Star Wars: Outer Rim / Zewnętrzne Rubieże (Corey Konieczka, Tony Fanchi)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
Curiosity
Administrator
Posty: 8734
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:08
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2643 times
Been thanked: 2331 times

Re: Star Wars: Outer Rim / Zewnętrzne Rubieże (Corey Konieczka, Tony Fanchi)

Post autor: Curiosity »

Szaweł pisze: 12 lut 2019, 13:26 Uniwersum, nota bene, żeby było śmieszniej, wcale nie moje ulubione. Ba! Próżno go szukać w pierwszej piątce... a może i z dziesiątką byłby problem.
Wow, to aż tyle mamy filmowych uniwersów w planszówkach? To wymień tę swoją pierwszą 10 :)

[/offtop]
A ja jestem ostrożnie optymistyczny. Od razu mówię, że Star Wars to nie moja bajka, ale za sandboks w tematyce SF to prawie że dałbym się pokroić. Jak ktoś chce mnie namówić na granie, a ja kompletnie nie mam na to ochoty, to wystarczy, że powie "a może Firefly?" (ewentualnie "a może BSG", ale to już nie sandboks).

Uniwersum Gwiezdnych Wojen uważam za infantylne jak to tylko możliwe. Roboty, lasery, statki kosmiczne i - niewiadomo po co - magia ("moc"). Ta moc, to jest najgorsze o mogło się przytrafić tej sadze. Gardzę nią i ją opluwam, a jak to kogoś szokuje, to niech mnie udusi na odległość :mrgreen:

ALE!
Przy sandboksie, bajeczki typu "moc", będą zmarginalizowane. Jeśli mamy dostać rasowy "pick up and deliver", to najbardziej będą się dla nas liczyć parametry statku. Jasne, do pewnego stopnia te parametry będzie pewnie tworzyć zwerbowana załoga, ale równie dobrze może to być gra samotnym pilotem z odpowiednimi upgrade`ami statku (Sokół Millenium i jego niezliczone przeróbki się kłaniają). Odpicowany Tie Fighter jako statek do pościgu za przemytnikami? Czemu nie, mogę w to wejść.

Jeśli gra już się ukaże i będzie dobra i ją kupię, to mam nadzieję, że uda mi się zaokrętować na pokład do jakiegoś imperialnego weterana. Będę sobie latał i kopał tyłki zapchlonych rebeliantów, któzy za nic mają porządek w galaktyce.
Spoiler:
Jesteś tu od niedawna? Masz pytania co do funkcjonowania forum? Pisz.
Regulamin forum || Regulamin podforum handlowego
Szaweł
Posty: 1897
Rejestracja: 25 cze 2013, 12:45
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Been thanked: 5 times

Re: Star Wars: Outer Rim / Zewnętrzne Rubieże (Corey Konieczka, Tony Fanchi)

Post autor: Szaweł »

Curiosity pisze: 12 lut 2019, 14:53
Szaweł pisze: 12 lut 2019, 13:26 Uniwersum, nota bene, żeby było śmieszniej, wcale nie moje ulubione. Ba! Próżno go szukać w pierwszej piątce... a może i z dziesiątką byłby problem.
Wow, to aż tyle mamy filmowych uniwersów w planszówkach? To wymień tę swoją pierwszą 10 :)
A kto powiedział, że w planszówkach? :) Ale skoro nalegasz, to na upartego: Diuna, Fallout, LoTR, Star Trek, Warhammer, Battlestar Galactica, Harry Potter, Lovecraft, Firefly, Alien. Kolejność przypadkowa. :)
Curiosity pisze: 12 lut 2019, 14:53 A ja jestem ostrożnie optymistyczny. Od razu mówię, że Star Wars to nie moja bajka, ale za sandboks w tematyce SF to prawie że dałbym się pokroić. Jak ktoś chce mnie namówić na granie, a ja kompletnie nie mam na to ochoty, to wystarczy, że powie "a może Firefly?" (ewentualnie "a może BSG", ale to już nie sandboks).

