Custodian of Mecatol Rex - TIKAL, Testowane na dzieciach #3 i inne.

Informacje o stronach WWW nt. planszówek, adresy stron producentów, miłośników, linki do artykułów o grach planszowych w mediach, itp.
Awatar użytkownika
Dwntn
Posty: 1151
Rejestracja: 15 cze 2013, 22:23
Lokalizacja: Chorzów
Has thanked: 14 times
Been thanked: 36 times

Re: [Custodian of Mecatol Rex] - KONKURS oraz recenzja Projekt: Miasteczko

Post autor: Dwntn »

Kolejny dzień, kolejny artykuł. Dziś zapraszam Was do lektury mojej recenzji Projektu Miasteczko od Trefla:

Projekt: Miasteczko od Trefl Joker Line

Jeśli tekst się Wam podoba, zostawcie proszę lajka na końcu recenzji lub dodajcie komentarz na stronie bloga aby rozpocząć konwersację. Jest to dla mnie największą motywacją do pisania kolejnych tekstów :)

- K.
Awatar użytkownika
Dwntn
Posty: 1151
Rejestracja: 15 cze 2013, 22:23
Lokalizacja: Chorzów
Has thanked: 14 times
Been thanked: 36 times

Re: (Custodian of Mecatol Rex) - Najlepsze gry na Halloween

Post autor: Dwntn »

Na blogu pojawiła się właśnie pierwsza część zestawienia najlepszych gier na Halloween. Kolejne odsłony będą traktować o grach imprezowych, grach dla dzieci, a także grach wojennych. W dzisiejszym artykule przyglądam się najlepszym grom "dla graczy":

Najlepsze gry na Halloween 2018 - część 1

A do 14.IX trwa także konkurs z nagrodami na blogu: LINK DO KONKURSU

Jeśli tekst się Wam podoba, zostawcie proszę lajka na końcu recenzji lub dodajcie komentarz na stronie bloga aby rozpocząć konwersację. Jest to dla mnie największą motywacją do pisania kolejnych tekstów :)

- K.
Awatar użytkownika
Dwntn
Posty: 1151
Rejestracja: 15 cze 2013, 22:23
Lokalizacja: Chorzów
Has thanked: 14 times
Been thanked: 36 times

Nowy Jork 1901

Post autor: Dwntn »

Dziś odrobinę później niż zwykle, ale za to z sentymentem przejdziemy się ulicami dawnego Manhattanu w grze Nowy Jork 1901. W artykule umieściłem również wyniki ubiegłotygodniowego konkursu "Fliper". Zapraszam do lektury i gratuluję zwycięzcom!

Recenzja gry Nowy Jork 1901 oraz ogłoszenie wyników konkursu "Fliper"

Jeśli tekst się Wam podoba, zostawcie proszę lajka na końcu recenzji lub dodajcie komentarz na stronie bloga aby rozpocząć konwersację. Jest to dla mnie największą motywacją do pisania kolejnych tekstów :)

- K.
Awatar użytkownika
Dwntn
Posty: 1151
Rejestracja: 15 cze 2013, 22:23
Lokalizacja: Chorzów
Has thanked: 14 times
Been thanked: 36 times

Re: (Custodian of Mecatol Rex) - Najlepsze gry imprezowe na Halloween

Post autor: Dwntn »

Dzisiaj kontynuuję mój przegląd najciekawszych gier, w jakie można zagrać podczas Halloween. Jeśli planujecie, aby wasza impreza z okazji wigilii wszystkich świętych nabrała nieco lżejszego charakteru, w niniejszym zestawieniu znajdziecie listę gier imprezowych, które się do tego najbardziej nadają. Zapraszam do lektury!

Najlepsze gry na Halloween cz. 2 - gry imprezowe

Jeśli tekst się Wam podoba, zostawcie proszę lajka na końcu recenzji lub dodajcie komentarz na stronie bloga aby rozpocząć konwersację. Jest to dla mnie największą motywacją do pisania kolejnych tekstów :)

- K.
Awatar użytkownika
Dwntn
Posty: 1151
Rejestracja: 15 cze 2013, 22:23
Lokalizacja: Chorzów
Has thanked: 14 times
Been thanked: 36 times

Re: (Custodian of Mecatol Rex) - recenzja Puerto Rico: gra karciana

Post autor: Dwntn »

Przejść się ulicami San Juan nucąc pod nosem melodię słynnej piosenki Vaya Con Dios. W te dni, gdy pogoda za oknem taka ponura, człowiekowi łatwo się marzy o zamorskich podróżach. Na szczęście wydawnictwo Lacerta znalazło na to odpowiednie rozwiązanie, bo choć nie zasponsorują nam wyjazdu na Karaiby, w ich najnowszej grze będziemy mogli zbudować swój własny zakątek tropikalnego nieba, wcielając się w role gubernatorów Puerto Rico w grze karcianej o tej samej nazwie. Zapraszam do recenzji!

