Wiedeński Łącznik (J. Poczęty, P. Rymer, I. Trzewiczek, J. Łapot)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
Portal_Games
Posty: 71
Rejestracja: 06 sie 2020, 15:21
Been thanked: 81 times

Wiedeński Łącznik (J. Poczęty, P. Rymer, I. Trzewiczek, J. Łapot)

Post autor: Portal_Games »

Obrazek

WIEDEŃSKI ŁĄCZNIK to kooperacyjna gra szpiegowska. To doświadczenie, które pozwoli ci razem z przyjaciółmi wcielić się w rolę szpiegów prowadzących tajne operacje w historycznych czasach zimnej wojny! Gra zawiera cztery unikatowe misje, których akcja toczy się w Europie, w tym w Wiedniu, Pradze i Berlinie.

Zamawiając grę w przedsprzedaży otrzymasz dodatkowe bonusy z naszych codziennych aktualizacji, o których informować będziemy na naszym profilu na Facebooku.

Dowiedz się więcej:
https://portalgames.pl/pl/wiedenski-lacznik

Przedsprzedaż:
http://bit.ly/Wiedeński_Łącznik
Awatar użytkownika
zioombel
Posty: 1148
Rejestracja: 21 wrz 2010, 13:19
Lokalizacja: Wołomin
Has thanked: 200 times
Been thanked: 98 times

Re: Wiedeński Łącznik (Trzewiczek, Poczęty, Łapot, Rymer)

Post autor: zioombel »

To ma mechanikę Detektywa?
Awatar użytkownika
Neoptolemos
Posty: 1965
Rejestracja: 09 sty 2014, 18:30
Has thanked: 191 times
Been thanked: 839 times

Re: Wiedeński Łącznik (Trzewiczek, Poczęty, Łapot, Rymer)

Post autor: Neoptolemos »

Tak.
Game developer w Lucky Duck Games
Autor bloga Karta - stół!
Redaktor Board Times
Uncle_Grga
Posty: 560
Rejestracja: 30 lis 2019, 12:07
Has thanked: 86 times
Been thanked: 284 times

Re: Wiedeński Łącznik (Trzewiczek, Poczęty, Łapot, Rymer)

Post autor: Uncle_Grga »

Bardzo dobrze bawiłem się przy Detektywie.

Wiedeńskiego łącznika też kupię. Pytanie czy już teraz, z potencjalnymi "exclusivami" 😉 za 160 ? Czy poczekać na sklepy i pewnie w jakiejś okrojonej nieco wersji kupić w okolicach stówy?

Sprawa w zastanowieniu, ale pewnie dam się uwieść marketingom..
Awatar użytkownika
Odi
Administrator
Posty: 6454
Rejestracja: 21 kwie 2007, 12:51
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 585 times
Been thanked: 942 times

Re: Wiedeński Łącznik (Trzewiczek, Poczęty, Łapot, Rymer)

Post autor: Odi »

Ja sie zastanawiam, bo to jednak cztery rozgrywki tylko. Co prawda dużo ciekawego contentu w srodku i można przejsc drugi raz (choć nie trzeci), ale pewnie najlepsza zabawa jest wtedy, gdy pierwszy raz poznajemy całą historię.

Dla mnie istotny, a wrecz najistotniejszy jest scenariusz. Na tyle rozeznaję się w zimnowojennych realiach, ze boję się trochę... naiwnej historii, realia traktujacej nazbyt dowolnie (jak na moj specyficzny gust). Dlatego m.in. nie kupuję Pandemica 0, bo tam story - choc niezła - podobno pobieżnie inspiruje się realiami zimnowojennego swiata (co nie przeszkadza pewnie 90% użytkowników - i slusznie - ale mi już tak). WŁ jest dla mnie jak interaktywna ksiażka, tylko pytanie, czy to będzie naprawdę dobra książka...?

Na pewno mam tę grę na radarze.
Awatar użytkownika
Michito
Posty: 623
Rejestracja: 05 cze 2019, 15:54
Has thanked: 193 times
Been thanked: 175 times

Re: Wiedeński Łącznik (Trzewiczek, Poczęty, Łapot, Rymer)

Post autor: Michito »

Wybaczcie, ale moim zdaniem nie jest prawdą, że mechanika jest taka sama. Nie jest. Obejrzyjcie sobie dostępne filmy nt. gry. Mechanika będzie teraz opierała się na zarządzaniu zasobami (ludzkimi) i kierowaniu ich w odpowiednie strefy.

