Muve.pl - Promocje, wyprzedaże, oferty!

Oferty, promocje, itp. sklepów z grami planszowymi oraz wydawnictw
Awatar użytkownika
seki
Użytkownik wspierający
Has thanked: 57 times
Been thanked: 65 times

Re: Muve.pl - Promocje, wyprzedaże, oferty!

Post autor: seki » 20 maja 2019, 09:53

Tylko Gooz jeśli zaczniesz częściej wrzucać takie reklamy niezwiązane z grami planszowymi to czytelnicy zrezygnują z obserwacji tematu. Nie wiem ilu, ale ja też nie jestem zainteresowany czytaniem tu o zabawkach.

Awatar użytkownika
ariser
Użytkownik wspierający
Has thanked: 37 times
Been thanked: 28 times

Post autor: ariser » 20 maja 2019, 10:15

Gooz pisze:
20 maja 2019, 09:43
ariser pisze:
20 maja 2019, 07:56

Rozumiem, że to "Twój" temat, ale wrzucanie reklam losowych, przecenionych produktów raczej nie pasuje do profilu forum.
Dlaczego losowych? To część wyprzedaży którą realizujemy z hasbro, wrzuciłem przed dniem dziecka bo być może kogoś zainteresuje, a nie wrzucam tutaj wszystkiego co przeceniam jak leci :)
Forum gry-planszowe.pl, dział - oferty sklepów z planszówkami.
Rozumiem, że zgodnie z Twoim tokiem rozumowania wrzucanie czegokolwiek, co jakiś wydawca gier (o szerokim profilu działalności) sprzedaje, łapie się jako pasujące do tego działu, tego forum?
Idąc tym tokiem rozumowania wystarczy, że wrzucę jakąś planszówkę do swojego sklepu i mogę się tu reklamować z całym inwentarzem lalek, zabawek, gier PC i innych pierdółek? Widzę takie coś pierwszy raz i chciałem zwrócić na to uwagę.
Jak najbardziej rozumiem wrzucanie inofmacji o produktach, nazwijmy to "około-hobbystycznych" - koszulkach na karty, farbkach, pędzelkach itp.
Niemniej nie mnie to osądzać, więc po prostu będę te posty zgłaszał do moderacji, w kategorii spam i administrator sam rozsądzi. :)

Edit: zabrzmiało jak groźba, nie to było moją intencją. :) Nie zamierzam też prowadzić jakiejś krucjaty, a jedynie przy okazji, jak coś przyuważę to zwrócę uwagę.
"W grze doszło do momentu niedociągnięcia, który jest spowodowany wielkością gry i jej nieidealnością."
vegathedog, 2019
Kupię / Sprzedam

Awatar użytkownika
rastula
Użytkownik wspierający
Has thanked: 171 times
Been thanked: 144 times

Post autor: rastula » 20 maja 2019, 10:18

dajcie spokój...na planszówkach bida, to niech się chociaż figurkami pochwali ( też zresztą bida)...

Awatar użytkownika
zioombel
Użytkownik wspierający
Has thanked: 44 times
Been thanked: 20 times

Post autor: zioombel » 20 maja 2019, 11:02

Gooz uważaj bo Ci zgłoszą wątek i będziesz musiał prowadzić dwa różne bo administracja podzieli na dwa osobne. Na ten z planszowkami i ten drugi z resztą.
Jak ktoś w swoim prywatnym wątku sprzedażowym oferuje książki lub komiksy to też się go czepiacie?
Jak mogę dorzucić jakaś spoko zabawkę z promocji do darmowej wysyłki to spoko. Każdy niech prowadzi wątek sklepu jak chce. Gooz zobaczy, że zainteresowanie wątkiem spada po wrzucaniu takich treści to przestanie to robić sam. Jest zawodowcem i potrafi myśleć.

Awatar użytkownika
seki
Użytkownik wspierający

Post autor: seki » 20 maja 2019, 12:38

Zwykle zawodowcy oczekują feedbacku. Jeśli go nie oczekują a bazują na spadku zainteresowania to... są amatorami. Jasne, może wrzucać tu co chcę. Ja nic zgłaszać nie będę, po prostu przestanę obserwować wątek. Zbędne dyskusję.

