Company of Heroes (N.N.)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
BigBadSheep
Posty: 122
Rejestracja: 05 cze 2019, 13:46
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 20 times
Been thanked: 10 times

Company of Heroes (N.N.)

Post autor: BigBadSheep »

Hej co sądzicie o tym nowym KSie? - https://www.kickstarter.com/projects/22 ... escription
Jakie wrażenia? Wart swojej ceny? Widzicie gdzieś polskiego pdf'a, bo powinien być? :?
BGG
Awatar użytkownika
rastula
Posty: 10021
Rejestracja: 04 sty 2012, 01:02
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 1277 times
Been thanked: 1307 times

Re: Company of Heroes Board Game

Post autor: rastula »

ponad 100 USD za wersję podstawową
ponad 200 USD za pełen zestaw

moje zainteresowanie spadło do 1% :)

PS
nie słyszałem o polskim pdf
Awatar użytkownika
Goldberg
Posty: 1511
Rejestracja: 29 maja 2013, 13:22
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 83 times
Been thanked: 173 times

Re: Company of Heroes Board Game

Post autor: Goldberg »

Wyglada jak system zvezdy Art Of Tactic...99$?
Dziekuje wole nowa odlsone flames of war albo bolt action
To cos to ani planszowka , ani bitewniak...
A w "kirche" co ja mam? Cztery gołe ściany i tak pusto jakby się miał interes za chwilę zlikwidować! Pastor gada jakieś rzeczy o piekle nieprzyjemne, a czy ja idę do kościoła żeby się denerwować?; Moryc "Ziemia Obiecana"
Awatar użytkownika
rastula
Posty: 10021
Rejestracja: 04 sty 2012, 01:02
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 1277 times
Been thanked: 1307 times

Re: Company of Heroes Board Game

Post autor: rastula »

pdf online będzie na start

drukowana instrukcja jeśli będzie 1000 wsparć z PL ( wątpliwe)

"
An online rulebook for each language will be available at launch. 200 Backers from Germany, France, Poland, Spain / Central / South America will unlock a printed rulebook in that language. 1000 Backers from a region unlocks a full version of the game! "


miel fajny pomysł kiedyś, żeby zrobić wersję 2P za 65 USD - to by może była jakaś opcja,

a tak, kolejny behemot wyładowany plastikiem za cenę konsoli :)...
Awatar użytkownika
rastula
Posty: 10021
Rejestracja: 04 sty 2012, 01:02
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 1277 times
Been thanked: 1307 times

Re: Company of Heroes Board Game

Post autor: rastula »

Goldberg pisze: 05 cze 2019, 14:08 Wyglada jak system zvezdy Art Of Tactic...99$?
+27$ wysyłka ;)
Golfang
Posty: 1981
Rejestracja: 10 wrz 2018, 21:47
Lokalizacja: Będzin
Has thanked: 228 times
Been thanked: 311 times

Re: Company of Heroes Board Game

Post autor: Golfang »

Modele z filmu wyglądają na wydrukowane, i raczej nie jest to na plus. Ciekawe czy finalna wersja będzie wlaśnie z takimi modelami? Generalnie jakbym miał kupić - to wersję za 150$... ten ostatni dodatek - jakoś mnie nie zachwyca. Ja na razie się wstrzymam.
----------------
10% flamberg.com.pl
Awatar użytkownika
rastula
Posty: 10021
Rejestracja: 04 sty 2012, 01:02
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 1277 times
Been thanked: 1307 times

Re: Company of Heroes Board Game

Post autor: rastula »

Golfang pisze: 05 cze 2019, 14:13 Modele z filmu wyglądają na wydrukowane, i raczej nie jest to na plus. Ciekawe czy finalna wersja będzie wlaśnie z takimi modelami? Generalnie jakbym miał kupić - to wersję za 150$... ten ostatni dodatek - jakoś mnie nie zachwyca. Ja na razie się wstrzymam.
prototypy były pewnie drukowane - widziałem jak pakowali wersję dla recenzentów... modeliki nawet fajne , ale naprawdę nie wiadomo czy to będzie grywalne a płacić 800 za upgrade do memoira to trochę lipa :)... jaki ja jestem niegeekowy ostatnio - nuda , smutek i zero zapału ;D...
Awatar użytkownika
Błysk
Posty: 1401
Rejestracja: 19 cze 2010, 13:58
Has thanked: 153 times
Been thanked: 181 times