Uniwersum Gwiezdnych ojen uważam za infantylne jak to tylko możliwe. Roboty, lasery, statki kosmiczne i - niewiadomo po co - magia ("moc"). Ta moc, to jest najgorsze o mogło się przytrafić tej sadze. Gardzę nią i ją opluwam, a jak to kogoś szokuje, to niech mnie udusi na odległość :mrgreen:
Zdaje się, że z większością powyżej się zgodzę.
Curiosity pisze: 12 lut 2019, 14:53 ALE!
Curiosity pisze: 12 lut 2019, 14:53 Przy sandboksie, bajeczki typu "moc", będą zmarginalizowane. Jeśli mamy dostać rasowy "pick up and deliver", to najbardziej będą się dla nas liczyć parametry statku. Jasne, do pewnego stopnia te parametry będzie pewnie tworzyć zwerbowana załoga, ale równie dobrze może to być gra samotnym pilotem z odpowiednimi upgrade`ami statku (Sokół Millenium i jego niezliczone przeróbki się kłaniają). Odpicowany Tie Fighter jako statek do pościgu za przemytnikami? Czemu nie, mogę w to wejść.

Jeśli gra już się okaże i będzie dobra i ją kupię, to mam nadzieję, że uda mi się zaokrętować na pokład jakiegoś imperialnego weterana. Będę sobie latał i kopał tyłki zapchlonych rebeliantów, któzy za nic mają porządek w galaktyce.
Spoiler:
Zgadzam się ze wszystkim powyżej.
Moja kolekcja
Moje rabaty, których chętnie użyczę: Planszostrefa 11%, Huble 5%, Rebel 4%, AlePlanszówki 3%
Awatar użytkownika
Ayaram
Posty: 1525
Rejestracja: 12 lip 2014, 21:24
Lokalizacja: Bydgoszcz
Has thanked: 183 times
Been thanked: 557 times

Re: Star Wars: Outer Rim / Zewnętrzne Rubieże (Corey Konieczka, Tony Fanchi)

Post autor: Ayaram »

Curiosity pisze:Uniwersum Gwiezdnych Wojen uważam za infantylne jak to tylko możliwe. Roboty, lasery, statki kosmiczne i - niewiadomo po co - magia ("moc"). Ta moc, to jest najgorsze o mogło się przytrafić tej sadze. Gardzę nią i ją opluwam, a jak to kogoś szokuje, to niech mnie udusi na odległość

ALE!
Przy sandboksie, bajeczki typu "moc", będą zmarginalizowane. Jeśli mamy dostać rasowy "pick up and deliver", to najbardziej będą się dla nas liczyć parametry statku. Jasne, do pewnego stopnia te parametry będzie pewnie tworzyć zwerbowana załoga, ale równie dobrze może to być gra samotnym pilotem z odpowiednimi upgrade`ami statku (Sokół Millenium i jego niezliczone przeróbki się kłaniają). Odpicowany Tie Fighter jako statek do pościgu za przemytnikami? Czemu nie, mogę w to wejść.
Uspokajam. Jeśli mnie pamięć to w świecie SW zewnętrze rubieże, to były regiony którymi Jedi się totalnie nie interesowali, a sami użytkownicy mocy byli traktowani tam jak legendy. Tu ma królować ta druga część star wars ;) czyli przemytnicy (Hany solo itp.) i łowcy nagród (Boba fetty) ;) . Swoją drogą książki z nimi są dużo ciekawsze od tych "normalnych" SW :D
Awatar użytkownika
costi
Posty: 3416
Rejestracja: 09 lut 2005, 19:19
Lokalizacja: Warszawa - Ochota
Has thanked: 7 times
Been thanked: 3 times

Re: Star Wars: Outer Rim / Zewnętrzne Rubieże (Corey Konieczka, Tony Fanchi)

Post autor: costi »

Curiosity pisze: 12 lut 2019, 14:53
Uniwersum Gwiezdnych Wojen uważam za infantylne jak to tylko możliwe. Roboty, lasery, statki kosmiczne i - niewiadomo po co - magia ("moc"). Ta moc, to jest najgorsze o mogło się przytrafić tej sadze. Gardzę nią i ją opluwam, a jak to kogoś szokuje, to niech mnie udusi na odległość :mrgreen:
Gwiezdne Wojny to nie jest SF, tylko baśnie w kosmosie, więc czarodzieje są jak najbardziej na miejscu.
trochę człowieka i technika się gubi
Moja kolekcja
Awatar użytkownika
Neoptolemos
Posty: 1959
Rejestracja: 09 sty 2014, 18:30
Has thanked: 190 times
Been thanked: 835 times