Recenzja Puerto Rico: gra karciana

Jeśli tekst się Wam podoba, zostawcie proszę lajka na końcu recenzji lub dodajcie komentarz na stronie bloga aby rozpocząć konwersację. Jest to dla mnie największą motywacją do pisania kolejnych tekstów :)

- K.
Awatar użytkownika
Dwntn
Posty: 1151
Rejestracja: 15 cze 2013, 22:23
Lokalizacja: Chorzów
Has thanked: 14 times
Been thanked: 36 times

Re: (Custodian of Mecatol Rex) - recenzja Black Orchestra

Post autor: Dwntn »

Najnowsza recenzja już na blogu. Tym razem pod lupę trafiła Czarna Orkiestra od Games Salute. Zapraszam do lektury!

Recenzja gry Black Orchestra

Jeśli tekst się Wam podoba, zostawcie proszę lajka na końcu recenzji lub dodajcie komentarz na stronie bloga aby rozpocząć konwersację. Jest to dla mnie największą motywacją do pisania kolejnych tekstów :)

- K.
Awatar użytkownika
Dwntn
Posty: 1151
Rejestracja: 15 cze 2013, 22:23
Lokalizacja: Chorzów
Has thanked: 14 times
Been thanked: 36 times

Re: (Custodian of Mecatol Rex) - Łowcy Kryształów z galerią Boardgameshot

Post autor: Dwntn »

Od jakiegoś czasu nie było aktualizacji, więc z tym większą przyjemnością zapraszam Was na moją najnowszą recenzję:

Recenzja gry Star Scrappers: Łowcy Kryształów

Jeśli tekst się Wam podoba, zostawcie proszę lajka na końcu recenzji lub dodajcie komentarz na stronie bloga aby rozpocząć konwersację. Jest to dla mnie największą motywacją do pisania kolejnych tekstów :)

- K.
Awatar użytkownika
Dwntn
Posty: 1151
Rejestracja: 15 cze 2013, 22:23
Lokalizacja: Chorzów
Has thanked: 14 times
Been thanked: 36 times

Re: (Custodian of Mecatol Rex) - Krótka Historia Cywilizacji

Post autor: Dwntn »

Charakterystyczną cechą cywilizacji jest to, że powstają i upadają. Z pośród wielu antycznych cywilizacji, tylko nieliczne przetrwały na tyle długo, by wywrzeć stały wpływ na współczesne społeczeństwa. A co jeśli dane byłoby nam objąć stery i pokierować losami jednej z nich? O tym, czy odniosłaby ona sukces, czy też pogrążyła się w mrokach historii opowie nam gra Krótka Historia Cywilizacji. Zapraszam na recenzję!

Recenzja gry Krótka Historia Cywilizacji od Lucrum Games

Jeśli tekst się Wam podoba, zostawcie proszę lajka na końcu recenzji lub dodajcie komentarz na stronie bloga aby rozpocząć konwersację. Jest to dla mnie największą motywacją do pisania kolejnych tekstów :)

- K.
Awatar użytkownika
Dwntn
Posty: 1151
Rejestracja: 15 cze 2013, 22:23
Lokalizacja: Chorzów
Has thanked: 14 times
Been thanked: 36 times

Re: (Custodian of Mecatol Rex) - recenzja Light of Dragons

Post autor: Dwntn »

Wyobraźcie sobie Szachy fantasy z jednostkami, które możecie ulepszać, specjalnymi umiejętnościami i systemem punktacji. Brzmi ciekawie?Za sprawą wydawnictwa Suncoregames od niedawna do grona moich ulubionych gier w kategorii konfrontacyjnych zalicza się także DiceWar: Light of Dragons czy słusznie ? zapraszam do lektury mojej najnowszej recenzji!