Re: Company of Heroes Board Game

Post autor: Błysk »

rastula pisze: 05 cze 2019, 14:17
Golfang pisze: 05 cze 2019, 14:13 Modele z filmu wyglądają na wydrukowane, i raczej nie jest to na plus. Ciekawe czy finalna wersja będzie wlaśnie z takimi modelami? Generalnie jakbym miał kupić - to wersję za 150$... ten ostatni dodatek - jakoś mnie nie zachwyca. Ja na razie się wstrzymam.
prototypy były pewnie drukowane - widziałem jak pakowali wersję dla recenzentów... modeliki nawet fajne , ale naprawdę nie wiadomo czy to będzie grywalne a płacić 800 za upgrade do memoira to trochę lipa :)... jaki ja jestem niegeekowy ostatnio - nuda , smutek i zero zapału ;D...
Spoko, też byłem napalony jak szczerbaty na suchary, ale zobaczyłem zupełny recykling grafik to i nawet w mechanikę patrzeć mi się nie chciało. Zwłaszcza, że jak Relic w tym macza palce to na pewno po 1 grze się okaże, że coś jest za mocne/ popsute w balansie :D.
Probe9
Posty: 2453
Rejestracja: 24 sie 2018, 10:48
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 153 times
Been thanked: 648 times

Re: Company of Heroes (Bad Crow Games)

Post autor: Probe9 »

Kampania się skończyła, wsparłem taktycznie za 1$ ale dalej nie jestem przekonany. Chyba nawet bardziej skłaniam się na nie, jeżeli już to Cora z 4 nacjami. Ale mechanicznie przyglądałem się póki co pobieżnie i jakoś nie rzuca na kolana. A bardzo chciałbym żeby mi się spodobała ta gra bo lubię klimaty IIWW :)
Rabaty: Rebel = 10%, 3trolle = 7%, planszomania = 10%, planszostrefa = 11%.

Moje gry
Probe9
Posty: 2453
Rejestracja: 24 sie 2018, 10:48
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 153 times
Been thanked: 648 times

Re: Company of Heroes (N.N.)

Post autor: Probe9 »

KS w końcu dotarł. Póki co tylko pierwsze wrażenia po otwarciu pudeł (wziąłem Core + Solo/Coop exp). No i muszę przyznać, że dawno moja wewnętrzna cebula nie była tak usatysfakcjonowana zawartością (przy KSie). Za Core + wysyłkę wyszło 110$ (przy niskim kursie wtedy), więc w sumie nie tak mało. Ale zawartości jest duuużo, więc widać za co się zapłaciło. Figurki są ładne, mają wystarczający detal i są dość ciężkie. Na pierwszą rozgrywkę chwilę poczekam, ale oczy są zadowolone póki co :)


Obrazek

Obrazek

Obrazek
Rabaty: Rebel = 10%, 3trolle = 7%, planszomania = 10%, planszostrefa = 11%.

Moje gry
Awatar użytkownika
rastula
Posty: 10021
Rejestracja: 04 sty 2012, 01:02
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 1277 times
Been thanked: 1307 times

Re: Company of Heroes (N.N.)

Post autor: rastula »

po covidowych perturbacjach na rynku , to te 110$ nie wydaje się aż taką wygórowaną ceną ;)...no ale tylko dlatego że inne gry są chorych cenach ...

ale cieszę się Twoją radością - małe żołnierzyki zawsze wywołują u mnie radość
Manietu
Posty: 93
Rejestracja: 16 lip 2019, 01:47
Has thanked: 9 times
Been thanked: 17 times

Re: Company of Heroes (N.N.)

Post autor: Manietu »

Myślałem, że najpierw będą rozsyłać największe zestawy (gdzieś tak bodajże sygnalizowali), albo te do najbardziej odległych krajów. Moja paczka od 5 dni wisi na statusie "W trakcie przygotowania", mimo że mam zestaw większy o jeden dodatek i łatkę językową. Wsparłeś grę na KS, czy kupiłeś przez Gamefound?
Ciekawi mnie balans gry, zwłaszcza w perspektywie wydania wersji 1.5, która mogła zasugerować, że obecna gra nie została wystarczająco przetestowana. Jeśli tak jest, to oby można było zakupić w kolejnej kampanii wyłącznie patcha :-P
Probe9
Posty: 2453
Rejestracja: 24 sie 2018, 10:48
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 153 times
Been thanked: 648 times

Re: Company of Heroes (N.N.)

