W co dziś grałaś / grałeś ???

Relacje z pojedynczych gier oraz raporty z sesji.
Blizmord

Re: W co dziś grałaś / grałeś ???

Post autor: Blizmord » 06 lis 2018, 20:51

Dwie partie
7 cudów świata - pojedynek

Leo Leo

Post autor: Leo Leo » 08 lis 2018, 22:23

Uwielbiam 7 cudów świata- pojedynek, przeważnie wygrywam przewagą naukową :) ale zauważyłam podczas wielu rozgrywek, że hajsu jest za mało, pieniądze się kończą i trzeba zapisywać deficyty w zeszycie, żeby na koniec podliczać.
my dziś w nic nie graliśmy, o dziwo.
Rodzina wyjeżdża na długi weekend, z nimi nieodłączna planszówkowa Ofelia, spakowałam tym razem Unikat (coś podobnego do Qwirkle), Super Farmer Ranczo, Kakao i Bisona, grę której nikt nie zna- wyjaśniam, to taka lightowa wersja szachów. Wszyscy w rodzinie zarazili się rummikubem i scrabblami, więc nie muszę brać :)

jnowaczy

Post autor: jnowaczy » 09 lis 2018, 18:16

Robin hood and merry men. Ta gra do głębokich nie należy, ciężko tu zaawansowane rozwiązania, brakuje długoterminowego planowania i strategicznego myślenia. Ma jednak to coś co nie pozwala mi przestać w to grać, zawładneło stołem i zasiadamy dzisiaj do partii 3-osobowej. To takie oglądanie komedii, w której za dużo myślenia nie ma ale świetnie można się zrelaksowac, delikatnie angażując tylko zwoje mózgowe. Podziwiając przy okazji świetne ilustarcje. Bardzo przyjemna rozgrywka.Dobra koniec pisania, czas na granie

Blizmord

Post autor: Blizmord » 11 lis 2018, 11:30

Wczoraj 3 partie Klanów Kaledonii
Gra dosyć mózgożerna ale sprawia wiele frajdy naszej rodzinie.

jnowaczy

Post autor: jnowaczy » 14 lis 2018, 16:48

siadamy do auztrali, zobaczymy czy warto bylo wspierac

Awatar użytkownika
Pisarka
Użytkownik wspierający

Post autor: Pisarka » 24 lis 2018, 21:00

Pokazałam mojej mamie San Juan - strasznie jej się podoba :mrgreen:
Gaude et laetare Virgo Maria, alleluia,
Quia surrexit Dominus vere, alleluia.

jnowaczy

Post autor: jnowaczy » 29 lis 2018, 23:03

Dzisiaj zagościło Western legends, gra na 3 os i nie porwała jakoś specjalnie, czekamy na kolejne partie

Argue
Użytkownik wspierający

Post autor: Argue » 08 gru 2018, 21:30

Dzisiaj z żoną wolny weekend i pograliśmy w Packet Row (pierwsza rozgrywka), Aquasphere i po długiej przerwie Summoner Wars :)
Bilans
Żona 2:1 Ja

Awatar użytkownika
woytas
Użytkownik wspierający

Post autor: woytas » 09 gru 2018, 02:45

Aeons End w dwie osoby - niestety przegrana, ale gra pomimo swojej prostoty daje masę frajdy.
Full Moon Jacket - zabijanie wilkołaków w wietnamskiej dżungli. Również przegrana (solo). Muszę zagrać jeszcze kilka razy, żeby wyrobić sobie opinię, ale nie jest źle.

jakmis83
Użytkownik wspierający

Post autor: jakmis83 » 18 gru 2018, 00:37

W dniu wczorajszym zagrałem w Wojnę o Pierścień we dwie osoby.
Czas gry: 2,5 h.
Wynik: gra niedokończona, brak dużej przewagi którejś ze stron.
Gracz Cienia bardzo szybko wprowadził Isengard w stan wojny i natychmiast pojawił się w Orthanku Saruman. Isengard rósł w siłę.
Tymczasem Drużyna Pierścienia szła znakomicie, omijając pułapki Saurona, aż ujawniła się w Lorien. Zaraz za nią straciła Gandalfa Szarego, który wrócił w Fangornie jako Gandalf Biały.
Tymczasem na południu dzięki korsarzom z Umbaru, Haradrimowie zdobyli Dol Amroth i posuwali się ku Minas Tirith. Niestety gracz Cienia popełnił kardynalny błąd, nie koordynując ataku Haradu z działaniami armii Mordoru, dając Gondorowi czas na wzmocnienie stolicy. Isengard tymczasem zdobył Brody na Isenie i po nieudanym szturmie na Helmowy Jar, zaczął go oblegać. Easterlingowie zaatakowali Dale i zdobyli go, ale nie poszli za ciosem.
A na południu, po przybyciu Gandalfa Białego, Gondor odbił Pelargir.
W tym momencie musieliśmy skończyć, ale była to świetna partia :)

ODPOWIEDZ