Gradanie ZnadPlanszy - Wojna o Pierścień – gra karciana

Informacje o stronach WWW nt. planszówek, adresy stron producentów, miłośników, linki do artykułów o grach planszowych w mediach, itp.
Awatar użytkownika
Scamander
Posty: 500
Rejestracja: 05 gru 2018, 14:20
Has thanked: 156 times
Been thanked: 146 times

Re: Gradanie ZnadPlanszy - Pola zieleni, Brzdęk!

Post autor: Scamander »

Windziarz przyznaj się, zjechałeś Clanka bo konkurencję dla El Dorado trzeba niszczyć :lol:
windziarz44
Posty: 828
Rejestracja: 17 lip 2012, 12:49
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 32 times
Been thanked: 87 times

Re: Gradanie ZnadPlanszy - Pola zieleni, Brzdęk!

Post autor: windziarz44 »

Scamander pisze: 29 sie 2019, 13:43 Windziarz przyznaj się, zjechałeś Clanka bo konkurencję dla El Dorado trzeba niszczyć :lol:
Zjechałem? Nie wydaje mi się. Po prostu u mnie na półce są już Tyrantsi. Stąd ocena.
Chętnie zagram, posiadać nie muszę.
Awatar użytkownika
Scamander
Posty: 500
Rejestracja: 05 gru 2018, 14:20
Has thanked: 156 times
Been thanked: 146 times

Re: Gradanie ZnadPlanszy - Pola zieleni, Brzdęk!

Post autor: Scamander »

Oj droczę się tylko :) dzięki za recenzję chłopaki.
Awatar użytkownika
Ink
Administrator
Posty: 2813
Rejestracja: 17 gru 2007, 09:53
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 102 times
Been thanked: 157 times
Kontakt:

Gradanie ZnadPlanszy - Kolejowy szlak

Post autor: Ink »

Płomienna czerwień czy głęboki błękit? Takie rozterki związane z Kolejowym szlakiem w najnowszym Gradaniu ZnadPlanszy.
Games Fanatic -/- Gradanie -/- Za dużo gier
O ile wyraźnie nie zaznaczono inaczej, powyższa wypowiedź nie jest stanowiskiem moderacji lub administracji forum.
windziarz44
Posty: 828
Rejestracja: 17 lip 2012, 12:49
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 32 times
Been thanked: 87 times

Gradanie ZnadPlanszy - Wyspa skarbów

Post autor: windziarz44 »

Czary mary z 2 zielonych robię 3 czerwone, czyli Res Arcana w Gradaniu ZnadPlanszy.

Piękne postapo czyli The Boldest w Gradaniu ZnadPlanszy.

Nie do wiary, nahajpowane Tapestry, przed premierą w Gradaniu ZnadPlanszy.

Czy Królestwa Północy dorastają do pięt Osadnikom Narodziny Imperium. O tym i nie tylko w Gradaniu ZnadPlanszy.

Warto mieć ten skarb? Czyli Wyspa skarbów w Gradaniu ZnadPlanszy.
Awatar użytkownika
Ink
Administrator
Posty: 2813
Rejestracja: 17 gru 2007, 09:53
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 102 times
Been thanked: 157 times
Kontakt:

Gradanie ZnadPlanszy - Reef

Post autor: Ink »

Krótko, zwięźle i niekoniecznie na temat, czyli gadamy o Reef w Gradaniu ZnadPlanszy.
Games Fanatic -/- Gradanie -/- Za dużo gier
O ile wyraźnie nie zaznaczono inaczej, powyższa wypowiedź nie jest stanowiskiem moderacji lub administracji forum.
Awatar użytkownika
Ink
Administrator
Posty: 2813
Rejestracja: 17 gru 2007, 09:53
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 102 times
Been thanked: 157 times
Kontakt:

Gradanie ZnadPlanszy - Kwiaciarenka, Wykreślane imperium

Post autor: Ink »

