Muve.pl - Promocje, wyprzedaże, oferty!

Oferty, promocje, itp. sklepów z grami planszowymi oraz wydawnictw
|P|_|_|_|_|

Re: Muve.pl - Promocje, wyprzedaże, oferty!

Post autor: |P|_|_|_|_| » 30 kwie 2018, 23:24

Dostawca zawsze może coś zepsuć. Nie wiem jak musieliby pakować, żeby zabezpieczyć w stu procentach, a koszt dodatkowych materiałów i zabiegów i tak poniosą klienci. Powinna być możliwość wysyłki (za dopłatą dla chętnych) w czymś takim :D
Obrazek

Matiel

Post autor: Matiel » 01 maja 2018, 09:27

Reklamacja u dostawcy i tyle. Jak paczka uszkodzona spisać protokół szkody przy kurierze albo z Panią w kiosku Ruchu. Paczkomaty tez chyba maja możliwość wklepania info że z paczka jest coś nie tak...

Gooz
Użytkownik wspierający

Post autor: Gooz » 07 maja 2018, 12:27

Witajcie wszyscy po długiej majówce :)

W temacie wysyłek - dowiem się co i jak, dlaczego wypełnienia nie ma we wszystkich paczkach. Uszkodzenie gier to już inna sprawa, nawet jak zapakujemy w bąbelki + wypełnienia to paczka może zostać uszkodzona i nic z tym nie zrobimy, wtedy zostaje reklamacja. Piszcie do nas, ogarniemy to!

Gooz
Użytkownik wspierający

Post autor: Gooz » 11 maja 2018, 16:02

Cześć wszystkim!

Wrzuciłem na weekend takie oto promocje, wiem że nie jest to szał ciał bo tytuły już były, ale obecnie najtaniej na rynku u nas :) Może ktoś kto przeoczył jeszcze chapsnie :o

Jesień narodów - 37,99 https://muve.pl/sklep/hobby/planszowki/ ... owa,395349
Nowy Jork 1901 - 57,99 https://muve.pl/sklep/hobby/planszowki/ ... owa,395403
Rosyjskie Koleje - 99,99 https://muve.pl/sklep/hobby/planszowki/ ... owa,395352

Oczywiście każdy zakup z darmową wysyłką do kiosku + zwrot 5% w złocie na kolejne zakupy :)

Miłego weekendu!

Gooz
Użytkownik wspierający

Post autor: Gooz » 16 maja 2018, 10:26

Ktoś się może nie wyrobił na promocję na pośród gwiazd? Podstawka 29,99 a dodatek za 24,99 z wysyłką, jak złapiecie oba na raz to zniżka :)

https://muve.pl/sklep/hobby/karcianki/p ... ana,402972
https://muve.pl/sklep/hobby/karcianki/p ... ana,402996

Może uda się coś ogarnąć na dzień dziecka, ale to dam znać :)

Gooz
Użytkownik wspierający

Post autor: Gooz » 16 maja 2018, 16:26

Dzień dziecka tuż tuż, coś tam przeceniłem :)

Może kogoś zainteresuje: https://muve.pl/promocje/dzien-dziecka-hobby

Mamy między innymi:

The Others 199zł
Figurki wiedźmina 119zł
Koszulki wiedźmina 42,99
Kingdomino 59,99
Projekt Gaja 194,99
Inis 154,99

I trochę innych rzeczy, może znajdziecie coś dla siebie, ja serdecznie zapraszam :)

Chcecie coś kupić? Liczycie na lepszą cenę? Zapytajcie, może uda się coś ogarnąć :)

wojtast

Post autor: wojtast » 16 maja 2018, 17:44

Przy składaniu zamówienia nie mam do wyboru opcji "Paczka w ruchu". To jakiś błąd?

Gooz
Użytkownik wspierający

Post autor: Gooz » 16 maja 2018, 18:40

Posprawdzałem z domu co i jak, nie widzę takiego problemu. Możesz napisać przy jakim produkcie?

wojtast

Post autor: wojtast » 16 maja 2018, 19:51

Tutaj print screen.
https://ibb.co/cQM8Oy
Sprawdzałem przy różnych kombinacjach. Dla 1 gry, dla kilku. Nagle znikneła mi dzisiaj ta opcja.

Matiel

Post autor: Matiel » 16 maja 2018, 19:53

https://muve.pl/sklep/hobby/planszowki/ ... owa,396801

Gooz nie wiem kto redagował opis Cry Havoc: Aftermath, ale w spisie elementów jest tyle błędów że chyba na kacu to było robione :D
Pal licho literówki, jednak "żetony kamuflarzu" sprawiły, że oczy zaczęły krwawić :wink:

Co do promocji to póki co wypełniam planszówkową skarpetę hajsem, żeby poszaleć na urodziny w lipcu dopiero, więc z Dnia Dziecka chyba nici :roll:

troller

Post autor: troller » 16 maja 2018, 19:56

wojtast pisze:
16 maja 2018, 19:51
Tutaj print screen.
Sprawdzałem przy różnych kombinacjach. Dla 1 gry, dla kilku. Nagle znikneła mi dzisiaj ta opcja.
Mi się pojawiła dopiero jak przekroczyłem 100 zł.

basickak
Użytkownik wspierający

Post autor: basickak » 16 maja 2018, 20:06

troller pisze:
16 maja 2018, 19:56
wojtast pisze:
Tutaj print screen.
Podobnie u mnie, chociaż nigdzie nie widzę żeby była jakaś minimalna kwota zamówienia

andriusza13

Post autor: andriusza13 » 17 maja 2018, 07:35

Skusilem sie na the others bo macie obecnie najtniej :) dobralem tez Rosyjskie Koleje bo cena tez dobra.