Post autor: Probe9 »

Manietu pisze: 12 sie 2021, 10:51 Myślałem, że najpierw będą rozsyłać największe zestawy (gdzieś tak bodajże sygnalizowali), albo te do najbardziej odległych krajów. Moja paczka od 5 dni wisi na statusie "W trakcie przygotowania", mimo że mam zestaw większy o jeden dodatek i łatkę językową. Wsparłeś grę na KS, czy kupiłeś przez Gamefound?
Ciekawi mnie balans gry, zwłaszcza w perspektywie wydania wersji 1.5, która mogła zasugerować, że obecna gra nie została wystarczająco przetestowana. Jeśli tak jest, to oby można było zakupić w kolejnej kampanii wyłącznie patcha :-P
Jest już dostępna errata, która daje obraz tego jakie zmiany będą w wersji 1.5 - https://www.companyofheroesbg.com/errata. Nie jest tego aż tak dużo. Z tego co pisali na discordzie to jednym z celów tej kampanii będzie odbicie się finansowo bo niedoszacowali ceny gry i otwarcie przyznawali, że sprzedawali ją za tanio. Nie wspominając o tym co z kosztami logistyki zrobił covid. Ja wsparłem KS za 1$ i potem dopłaciłem resztę w trakcie PM.
Rabaty: Rebel = 10%, 3trolle = 7%, planszomania = 10%, planszostrefa = 11%.

Moje gry
Awatar użytkownika
RUNner
Posty: 4164
Rejestracja: 02 lip 2013, 12:25
Has thanked: 573 times
Been thanked: 1028 times

Re: Company of Heroes (N.N.)

Post autor: RUNner »

Fajnie to wygląda. Szkoda że przegapiłem kampanię, bo być może bym się skusił. Komputerowy odpowiednik bardzo mi odpowiada i się kiedyś zastanawiałem, dlaczego nikt jeszcze tego nie przeniósł na planszę. W takim razie czekam na relację z rozgrywki ;)
Nie marnuję już czasu. Wolę grać ;)
Sprzedam https://www.gry-planszowe.pl/viewtopic.php?t=64690
Golfang
Posty: 1981
Rejestracja: 10 wrz 2018, 21:47
Lokalizacja: Będzin
Has thanked: 228 times
Been thanked: 311 times

Re: Company of Heroes (N.N.)

Post autor: Golfang »

Ja też jestem ciekawy opinii z rozgrywki - bo same modele to mnie jakoś nie powalają - mam dużo modeli do Bolt Action i są większe i lepiej wykonane (większość). Ale ciekawi mnie sama rozgrywka. Zresztą sam śledziłem te kampanię i długo myślałem czy wesprzeć czy nie. Z perspektywy czasu trochę żałuję że odpuściłem... ale co tam. Jest tyle dobrych tytułów.
----------------
10% flamberg.com.pl
Probe9
Posty: 2453
Rejestracja: 24 sie 2018, 10:48
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 153 times
Been thanked: 648 times

Re: Company of Heroes (N.N.)

Post autor: Probe9 »

Tylko Bolt to bitewniak, gdzie starter kosztuje tyle co cała gra ;p Co do rozgrywki to najpierw sobie sprawdzę solo, gra we 4 pewnie dopiero za kilka tygodni będzie.
Rabaty: Rebel = 10%, 3trolle = 7%, planszomania = 10%, planszostrefa = 11%.

Moje gry
buhaj
Posty: 1043
Rejestracja: 27 wrz 2016, 08:01
Lokalizacja: chrzanów
Has thanked: 857 times
Been thanked: 511 times

Re: Company of Heroes (N.N.)

Post autor: buhaj »

Świetnie wygląda. Liczę, że to będzie znakomita gra
Golfang
Posty: 1981
Rejestracja: 10 wrz 2018, 21:47
Lokalizacja: Będzin
Has thanked: 228 times
Been thanked: 311 times

Re: Company of Heroes (N.N.)