Co nie zmienia faktu, że Wiedeński Łącznik nadal będzie grą narracyjną, gdzie to historia i scenariusz gra główną rolę.
Awatar użytkownika
tomp
Posty: 2085
Rejestracja: 26 kwie 2020, 21:49
Has thanked: 275 times
Been thanked: 430 times

Re: Wiedeński Łącznik (Trzewiczek, Poczęty, Łapot, Rymer)

Post autor: tomp »

Lekki off-topic dotyczący autorów, a konkretniej 1 z autorów gry.
Czy Jakub Poczęty to jest ta sama osoba, która zajmuję się stand-up'em ? Czy totalna zbieżność imion/nazwisk ?
Jeśli tak, to mam już pozytywne nastawienie i duże oczekiwania. Liczę, że było kreatywne podejście do scenariuszy.
Zachęcam do poznania skali ocen BGG
feniks_ciapek
Posty: 2289
Rejestracja: 09 lut 2018, 11:14
Has thanked: 1593 times
Been thanked: 931 times

Re: Wiedeński Łącznik (Trzewiczek, Poczęty, Łapot, Rymer)

Post autor: feniks_ciapek »

Czy ktoś wie, czy jest jakaś różnica w zawartości pomiędzy wersją angielską a polską? Czy tylko cena?
pcyzm
Posty: 685
Rejestracja: 21 kwie 2020, 17:03
Has thanked: 206 times
Been thanked: 201 times

Re: Wiedeński Łącznik (Trzewiczek, Poczęty, Łapot, Rymer)

Post autor: pcyzm »

Uncle_Grga pisze: 11 sty 2021, 15:06 Czy poczekać na sklepy i pewnie w jakiejś okrojonej nieco wersji kupić w okolicach stówy?
Sprawa w zastanowieniu, ale pewnie dam się uwieść marketingom..
Ja już zakupiłem, raz że nie wiadomo czy dodatki będą później dostępne, dwa że ta gra jest na górze mojej listy życzeń na ten rok, a preordery mają pozwolić szybciej zagrać. Ciekaw jestem zarówno samej mechaniki jak i tematu, nie ukrywam, że liczę na mocny hit i kilka fajnie spędzonych wieczorów. Po całej serii Detektyw Portal ma u mnie duży kredyt zaufania, podoba mi się, że system nie stoi w miejscu, widać że autorzy mają dużo pomysłów w zanadrzu i zwyczajnie dbają o jego rozwój.
gregoff
Posty: 792
Rejestracja: 02 maja 2006, 22:55
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą
Has thanked: 518 times
Been thanked: 153 times

Re: Wiedeński Łącznik (Trzewiczek, Poczęty, Łapot, Rymer)

Post autor: gregoff »

Detektyw podstawowy był świetny ale kolejne dodatki i sprawy osobne pokazały ze nie tędy droga. Liczę ze to będzie usprawniony Detektyw z wartką historią. Ja osobiście poczekam na recenzje po premierze...
Jestem tak stary, że pamiętam internet do którego sie dzwoniło...
pcyzm
Posty: 685
Rejestracja: 21 kwie 2020, 17:03
Has thanked: 206 times
Been thanked: 201 times

Re: Wiedeński Łącznik (Trzewiczek, Poczęty, Łapot, Rymer)

Post autor: pcyzm »

gregoff pisze: 11 sty 2021, 19:00 Detektyw podstawowy był świetny ale kolejne dodatki i sprawy osobne pokazały ze nie tędy droga. Liczę ze to będzie usprawniony Detektyw z wartką historią. Ja osobiście poczekam na recenzje po premierze...
No skoro po raz któryś zmieniono główny temat gry (zamiast tylko odcinać kupiony od podstawki) to chyba wynika jednak, że właśnie tędy droga ;) Mi się podoba wizja głównego silnika Detektywa jako takiego Netflixa z różnymi sprawami do rozwiązania. Raz mogą to być dłuższe serie spraw, innym razem pojedyncze śledztwa, ale chodzi o to żeby każda premiera przynosiła ciekawą fabułę. I np. ta seria sygnowana jest dobrym przykładem (wyszło Drugie Dno, w tym roku ma być kolejną odsłona) gdzie doproszono zupełnie innych autorów. Daleko mi do przesytu, jeśli Portal nie wyda jakiegoś crapa po drodze to wróżę tej serii długie życie.
Awatar użytkownika
Marcin Michalak
Posty: 58
Rejestracja: 20 sty 2020, 16:02
Has thanked: 10 times
Been thanked: 11 times