Dwupak gier niepowiązanych, ale mieszczących się w jednym odcinku. Kwiaciarenka i Osadnicy: Wykreślane imperium w Gradaniu ZnadPlanszy.
Games Fanatic -/- Gradanie -/- Za dużo gier
O ile wyraźnie nie zaznaczono inaczej, powyższa wypowiedź nie jest stanowiskiem moderacji lub administracji forum.
Awatar użytkownika
Ink
Administrator
Posty: 2813
Rejestracja: 17 gru 2007, 09:53
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 102 times
Been thanked: 157 times
Kontakt:

Gradanie ZnadPlanszy - Dolina Nilu

Post autor: Ink »

Dziś _dominujemy_ Dolinę Nilu w Gradaniu ZnadPlanszy.
Games Fanatic -/- Gradanie -/- Za dużo gier
O ile wyraźnie nie zaznaczono inaczej, powyższa wypowiedź nie jest stanowiskiem moderacji lub administracji forum.
Awatar użytkownika
Ink
Administrator
Posty: 2813
Rejestracja: 17 gru 2007, 09:53
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 102 times
Been thanked: 157 times
Kontakt:

Gradanie ZnadPlanszy - Star Wars: Zewnętrzne Rubieże

Post autor: Ink »

Dziś będziemy szwendać się tam, gdzie moc i świecące miecze nie sięgają, czyli po Zewnętrznych Rubieżach w Gradaniu ZnadPlanszy.
Games Fanatic -/- Gradanie -/- Za dużo gier
O ile wyraźnie nie zaznaczono inaczej, powyższa wypowiedź nie jest stanowiskiem moderacji lub administracji forum.
Awatar użytkownika
Ink
Administrator
Posty: 2813
Rejestracja: 17 gru 2007, 09:53
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 102 times
Been thanked: 157 times
Kontakt:

Gradanie ZnadPlanszy - Top gier science-fiction

Post autor: Ink »

Byliśmy na Falkonie i mówiliśmy do żywych ludzi! I oni też czasem do nas mówili! Żeby podzielić się z Wami tym niesamowitym przeżyciem, dzisiejszy odcinek to audio zarejestrowane podczas rzeczonego wydarzenia (a przy okazji Top najlepszych gier w klimacie SF) w Gradaniu ZnadPlanszy.
Games Fanatic -/- Gradanie -/- Za dużo gier
O ile wyraźnie nie zaznaczono inaczej, powyższa wypowiedź nie jest stanowiskiem moderacji lub administracji forum.
Awatar użytkownika
E2MD
Posty: 382
Rejestracja: 11 kwie 2017, 12:42
Lokalizacja: 43-518
Has thanked: 53 times
Been thanked: 135 times

Re: Gradanie ZnadPlanszy - Top gier science-fiction

Post autor: E2MD »

Panowie z Gradania

po pierwsze zaczynam Was nie lubić. Miałem już w tym roku nic nie kupować, a przynajmniej nic nie kupować dopóki nie sprzedam czegoś z półki. A tu nagle taka super opowieść o Zewnętrznych Rubieżach. Jak Was kiedyś spotkam na żywo to oddacie kasę za gry które dzięki Wam kupiłem albo dobudujecie mi za friko kolejną półkę. :)

pod drugie - słucham Was w aplikacji na Androida o nazwie Pocket Cast. Wygląda to tak, że przez długi czas nie ma nowych odcinków i nagle pojawiają się dwa-trzy na raz z różnymi datami. Teraz też tak było - w jeden dzień pojawiło się TOP5 SF, Zewnętrzne rubieże i Dolina Nilu. Czy to Wy tak robicie czy to jest wina aplikacji do podcastów?

po trzecie - słucham Was tylko w samochodzie i przyzwyczaiłem się że Windziarz się za głośno śmieje :-) ale odcinki live z dramatycznie czasem głośnymi stukami-pukami są bardzo wkurzające. Jak chcecie to mogę Wam te live obrobić by wyrównać poziom - cudów się nie da zrobić, ale coś na pewno. Normalnych audycji pewnie nie zdążę ze względu na obowiązki ale z live'mi pomogę. Info na priva.

