[planszomania.pl] aktualne nowości i promocje

Oferty, promocje, itp. sklepów z grami planszowymi oraz wydawnictw
Awatar użytkownika
nahar
Użytkownik wspierający

Re: [planszomania.pl] aktualne nowości i promocje

Post autor: nahar » 09 paź 2018, 08:13

Chętnie nabędę C3i 28. Na stronie wydawcy ciągle dostępny, może jest szansa na sprowadzenie?

blastsoul

Post autor: blastsoul » 22 paź 2018, 14:28

Czy sklep działa ?

Zamówiłem kilka rzeczy na początku października - nie dość, że paczki nie ma do dzisiaj to nikt nie odpowiada na moje maile. Proszę o pilny kontakt !

Awatar użytkownika
Jiloo
Użytkownik wspierający
Kontakt:

Post autor: Jiloo » 22 paź 2018, 14:42

blastsoul pisze:
22 paź 2018, 14:28
Czy sklep działa ?

Zamówiłem kilka rzeczy na początku października - nie dość, że paczki nie ma do dzisiaj to nikt nie odpowiada na moje maile. Proszę o pilny kontakt !
Możesz skontaktować się z nami telefonicznie na jeden z poniższych numerów:
Sklep: (22) 637 21 80
Biuro: 606 780 836
| keep-disco-evil |
mam | szukam | oddam

blastsoul

Post autor: blastsoul » 22 paź 2018, 15:44

skontaktowałem się, żeby nie było, ale w sumie niczego się nie dowiedziałem... :evil:

Awatar użytkownika
Gromb
Użytkownik wspierający

Post autor: Gromb » 22 paź 2018, 16:01

Widzę, że to norma w Planszomani
Mnie tez po miesiącu czekania na zamówiony tytuł spuścili na drzewo. :|
The Corps Is Mother, the Corps Is Father

Awatar użytkownika
Trolliszcze
Użytkownik wspierający

Post autor: Trolliszcze » 22 paź 2018, 16:39

Wiele razy już był pisane tu i w wątku opinii o sklepach: jeśli w Planszomanii czegoś nie ma w 24h, to należy zachować daleko posuniętą ostrożność. Rzeczy z dłuższymi terminami realizacji często okazują się niedostępne lub czas sprowadzenia jest bardzo wydłużony.

Awatar użytkownika
karawanken
Użytkownik wspierający

Post autor: karawanken » 22 paź 2018, 21:58

Ja do tej pory zamówiłem 4 gry z terminem do 30 dni (ścislej to były dwa zamówienia po dwie gry) za każdym razem czekałem ok 2-3 miesięce. Ale nie narzekałem na kontakt ze sklepem. Na maile odpowiadali zgodnie z prawdą, że nie wiedzą kiedy będzie. Przy ostatnim zamówieniu dostałem nawet niespodziewany telefon, że mają potwierdzenie, że gra na którą czekali aby skompletować zamowienie już do nich jedzie i wysyłka w przyszłym tygodniu, tak też się stało. Więc jak będą coś wiedzieć na 100% to na pewno powiedzą.

Awatar użytkownika
Trolliszcze
Użytkownik wspierający

Post autor: Trolliszcze » 22 paź 2018, 22:39

No właśnie to "nie wiedzą, kiedy będzie" jest kluczowe - Planszomania często ma dostępność 30 dni na gry, co do których nie posiadają żadnych aktualnych informacji. Mnie tak raz pewien niedostępny obecnie tytuł przeszedł koło nosa, bo nakład się kończył, zamówiłem u nich - i po miesiącu oczekiwania musiałem sam się dopraszać o informację, kiedy wysyłka. Odpowiedzieli, że nie będzie, bo gra jest niedostępna (mimo że cały czas była w ich sklepie dostępna z terminem 30 dni). A jak się o tym dowiedziałem, to gdzie indziej gry też już nie było. Dlatego u nich "30 dni" należy czytać jako: "może kiedyś, a może wcale". Analogiczna sytuacja powtórzyła mi się u nich jeszcze raz, od tamtej pory nie zamawiam u nich nic z terminem dłuższym niż 24h.

Miszon
Użytkownik wspierający

Post autor: Miszon » 23 paź 2018, 13:38

Właściwie potwierdzam, to co pisali przedmówcy. Przy czym nie miałem problemów z kontaktem ze sklepem, na moje maile kiedy przyjedzie gra odpisywali tego samego dnia, albo następnego, że nie wiedzą ;-) , albo że za około 7 dni (w obu przypadkach była to prawda).
Miałem ostatnio tak, że około 25 sierpnia zamawiałem Flamme Rouge (termin 7-30 dni) oraz podstawkę Horror w Arkham LCG (termin 3 dni) plus coś co miało 14 dni terminu. Mniej więcej po 3 dniach napisali, że podstawka wyprzedana i nie ma u dostawcy, zaproponowali nawet 10% rabatu na następny zakup :-) . Gra z terminem 14 dni faktycznie wtedy się zrealizowała. Natomiast Flamme Rouge cały czas wisiał, ale jak napisałem wyżej, na 2 moje maile z zapytaniem odpisywali szybko, ostatecznie zrealizowali grę w zeszłym tygodniu, czyli trwało to ponad półtora miesiąca, ale w końcu się udało.

Także jest OK, tyle że po prostu przy tych długiach terminach trzeba cierpliwie czekać, jak nie są w stanie ściągnąć, to dają znać.
planszomania.pl - 7%

blastsoul

Post autor: blastsoul » 24 paź 2018, 22:20

Sprawa wyjaśniona.
Zamawiałem dwa tytuły, jeden był dostępny, drugi 7-30 dni - i o ile nie miałbym problemu z czekaniem, bo widzę, że kupuję "w przyszłości", tak produkt dostępny po dwóch tygodniach stał się niedostępny i dlatego pisałem raz z formularza, potem z maila z prośba o potwierdzenie, że wszystko będzie kiedyś tam. Nie dostałem żadnego info, więc stara metoda "na forum" zadziałała. Niestety dostępność produktu 1 była wątpliwa nawet po 30 dniach, więc zwrócono mi pieniądze za całe zamówienie, a ja ze swojej strony zadeklarowałem, że jeżeli produkt drugi, sprowadzany specjalnie dla mnie będzie to go kupię. Case closed :)

ODPOWIEDZ