Awatar użytkownika
zioombel
Użytkownik wspierający
Has thanked: 44 times
Been thanked: 20 times

Post autor: zioombel » 20 maja 2019, 12:41

Tylko, że zwykle piszą w wątku osoby, którym się coś nie podoba. A Ci, którym to pasuję noc nie piszą. Taki feedback, więc jest nic nie wart.
Mi pasują inne promocję bo wiem, że pampersów tu nie będzie wrzucał.

Gooz
Użytkownik wspierający
Been thanked: 48 times

Post autor: Gooz » 20 maja 2019, 16:34

seki pisze:
20 maja 2019, 09:53
Tylko Gooz jeśli zaczniesz częściej wrzucać takie reklamy niezwiązane z grami planszowymi to czytelnicy zrezygnują z obserwacji tematu. Nie wiem ilu, ale ja też nie jestem zainteresowany czytaniem tu o zabawkach.
Wrzuciłem ofertę z pozycji hobby (maski czy figurki to podobny klient), nie zainteresowało nikogo to nie ma problemu.
ariser pisze:
20 maja 2019, 10:15
Forum gry-planszowe.pl, dział - oferty sklepów z planszówkami.
Rozumiem, że zgodnie z Twoim tokiem rozumowania wrzucanie czegokolwiek, co jakiś wydawca gier (o szerokim profilu działalności) sprzedaje, łapie się jako pasujące do tego działu, tego forum?
Idąc tym tokiem rozumowania wystarczy, że wrzucę jakąś planszówkę do swojego sklepu i mogę się tu reklamować z całym inwentarzem lalek, zabawek, gier PC i innych pierdółek? Widzę takie coś pierwszy raz i chciałem zwrócić na to uwagę.
Jak najbardziej rozumiem wrzucanie inofmacji o produktach, nazwijmy to "około-hobbystycznych" - koszulkach na karty, farbkach, pędzelkach itp.
Niemniej nie mnie to osądzać, więc po prostu będę te posty zgłaszał do moderacji, w kategorii spam i administrator sam rozsądzi. :)

Edit: zabrzmiało jak groźba, nie to było moją intencją. :) Nie zamierzam też prowadzić jakiejś krucjaty, a jedynie przy okazji, jak coś przyuważę to zwrócę uwagę.
Wychodząc poza to o czym mówimy, uważam że forum to miejsce gdzie powinno być więcej wolności niż zakazów i nakazów. Im więcej ograniczeń tym ludzie mniej chętnie się wypowiadają, bo a nóż trafię na temat o którym pisać nie wypada.
Wracając jednak do tematu, wrzuciłem ofertę na próbę, skoro nikogo nie zainteresowała to nie będę wrzucał więcej. Zajmuję się paroma kategoriami w sklepie, różne promocje się zdarzają i większość nigdy tu nie ląduje bo nie widzę sensu.
Łącząc dwie części wypowiedzi, według mnie, jeżeli otworzysz sklep z planszówkami i w Twoim temacie będzie pojawiało się mydło i powidło to nie mam z tym problemu. Jeżeli kogoś to będzie interesować to kupi, jak nikogo nie będzie to przestaną czytać.

rastula pisze:
20 maja 2019, 10:18
dajcie spokój...na planszówkach bida, to niech się chociaż figurkami pochwali ( też zresztą bida)...
Wszystko bieda, ciągle bieda, a kurcze jednak kupujesz :D

