Set a Watch

Nasze home-rules do różnych gier, a także PRZETESTOWANE i ciekawe home-rules znalezione w sieci.
tommyray
Posty: 1286
Rejestracja: 11 mar 2017, 14:51
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Has thanked: 404 times
Been thanked: 542 times
Kontakt:

Set a Watch

Post autor: tommyray »

Wątek i wariant ten pojawia się z dwóch przyczyn - a) Set a watch potrafi sponiewierać bez względu jak skalujemy trudność kartami Summon b) lubię idęę powtórnego podejścia do tego samego i próbowanie nowych taktyk.
Zapis rozgrywki w SaW jest bardzo prosty i postanowiłem z jednej z zapisanych gier zrobić poniższy ekstrakt w postaci tzw "seed", które ktoś inny może użyć do rozgrywki podobnie ustawionej. Jeżeli ktoś ma dotychczas jedynie pasmo porażek - oto poniżej taki "seed" który powinno dać się przejść z łatwością.
Jest podana drużyna, lista lokacji, oraz lista kolejności potworów jakie pojawiły w danym miejscu.
Pominąłem rzuty kości, użyte zdolności, kto kogo i za ile - nie jest to w końcu relacja z gry.

Jeżeli chciałoby się komuś udostępnić swojego seeda w podobnym stylu (lub usprawnionym) to śmiało wrzućcie poniżej, niech i ktoś inny zmierzy się z tym z czym sami się mierzyliście (i może polegliście).
Schemat Drużyna/Lokacje/Potwory powinien pozwolić na odtworzenie ram danej rozgrywki i sprawdzenie czy podobnie oceniamy trudność danego setupu.

Seed#001 (łatwy)
Karty Summon podstawowe (zapomniałem zapisać jakie dokładnie, ale może to mieć spore znaczenie przy niestandardowych)

Team:
Bard, Ranger, Warrior, BeastMaster

Lista miejsc
Location 1: The grand arena
Spoiler:

Final Location 9: forbidden tower

Lista potworów z podziałem na lokacje
Location 1 The grand arena
Spoiler:
Location 2
Spoiler:
Location 3
Spoiler:
Location 4
Spoiler:
Location 5
Spoiler:
Location 6
Spoiler:
Location 7
Spoiler:
Location 8
Spoiler:
Final Location 9 Forbidden tower
Spoiler:
ODPOWIEDZ