Post autor: Golfang »

Probe9 pisze: 12 sie 2021, 11:27 Tylko Bolt to bitewniak, gdzie starter kosztuje tyle co cała gra ;p Co do rozgrywki to najpierw sobie sprawdzę solo, gra we 4 pewnie dopiero za kilka tygodni będzie.
czekam na info. Daj znać jakie są zarówno pierwsze odczucia jak i później jak wgryziesz się w grę.
----------------
10% flamberg.com.pl
Awatar użytkownika
tomuch
Posty: 1901
Rejestracja: 21 gru 2012, 03:17
Lokalizacja: zza winkla
Has thanked: 147 times
Been thanked: 172 times

Re: Company of Heroes (N.N.)

Post autor: tomuch »

Mnie szczególnie interesuje jakość trybu solo, więc chętnie przeczytam relację. Wiadomo może, kiedy ma być kolejny KS i ile % więcej $ trzeba przygotować?
kolekcja
rabaty: Planszostrefa 11%, Planszomania 7%, 3trolle 7%, Rebel 5%, Cdp 5%, Aleplanszowki 5%, Mepel 5%
Probe9
Posty: 2453
Rejestracja: 24 sie 2018, 10:48
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 153 times
Been thanked: 648 times

Re: Company of Heroes (N.N.)

Post autor: Probe9 »

tomuch pisze: 13 sie 2021, 22:06 Mnie szczególnie interesuje jakość trybu solo, więc chętnie przeczytam relację. Wiadomo może, kiedy ma być kolejny KS i ile % więcej $ trzeba przygotować?
Postaram się znaleźć okienko w ciągu 2 tyg. to dam znać, ale uprzedzam, że jest kilka gier wcześniej w kolejce hańby ;p

Co do kwoty za Core dla 4 graczy to obecnie było 99$, przy 1.5 mają podnieść do 120$. Do tego wtedy VAT już był w cenie, teraz jeszcze się nie określili.
Yah the core set has to go up to $120 for 1.5. Just too many expensive components in there.
Rabaty: Rebel = 10%, 3trolle = 7%, planszomania = 10%, planszostrefa = 11%.

Moje gry
Probe9
Posty: 2453
Rejestracja: 24 sie 2018, 10:48
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 153 times
Been thanked: 648 times

Re: Company of Heroes (N.N.)

Post autor: Probe9 »

No to jestem po pierwszej rozgrywce solo. Grałem USA na najłatwiejszym poziomie trudności na mapie Trois Ponts. Na początek troche ogólnych informacji, więc jak ktoś chce od razu do wrażeń z rozgrywki to kolejny akapit do pominięcia ;)

Pierwsza rzecz to miejsce potrzebne do gry :) Plansze do gry to 4 dwustronne panele. Do "standardowych" gier używa się 2 paneli - to daje jakieś 80x110 cm tak na oko. Do tego każdy gracz dostaje jedną planszę do śledzenia zasobów, doświadczenia itp. + 3 karty budynków + zasobnik z jednostkami.
Spoiler:
Do tego dochodzi jedna duża tacka z pozostałymi zasobami (traya na jednostki, kostki, tokeny). Przy 4 osobach robi się tego dużo. W grze solo z 1 przeciwnikiem AI można oczywiście ograniczyć się do jednego panelu ale nie wiem czy nie byłoby za ciasno. Jakość wykonania stoi na bardzo dobrym poziomie. Często przy grach opartych na znanym IP stosunek ceny do ilości i jakości fizycznych komponentów jest dość słaby ale tutaj człowiek widzi każdego wydanego $. W tym duchu prowadzona była również kampania i proces szlifowania gry już po jej zakończeniu - wielokrotnie coś było dodawane lub ulepszane. Generalnie ma się wrażenie, że twórcy to zajawkowicze i naprawdę im zależało, żeby dowieźć coś fajnego. Tak jak wcześniej wspomniałem - już zapowiedzieli, że nieco się przeliczyli przy tej kampanii i przy kolejnej będą musieli podnieść cenę CB do 120$. Co i tak jak dla mnie wydaje się być bardzo uczciwą wyceną zawartości. Z innych uwag to nei do końca kumam czemu są 2 instrukcje - zasady podstawowe i rozszerzone. Gra jest tak prosta, że spokojnie polecam od razu grać z zasadami "zaawansowanymi" - jest ich dosłownie kilka, a wszystkie mi przypadły do gustu.