po ostatnie - tak trzymać bo robota przednia!
Nie przyszedłem tutaj wygrać
Awatar użytkownika
seki
Moderator
Posty: 3358
Rejestracja: 04 gru 2016, 12:51
Lokalizacja: Czapury/Poznań
Has thanked: 1114 times
Been thanked: 1280 times

Re: Gradanie ZnadPlanszy - Top gier science-fiction

Post autor: seki »

No jak na eurograczy, Zewnętrzne rubieże zaskoczyły pozytywnie. A live Top5 sf wyjątkowo mnie się nie podobał choć jestem wielbicielem Gradania. Wielu kwestii nie byłem w stanie zrozumieć, zwłaszcza tych pobocznych Adama. Na żywo pewnie było wszystko słuchać ale w odsłuchu taka forma wyszła słabo.
windziarz44
Posty: 828
Rejestracja: 17 lip 2012, 12:49
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 32 times
Been thanked: 87 times

Re: Gradanie ZnadPlanszy - Top gier science-fiction

Post autor: windziarz44 »

E2MD pisze: 19 lis 2019, 20:01 po pierwsze zaczynam Was nie lubić. Miałem już w tym roku nic nie kupować, a przynajmniej nic nie kupować dopóki nie sprzedam czegoś z półki. A tu nagle taka super opowieść o Zewnętrznych Rubieżach. Jak Was kiedyś spotkam na żywo to oddacie kasę za gry które dzięki Wam kupiłem albo dobudujecie mi za friko kolejną półkę. :)
Nas chyba też to zaskoczyło :)

E2MD pisze: 19 lis 2019, 20:01 pod drugie - słucham Was w aplikacji na Androida o nazwie Pocket Cast. Wygląda to tak, że przez długi czas nie ma nowych odcinków i nagle pojawiają się dwa-trzy na raz z różnymi datami. Teraz też tak było - w jeden dzień pojawiło się TOP5 SF, Zewnętrzne rubieże i Dolina Nilu. Czy to Wy tak robicie czy to jest wina aplikacji do podcastów?
Sprawdzimy o co chodzi. Ale wydaje nam się, że to kwestia aplikacji, nie nasza.
E2MD pisze: 19 lis 2019, 20:01 po trzecie - słucham Was tylko w samochodzie i przyzwyczaiłem się że Windziarz się za głośno śmieje :-) ale odcinki live z dramatycznie czasem głośnymi stukami-pukami są bardzo wkurzające. Jak chcecie to mogę Wam te live obrobić by wyrównać poziom - cudów się nie da zrobić, ale coś na pewno. Normalnych audycji pewnie nie zdążę ze względu na obowiązki ale z live'mi pomogę. Info na priva.
Ten odcinek to w ogóle anomalia. Sala to raczej hala, pusta ogromna przestrzeń. Stolik mały, gestykulacji sporo. Najlepiej pisać do Ciuńka, to on "obrabia" pliki. W każdym razie dzięki za chęć pomocy.

seki pisze: 19 lis 2019, 20:24 A live Top5 sf wyjątkowo mnie się nie podobał choć jestem wielbicielem Gradania. Wielu kwestii nie byłem w stanie zrozumieć, zwłaszcza tych pobocznych Adama. Na żywo pewnie było wszystko słuchać ale w odsłuchu taka forma wyszła słabo.
W zeszłym roku Falkon dał nam fajną salę konferencyjną. Niski sufit, wykładzina na podłodze. Jakość nagrania dzięki temu była znacznie lepsza. W tym roku jak pisałem wyżej, hala nadawała się jedynie na składowanie palet lub mrozu. Jeśli w przyszłości będziemt robić live i będą takie warunki, to odpuścimy nagrywanie i wrzucanie na yt.
Awatar użytkownika
kwiatosz
Posty: 7874
Rejestracja: 30 sty 2006, 23:27
Lokalizacja: Romford/Londyn
Has thanked: 132 times
Been thanked: 416 times
Kontakt:

Re: Gradanie ZnadPlanszy - Top gier science-fiction

Post autor: kwiatosz »