Recenzja gry DiceWar: Light of Dragons

Jeśli tekst się Wam podoba, zostawcie proszę lajka na końcu recenzji lub dodajcie komentarz na stronie bloga aby rozpocząć konwersację. Jest to dla mnie największą motywacją do pisania kolejnych tekstów :)

- K.
Awatar użytkownika
Dwntn
Posty: 1151
Rejestracja: 15 cze 2013, 22:23
Lokalizacja: Chorzów
Has thanked: 14 times
Been thanked: 36 times

Re: (Custodian of Mecatol Rex) - recenzja Ganges

Post autor: Dwntn »

Hindusi wierzą, że kąpiel w ich świętej rzece - Gangesie - oczyszcza zarówno duszę i ciało. Tak naprawdę jest to rzeka, w której na co dzień pływają liczne zanieczyszczenia, padlina i śmieci. To jak naprawdę jest z tym Gangesem i jakie jego oblicze poznamy w najnowszej grze Markusa i Inki Brand? Tego dowiecie się z mojej najnowszej recenzji! Zapraszam do lektury!

Recenzja gry Ganges od Emontu


- K.
Awatar użytkownika
Dwntn
Posty: 1151
Rejestracja: 15 cze 2013, 22:23
Lokalizacja: Chorzów
Has thanked: 14 times
Been thanked: 36 times

Re: (Custodian of Mecatol Rex) - Star Trek Ascendancy

Post autor: Dwntn »

Śmiało kroczyć tam, gdzie nie dotarł jeszcze żaden człowiek... Od ponad pół wieku motto to przyświeca kolejnym załogom statków Gwiezdnej Floty w Star Treku i pobudza wyobraźnię tysięcy fanów science fiction na całym świecie. Choć bardzo bym chciał oprowadzić Was po pokładzie USS Enterprise, dziś będziemy musieli zadowolić się grą planszową. Na szczęście nie byle jaką, bo Star Trek Ascendancy. Zapraszam na mały sneak peak tego, co znajdziemy w pudełku!

Unboxing gry Star Trek Ascendancy

Jeśli tekst się Wam podoba, zostawcie proszę lajka na końcu recenzji lub dodajcie komentarz na stronie bloga aby rozpocząć konwersację. Jest to dla mnie największą motywacją do pisania kolejnych tekstów :)

- K.
Awatar użytkownika
Dwntn
Posty: 1151
Rejestracja: 15 cze 2013, 22:23
Lokalizacja: Chorzów
Has thanked: 14 times
Been thanked: 36 times

Re: (Custodian of Mecatol Rex) - recenzja Czarnej Bandery od Lucrum Games

Post autor: Dwntn »

Z dalekich przestrzeni kosmosu przenosimy się na wody wokół Karaibów, by tym razem siać postrach wśród flot handlowych pływających po tych niebezpiecznych wodach. Czas podnieść czarną banderę!

Czarna Bandera: droga do niesławy

Jeśli tekst się Wam podoba, zostawcie proszę lajka na końcu recenzji lub dodajcie komentarz na stronie bloga aby rozpocząć konwersację. Jest to dla mnie największą motywacją do pisania kolejnych tekstów :)

- K.
Awatar użytkownika
Dwntn
Posty: 1151
Rejestracja: 15 cze 2013, 22:23
Lokalizacja: Chorzów
Has thanked: 14 times
Been thanked: 36 times

Re: (Custodian of Mecatol Rex) - recenzja Dwar7s: Winter

Post autor: Dwntn »

Czy wiecie, co robi siedmiu krasnoludków, gdy nie zajmują się niańczeniem samotnie błąkającej się po lesie księżniczki? Ja też nie, ale kanadyjskie wydawnictwo Vesuvius Media każe nam sądzić, że zajmują się one gromadzeniem zapasów na zimę i obroną swoich włości przed napadami przerażających potworów. Czy naszym dzielnym karłom uda się przetrwać zimę? Sprawdźcie sami czytając moją najnowszą recenzję. Zapraszam do lektury! ;)

Recenzja gry Dwar7s: Winter

Jeśli tekst się Wam podoba, dajcie mi znać w komentarzy pod recenzją na stronie bloga aby rozpocząć konwersację. Jest to dla mnie największą motywacją do pisania kolejnych tekstów, a i zawsze chętnie poznam opinie moich czytelników! :)