zioombel pisze:
20 maja 2019, 11:02
Gooz uważaj bo Ci zgłoszą wątek i będziesz musiał prowadzić dwa różne bo administracja podzieli na dwa osobne. Na ten z planszowkami i ten drugi z resztą.
Jak ktoś w swoim prywatnym wątku sprzedażowym oferuje książki lub komiksy to też się go czepiacie?
Jak mogę dorzucić jakaś spoko zabawkę z promocji do darmowej wysyłki to spoko. Każdy niech prowadzi wątek sklepu jak chce. Gooz zobaczy, że zainteresowanie wątkiem spada po wrzucaniu takich treści to przestanie to robić sam. Jest zawodowcem i potrafi myśleć.
Nie popadajmy w skrajności, wrzuciłem ofertę i najwyraźniej nie siadała. Nie ma problemu, jest jednak różnica między wątkiem prywatnym a firmowym :)
seki pisze:
20 maja 2019, 12:38
Zwykle zawodowcy oczekują feedbacku. Jeśli go nie oczekują a bazują na spadku zainteresowania to... są amatorami. Jasne, może wrzucać tu co chcę. Ja nic zgłaszać nie będę, po prostu przestanę obserwować wątek. Zbędne dyskusję.
Nigdy nie miałem problemu z negatywnym feedbackiem, doszliśmy do momenty że nie oczekują go? Przecież się nie wypowiedziałem po drodze :D
zioombel pisze:
20 maja 2019, 12:41
Tylko, że zwykle piszą w wątku osoby, którym się coś nie podoba. A Ci, którym to pasuję noc nie piszą. Taki feedback, więc jest nic nie wart.
Mi pasują inne promocję bo wiem, że pampersów tu nie będzie wrzucał.
myślę że już wszystko wiemy, przynajmniej parę osób wypowiedziało się że to "słabe" i luz. Oferty okołoplanszówkowe będą się pojawiać i będzie git.

W tym tygodniu na pewno będą przeceny z mojego stocku, wrzucę tutaj info jak będzie wszystko gotowe :)
https://muve.pl/promocje/planszowka-z-gratisem - złap koszulkę do planszówki gratis :)

Awatar użytkownika
ariser
Użytkownik wspierający
Has thanked: 37 times
Been thanked: 28 times

Post autor: ariser » 20 maja 2019, 21:33

@Gooz
Dałbym łapkę w górę za post powyżej, ale chyba na tym podforum się nie da, więc po prostu dzięki. ;)
"W grze doszło do momentu niedociągnięcia, który jest spowodowany wielkością gry i jej nieidealnością."
vegathedog, 2019
Kupię / Sprzedam

Awatar użytkownika
seki
Użytkownik wspierający

Post autor: seki » 20 maja 2019, 22:58

Też chciałem dać łapkę. Dobra decyzja.

Awatar użytkownika
seki
Użytkownik wspierający

Post autor: seki » 21 maja 2019, 06:11

Nieszczęśliwie wątek napełnia się coraz bardziej absurdalną dyskusją. Nie lepiej ją zakończyć i poczekać na kolejne planszówkowe promocje? Ktoś zwrócił uwagę, że wolał by tu nie widzieć promocji zabawek, ktoś inny napisał, że je akceptuje. Przyszedł gospodarz, zajął stanowisko i tyle. Sugeruje trochę więcej spokoju w wypowiedziach, trochę więcej dystansu. To naprawdę nie jest warte oburzenia.
To powiedziawszy zaczekam na kolejne promocje, nie komentując ewentualnych dalszych wypowiedzi. Marzy mi się forum, na którym ludzie piszą w sposób stonowany i wyrażają własne zdanie nie oceniając innych. Pewnie administrator musiał by na takim forum sprawdzać dowód osobisty zanim przyjmie nowego użytkownika.

Awatar użytkownika
raj
Administrator
Has thanked: 83 times
Been thanked: 193 times
Kontakt:

Post autor: raj » 21 maja 2019, 07:24

zioombel pisze:
Dobra, widzę, że czas na feedback od administratora.
To jest forum o grach planszowych i wrzucanie reklam innych produktów jest niepożądane.
Rozumiem, że pod ogólnym linkiem do promocji mogą się też kryć inne produkty, byle by bez przesady.
Z drugiej strony każdy ma prawo wyrazić swoja opinię ale taka dyskusja jaka się rozpętała była niepotrzebna - od tego są moderatorzy i możliwość zgłaszania postów.
I wreszcie zupełnie zbędna i nie na miejscu jest agresja i obrażanie innych użytkowników forum. Naprawdę, uwagi o kiju w tyłku uważam za będące nie na miejscu.
Proszę o zakończenie tego flejma.