Gooz
Użytkownik wspierający

Post autor: Gooz » 18 maja 2018, 11:52

andriusza13 pisze:
17 maja 2018, 07:35
Skusilem sie na the others bo macie obecnie najtniej :) dobralem tez Rosyjskie Koleje bo cena tez dobra.
Bardzo mnie to cieszy!
troller pisze:
16 maja 2018, 19:56
wojtast pisze:
Tutaj print screen.
Wiem że wczoraj co nieco naprawiali, powinno już być wszystko ok.
Matiel pisze:
16 maja 2018, 19:53
https://muve.pl/sklep/hobby/planszowki/ ... owa,396801

Gooz nie wiem kto redagował opis Cry Havoc: Aftermath, ale w spisie elementów jest tyle błędów że chyba na kacu to było robione :D
Pal licho literówki, jednak "żetony kamuflarzu" sprawiły, że oczy zaczęły krwawić :wink:

Co do promocji to póki co wypełniam planszówkową skarpetę hajsem, żeby poszaleć na urodziny w lipcu dopiero, więc z Dnia Dziecka chyba nici :roll:
Chciałbym żeby to był nasz opis, ale nie jest :D To samo w hurcie rebela, to samo na stronie portal games :D Ja już poprawiłem, u reszty zostaje jak było

Imio

Post autor: Imio » 20 maja 2018, 16:07

Gooz pisze:
16 maja 2018, 16:26
Chcecie coś kupić? Liczycie na lepszą cenę? Zapytajcie, może uda się coś ogarnąć :)
A jakieś szanse na dodatki do Anioła Śmierci ?
Podrawiam
P.
Podpis nieczynny. Najbliższy podpis powyżej lub w wątku obok.

Awatar użytkownika
playerator
Użytkownik wspierający

Post autor: playerator » 20 maja 2018, 21:37

Imio pisze:
20 maja 2018, 16:07
Gooz pisze:
16 maja 2018, 16:26
A jakieś szanse na dodatki do Anioła Śmierci ?
+1

Awatar użytkownika
Dj_Andzia
Użytkownik wspierający

Post autor: Dj_Andzia » 20 maja 2018, 23:01

Można prosić o promocję na - Szeryf z Nottingham: Wesoła Kompania? :)

KQuest
Użytkownik wspierający

Post autor: KQuest » 20 maja 2018, 23:15

Dj_Andzia pisze:
20 maja 2018, 23:01
Można prosić o promocję na - Szeryf z Nottingham: Wesoła Kompania? :)
+1

I na Maskaradę ;)

Xardas123

Post autor: Xardas123 » 21 maja 2018, 09:42

Ja rownież skusilem sie na The Others;) Jeszcze od Was nic nie zamawialem ciekaw jestem jak bedzie zapakowane i z czasem dostawy:)
Szkoda że pobranie macie tylko przy kurierze. Pomyślcie o nim przy odbiorze w kiosku ruchu nawet za jakaś tam symboliczna dopłata. Nie ukrywam że dla mnie jest to najwygodniejsza forma dostawy z kilku powodów.
Pozdrawiam

Gooz
Użytkownik wspierający

Post autor: Gooz » 21 maja 2018, 11:24

Dodatek do szeryfa i Maskarada - Zrobione :) Nie jest to epicka cena niszcząca system, ale jednak najtaniej na rynku jest :) Nie ukrywam że liczę na was cały czas, dorzućcie do zamówienia jakieś koszulki, kostki i będą bardziej niż zadowolony :)

