[Custodian of Mecatol Rex] - Recenzja Montany od Lacerty

Informacje o stronach WWW nt. planszówek, adresy stron producentów, miłośników, linki do artykułów o grach planszowych w mediach, itp.
Awatar użytkownika
Dwntn
Użytkownik wspierający

Re: [Custodian of Mecatol Rex] - Recenzja gry Atak Zombie od Fox Games

Post autor: Dwntn » 28 maja 2018, 14:12

Tematyka Zombie cieszy się cały czas niesłabnącą popularnością, zarówno w TV, komiksach, grach komputerowych... a także grach planszowych. Recepta na przetrwanie jest tu na ogół prosta. Znajdź schronienie, zbierz zapasy, zabarykaduj się i czekaj na ocalenie licząc na to, że w międzyczasie hordy nieumarłych nie zapukają do twych drzwi. Czy ta metoda sprawdzi się jednak w grze Atak Zombie, gdzie musimy przetrzymać dwa tygodnie w oczekiwaniu na ratunek ? Przekonajcie się sami z lektury mojej dzisiejszej recenzji:

Recenzja gry Atak Zombie od Fox Games

- K.
Custodian of Mecatol Rex na:

ZnadPlanszy.pl | Facebook | Instagram

Awatar użytkownika
Dwntn
Użytkownik wspierający

Re: [Custodian of Mecatol Rex] - Recenzja gry Duuuszki edycja limitowana

Post autor: Dwntn » 31 maja 2018, 11:22

Były Zombiaki, przyszedł czas na Duuuszki. Kto się boi balona z helem zakrytego białym prześcieradłem ? :D

Recenzja gry Duuuszki Edycja Limitowana

Jeśli tekst się Wam podoba, zostawcie proszę lajka na końcu recenzji lub dodajcie komentarz na stronie bloga aby rozpocząć konwersację. Jest to dla mnie największą motywacją do pisania kolejnych tekstów :)

- K.

Awatar użytkownika
Dwntn
Użytkownik wspierający

Re: [Custodian of Mecatol Rex] - unboxing V Commandos od Triton Noir

Post autor: Dwntn » 03 cze 2018, 12:17

V Commandos to kooperacyjna gra przeznaczona dla 1 – 4 graczy, której akcję osadzono w trakcie II Wojny Światowej, natomiast graczom dane będzie wcielić się w role tytułowych komandosów wykonujących tajne misje głęboko poza liniami wroga. Jeśli brzmi to Wam znajomo, jest ku temu dobry powód, bowiem ta gra to w dużej mierze adaptacja popularnej w latach 90-tych gry pt. Commandos: Behind Enemy Lines. W dzisiejszym artykule przyjrzę się co znajduje się wewnątrz pudełka i z jakim sprzętem przyjdzie nam wybrać się za linie wroga w tej ekscytującej grze planszowej !

Unboxing gry V Commandos od Triton Noir

Jeśli tekst się Wam podoba, zostawcie proszę lajka na końcu recenzji lub dodajcie komentarz na stronie bloga aby rozpocząć konwersację. Jest to dla mnie największą motywacją do pisania kolejnych tekstów :)

- K.

Awatar użytkownika
Dwntn
Użytkownik wspierający

Re: [Custodian of Mecatol Rex] - recenzje Jaipur, Zamki Caladale

Post autor: Dwntn » 08 cze 2018, 16:45

Zapraszam na recenzję gry Jaipur:

Recenzja gry Jaipur

- K.

Awatar użytkownika
Dwntn
Użytkownik wspierający

Re: [Custodian of Mecatol Rex] - KONKURS Rzutem do Mety!

Post autor: Dwntn » 13 cze 2018, 11:57

Wczorajsza wygrana naszej reprezentacji w meczu z Litwą ożywiła we mnie ducha rywalizacji. W związku z tym pragnę zaprosić Was na kolejny konkurs bloga Custodian of Mecatol Rex, tym razem związanego z niedawno wydaną grą wydanictwa Trefl Joker Line - Rzutem do Mety. Szczegóły nt. konkursu znajdziecie w linku poniżej. Powodzenia!

Konkurs związany z grą Rzutem do Mety!

Awatar użytkownika
Dwntn
Użytkownik wspierający

Re: [Custodian of Mecatol Rex] - Recenzja Mage Wars Academy

Post autor: Dwntn » 26 cze 2018, 21:12

Mundial dla Polski zakończył się porażką - czy zasłużoną czy nie, tego nie będę roztrząsał. Niemniej jednak negatywne emocje trzeba jakoś rozładować, a nie ma na to lepszego sposobu jak przywołać kilku chowańców i nasłać ich na przeciwnika wraz z salwą niszczących czarów ! Zapraszam na najnowszą recenzję, w której przyglądam się Mage Wars Academy !

Recenzja gry Mage Wars Academy

- K.