Re: Wiedeński Łącznik (Trzewiczek, Poczęty, Łapot, Rymer)

Post autor: Marcin Michalak »

tomp pisze: 11 sty 2021, 16:15 Lekki off-topic dotyczący autorów, a konkretniej 1 z autorów gry.
Czy Jakub Poczęty to jest ta sama osoba, która zajmuję się stand-up'em ? Czy totalna zbieżność imion/nazwisk ?
Jeśli tak, to mam już pozytywne nastawienie i duże oczekiwania. Liczę, że było kreatywne podejście do scenariuszy.
Ta sama osoba :wink:.
Awatar użytkownika
Bruno
Posty: 2019
Rejestracja: 27 lip 2017, 19:13
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1493 times
Been thanked: 1142 times

Re: Wiedeński Łącznik (Trzewiczek, Poczęty, Łapot, Rymer)

Post autor: Bruno »

Portal_Games pisze: 11 sty 2021, 14:16 Dowiedz się więcej:
https://portalgames.pl/pl/wiedenski-lacznik
Po kliknięciu w powyższy link, wchodzę na stronę z takim oto komunikatem:

Ta treść jest chroniona hasłem. Aby ją zobaczyć, podaj hasło poniżej:

I faktycznie jest okienko dialogowe...

Ktoś coś z tego rozumie? 🤔
Jesteś szczęśliwym posiadaczem np. Gloomhaven? Masz więc egzemplarz tej gry, a nie jej kopię. To znacząca różnica ;-)
Druga edycja GWT: pacholęta wznoszą domy w krainie My little pony.
Kupię kryształy many ze starej edycji Mage Knighta!
KQuest
Posty: 599
Rejestracja: 24 lis 2015, 15:50
Has thanked: 92 times
Been thanked: 56 times

Re: Wiedeński Łącznik (Trzewiczek, Poczęty, Łapot, Rymer)

Post autor: KQuest »

Wcześniej strona działała normalnie. Teraz faktycznie jest jakiś problem, bo mi pokazuje "Błąd łączenia się z bazą danych" (a kilka minut później ta informacja z treścią chronioną i wpisywaniem hasła).

Ciekaw jestem jakie bonusy pojawią się do końca przedsprzedaży. Chociaż sposób ich dodawania jest dla mnie nieco dziwny - jednego dnia pokażemy co odblokujemy, a następnego dnia odblokujemy. Z mojej perspektywy nie ma znaczenia czy pokazują czy odblokowują, na pokazywanie mogę wejść na stronę i zobaczyć co to będzie, a "odblokowywanie" w sumie już mnie nie interesuje, bo tak czy inaczej będzie, a już dzień wcześniej wiem co dodadzą. Trochę tego nie rozumiem.

Swoją drogą, dobrze myślę, że nie ma różnicy, czy zamówię pierwszego dnia przedsprzedaży czy ostatniego? Pomijając oczywiście to, że ostatniego już będę wiedział co dokładnie kupuję.
Awatar użytkownika
Michito
Posty: 623
Rejestracja: 05 cze 2019, 15:54
Has thanked: 193 times
Been thanked: 175 times

Re: Wiedeński Łącznik (Trzewiczek, Poczęty, Łapot, Rymer)

Post autor: Michito »

Więcej o nowych rozwiązaniach mechanicznych można dowiedzieć się z filmu:

https://www.youtube.com/watch?v=IzohtEopADI
tsodo
Posty: 124
Rejestracja: 01 maja 2018, 10:52
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 46 times
Been thanked: 33 times

Re: Wiedeński Łącznik (Trzewiczek, Poczęty, Łapot, Rymer)

Post autor: tsodo »

KQuest pisze: 11 sty 2021, 23:06 Wcześniej strona działała normalnie. Teraz faktycznie jest jakiś problem, bo mi pokazuje "Błąd łączenia się z bazą danych" (a kilka minut później ta informacja z treścią chronioną i wpisywaniem hasła).