KQuest
Użytkownik wspierający

Post autor: KQuest » 21 maja 2018, 20:21

Gooz pisze:
21 maja 2018, 11:24
Dodatek do szeryfa i Maskarada - Zrobione :) Nie jest to epicka cena niszcząca system, ale jednak najtaniej na rynku jest :) Nie ukrywam że liczę na was cały czas, dorzućcie do zamówienia jakieś koszulki, kostki i będą bardziej niż zadowolony :)
Kurcze, jedno i drugie mam dostępne w innych miejscach taniej i nawet Wasze złoto niewiele pomaga. Z resztą zwrot w postaci złota nie przekonuje mnie jako argument za dokonaniwm droższego zakupu, bo nie mam pewności, że w przyszłości jakaś kolejna gra z mojej listy będzie u Was dostępna w sensownej cenie (względem cen w innych sklepach). Poza tym już kiedyś miałem sporo wirtualnej waluty w muve. Później muve uznało, że użytkownicy mają jej za dużo dlatego została przeliczona na nową walutę w taki sposób, że była warta sporo mniej, a na koniec wyznaczono dzień, w którym waluta ta (zdobyta przed jakąś konkretną datą) miała zniknąć z konta. Co prawda zapowiedziano wcześniej, że tak się stanie (użytkownikom oczywiście się to nie spodobało, tak jak wcześniejsze przeliczenie waluty), ale niewiele taka zapowiedź dała, bo ciężko było znaleźć wtedy sensowne ceny, więc nie było na co tego złota wydać. Mam nadzieję, że to tłumaczy moją niechęć do tego programu "lojalnościowego" ;)

Gooz
Użytkownik wspierający

Post autor: Gooz » 22 maja 2018, 09:43

KQuest pisze:
21 maja 2018, 20:21
Gooz pisze:
Kurcze, jedno i drugie mam dostępne w innych miejscach taniej i nawet Wasze złoto niewiele pomaga. Z resztą zwrot w postaci złota nie przekonuje mnie jako argument za dokonaniwm droższego zakupu, bo nie mam pewności, że w przyszłości jakaś kolejna gra z mojej listy będzie u Was dostępna w sensownej cenie (względem cen w innych sklepach). Poza tym już kiedyś miałem sporo wirtualnej waluty w muve. Później muve uznało, że użytkownicy mają jej za dużo dlatego została przeliczona na nową walutę w taki sposób, że była warta sporo mniej, a na koniec wyznaczono dzień, w którym waluta ta (zdobyta przed jakąś konkretną datą) miała zniknąć z konta. Co prawda zapowiedziano wcześniej, że tak się stanie (użytkownikom oczywiście się to nie spodobało, tak jak wcześniejsze przeliczenie waluty), ale niewiele taka zapowiedź dała, bo ciężko było znaleźć wtedy sensowne ceny, więc nie było na co tego złota wydać. Mam nadzieję, że to tłumaczy moją niechęć do tego programu "lojalnościowego" ;)
Jasna sprawa, nie wymagam żebyście kupowali tylko w muve:)

W temacie cen, pamiętajcie że u mnie wysyłka jest za darmo, zawsze, choćby produkt był za 5zł. To wymaga ode mnie myślenia jak wystawiam cenę, jeżeli mamy płatną wysyłkę (jak spora ilość sklepów) to nie mamy problemu żeby zarabiać na grze 0,5zł. Odrabiają sobie na droższej przesyłce i jest ok. Dlatego każda cena musi być tak skrojona żeby kalkulowała się nawet z darmową wysyłką przy 1 sztuce.

Co do złota, też rozumiem :) Z drugiej strony dopiero co sprzedałem the Others za 100zł, reszta poszła płatna ze złota.

Awatar użytkownika
seki
Użytkownik wspierający

Post autor: seki » 22 maja 2018, 09:53

Dla mnie złoto to rabat 5% i zawsze go przeliczam gdy podejmuję decyzję w jakim sklepie zamówić. Wiem, że prędzej czy później na pewno kupie coś w muve od czego odlicze zloto. Nie trzeba ciułać jakiegoś konkretnego pakietu złota w związku z czym przy każdym zakupie go wydaję nawet jeśli daję mi to parę złotych taniej. O utratę ważności się nie boję.
Jedna rzecz mnie martwi i ostatnio mimo najniższej ceny w muve zamówiłem w swoim sklepie branżowym. Pakowanie.

Gooz
Użytkownik wspierający

Post autor: Gooz » 22 maja 2018, 10:32

seki pisze:
22 maja 2018, 09:53
Dla mnie złoto to rabat 5% i zawsze go przeliczam gdy podejmuję decyzję w jakim sklepie zamówić. Wiem, że prędzej czy później na pewno kupie coś w muve od czego odlicze zloto. Nie trzeba ciułać jakiegoś konkretnego pakietu złota w związku z czym przy każdym zakupie go wydaję nawet jeśli daję mi to parę złotych taniej. O utratę ważności się nie boję.
Jedna rzecz mnie martwi i ostatnio mimo najniższej ceny w muve zamówiłem w swoim sklepie branżowym. Pakowanie.
W kwestii złota 100% racji, sporo osób tak właśnie z niego korzysta.

Pakowanie, tutaj cały czas walczę. Pojawiła się folia bąbelkowa w magazynie, mam wrażenie że jest coraz lepiej. Może wrzucicie zdjęcia pudełek od nas? Ja siedzę w biurze, nie do końca mam wpływ na to co się dzieje w magazynie.

Awatar użytkownika
Dj_Andzia
Użytkownik wspierający

Post autor: Dj_Andzia » 22 maja 2018, 10:52

Gooz pisze:
Super dzięki. A jest jeszcze szansa na Kawerna: Jaskinia kontra jaskinia dla dwóch graczy? :) przydałoby się dorzucić do zamówienia :D

ODPOWIEDZ