Wspólnymi siłami można wrzucić transkrypcję, ja rezerwuję: Windziarz: [śmiech]
Czy istnieje miejsce bardziej pełne chaosu niż Forum? Jednak nawet tam możesz żyć w spokoju, jeśli będzie taka potrzeba" - Seneka, Listy moralne do Lucyliusza , 28.5b

ZnadPlanszy kwiatosza|ZnadPlanszy gradaniowe
Rebel Times - miesięcznik miłośników gier
Awatar użytkownika
Ink
Administrator
Posty: 2813
Rejestracja: 17 gru 2007, 09:53
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 102 times
Been thanked: 157 times
Kontakt:

Re: Gradanie ZnadPlanszy - Top gier science-fiction

Post autor: Ink »

windziarz44 pisze: 20 lis 2019, 09:12
E2MD pisze: 19 lis 2019, 20:01 pod drugie - słucham Was w aplikacji na Androida o nazwie Pocket Cast. Wygląda to tak, że przez długi czas nie ma nowych odcinków i nagle pojawiają się dwa-trzy na raz z różnymi datami. Teraz też tak było - w jeden dzień pojawiło się TOP5 SF, Zewnętrzne rubieże i Dolina Nilu. Czy to Wy tak robicie czy to jest wina aplikacji do podcastów?
Sprawdzimy o co chodzi. Ale wydaje nam się, że to kwestia aplikacji, nie nasza.
Na appkach, z których korzystałem/korzystam (Podcast Republic, Podcast Addict) ściąga się normalnie, w czwartki co tydzień, zaraz po publikacji.
Games Fanatic -/- Gradanie -/- Za dużo gier
O ile wyraźnie nie zaznaczono inaczej, powyższa wypowiedź nie jest stanowiskiem moderacji lub administracji forum.
Awatar użytkownika
Ink
Administrator
Posty: 2813
Rejestracja: 17 gru 2007, 09:53
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 102 times
Been thanked: 157 times
Kontakt:

Gradanie ZnadPlanszy - Minerały

Post autor: Ink »

Dzisiejszy odcinek jest bardzo korzystny dla zdrowia, gdyż zawiera rozmaite Minerały. O szczegółach posłuchajcie w Gradaniu ZnadPlanszy.
Games Fanatic -/- Gradanie -/- Za dużo gier
O ile wyraźnie nie zaznaczono inaczej, powyższa wypowiedź nie jest stanowiskiem moderacji lub administracji forum.
Awatar użytkownika
Blue
Posty: 2323
Rejestracja: 09 gru 2006, 22:42
Has thanked: 196 times
Been thanked: 254 times
Kontakt:

Re: Gradanie ZnadPlanszy - Minerały

Post autor: Blue »

Ink pisze: 22 lis 2019, 11:05 Dzisiejszy odcinek jest bardzo korzystny dla zdrowia, gdyż zawiera rozmaite Minerały.
Obrazek
Awatar użytkownika
seki
Moderator
Posty: 3358
Rejestracja: 04 gru 2016, 12:51
Lokalizacja: Czapury/Poznań
Has thanked: 1114 times
Been thanked: 1280 times

Re: Gradanie ZnadPlanszy - Minerały

Post autor: seki »

Jakie inne gry znacie z mechanizmem Hej to moja ryba? Minerały nie porywają. Osobiście lubię Obóz ninja. Lubię ten tytuł nadspodziewanie bardzo i uważam, że jest zdecydowanie gejmerski. Gra daję duże możliwości nie tylko że względu na 3 piony, którymi skaczemy ale także z powodu różności możliwych ruchów. To taka wredna gra logiczna. Wredna bo często gęsto blokuje się przeciwnikowi możliwość wykonania ruchu, a wtedy on odpada z gry a my możemy kontynuować zbieranie kart. Mimo dziecięcej oprawy, z przyjemnością gram z dorosłymi. Ciekaw jestem co tam jeszcze polecali byście z tym mechanizmem?
Awatar użytkownika
sydonia
Posty: 353
Rejestracja: 28 maja 2017, 15:34
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 11 times
Been thanked: 389 times
Kontakt:

Re: Gradanie ZnadPlanszy - Minerały

Post autor: sydonia »

seki pisze: 23 lis 2019, 19:36 Jakie inne gry znacie z mechanizmem Hej to moja ryba?
'Twardy Orzech do Zgryzienia' od Naszej Księgarni, ale to lekki tytuł rodzinny.
Awatar użytkownika
kwiatosz
Posty: 7874
Rejestracja: 30 sty 2006, 23:27
Lokalizacja: Romford/Londyn
Has thanked: 132 times
Been thanked: 416 times
Kontakt:

Re: Gradanie ZnadPlanszy - Minerały

Post autor: kwiatosz »

Verflixxt też ma zbieranie kafelków w taki sposób, też raczej lżejszy.
Czy istnieje miejsce bardziej pełne chaosu niż Forum? Jednak nawet tam możesz żyć w spokoju, jeśli będzie taka potrzeba" - Seneka, Listy moralne do Lucyliusza , 28.5b

ZnadPlanszy kwiatosza|ZnadPlanszy gradaniowe
Rebel Times - miesięcznik miłośników gier
Awatar użytkownika
Ink
Administrator
Posty: 2813
Rejestracja: 17 gru 2007, 09:53
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 102 times
Been thanked: 157 times
Kontakt:

Gradanie ZnadPlanszy - Dodatki do Brzdęka

Post autor: Ink »

Brzdęk, szur, szur, trrr, plusk! Dodatki do Brzdęka umożliwiają nam wydawanie wielu rozmaitych dźwięków w Gradaniu ZnadPlanszy.
Games Fanatic -/- Gradanie -/- Za dużo gier
O ile wyraźnie nie zaznaczono inaczej, powyższa wypowiedź nie jest stanowiskiem moderacji lub administracji forum.
Awatar użytkownika
Ink
Administrator
Posty: 2813
Rejestracja: 17 gru 2007, 09:53
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 102 times
Been thanked: 157 times
Kontakt:

Gradanie ZnadPlanszy - Planszówki na Narodowym, zapowiedzi Fox Games

Post autor: Ink »

Dziś znów będzie alternatywa akustyczna. Podobnie jak rok temu nagrywaliśmy w samochodzie, w dodatku na sprzęcie do tego nieprzystosowanym (długa historia...). Jeśli mimo tego nie zniechęciliście się, to możecie dziś posłuchać o Planszówkach na Narodowym oraz o zapowiedziach Fox Games na rok 2020 w Gradaniu ZnadPlanszy.
Games Fanatic -/- Gradanie -/- Za dużo gier
O ile wyraźnie nie zaznaczono inaczej, powyższa wypowiedź nie jest stanowiskiem moderacji lub administracji forum.
HUBertPL
Posty: 409
Rejestracja: 21 gru 2015, 15:19
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Has thanked: 7 times
Been thanked: 24 times

Re: Gradanie ZnadPlanszy - Planszówki na Narodowym, zapowiedzi Fox Games

Post autor: HUBertPL »

A'propos sytuacji drogowej która wystąpiła podczas nagrywania - czyżby BMW ? :)
Awatar użytkownika
Ciuniek
Posty: 401
Rejestracja: 12 kwie 2012, 18:33
Lokalizacja: Babin k/ Lublina
Has thanked: 2 times
Been thanked: 372 times

Re: Gradanie ZnadPlanszy - Planszówki na Narodowym, zapowiedzi Fox Games

Post autor: Ciuniek »

Nie będę zaprzeczał. ;)
Awatar użytkownika
Blue
Posty: 2323
Rejestracja: 09 gru 2006, 22:42
Has thanked: 196 times
Been thanked: 254 times
Kontakt:

Re: Gradanie ZnadPlanszy - Minerały

Post autor: Blue »

kwiatosz pisze: 24 lis 2019, 10:16 Verflixxt też ma zbieranie kafelków w taki sposób, też raczej lżejszy.
Ależ ta gra jest słaba. Wydali to w jakiejś wersji z mumią, chodzi za jakieś małe pieniądze, a przynajmniej chodziła.
ODPOWIEDZ