Ciekaw jestem jakie bonusy pojawią się do końca przedsprzedaży. Chociaż sposób ich dodawania jest dla mnie nieco dziwny - jednego dnia pokażemy co odblokujemy, a następnego dnia odblokujemy. Z mojej perspektywy nie ma znaczenia czy pokazują czy odblokowują, na pokazywanie mogę wejść na stronę i zobaczyć co to będzie, a "odblokowywanie" w sumie już mnie nie interesuje, bo tak czy inaczej będzie, a już dzień wcześniej wiem co dodadzą. Trochę tego nie rozumiem.

Swoją drogą, dobrze myślę, że nie ma różnicy, czy zamówię pierwszego dnia przedsprzedaży czy ostatniego? Pomijając oczywiście to, że ostatniego już będę wiedział co dokładnie kupuję.
A może to właśnie działa tak, że im później kupisz tym mniej dodatków przedsprzedażowych dostaniesz ?
Wtedy zapowiedzi miały by sens.
Jutro się dowiesz co odblokują na początek, chcesz to mieć to kupujesz przed odblokowaniem, a jak nie chcesz to czekasz dalej.
Z drugiej strony, jeżeli tak by to działało, to nie warto by było kupować na koniec w sklepie wydawcy tylko gdzieś indziej taniej.
Awatar użytkownika
Portal_Games
Posty: 71
Rejestracja: 06 sie 2020, 15:21
Been thanked: 81 times

Re: Wiedeński Łącznik (Trzewiczek, Poczęty, Łapot, Rymer)

Post autor: Portal_Games »

Wszystkie egzemplarze zamówione w naszej przedsprzedaży będą mieć takie same komponenty. Będziemy po prostu ujawniać krok po kroku bonusową zawartość, aby przekonać tych "niezdecydowanych" ;)
shuji
Posty: 1280
Rejestracja: 23 kwie 2014, 19:47
Has thanked: 36 times
Been thanked: 219 times

Re: Wiedeński Łącznik (Trzewiczek, Poczęty, Łapot, Rymer)

Post autor: shuji »

Robią namiastkę kickstartera, tam też strech gole są ustawione i wcale nie zależą od poziomu wsparcia i dostaje je każdy.

Ujawniają pewnie chodzi o jakąś zajawkę/zdjęcie tego komponentu a na następny dzień jest wyjaśnianie co to jest, jak działa itd.. czyli dzień 1 ujawnienie bez kontekstu dzień 2 opis
Awatar użytkownika
Marcin Michalak
Posty: 58
Rejestracja: 20 sty 2020, 16:02
Has thanked: 10 times
Been thanked: 11 times

Re: Wiedeński Łącznik (Trzewiczek, Poczęty, Łapot, Rymer)

Post autor: Marcin Michalak »

tsodo pisze: 11 sty 2021, 23:52
KQuest pisze: 11 sty 2021, 23:06 Wcześniej strona działała normalnie. Teraz faktycznie jest jakiś problem, bo mi pokazuje "Błąd łączenia się z bazą danych" (a kilka minut później ta informacja z treścią chronioną i wpisywaniem hasła).

Ciekaw jestem jakie bonusy pojawią się do końca przedsprzedaży. Chociaż sposób ich dodawania jest dla mnie nieco dziwny - jednego dnia pokażemy co odblokujemy, a następnego dnia odblokujemy. Z mojej perspektywy nie ma znaczenia czy pokazują czy odblokowują, na pokazywanie mogę wejść na stronę i zobaczyć co to będzie, a "odblokowywanie" w sumie już mnie nie interesuje, bo tak czy inaczej będzie, a już dzień wcześniej wiem co dodadzą. Trochę tego nie rozumiem.

Swoją drogą, dobrze myślę, że nie ma różnicy, czy zamówię pierwszego dnia przedsprzedaży czy ostatniego? Pomijając oczywiście to, że ostatniego już będę wiedział co dokładnie kupuję.
A może to właśnie działa tak, że im później kupisz tym mniej dodatków przedsprzedażowych dostaniesz ?
Wtedy zapowiedzi miały by sens.
Jutro się dowiesz co odblokują na początek, chcesz to mieć to kupujesz przed odblokowaniem, a jak nie chcesz to czekasz dalej.
Z drugiej strony, jeżeli tak by to działało, to nie warto by było kupować na koniec w sklepie wydawcy tylko gdzieś indziej taniej.
Trzewik mówił wczoraj, że zawartość wersji przedsprzedażowej z ich sklepu nie będzie dostępna nigdzie indziej.
Uncle_Grga
Posty: 560
Rejestracja: 30 lis 2019, 12:07
Has thanked: 86 times
Been thanked: 284 times

Re: Wiedeński Łącznik (Trzewiczek, Poczęty, Łapot, Rymer)

Post autor: Uncle_Grga »

Marcin Michalak pisze: 12 sty 2021, 12:16

Trzewik mówił wczoraj, że zawartość wersji przedsprzedażowej z ich sklepu nie będzie dostępna nigdzie indziej.
Znając Portal - pewnie ostatecznie będzie ją można kupić oddzielnie, choć pewnie rzeczywiście tylko u nich . I pewne nie w nadmiarze..

