Gloomhaven - po Polsku ! (fanowskie spolszczenie)

Nasze home-rules do różnych gier, a także PRZETESTOWANE i ciekawe home-rules znalezione w sieci.
reghart

Re: Gloomhaven - po Polsku ! (fanowskie spolszczenie)

Post autor: reghart » 24 maja 2018, 11:23

Nie jestem pewny, ale chyba małe błędy się wkradły w tłumaczeniu kart Craghearta. Karta nr 118 - Lawina: dolna akcja mówi o stworzeniu dwóch pojedynczych przeszkód. Tak samo jest w przypadku karty nr 134 - Skalny ślizg: górna akcja tworzy trzy pojedyncze przeszkody w zasięgu 4. Możliwe że to jest ta różnica między pierwszym a drugim drukiem gry?

pawianlsm

Re: Gloomhaven - po Polsku ! (fanowskie spolszczenie)

Post autor: pawianlsm » 12 cze 2018, 21:44

zawa99 pisze:
10 maja 2018, 09:36
Rysław jak tam prace nad spolszczaniem bo nie widziałem nowych rzeczy od jakiegoś czasu
Hej, mieliśmy sporą przerwę w pracach nad spolszczeniem, ale wróciliśmy na dobre tory i zaczynamy dalej tworzyć.
reghart pisze:
24 maja 2018, 11:23
Nie jestem pewny, ale chyba małe błędy się wkradły w tłumaczeniu kart Craghearta. Karta nr 118 - Lawina: dolna akcja mówi o stworzeniu dwóch pojedynczych przeszkód. Tak samo jest w przypadku karty nr 134 - Skalny ślizg: górna akcja tworzy trzy pojedyncze przeszkody w zasięgu 4. Możliwe że to jest ta różnica między pierwszym a drugim drukiem gry?
Tak, to są różnice między edycjami. Robimy karty od nowa (lub poprawiamy stare) tak żeby były wyśrodkowane i zaaktualizowane do 2ed, bez błędów językowych itp.

ODPOWIEDZ