Rebel Times: Regrywalność? A komu to potrzebne?; Planszowy system edukacji; Batman: Gotham City Chronicles

Informacje o stronach WWW nt. planszówek, adresy stron producentów, miłośników, linki do artykułów o grach planszowych w mediach, itp.
Awatar użytkownika
cactusse
Posty: 479
Rejestracja: 10 sty 2012, 15:50
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 390 times
Been thanked: 330 times

Re: Rebel Times: Jak kupować gry za pieniądze na jedzenie, Losowość jest dobra, WP: Podróże przez Śródziemie

Post autor: cactusse »

To ja przy okazji chciałbym podziękować autorom za ciekawe i sympatyczne teksty, a w szczególności Kwiatoszowi - felietony z ostatnich trzech numerów (bo akurat te przeglądnąłem) są doskonałe, oby więcej !
Awatar użytkownika
kwiatosz
Posty: 7874
Rejestracja: 30 sty 2006, 23:27
Lokalizacja: Romford/Londyn
Has thanked: 132 times
Been thanked: 416 times
Kontakt:

Re: Rebel Times: Jak kupować gry za pieniądze na jedzenie, Losowość jest dobra, WP: Podróże przez Śródziemie

Post autor: kwiatosz »

cactusse pisze: 05 wrz 2019, 00:43 To ja przy okazji chciałbym podziękować autorom za ciekawe i sympatyczne teksty, a w szczególności Kwiatoszowi - felietony z ostatnich trzech numerów (bo akurat te przeglądnąłem) są doskonałe, oby więcej !
Dzięki, miło słyszeć że ktoś czyta i mu się podoba :)

Jak słusznie koledzy powyżej zauważyli - 144 numer Rebel Times trafił na stronę i na urządzenia elektroniczne (po wielokroć!). Tym razem w Planszowych Kwiatkach Kwiatosza zajmuję się kwestią regrywalności w tekście "Regrywalność? A komu to potrzebne?".
Tematem numeru jest Batman: Gotham City Chronicles - Season 1, w cyklu Felieton spoza planszy przeczytamy tekst "Planszowy system edukacji".
W numerze również:
Aktualności (... czyli co nowego w świecie gier)
W zdrowej kostce zdwory duch (Dice Hospital)
Psi los (Checkpoint Charlie)
Miasta bez zasobów nie opowiadają historii (Pandemic: Szybka reakcja)
Narodziło się królestwo na północ od 51. stanu (Osadnicy: Królestwa Północy)
Klasyka na sterydach (Pandoria)
Porównanie dodatków do Welcome to...
Kącik japoński: Richest Rascal
Kącik Gier Familijnych: Sushi Go Party!
Kącik Gier Historycznych: Trwają prace nad Ostrołęką 16 lutego 1807

Niesłusznie pominięty w tym wątku został numer 143, w którym przyglądałem się "Życiowym lekcjom zawartym w grach planszowych", tematem numeru była Res Arcana, a w Kąciku Japońskim pojawiła się recenzja Helltoken.

To wszystko i więcej jak zwykle do znalezienia na: https://www.rebel.pl/x.php/193/Rebel-Times.html
Czy istnieje miejsce bardziej pełne chaosu niż Forum? Jednak nawet tam możesz żyć w spokoju, jeśli będzie taka potrzeba" - Seneka, Listy moralne do Lucyliusza , 28.5b

ZnadPlanszy kwiatosza|ZnadPlanszy gradaniowe
Rebel Times - miesięcznik miłośników gier
ODPOWIEDZ