wiele. Jeżeli odleją to chińczycy po kosztach z miękkiego badziewia, to z tych figurek wiele nie zostanie. Jak by to miał np robić archon to bym się skusił, bo ładne wzory, ale 440 (z teoretycznymi kosztami wysyłki) za parę figurek z miękkiego plastiku to raczej nie kusi, no chyba że to jakiś megahit powstaje.
Awatar użytkownika
CLavish
Posty: 102
Rejestracja: 02 wrz 2016, 09:55

Re: Champions of Nexum (Bartłomiej Hebda, Tomasz Kalisz, Marek Zamojski)

Post autor: CLavish »

350 + koszty wysyłki.
shaigan
Posty: 311
Rejestracja: 13 paź 2015, 12:32
Lokalizacja: Pruszków
Has thanked: 22 times
Been thanked: 9 times

Re: Champions of Nexum (Bartłomiej Hebda, Tomasz Kalisz, Marek Zamojski)

Post autor: shaigan »

Skąd te 350? Jakieś zniżki są (zbiorowa)?
Awatar użytkownika
ignatus
Posty: 291
Rejestracja: 24 wrz 2012, 11:59
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Re: Champions of Nexum (Bartłomiej Hebda, Tomasz Kalisz, Marek Zamojski)

Post autor: ignatus »

Zaintrygowało mnie na początku ale po zobaczeniu gameplayu przyszło gigantyczne rozczarowanie, piękne wykonana ale mechanicznie to wygląda bardzo słabo, praktycznie jak gra dla dzieci..
Początkujący weteran
ODPOWIEDZ