Awatar użytkownika
Dwntn
Użytkownik wspierający

Re: [Custodian of Mecatol Rex] - Recenzja gry Gwiezdny Fluxx

Post autor: Dwntn » 28 cze 2018, 01:02

Kto z nas za młodu nie oglądał kosmicznych przygód, w których szlachetni ziemianie walczyli ze zbuntowanymi robotami, napotykali obce formy życia czy też nękały ich śmiertelnie groźne awarie statku kosmicznego? W takie właśnie klimaty uderza Gwiezdny Fluxx – dynamiczna gra karciana. Tempo akcji jest mordercze, a reguły… cały czas ewoluują!

Recenzja gry Gwiezdny Fluxx

- K.

Awatar użytkownika
Dwntn
Użytkownik wspierający

Re: [Custodian of Mecatol Rex] - Recenzja gry Fantasy Defense

Post autor: Dwntn » 18 lip 2018, 20:05

Fantasy Defence to niewielkich rozmiarów gra karciana przeznaczona dla 1 – 2 graczy, której motywem przewodnim jest obrona miasta przed oblegającą go armią orków. Gracze wcielą się w obrońców reprezentujących armie ludzi bądź elfów, a w trakcie rozgrywki zarządzali będą ograniczonymi zasobami, starając się odeprzeć kolejne fale wrogiej armii nacierającej na siedem bram oblężonego miasta. Czy obrońcom uda się obronić miasto i jego mieszkańców przed okropnymi najeźdźcami? Zapraszam do lektury recenzji!

Recenzja gry Fantasy Defense

Awatar użytkownika
Dwntn
Użytkownik wspierający

Re: [Custodian of Mecatol Rex] - Wpis z okazji pierwszej rocznicy bloga

Post autor: Dwntn » 31 lip 2018, 18:32

Dziennik kapitana, data gwiezdna 42073.7 Dokładnie rok temu, co do dnia, rozpoczęła się moja przygoda z blogowaniem. Podróż w nieznane pozwoliła mi napotkać wiele nowych światów, wiele cywilizacji... W grach planszowych. Ale przede wszystkim była to podróż w której towarzyszyło mi dotąd wielu wspaniałych ludzi i mam nadzieję, że będą mi oni towarzyszyć w kolejnych miesiącach, podczas podróży tam, gdzie nie dotarł jeszcze żaden blogger :).

Wpis z okazji pierwszej rocznicy bloga

- K.

Awatar użytkownika
Dwntn
Użytkownik wspierający

Re: [Custodian of Mecatol Rex] - Recenzja Kieszonkowego Bystrzaka od Trefla

Post autor: Dwntn » 09 sie 2018, 11:57

Większość z nas lubi gry towarzyskie, tudzież imprezowe. Kto nie grał bowiem w Kalambury lub inną grę słowną przynajmniej raz w życiu? Ja w dodatku lubię także te gry, które łączą w sobie dobrą zabawę z czymś pożytecznym, jak np. możliwością rozwijania swojego zasobu słownictwa. Taką grą okazała się wydana przez wydanictwo Trefl Joker Line gra Kieszonkowy Bystrzak! Chcecie dowiedzieć się jak zostać bystrzakiem? Pokażę Wam sposób na to w mojej najnowszej recenzji!

Recenzja gry Kieszonkowy Bystrzak od wydawnictwa Trefl Joker Line

- K.

Awatar użytkownika
Dwntn
Użytkownik wspierający

Re: [Custodian of Mecatol Rex] - Recenzja Manhattan ze zdjęciami BoardGameShot!

Post autor: Dwntn » 10 sie 2018, 12:29

Czasami generalny remont potrafi tknąć nowe życie w stary budynek. Ale czy taki remont można przeprowadzić na grze planszowej, nadając wiekowemu tytułowi nowe życie? Na to pytanie postaram się odpowiedzieć w najnowszej recenzji na blogu. A skoro mowa o zmianach, przeprowadziłem remont, którego efektem jest nawiązanie współpracy z serwisem BoardGameShot, który odtąd na wyłączność będzie zapewniał zdjęcia do wybranych recenzji na blogu! Tak oto prezentują się pierwsze efekty naszej współpracy:

Recenzja gry Manhattan ze zdjęciami BoardGameShot

- K.

Awatar użytkownika
Dwntn
Użytkownik wspierający

Re: [Custodian of Mecatol Rex] - Recenzja Montany od Lacerty

Post autor: Dwntn » 15 sie 2018, 13:23

Na blogu pojawił się kolejny efekt współpracy z BoardGameShot. Tym razem poprzez obiektyw BGS spojrzymy na grę Montana, którą zrecenzowałem dzięki uprzejmości wydawnictwa Lacerta:

Recenzja gry Montana ze zdjęciami BoardGameShot

- K.

ODPOWIEDZ