Dobra, czas przejść do samej rozgrywki :) Trzeba by zacząć od tego, że na chwilę obecnę AI obsługuje jedynie Niemców, już pisali, że chcą rozszerzyć to na pozostałe 3 podstawowe frakcje. Zobaczymy w jakim kierunku pójdą bo jeżeli chcieliby to zrobić w taki sam sposób to dla każdej frakcji będzie ok. 64 żetonów (dość dużych). Więc zobaczymy czy nie pójdą jakoś w kierunku ich uniwersalizacji. Szkielet gry to karty dowódców AI, których jest 5 - 1x Easy, 3x Medium i 1xHard. Ja zacząłem od Easy ;) Gra trwa 9 rund (może dla innych dowódców jest dłuższa, nie sprawdzałem) i jeżeli pod koniec ostatniej rundy nie zbierzemy wymaganej liczby punktów to przegraliśmy. Te 9 rund dzieli się na dwie fazy, do każdej przypisana jest pula kart akcji, które mówią nam co przeciwnik będzie w danej turze robił (tak - jedna karta akcji = 1 tura, w rundzie są 3 tury, więc dobieramy 3 karty akcji na rundę). W kartach akcji dla 1 fazy przeciwnik może aktywować do 3 jednostek, a dla 2 fazy - do 4 jednostek. Na kartach akcji są symbole, które mówią nam jaki rodzaj jednostki będzie aktywowany (piechota, lekki pojazd itp.) i jaki rodzaj akcji będzie wykonywany - tu w zależności od symbolu dobieramy odpowiednią kartę instrukcji dla danej akcji, która już szczegółowo instruuje nas, jaką konkretnie jednostkę danego typu aktywujemy i co nią robimy. Żetony jednostek są oczywiście zakryte, więc mamy fog of war :) Dodatkowo nie każdy żeton to jednostka - jest też kilka żetonów wydarzeń.

System solo (i w sumie sama gra też) nieco przypomina innego CoH`a - Conflict of Heroes. Od razu zaznaczę, że tam ten system został nieco lepiej zaprojektowany. Jego autorem jest John Buterfield, co osobom grającym w gry wojenne powinno już dużo wyjaśnić ;) Niewątpliwym atutem systemu solo w Company of Heroes jest jego prostota. Obsługuje się go łatwo i stosunkowo szybko. Jak zawsze, minusem trybu solo w takich grach są nieoptymalne (a czasem zwyczajnie głupie) decyzje podejmowane przez AI. Jest to oczywiście wynagradzane naszemu przeciwnikowi w różny sposób (więcej aktywowanych jednostek, brak zwracania uwagi na zasoby itp.) ale czasem pojawiają się dziwne decyzje. Jak oglądałem przykładową rozgrywkę to jedna karta instrukcji byłą tak durna, że mój zapał do tego trybu opadł ale szczęśliwie już jest dostępna errata. Polecam zapoznać się ze wszystkim przed grę - https://www.companyofheroesbg.com/solo. Mimo tego i tak kilka razy podejmowałem w imieniu AI inne decyzje (może dlatego poniosłem dość poniżającą porażkę ;p). Generalnie nie jest źle, ale widzę pole do poprawy. Chociażby zupełny brak zwracania uwagi na aktualny stan gry. Na mapie są 3 pola dające co rundę punkty zwycięstwa (w grze solo to jedyny sposób na punktowanie). Więc wiadomo, że muszę dostatecznie szybko zająć dwa z nich i utrzymać jak najdłużej. 1 jest blisko mojego punktu startowego i utrzymanie go to raczej nie kłopot, więc gra toczy się o ten drugi punkt znajdujący się po środku. Więc dla mnie dość logicznym byłoby określenie postawy AI (ofensywa/defensywa) w zależności od tego czy gracz posiada kontrolę nad jednym punktem (defensywa) czy dwoa (ofensywa). Czegoś takiego mi brakuje. Irytują też puste akcje, w jednej turze piechota przeciwnika wchodzi do budynu dość nieistotnego strategicznie by w kolejnej turze z niego wyjść... Są to rzeczy, które stosunkowo łatwo poprawić i twórcy już zapowiedzieli, że nad trybem solo pracują, no i ja im wierzę :) Mogliby jeszcze pomyśleć jak jednak wykorzystać figurki do gry solo, bo plansza z figurkami tylko jednej strony tak jakoś biednie wygląda :) Wychodząc już nieco z trybu solo to zapowiedzieli również nowe frakcje, plansze, kampanie, ja raczej będę kolejną kampanię wspierał - dla nowej zawartości, ale także aby dokupić modele terenu, bo jednak trochę teraz żałuje, że ich nie wziałem. Będą też nieco poprawiać przy komponentach - w grze dostajemy jedynie 6 tacek na pojazdy. Do gry solo raczej starczy ;) ale wyobrażam sobie, że przy większości gier 4 osobowych będzie ich brakować.

