W co dziś grałaś / grałeś ???

Relacje z pojedynczych gier oraz raporty z sesji.
Blizmord

Re: W co dziś grałaś / grałeś ???

Post autor: Blizmord » 06 lis 2018, 20:51

Dwie partie
7 cudów świata - pojedynek

Leo Leo

Post autor: Leo Leo » 08 lis 2018, 22:23

Uwielbiam 7 cudów świata- pojedynek, przeważnie wygrywam przewagą naukową :) ale zauważyłam podczas wielu rozgrywek, że hajsu jest za mało, pieniądze się kończą i trzeba zapisywać deficyty w zeszycie, żeby na koniec podliczać.
my dziś w nic nie graliśmy, o dziwo.
Rodzina wyjeżdża na długi weekend, z nimi nieodłączna planszówkowa Ofelia, spakowałam tym razem Unikat (coś podobnego do Qwirkle), Super Farmer Ranczo, Kakao i Bisona, grę której nikt nie zna- wyjaśniam, to taka lightowa wersja szachów. Wszyscy w rodzinie zarazili się rummikubem i scrabblami, więc nie muszę brać :)

jnowaczy

Post autor: jnowaczy » 09 lis 2018, 18:16

Robin hood and merry men. Ta gra do głębokich nie należy, ciężko tu zaawansowane rozwiązania, brakuje długoterminowego planowania i strategicznego myślenia. Ma jednak to coś co nie pozwala mi przestać w to grać, zawładneło stołem i zasiadamy dzisiaj do partii 3-osobowej. To takie oglądanie komedii, w której za dużo myślenia nie ma ale świetnie można się zrelaksowac, delikatnie angażując tylko zwoje mózgowe. Podziwiając przy okazji świetne ilustarcje. Bardzo przyjemna rozgrywka.Dobra koniec pisania, czas na granie

Blizmord

Post autor: Blizmord » 11 lis 2018, 11:30

Wczoraj 3 partie Klanów Kaledonii
Gra dosyć mózgożerna ale sprawia wiele frajdy naszej rodzinie.

ODPOWIEDZ