Board Game Girl – Wywiad z Kubą – Kawa, rozmówki, planszówki

Informacje o stronach WWW nt. planszówek, adresy stron producentów, miłośników, linki do artykułów o grach planszowych w mediach, itp.
basickak
Posty: 211
Rejestracja: 09 lip 2015, 12:32
Lokalizacja: R-ce, D-ca
Has thanked: 9 times
Been thanked: 4 times

Re: Board Game Girl - recenzja Tikal + KONKURS Zatoka pelika

Post autor: basickak »

Lothrain pisze:Trochę szkoda, że wszystkie konkursy przerzucacie na Pejsbooka... Ale widać takie czasy.
Szkoda, niestety prawie wszyscy tak robią. . Wszędobylski fejsbuk rządzi. Myślałam, że tylko ja nie lubię fb, ale widać jest więcej takich osób.
Awatar użytkownika
Board Game Girl
Posty: 384
Rejestracja: 28 cze 2013, 11:45

Re: Board Game Girl - recenzja Tikal + KONKURS Zatoka pelika

Post autor: Board Game Girl »

Ostatnio był i na www, i na FB jednocześnie (Tzolkin), potem mejlowy (torba na planszówki) a teraz dwa na FB (Dobry glina + Zatoka pelikanów).
Następny nie będzie związany z FB, obiecuję.
Którą formę wolicie? E-mail czy komentarz na stronie www? :)

basickak pisze:
Lothrain pisze:Trochę szkoda, że wszystkie konkursy przerzucacie na Pejsbooka... Ale widać takie czasy.
Szkoda, niestety prawie wszyscy tak robią. . Wszędobylski fejsbuk rządzi. Myślałam, że tylko ja nie lubię fb, ale widać jest więcej takich osób.
basickak
Posty: 211
Rejestracja: 09 lip 2015, 12:32
Lokalizacja: R-ce, D-ca
Has thanked: 9 times
Been thanked: 4 times

Re: Board Game Girl - recenzja Tikal + KONKURS Zatoka pelika

Post autor: basickak »

Board Game Girl pisze:Ostatnio był i na www, i na FB jednocześnie (Tzolkin), potem mejlowy (torba na planszówki) a teraz dwa na FB (Dobry glina + Zatoka pelikanów).
Następny nie będzie związany z FB, obiecuję.
Którą formę wolicie? E-mail czy komentarz na stronie www? :)

basickak pisze:
Lothrain pisze:Trochę szkoda, że wszystkie konkursy przerzucacie na Pejsbooka... Ale widać takie czasy.
Szkoda, niestety prawie wszyscy tak robią. . Wszędobylski fejsbuk rządzi. Myślałam, że tylko ja nie lubię fb, ale widać jest więcej takich osób.
Wiem, wiem, dlatego ja piszę, że prawie wszyscy. No ale "taki mamy klimat", że fb rządzi. Ja najbardziej cenię te bez udziału fb. Może być email, może być komentarz, ale na Waszym blogu, bądź pod filmikiem na YT, ale fb jest blee... pzdr b.
Awatar użytkownika
Board Game Girl
Posty: 384
Rejestracja: 28 cze 2013, 11:45

Re: Board Game Girl - recenzja Tikal + KONKURS Zatoka pelika

Post autor: Board Game Girl »

Wideorelacja z Pixel & Board Game Heaven a w niej m.in. rozmowa z Jankiem Zalewskim, autorem CVlizacji i ogłoszenie konkursu Rzecznika Praw Dziecka dla autorów gier planszowych!
Awatar użytkownika
Board Game Girl
Posty: 384
Rejestracja: 28 cze 2013, 11:45

Re: Board Game Girl - konkurs na planszówkę o prawach dzieck

Post autor: Board Game Girl »

Razem z Rzecznikiem Praw Dziecka i Fundacją Dziecko i Rodzina mamy zaszczyt i przyjemność ogłosićkonkurs na grę planszową o prawach dziecka. Nagrody są bardzo atrakcyjne - 5000, 3000 i 2000 PLN - a czas na wysyłanie pełnych prototypów (z instrukcją i wszelkimi elementami niezbędnymi do gry, takimi jak pionki, karty, czy kostki) upływa 31 grudnia 2015. Zapraszam serdecznie do udziału i powodzenia!
Awatar użytkownika
MichalStajszczak
Posty: 9413
Rejestracja: 31 sty 2005, 19:42
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 500 times
Been thanked: 1438 times
Kontakt:

Re: Board Game Girl - konkurs na planszówkę o prawach dzieck

Post autor: MichalStajszczak »

Board Game Girl pisze:Nagrody są bardzo atrakcyjne - 5000, 3000 i 2000 PLN
Z tym "bardzo" nie bardzo można się zgodzić, jeżeli się weźmie pod uwagę to, że uczestnik konkursu nieodpłatnie przekazuje prawa autorskie do swojego projektu.
Awatar użytkownika
Board Game Girl
Posty: 384
Rejestracja: 28 cze 2013, 11:45

Re: Board Game Girl - konkurs na planszówkę o prawach dzieck

Post autor: Board Game Girl »

Tuż przed targami w Essen przedpremierowo recenzujemy Simurgh – nową grę wydawnictwa NSKN.
Awatar użytkownika
Board Game Girl
Posty: 384
Rejestracja: 28 cze 2013, 11:45

Re: Board Game Girl - Planszówki na Narodowym - wideorelacja

Post autor: Board Game Girl »

Wideorelacja z Planszówek na Narodowym a w niej m.in.: unboxing Andromedy (Galakta), apka Znaj Znak, Mexica (G3) + nowość od Leonardo Games!
Awatar użytkownika
Board Game Girl
Posty: 384
Rejestracja: 28 cze 2013, 11:45

Re: Board Game Girl - Świat wokół nas - konkurs!

Post autor: Board Game Girl »

Konkurs, w którym do wygrania są egzemplarze memo dla dzieciaków. Ale fajnego memo ;) I nie trzeba mieć konta na FB 8)
Awatar użytkownika
Board Game Girl
Posty: 384
Rejestracja: 28 cze 2013, 11:45

Re: Board Game Girl - ŚWIAT DYSKU: SEKARY - konkurs!

Post autor: Board Game Girl »

Mamy do rozdania 2 świeżutkie, egzemplarze Sekarów! Czekamy na Wasze wiadomości!
Awatar użytkownika
Board Game Girl
Posty: 384
Rejestracja: 28 cze 2013, 11:45

Re: Board Game Girl - Splendor - recenzja

Post autor: Board Game Girl »

Dziś recenzujemy Splendor! Czy gra otrzyma tytuł Planszowej Gry Roku 2014?
Awatar użytkownika
Board Game Girl
Posty: 384
Rejestracja: 28 cze 2013, 11:45

Re: Board Game Girl - Grand Austria Hotel - recenzja

Post autor: Board Game Girl »

Wg Kuby to jedna z trzech najlepszych gier z tegorocznych targów w Essen, w jakie zagrał - Grand Austria Hotel!
ODPOWIEDZ