- K.
Awatar użytkownika
Dwntn
Posty: 1151
Rejestracja: 15 cze 2013, 22:23
Lokalizacja: Chorzów
Has thanked: 14 times
Been thanked: 36 times

Re: (Custodian of Mecatol Rex) - recenzja Duelosaur Island

Post autor: Dwntn »

Choć naukowcy do dziś sprzeczają się co do powodów ich wymarcia, stały się przyczyną rozwoju archeologii i poruszały wyobraźnię ludzi od setek lat. Dinozaury, bo o nich mowa, wymarły 65 mln lat temu, ale dzięki nowoczesnej technologii wkrótce już znów będą kroczyć po powierzchni Ziemi. W grze Duelosaur Island dwóch graczy wcieli się w zarządców parków jurajskich, tworząc możliwie najatrakcyjniejszą ofertę dla odwiedzających. W roli głównej atrakcji zamiast żyraf i słoni wystąpią prawdziwe dinozaury. Zapraszam do lektury mojej najnowszej recenzji, w której przyglądam się grze Duelosaur Island od Pandasaurus Games!

Recenzja Duelosaur Island

Jeśli tekst się Wam podoba, dajcie mi znać w komentarzy pod recenzją na stronie bloga aby rozpocząć konwersację. Jest to dla mnie największą motywacją do pisania kolejnych tekstów, a i zawsze chętnie poznam opinie moich czytelników! :)

- K.
Awatar użytkownika
Dwntn
Posty: 1151
Rejestracja: 15 cze 2013, 22:23
Lokalizacja: Chorzów
Has thanked: 14 times
Been thanked: 36 times

Re: (Custodian of Mecatol Rex) - REKRUTACJA

Post autor: Dwntn »

Cześć!

Zbliża się koniec roku i dla wielu - w tym także i dla mnie - jest to okres snucia planów na przyszłość. Aby móc je realizować, trzeba będzie przeprowadzić lekką restrukturyzację, a co za tym idzie, pojawia się szansa dla Was!

Tym co w tym hobby jest dla mnie najbardziej cenne, to fakt, że łączy ono ludzi. Widać to po społeczności niniejszego forum: toczy się tu wiele żywych dyskusji o grach planszowych. Jest tu wiele osób, które, podobnie jak ja, z pasją piszą o grach planszowych, dzieląc się z innymi swoimi spostrzeżeniami na ich temat. Jestem pewien, że znajdzie się tu też kilka osób, którym własne miejsce w internecie, w którym mogłyby dzielić się swoją twórczością z szerszą publicznością sprawiłoby ogromną radość. Jeśli jesteś jedną z takich osób, być może to właśnie Ciebie szukam?

W związku z dynamicznym rozwojem bloga, poszukuję współpracowników. Jeśli planszówki są twoją pasją i chciał(a)byś o nich pisać, mając dostęp do szerokiej gamy gier przed ich premierą, nie zwlekaj i dołącz do ekipy Custodiana! Więcej informacji w poniższym linku.

Rekrutacja na blogu Custodian of Mecatol Rex

Pozdrawiam,

- K.
Awatar użytkownika
Dwntn
Posty: 1151
Rejestracja: 15 cze 2013, 22:23
Lokalizacja: Chorzów
Has thanked: 14 times
Been thanked: 36 times

Re: Custodian of Mecatol Rex - Pamiętacie HeroQuest? A co powiecie na OrcQuest!?

Post autor: Dwntn »

Orków w grach często przedstawiano jako niezbyt ogarniętych, warczących osiłków. A tymczasem mają oni swoich bohaterów, magów i nierzadko z ogromną siłą w parze idzie równie spory spryt. Zapraszam was więc na recenzję gry, która zrywa ze stereotypami i w roli głównych bohaterów zamiast osiłków w lśniącej zbroi stawia właśnie orków!