Re: Star Wars: Outer Rim / Zewnętrzne Rubieże (Corey Konieczka, Tony Fanchi)

Post autor: Neoptolemos »

Popieram. To jest typowa konwencja baśni - "dawno, dawno temu...", ratowanie księżniczki, czarodzieje... :)
Game developer w Lucky Duck Games
Autor bloga Karta - stół!
Redaktor Board Times
Awatar użytkownika
Vester
Posty: 956
Rejestracja: 19 lis 2010, 11:12
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 25 times
Been thanked: 44 times

Re: Star Wars: Outer Rim / Zewnętrzne Rubieże (Corey Konieczka, Tony Fanchi)

Post autor: Vester »

I chyba dlatego jestem eurograczem, a nie ameritem. Te wszystkie cechy Outer Rim posiada Istanbul: zakupy, dostawy, tuning pojazdu, skille postaci, załoga, podbieranie załogi, hazard, dile ze złodziejami, karty z dopalaczami - a wszystko po to, by zdobyć 5 czerwonych kryształów niezbędnych do budowy miecza świetlnego. A mówię tylko o podstawce. Wszystko w 30 minut. I niedrogo. Wystarczy uruchomić wyobraźnię. :)
Awatar użytkownika
Gothik
Posty: 490
Rejestracja: 02 sty 2012, 12:36
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 6 times
Been thanked: 34 times

Re: Star Wars: Outer Rim / Zewnętrzne Rubieże (Corey Konieczka, Tony Fanchi)

Post autor: Gothik »

W sumie racja. Po co wydawać tysiące złotych na wypasione armie do Warhammera, skoro wystarczą zwykłe warcaby za 30 zł. Posiadają dokładnie te same cechy - odpowiedni balans atak/obrona (białe zaczynają), różne warianty ciekawych zasad (gramy na przymus bicia do tyłu?), wypasionych liderów (damki) itp. Wszystko po to, żeby osiągnąć ten sam cel - wytłuc wszystkie figurki, tfu, pionki przeciwnika do nogi. A mówię tylko o podstawce. Wszystko w 30 minut. I niedrogo. Wystarczy uruchomić wyobraźnię. :)
Awatar użytkownika
rastula
Posty: 10021
Rejestracja: 04 sty 2012, 01:02
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 1277 times
Been thanked: 1307 times

Re: Star Wars: Outer Rim / Zewnętrzne Rubieże (Corey Konieczka, Tony Fanchi)

Post autor: rastula »

jeśli wyciskanie żetonów traktujesz, jak malowanie figurek a tekturki w stendzikach stawiasz w gablotce, to analogia jest jak najbardziej zasadna :P...

dla OR jest w trybie obserwacji ...bo jak na demo to te 200 PLN to raczej dużo...
Awatar użytkownika
MataDor
Posty: 696
Rejestracja: 23 sty 2006, 16:02
Lokalizacja: Warszawa/Gocław
Has thanked: 297 times
Been thanked: 97 times

Re: Star Wars: Outer Rim / Zewnętrzne Rubieże (Corey Konieczka, Tony Fanchi)

Post autor: MataDor »

Mogli by w końcu wrzucić instrukcję do gry, z przyjemnością bym przeczytał. Przyznamy że po niesamowitej Rebeli Konieczki jestem bardzo zainteresowany.
Take it easy (jak któś z Pragi Południe ma ochotę na w miarę regularne granie, proszę o PM)
kolekcja gier
Awatar użytkownika
Perf
Posty: 189
Rejestracja: 28 sty 2011, 01:48
Lokalizacja: Katowice
Has thanked: 47 times
Been thanked: 37 times

Re: Star Wars: Outer Rim / Zewnętrzne Rubieże (Corey Konieczka, Tony Fanchi)

Post autor: Perf »

MataDor pisze: 18 lut 2019, 13:50 Mogli by w końcu wrzucić instrukcję do gry, z przyjemnością bym przeczytał.
"W końcu"? Też bym chętnie poczytał, ale minęło dopiero 10 dni od ogłoszenia, że gra będzie. :)

Zapewne zrobią tak jak zwykle, czyli: teraz kilka tygodni ciszy, potem 4-5 zwiastunów co tydzień, z czego ostatni (jakieś 2-3 tygodnie przed premierą) będzie zawierać instrukcję.
Szpanerski
Posty: 320
Rejestracja: 12 sty 2017, 23:46
Been thanked: 2 times

Re: Star Wars: Outer Rim / Zewnętrzne Rubieże (Corey Konieczka, Tony Fanchi)

Post autor: Szpanerski »

Jak sądzicie jakie mechaniki będą w tej grze?