Mój sklep już wycenił łącznika: 104 z osobistym odbiorem. Tu mam 171 z przesyłką. To 67 zeta różnicy. I dużo, i mało. Lubię Detektywa, lubię w sumie też trzewikowanie (hałas, hype, całe to szaleństwo marketingowe). Wkładają w to dużo wysilku i starań. Po przemyśleniu sprawy doszedłem do wniosku, że all that jazz warty jest tych 70 zlotych. Zamówiłem już w sklepie Portalu..

I niech się fabuła i mechanika opłacą..😉
Do kwietnia!
Uncle_Grga
Posty: 560
Rejestracja: 30 lis 2019, 12:07
Has thanked: 86 times
Been thanked: 284 times

Re: Wiedeński Łącznik (Trzewiczek, Poczęty, Łapot, Rymer)

Post autor: Uncle_Grga »

Bruno pisze: 11 sty 2021, 22:36
Portal_Games pisze: 11 sty 2021, 14:16 Dowiedz się więcej:
https://portalgames.pl/pl/wiedenski-lacznik
Po kliknięciu w powyższy link, wchodzę na stronę z takim oto komunikatem:

Ta treść jest chroniona hasłem. Aby ją zobaczyć, podaj hasło poniżej:

I faktycznie jest okienko dialogowe...

Ktoś coś z tego rozumie? 🤔
Klimat Panie.. hackery.. szpiony.. zniknięte parówki.. web strony znaczy..

Marketingi idealne. Bo bądź tu mądry co jest co..nawet jak strona klęknie można powiedzieć: tak miało być.. 😉
Awatar użytkownika
arturmarek
Posty: 1477
Rejestracja: 31 paź 2017, 08:05
Has thanked: 256 times
Been thanked: 716 times

Re: Wiedeński Łącznik (Trzewiczek, Poczęty, Łapot, Rymer)

Post autor: arturmarek »

Jestem dużym fanem Detektywa, zagrałem podstawową kampanię, Zbrodnie LA, Sprawę VI i drugie dno. Jestem bardzo najarany na Łącznika od momentu jak pierwszy raz usłyszałem, że pracują nad taką grą. Zamówię w przedsprzedaży, ale tylko jako formę wsparcia dla produktu, w który wierzę. Nie nastawiam się na jakiś wielki deal.

Mam wrażenie, że Portal ciągle miota się w kwestii gier scenariuszowych. Kiedyś oglądałem Planszówki TV, gdzie Prezes opowiadał o problemach jednorazowych gier, rynku wtórnego itp. Boję się, że w pewnym momencie przekombinują. Przy podstawce Detektywa, dodawali portrety do przedsprzedaży, potem się zorientowali, że sami sobie strzelają w kolano nie dając tych portretów do gry. Ostatecznie przy kolejnym dodruku dawali już do każdego pudełka. W efekcie osoby, które kupiły bez portretów, albo Ci, którzy kupili w przedsprzedaży po SCD mogły się czuć "oszukane". Mi się nie podobał sposób w jaki zachęcali do nie-kupowania LA Crimes z drugiej ręki. Bardzo mi się podobała ta bonusowa sprawa i żałuję, że nie mogłem jej zagrać na normalnych kartach, tylko musiałem to drukować. Ktoś może powiedzieć "dostałeś za darmo, to nie narzekaj", ale ja chętnie zapłaciłbym za ten dodatek 15-20zł więcej i miał w nim wydrukowane karty.