OrcQuest: The Card Game

Jeśli tekst się Wam podoba, dajcie mi znać w komentarzy pod recenzją na stronie bloga aby rozpocząć konwersację. Jest to dla mnie największą motywacją do pisania kolejnych tekstów, a i zawsze chętnie poznam opinie moich czytelników! :)
Awatar użytkownika
Dwntn
Posty: 1151
Rejestracja: 15 cze 2013, 22:23
Lokalizacja: Chorzów
Has thanked: 14 times
Been thanked: 36 times

Re: Custodian of Mecatol Rex - El Gaucho okiem nowego redaktora

Post autor: Dwntn »

Choć tematyka wypasania stad krów pojawiała się już na łamach niniejszego bloga w moich recenzjach Great Western Trail oraz dodatku Kolej na Północ, dziś dane nam będzie poznać opinię nowego redaktora bloga Custodian of Mecatol Rex - Pawła Imperowicza na temat gry El Gaucho. Czym różni się wypasanie krów na południowoamerykańskiej pampie od spędu przez Kolorado? O tym dowiecie się z artykułu Pawła ;)

El Gaucho od Egmontu

Jeśli tekst się Wam podoba, dajcie mi znać w komentarzy pod recenzją na stronie bloga aby rozpocząć konwersację. Jest to dla mnie największą motywacją do pisania kolejnych tekstów, a i zawsze chętnie poznam opinie moich czytelników! :)

- K.
Awatar użytkownika
Dwntn
Posty: 1151
Rejestracja: 15 cze 2013, 22:23
Lokalizacja: Chorzów
Has thanked: 14 times
Been thanked: 36 times

Re: Custodian of Mecatol Rex - W kosmosie nikt nie usłyszy twojego krzyku...

Post autor: Dwntn »

Jeśli niezliczone horrory, których akcja rozgrywa się w kosmosie czegoś nas nauczyły, to na pewno tego, że pośród mrocznych korytarzy opuszczonych statków kosmicznych nie czeka na nas nic dobrego... A w kosmosie nikt nie usłyszy naszego krzyku. Zapraszam do lektury mojej najnowszej recenzji, w której przyglądam się grze z gatunku survival horror, której akcja rozgrywa się właśnie na takim statku.

Recenzja Space Ship Omega

Jeśli tekst się Wam podoba, dajcie mi znać w komentarzy pod recenzją na stronie bloga aby rozpocząć konwersację. Jest to dla mnie największą motywacją do pisania kolejnych tekstów, a i zawsze chętnie poznam opinie moich czytelników! :)

- K.
Awatar użytkownika
Dwntn
Posty: 1151
Rejestracja: 15 cze 2013, 22:23
Lokalizacja: Chorzów
Has thanked: 14 times
Been thanked: 36 times

Re: Custodian of Mecatol Rex - TOP 5 gier na których zawiodłem się w 2018 roku

Post autor: Dwntn »

Przy poznawaniu nowych gier naturalnym jest, że jedne tytuły przypadną nam bardziej do gustu, inne mniej. Kontynuując tradycję zapoczątkowaną rok temu, zapraszam do lektury mojego zestawienia gier na których najbardziej się zawiodłem w ubiegłym roku. Czy znajdzie się pośród nich jakiś tytuł który lubicie? Zerknijcie, aby się o tym przekonać! :)

TOP 5 gier na których zawiodłem się w 2018 roku

Jeśli tekst się Wam podoba, dajcie mi znać w komentarzy pod recenzją na stronie bloga aby rozpocząć konwersację. Jest to dla mnie największą motywacją do pisania kolejnych tekstów, a i zawsze chętnie poznam opinie moich czytelników! :)

- K.
Awatar użytkownika
Dwntn
Posty: 1151
Rejestracja: 15 cze 2013, 22:23
Lokalizacja: Chorzów
Has thanked: 14 times
Been thanked: 36 times

Re: Custodian of Mecatol Rex - Viral

Post autor: Dwntn »

Zapraszam na recenzję Virala - gry z Essen 2017, która w naszym kraju przeszła bez większego echa, choć niesłusznie, bo to całkiem udane territory control o nietypowej tematyce. Jak walczyć z wirusami w naszym organizmie? O tym opowie Wam Paweł Imperowicz!

Viral

Jeśli tekst się Wam podoba, dajcie mi znać w komentarzu pod recenzją na stronie bloga aby rozpocząć konwersację. Jest to dla mnie największą motywacją do pisania kolejnych tekstów, a i zawsze chętnie poznam opinie moich czytelników! :)

- K.
Awatar użytkownika
Dwntn
Posty: 1151
Rejestracja: 15 cze 2013, 22:23
Lokalizacja: Chorzów
Has thanked: 14 times
Been thanked: 36 times

Re: Custodian of Mecatol Rex - Via Nebula

Post autor: Dwntn »

Martin Wallace kojarzony jest raczej z cięższymi grami ekonomicznymi. Wyjątkiem potwierdzającym tę regułę niech więc będzie wydana u nas dwa lata temu Via Nebula, o której kilka słów napisał dla Was Paweł Imperowicz.