Sama nazwa przygodowa kojarzy mnie się z: postacie, questy, testy/walka...oraz jakiś cel/scenariusz?

Jak sądzicie w jaką stronę poszli?
Awatar użytkownika
EVOCATVS
Posty: 687
Rejestracja: 16 lis 2018, 22:20
Has thanked: 497 times
Been thanked: 155 times

Re: Star Wars: Outer Rim / Zewnętrzne Rubieże (Corey Konieczka, Tony Fanchi)

Post autor: EVOCATVS »

Mi się wydaje (i mam nadzieję), że każda postać będzie miała inny cel i specjalizację w danej czynności. Np. Han zajmie się przemytem, Fett łowieniem nagród itd. Dobrze by też było gdyby każda postać miała dostęp do wszystkich akcji, tylko te nie "swoje" były trudniejsze i mniej punktowane. Do tego byłoby spoko gdybyśmy dostali dużo negatywnej interakcji w postaci bezpośredniej walki, nasyłania Imperium/bandytów na innych i ogólnie przeszkadzania.
Awatar użytkownika
costi
Posty: 3416
Rejestracja: 09 lut 2005, 19:19
Lokalizacja: Warszawa - Ochota
Has thanked: 7 times
Been thanked: 3 times

Re: Star Wars: Outer Rim / Zewnętrzne Rubieże (Corey Konieczka, Tony Fanchi)

Post autor: costi »

Szpanerski pisze: 26 lut 2019, 22:11 Jak sądzicie jakie mechaniki będą w tej grze?

Sama nazwa przygodowa kojarzy mnie się z: postacie, questy, testy/walka...oraz jakiś cel/scenariusz?

Jak sądzicie w jaką stronę poszli?
Gra używa kości z X-Winga, więc jakieś testy/walka będą na pewno.
trochę człowieka i technika się gubi
Moja kolekcja
Awatar użytkownika
Bruno
Posty: 2017
Rejestracja: 27 lip 2017, 19:13
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1492 times
Been thanked: 1142 times

Re: Star Wars: Outer Rim / Zewnętrzne Rubieże (Corey Konieczka, Tony Fanchi)

Post autor: Bruno »

Kurczę, ja się jaram, jak Rzym za Nerona, a tu wątek usechł... Sądziłem, że duża część forumowiczów to fani Star Wars (je nie jestem nim w najmniejszym stopniu, ale powyższą ocenę opieram na koszulkach znanych jutuberów ;-)), którzy zapełnią ten wątek toną komentarzy... Ja jestem "sierotą po Gwiezdnym Kupcu / Piratach [na komputery]", który ma nadzieję, że zapowiedziany tytuł ukoi jego nostalgię, ale w atrakcyjny sposób :D
Czego się spodziewacie po autorze, jeśli chodzi o mechanikę? Więcej przygody czy liczenia? Będzie duża swoboda decydowania, co chcemy robić, czy predefiniowane scenariusze z wylosowanych kart?
Jesteś szczęśliwym posiadaczem np. Gloomhaven? Masz więc egzemplarz tej gry, a nie jej kopię. To znacząca różnica ;-)
Druga edycja GWT: pacholęta wznoszą domy w krainie My little pony.
Kupię kryształy many ze starej edycji Mage Knighta!
Jools
Posty: 640
Rejestracja: 13 sty 2019, 18:11
Has thanked: 55 times
Been thanked: 205 times

Re: Star Wars: Outer Rim / Zewnętrzne Rubieże (Corey Konieczka, Tony Fanchi)

Post autor: Jools »

A co tu pisać gdy niewiele pokazali?
Jarać się można się czekamy na więcej info.
Awatar użytkownika
sirafin
Posty: 2715
Rejestracja: 21 sie 2009, 14:17
Lokalizacja: Gdańsk
Been thanked: 150 times

Re: Star Wars: Outer Rim / Zewnętrzne Rubieże (Corey Konieczka, Tony Fanchi)

Post autor: sirafin »

28 marca ma być stream z rozgrywki.
Spoiler:
BECAUSE I'M BATMAN!