PS. łapki jak najbardziej działają w tym wątku. jeżeli ich nie widzicie, to może to wymagać odświeżenia strony albo ponownego na nią wejścia lub wylogowania/zalogowania.
EDIT: faktycznie był problem z kciukami, ale już powinny być
"Jest to gra planszowa. Każdy gracz ma planszę i lutuje nią przeciwnika." - cytat za "7 krasnoludków - historia prawdziwa."

Szukajcie recenzji planszówek na GamesFanatic.pl

Gooz
Użytkownik wspierający

Post autor: Gooz » 21 maja 2019, 18:14

ariser pisze:
20 maja 2019, 21:33
@Gooz
Dałbym łapkę w górę za post powyżej, ale chyba na tym podforum się nie da, więc po prostu dzięki. ;)
Pięknie
seki pisze:
20 maja 2019, 22:58
Też chciałem dać łapkę. Dobra decyzja.
Nie przywiązuje się emocjonalnie do takich spraw, nie pasuje to luz :) Pytanie co zrobić dalej, bo będę miał promocję na monopoly unikalne, wrzucać czy nie? :D

seki pisze:
21 maja 2019, 06:11
Nieszczęśliwie wątek napełnia się coraz bardziej absurdalną dyskusją. Nie lepiej ją zakończyć i poczekać na kolejne planszówkowe promocje? Ktoś zwrócił uwagę, że wolał by tu nie widzieć promocji zabawek, ktoś inny napisał, że je akceptuje. Przyszedł gospodarz, zajął stanowisko i tyle. Sugeruje trochę więcej spokoju w wypowiedziach, trochę więcej dystansu. To naprawdę nie jest warte oburzenia.
To powiedziawszy zaczekam na kolejne promocje, nie komentując ewentualnych dalszych wypowiedzi. Marzy mi się forum, na którym ludzie piszą w sposób stonowany i wyrażają własne zdanie nie oceniając innych. Pewnie administrator musiał by na takim forum sprawdzać dowód osobisty zanim przyjmie nowego użytkownika.
Mam wrażenie ze przeoczyłem część dyskusji która została skasowana, także się nie wypowiem.
raj pisze:
21 maja 2019, 07:24
zioombel pisze:
Dobra, widzę, że czas na feedback od administratora.
To jest forum o grach planszowych i wrzucanie reklam innych produktów jest niepożądane.
Rozumiem, że pod ogólnym linkiem do promocji mogą się też kryć inne produkty, byle by bez przesady.
Z drugiej strony każdy ma prawo wyrazić swoja opinię ale taka dyskusja jaka się rozpętała była niepotrzebna - od tego są moderatorzy i możliwość zgłaszania postów.
I wreszcie zupełnie zbędna i nie na miejscu jest agresja i obrażanie innych użytkowników forum. Naprawdę, uwagi o kiju w tyłku uważam za będące nie na miejscu.
Proszę o zakończenie tego flejma.

PS. łapki jak najbardziej działają w tym wątku. jeżeli ich nie widzicie, to może to wymagać odświeżenia strony albo ponownego na nią wejścia lub wylogowania/zalogowania.
EDIT: faktycznie był problem z kciukami, ale już powinny być
Kolor czerwony literek, znaczy że grubo było, szkoda że cały dzień spotkania i nawet nie zdążyłem przeczytać :D W temacie podtrzymuję to co napisałem wcześniej.

Przeceny na to co już było, ale taniej więc może ktoś łyknie:

https://muve.pl/sklep/hobby/planszowki/ ... ary,397878 - Wiek Pary 59,99zł
https://muve.pl/sklep/hobby/planszowki/ ... ana,396699 - stoi na stacji lokomotywa 14,99zł
https://muve.pl/sklep/hobby/planszowki/ ... owa,396576 - Rising 5 - 29,99zł
https://muve.pl/sklep/hobby/planszowki/ ... kow,397869 - Simurgh zew smoków 39,99

To końcówki stocku z poprzednich wyprzedaży.
https://muve.pl/promocje/planszowka-z-gratisem - złap koszulkę do planszówki gratis :)

Gooz
Użytkownik wspierający

Post autor: Gooz » 22 maja 2019, 15:58

Zapomniałem o tym napisać a to zaraz, za sekundę.