Mam nadzieję, że wyrobią sobie dobrą strategię. Mam też nadzieje, że opinie klientów, takie jak ta moja, im w tym pomogą. Mi osobiście najbardziej zależy na dobrej grze i ciekawym doświadczeniu, ale rozumiem, że są różni klienci. Na przykładzie Zbrodni LA, wolałbym, aby była to samodzielna gra w normalnym pudełku, posiadała wszystkie 4 sprawy na kartach i jakieś akty sprawy w formie papierowej (ten ostatni punkt to takie ekstra, niekonieczne). Domyślam się, że wtedy gra miałaby SCD w granicach 140, zamiast 100. Z chęcią dopłaciłbym tę różnicę.
Awatar użytkownika
Bruno
Posty: 2019
Rejestracja: 27 lip 2017, 19:13
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1493 times
Been thanked: 1142 times

Re: Wiedeński Łącznik (Trzewiczek, Poczęty, Łapot, Rymer)

Post autor: Bruno »

Uncle_Grga pisze: 12 sty 2021, 14:35
Bruno pisze: 11 sty 2021, 22:36
Portal_Games pisze: 11 sty 2021, 14:16 Dowiedz się więcej:
https://portalgames.pl/pl/wiedenski-lacznik
Po kliknięciu w powyższy link, wchodzę na stronę z takim oto komunikatem:

Ta treść jest chroniona hasłem. Aby ją zobaczyć, podaj hasło poniżej:

I faktycznie jest okienko dialogowe...

Ktoś coś z tego rozumie? 🤔
Klimat Panie.. hackery.. szpiony.. zniknięte parówki.. web strony znaczy..

Marketingi idealne. Bo bądź tu mądry co jest co..nawet jak strona klęknie można powiedzieć: tak miało być.. 😉
Sprawa jest rozwojowa, bo dziś strona z tego linku w ogóle się nie wgrywa...
Widocznie ich "zaświetliło" :roll:
Jesteś szczęśliwym posiadaczem np. Gloomhaven? Masz więc egzemplarz tej gry, a nie jej kopię. To znacząca różnica ;-)
Druga edycja GWT: pacholęta wznoszą domy w krainie My little pony.
Kupię kryształy many ze starej edycji Mage Knighta!
Uncle_Grga
Posty: 560
Rejestracja: 30 lis 2019, 12:07
Has thanked: 86 times
Been thanked: 284 times

Re: Wiedeński Łącznik (Trzewiczek, Poczęty, Łapot, Rymer)

Post autor: Uncle_Grga »

arturmarek pisze: 12 sty 2021, 14:39 Jestem dużym fanem Detektywa, zagrałem podstawową kampanię, Zbrodnie LA, Sprawę VI i drugie dno. Jestem bardzo najarany na Łącznika od momentu jak pierwszy raz usłyszałem, że pracują nad taką grą. Zamówię w przedsprzedaży, ale tylko jako formę wsparcia dla produktu, w który wierzę. Nie nastawiam się na jakiś wielki deal.
(...)

Przy podstawce Detektywa, dodawali portrety do przedsprzedaży, potem się zorientowali, że sami sobie strzelają w kolano nie dając tych portretów do gry. Ostatecznie przy kolejnym dodruku dawali już do każdego pudełka. W efekcie osoby, które kupiły bez portretów, albo Ci, którzy kupili w przedsprzedaży po SCD mogły się czuć "oszukane".
Kieruje się tymi samymi motywami. Jako formuła wsparcia produktu i docenienia starań wydawcy.

Co do zdjęć z jedynki jestem jedną z tych osób, które zagrały wlasnie bez zdjęć. I może poczucie bycia oszukanym to za duże slowo ale rzeczywiście jakiś żal zostaje? Że moglo byc fajniej? Ale trudno.. bylo minelo..

Nawiasem mówiąc nie wiem czy ostatecznie nie kupię jeszcze tych nieszczesnych zdjęć. Mam dalej podstawkę i dwie nowe ekipy, którym mógłbym pokazać grę.. ze zdjęciami gra zrobi na pewno wiekszą furorę..
Uncle_Grga
Posty: 560
Rejestracja: 30 lis 2019, 12:07
Has thanked: 86 times
Been thanked: 284 times

Re: Wiedeński Łącznik (Trzewiczek, Poczęty, Łapot, Rymer)

Post autor: Uncle_Grga »

Bruno pisze: 12 sty 2021, 14:52
Sprawa jest rozwojowa, bo dziś strona z tego linku w ogóle się nie wgrywa...
Widocznie ich "zaświetliło" :roll:
Nie no.. żartuję. 😉
Widać że stronkę zgięło..

Facebuki mówią, że nr 1 to starożytna polityczną mapa.. pokazująca takie lokacje jak NRD, NRF, ZSRR i CSSR..

Tak się pisało Czechoslowację? Chyba tak..
ODPOWIEDZ