Moje planszówki
Awatar użytkownika
nahar
Posty: 1340
Rejestracja: 24 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawa....teraz
Has thanked: 123 times
Been thanked: 84 times

Re: Star Wars: Outer Rim / Zewnętrzne Rubieże (Corey Konieczka, Tony Fanchi)

Post autor: nahar »

W sumie to trochę dziwne - gra ma być w wakacje, a na razie poza 5 zdjęciami i tekstem na stronie FFG (oraz wydawców lokalizowanych wersji) nic nie ma. Być może FFG taką ma politykę, ale inni wydawcy sporo wcześniej dają do netu masę materiałów - hype musi być.

Ciekawe.
Awatar użytkownika
Dr. Nikczemniuk
Posty: 2821
Rejestracja: 19 paź 2016, 13:39
Has thanked: 447 times
Been thanked: 318 times

Re: Star Wars: Outer Rim / Zewnętrzne Rubieże (Corey Konieczka, Tony Fanchi)

Post autor: Dr. Nikczemniuk »

Ciekawe jak to wypadnie w porównaniu do SW Rebelia :?:
Kto nie widzi ciemności, nie będzie szukał światła.
Awatar użytkownika
Perf
Posty: 189
Rejestracja: 28 sty 2011, 01:48
Lokalizacja: Katowice
Has thanked: 47 times
Been thanked: 37 times

Re: Star Wars: Outer Rim / Zewnętrzne Rubieże (Corey Konieczka, Tony Fanchi)

Post autor: Perf »

nahar pisze: 08 mar 2019, 10:24 gra ma być w wakacje
Gra ma wyjść w drugim kwartale, w wakacje polska wersja.

Co do ilości pokazanych szczegółów, to nie odbiega specjalnie od standardu FFG, który opisałem w poprzednim poście (przynajmniej jeśli porównać to z Rebelią i jej rozszerzeniem, które dokładnie śledziłem przed premierą). Aczkolwiek anomalią jest oczywiście ten live stream za niecałe 3 tygodnie, bo to niejako pokaże nam pełną grę, więc będzie mniej pola do budowanie napięcia, stopniowego zdradzania szczegółów itd.
Bruno pisze: 08 mar 2019, 03:45 Kurczę, ja się jaram, jak Rzym za Nerona, a tu wątek usechł...
Ja tam bym się cieszył, że nie wygląda tu jak na BGG, gdzie co najmniej 90% postów na forum Outer Rim to spam i off-topic. :)

Też mam odległe skojarzenia z Gwiezdnym Kupcem, aczkolwiek bez toru podaży i popytu, który był sercem gry.

Przeliczania pewnie będzie niemało, przynajmniej takiego z grubsza, np. każdy towar z gry na grę będzie zmieniać opłacalność, bo zmieniać się będą odległości między układami.

Wygląda na to, że na razie nie widzieliśmy jeszcze nic z talii kart danych, chociaż mieliśmy widoczne odwołania do nich, np. karta #1 wygląda na standardowe rozwiązanie komplikacji podczas przemytu nielegalnych towarów, #46 to rozwiązanie do Kessel Run itd. Niewykluczone, że tu może się zawierać część "przygodowa", np. po wykonaniu Kessel Run, karta będzie zawierać odwołanie do kolejnej karty i będziesz mieć jeszcze następną misję do wykonania.

Wbrew niektórym marudzeniom na BGG, wyglada mi na to, że gra będzie mieć bardzo dużo contentu w podstawce: mamy 140 kart w dwóch grupach talii, z czego karty z talii systemów i patroli są "podwójne", co daje nam odpowiednik 210 kart, nawet nie licząc 53 kart danych. Zakładam oczywiście, że w taliach nie będzie duplikatów, albo będzie ich niewiele (nikt raczej nie narzekał, że w podstawce Rebelii jest mało contentu).