Via Nebula

Jeśli tekst się Wam podoba, dajcie mi znać w komentarzu pod recenzją na stronie bloga aby rozpocząć konwersację. Jest to dla mnie największą motywacją do pisania kolejnych tekstów, a i zawsze chętnie poznam opinie moich czytelników! :)

- K.
Awatar użytkownika
Dwntn
Posty: 1151
Rejestracja: 15 cze 2013, 22:23
Lokalizacja: Chorzów
Has thanked: 14 times
Been thanked: 36 times

Re: Custodian of Mecatol Rex - TOP 10 najlepszych gier w jakie zagrałem w 2018 roku

Post autor: Dwntn »

W ubiegłym tygodniu omawiałem na łamach bloga gry, które miałem okazję poznać w 2018 roku, a które nie spełniły moich oczekiwań. Idąc za ciosem przyszła pora na kolejne zestawienie podsumowujące miniony rok. Tym razem jednak przybliżę Wam dziesięć tytułów, które zdecydowanie przypadły mi do gustu i niejednokrotnie wracały na stół na przestrzeni ostatniego roku. Jakie to tytuły? Dowiecie się tego z dalszej lektury!

TOP 10 najlepszych gier w jakie zagrałem w 2018 roku

Jeśli tekst się Wam podoba, dajcie mi znać w komentarzu pod recenzją na stronie bloga aby rozpocząć konwersację. Jest to dla mnie największą motywacją do pisania kolejnych tekstów, a i zawsze chętnie poznam opinie moich czytelników! :)

- K.
Awatar użytkownika
Dwntn
Posty: 1151
Rejestracja: 15 cze 2013, 22:23
Lokalizacja: Chorzów
Has thanked: 14 times
Been thanked: 36 times

Re: Custodian of Mecatol Rex - Fortress Sevastopol

Post autor: Dwntn »

Niemiecko-sowieckie zmagania na Krymie jesienią 1941 roku, znane jako Oblężenie Sewastopola należały do najbardziej krwawych starć na froncie wschodnim II Wojny Światowej. Zmagania te wydawcnictwo UGG: Udo Grebe Gamedesign przedstawiło na planszy w grze Fortress Sevastopol. O tym, jak wiernie udało się oddać realia tego konfliktu podzieli się z Wami Maciej Sarnacki. Zapraszamy do lektury!

Recenzja Fortress Sevastopol

Jeśli tekst się Wam podoba, dajcie mi znać w komentarzu pod recenzją na stronie bloga aby rozpocząć konwersację. Jest to dla mnie największą motywacją do pisania kolejnych tekstów, a i zawsze chętnie poznam opinie moich czytelników! :)

- K.
Awatar użytkownika
Dwntn
Posty: 1151
Rejestracja: 15 cze 2013, 22:23
Lokalizacja: Chorzów
Has thanked: 14 times
Been thanked: 36 times

Re: Custodian of Mecatol Rex - recenzja Zoar

Post autor: Dwntn »

Bliski wschód, pustynia, wielbłądy i karawany... A pośród tego przywódcy beduińskich plemion starający się odzyskać mityczne artefakty i zdobyć dla swych plemion nowe ziemie. Co jeszcze znajdziecie w Zoar? Tego dowiecie się z najnowszej recenzji, którą przygotował dla Was Paweł Imperowicz :)

Recenzja Zoar

Jeśli tekst się Wam podoba, dajcie mi znać w komentarzu pod recenzją na stronie bloga aby rozpocząć konwersację. Jest to dla mnie największą motywacją do pisania kolejnych tekstów, a i zawsze chętnie poznam opinie moich czytelników! :)

- K.
Awatar użytkownika
Tomzaq
Posty: 1721
Rejestracja: 09 maja 2014, 18:27
Lokalizacja: Silesia Superior
Has thanked: 112 times
Been thanked: 84 times

Re: Custodian of Mecatol Rex - recenzja Zoar

Post autor: Tomzaq »

Nie szkoda Wam czasu na pisanie recenzji gry, która jest kiepska, i której nie polecacie?
Ja wolałbym w coś zagrać w tym czasie :wink:
Who is John Galt?
Posiadam
ODPOWIEDZ