Będziemy mieli swoje stanowisko na targach książki, znajdziecie nas w strefie gamingu. Na miejscu na pewno będzie dużo promocji na gadżety oraz planszówki, do każdego zakupu dorzucamy prezenty:)

Na miejscu turniej Hero realms :)
Obrazek

Matiel
Użytkownik wspierający
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Post autor: Matiel » 22 maja 2019, 20:02

O i taki offtop to ja szanuję Gooz :-D

Gooz
Użytkownik wspierający

Post autor: Gooz » 24 maja 2019, 11:49

Zapraszam wszystkich na targi, dzisiaj ruszyliśmy. Kowale losu na miejscu za 50zł :)

Do każdego zamówienia dorzucamy gratisy :)

Awatar użytkownika
Amenhotep

Post autor: Amenhotep » 24 maja 2019, 17:09

A jakie jeszcze inne tytuły oferujecie w zacnych cenach jeśli można wiedzieć ?

Gooz
Użytkownik wspierający

Post autor: Gooz » 24 maja 2019, 19:18

Amenhotep pisze:
24 maja 2019, 17:09
A jakie jeszcze inne tytuły oferujecie w zacnych cenach jeśli można wiedzieć ?
Mamy sporą ofertę gier planszowych, tak czy siak zapraszam na targi. Większość wydawnictw pojawiła się z dobrymi cenami :)
Do każdego zakupu dorzucamy gratisy (koszulki, steelbooki i różne dziwne rzeczy)

EdekDemolka
Użytkownik wspierający
Been thanked: 1 time

Post autor: EdekDemolka » 24 maja 2019, 23:40

Gooz pisze:
24 maja 2019, 11:49
Zapraszam wszystkich na targi, dzisiaj ruszyliśmy. Kowale losu na miejscu za 50zł :)

Do każdego zamówienia dorzucamy gratisy :)
Dyskryminacja ! To nie możecie na okres targów takie same ceny zaoferować w sklepie online ? :D

Gooz
Użytkownik wspierający

Post autor: Gooz » 25 maja 2019, 12:16

EdekDemolka pisze:
24 maja 2019, 23:40
Dyskryminacja ! To nie możecie na okres targów takie same ceny zaoferować w sklepie online ? :D
Specjalna oferta tylko i wyłącznie na targi :) Każdy ma jakiegoś znajomego z warszawy albo sam jest z warszawy :) Zapraszamy, mamy ograniczoną ilość sztuk.

Awatar użytkownika
Amenhotep

Post autor: Amenhotep » 25 maja 2019, 14:12

Gooz pisze:
25 maja 2019, 12:16
EdekDemolka pisze:
Specjalna oferta tylko i wyłącznie na targi :) Każdy ma jakiegoś znajomego z warszawy albo sam jest z warszawy :) Zapraszamy, mamy ograniczoną ilość sztuk.
Nie chcę być uszczypliwy , ale nie nazwał bym specjalną ofertą czy okazją oferty , której nie mogę zobaczyć. Skąd mam wiedzieć , że te ceny są faktycznie atrakcyjne ? Żeby było jasne , ja nie mówię tu tylko o cenie tam na miejscu. Nawet jeśli znajdzie się ktoś , żeby kupić na miejscu , to do tego trzeba oczywiscie doliczyć przesyłkę , i coś jeszcze odpalić za to , że się ten ktoś tam pofatygował , jeśli nie idzie tam we własnym celu. Jak to wszystko policzyć , to może się okazać , że lepiej po prostu kupić przez internet. W czym jest problem , żeby zrobić taką samą promocję w internecie ?