Jedyna właściwie kwestia, która wygląda mi na rzecz typu "zostawili sobie na rozszerzenie", to liczba graczy - na pierwszy rzut oka wygląda na to, że jedyny komponent potrzebny do tego, aby dodać do gry więcej osób, to planszetka gracza. Aczkolwiek może to być poniekąd kwestia balansu - niemal wszystkie talie mają po 10-12 kart, przy zbyt dużej ilości graczy karty może zbyt szybko schodzą?
Awatar użytkownika
nahar
Posty: 1340
Rejestracja: 24 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawa....teraz
Has thanked: 123 times
Been thanked: 84 times

Re: Star Wars: Outer Rim / Zewnętrzne Rubieże (Corey Konieczka, Tony Fanchi)

Post autor: nahar »

Raczej niż GK to będzie chyba coś w stylu Kupców i Korsarzy. Też się jaram ostatnio ponownie dopadła mnie choroba starworsowa, nawet coś tam z biblioteki pożyczyłem. I to będzie chyba pierwsza gra bez prądu z Uniwersum kupiona przeze mnie. Nie liczę X-winga no i nieśmiertelnego SW RPG D6...
Wroobel
Posty: 369
Rejestracja: 07 lip 2015, 23:04
Has thanked: 32 times
Been thanked: 18 times

Re: Star Wars: Outer Rim / Zewnętrzne Rubieże (Corey Konieczka, Tony Fanchi)

Post autor: Wroobel »

Mówcie co chcecie ale dla mnie to jest to na co czekałem od wielu lat. Rebelia była bliska ideału ale w ostateczności za długa rozgrywka jak na moje zasoby czasowe. A cała reszta gier do tej pory w uniwersum GW mi nie podeszła.
Awatar użytkownika
Dr. Nikczemniuk
Posty: 2821
Rejestracja: 19 paź 2016, 13:39
Has thanked: 447 times
Been thanked: 318 times

Re: Star Wars: Outer Rim / Zewnętrzne Rubieże (Corey Konieczka, Tony Fanchi)

Post autor: Dr. Nikczemniuk »

Wroobel pisze: 09 mar 2019, 21:29 Mówcie co chcecie ale dla mnie to jest to na co czekałem od wielu lat. Rebelia była bliska ideału ale w ostateczności za długa rozgrywka jak na moje zasoby czasowe. A cała reszta gier do tej pory w uniwersum GW mi nie podeszła.
Mam podobnie. Gdyby Rebelia trwała max 2 godziny to bym brał bez zastanowienia a tak może te Rubieże okażą się złotym środkiem.
Kto nie widzi ciemności, nie będzie szukał światła.
feniks_ciapek
Posty: 2283
Rejestracja: 09 lut 2018, 11:14
Has thanked: 1593 times
Been thanked: 926 times

Re: Star Wars: Outer Rim / Zewnętrzne Rubieże (Corey Konieczka, Tony Fanchi)

Post autor: feniks_ciapek »

Ja mam jakoś mieszane uczucia do tej gry, podobnie jak do zapowiedzi nowego Władcy Pierścieni. Efektem ubocznym jest to, że chyba wrócę do RPGów, bo jednak jeśli chodzi o warstwę fabularną, to planszówki pozostawiają u mnie sporo niedosytu.
Morsereg
Posty: 339
Rejestracja: 08 maja 2015, 18:12
Has thanked: 2 times
Been thanked: 10 times

Re: Star Wars: Outer Rim / Zewnętrzne Rubieże (Corey Konieczka, Tony Fanchi)

Post autor: Morsereg »

mnie osobiscie sie wydaje, ze to bedzie taki firefly w swiecie SW
Awatar użytkownika
nahar
Posty: 1340
Rejestracja: 24 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawa....teraz
Has thanked: 123 times
Been thanked: 84 times

Re: Star Wars: Outer Rim / Zewnętrzne Rubieże (Corey Konieczka, Tony Fanchi)

Post autor: nahar »

Tu najbardziej bedzie robil klimat. Bo sama gra pewnie mechanicznie nie bedzie wielkim WOW. Ale walki Boby z Hanem to dopiero jest cos.
ODPOWIEDZ