Tak żeby podsumować, to miałem nieco obaw, ale tryb solo daje radę. No i oceniając przez jego pryzmat całą grę, mam wrażenie, że gra w pełnym składzie będzie bardzo przyjemna.
Rabaty: Rebel = 10%, 3trolle = 7%, planszomania = 10%, planszostrefa = 11%.

Moje gry
Awatar użytkownika
RUNner
Posty: 4164
Rejestracja: 02 lip 2013, 12:25
Has thanked: 573 times
Been thanked: 1028 times

Re: Company of Heroes (N.N.)

Post autor: RUNner »

Mimo że jestem często solowym graczem, to akurat w tę grę chciałbym zagrać z żywym przeciwnikiem. Zasady wyglądają na przystępne i przyjazne w czasie rozgrywki. Jak będzie ponowny KS to pewnie się skuszę.
Nie marnuję już czasu. Wolę grać ;)
Sprzedam https://www.gry-planszowe.pl/viewtopic.php?t=64690
Awatar użytkownika
Siersciu
Posty: 165
Rejestracja: 26 kwie 2020, 01:02
Lokalizacja: Radzionków
Has thanked: 176 times
Been thanked: 53 times

Re: Company of Heroes (N.N.)

Post autor: Siersciu »

Probe9 pisze: 13 sie 2021, 23:56
tomuch pisze: 13 sie 2021, 22:06 Mnie szczególnie interesuje jakość trybu solo, więc chętnie przeczytam relację. Wiadomo może, kiedy ma być kolejny KS i ile % więcej $ trzeba przygotować?
Postaram się znaleźć okienko w ciągu 2 tyg. to dam znać, ale uprzedzam, że jest kilka gier wcześniej w kolejce hańby ;p

Co do kwoty za Core dla 4 graczy to obecnie było 99$, przy 1.5 mają podnieść do 120$. Do tego wtedy VAT już był w cenie, teraz jeszcze się nie określili.
Yah the core set has to go up to $120 for 1.5. Just too many expensive components in there.
Language pack też zamówiłeś? Jeśli tak to czy możesz się pochwalić fotkami jak wygląda zawartość tego dodatku?
Probe9
Posty: 2453
Rejestracja: 24 sie 2018, 10:48
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 153 times
Been thanked: 648 times

Re: Company of Heroes (N.N.)

Post autor: Probe9 »

Siersciu pisze: 16 sie 2021, 12:57
Language pack też zamówiłeś? Jeśli tak to czy możesz się pochwalić fotkami jak wygląda zawartość tego dodatku?
Nie brałem tego, dodatek zawiera wszystkie elementy (core + wszystkie dodatki) zależne językowo - instrukcje, karty i planszetki itp. Próbka tłumaczenia jest na ich stronie w postaci przetłumaczonych instrukcji - https://www.companyofheroesbg.com/rulebooks. Chyba bez tragedii.
Rabaty: Rebel = 10%, 3trolle = 7%, planszomania = 10%, planszostrefa = 11%.

Moje gry
Manietu
Posty: 93
Rejestracja: 16 lip 2019, 01:47
Has thanked: 9 times
Been thanked: 17 times

Re: Company of Heroes (N.N.)

Post autor: Manietu »

Ja brałem language pack. Chętnie się podzielę, gdy tylko Logistiko łaskawie nada mi swoją kopię :-/
ODPOWIEDZ