Gooz
Użytkownik wspierający

Post autor: Gooz » 25 maja 2019, 15:18

Amenhotep pisze:
25 maja 2019, 14:12
Gooz pisze:
EdekDemolka pisze:
Nie chcę być uszczypliwy , ale nie nazwał bym specjalną ofertą czy okazją oferty , której nie mogę zobaczyć. Skąd mam wiedzieć , że te ceny są faktycznie atrakcyjne ? Żeby było jasne , ja nie mówię tu tylko o cenie tam na miejscu. Nawet jeśli znajdzie się ktoś , żeby kupić na miejscu , to do tego trzeba oczywiscie doliczyć przesyłkę , i coś jeszcze odpalić za to , że się ten ktoś tam pofatygował , jeśli nie idzie tam we własnym celu. Jak to wszystko policzyć , to może się okazać , że lepiej po prostu kupić przez internet. W czym jest problem , żeby zrobić taką samą promocję w internecie ?

Largo
Użytkownik wspierający
Has thanked: 27 times
Been thanked: 16 times

Post autor: Largo » 25 maja 2019, 16:05

Amenhotep pisze:
25 maja 2019, 14:12
Gooz pisze:
EdekDemolka pisze:
Trzeba doliczyć dojazd na miejsce i wejściówkę na targi, bo za darmo nie są :P Samo wyjście na takie zakupy na targi to mało opłacalny deal :)

Awatar użytkownika
rastula
Użytkownik wspierający
Has thanked: 171 times
Been thanked: 144 times

Post autor: rastula » 25 maja 2019, 16:15

Robi się co raz ciekawiej. Jeden oburzony, że ktoś nie wysyła gier pocztą i żąda zwrotu kosztów podróży z Łodzi, inny chce mieć w każdym kanale sprzedaży te same ceny (tylko te niższe zapewne) a gra za pincet+ wywołuje więcej emocji niż wszystkie premiery na Essen... :mrgreen:

Trudno to ogarnąć...
Ostatnio zmieniony 30 maja 2019, 06:49 przez rastula, łącznie zmieniany 1 raz.

bohomaz

Post autor: bohomaz » 28 maja 2019, 18:23

Muve - macie taki fajny banerek reklamowy w aplikacji Allegro - "Planszówki w świetnych cenach!", nawet Kowale Losu na nim są... A jak się nań kliknie to tylko jedna pozycja się wyświetla - Lego Harry Potter PC :D

Gooz
Użytkownik wspierający

Post autor: Gooz » 29 maja 2019, 14:55

Largo pisze:
25 maja 2019, 16:05

Trzeba doliczyć dojazd na miejsce i wejściówkę na targi, bo za darmo nie są :P Samo wyjście na takie zakupy na targi to mało opłacalny deal :)
Zakupy przez net wcale nie lepsze, musisz gdzieś jechać żeby odebrać paczkę. Już wpada bilet który swoje kosztuje albo gorzej jak paliwo, bo wtedy i amortyzacja samochodu i ubezpieczenie kosztuje, opony się zużywają. To nie są tanie rzeczy. Myślę że powinniśmy te gry oddawać za darmo osobom które korzystają z komunikacji miejskiej, a posiadacze samochodów powinni otrzymywać dodatek do odbierania gier od nas. Przecież to nieludzkie nakładać na człowieka takie koszty. Już nawet nie napiszę o kurierze który zawsze jest wtedy jak nie chcemy a potem trzeba drałować przez całe miasto albo prosić rodzinę o odebranie paczki...
rastula pisze:
25 maja 2019, 16:15
Robi się co raz ciekawiej. Jeden oburzony, że ktoś nie wysyła gier pocztą i rząda zwrotu kosztów podróży z Łodzi, inny chce mieć w każdym kanale sprzedaży te same ceny (tylko te niższe zapewne) a gra za pincet+ wywołuje więcej emocji niż wszystkie premiery na Essen... :mrgreen:

Trudno to ogarnąć...
Dobrze, temat przynajmniej żyje i trochę emocji się pojawia :) Za długo pracuję w handlu żeby mnie to dziwiło.
bohomaz pisze:
28 maja 2019, 18:23
Muve - macie taki fajny banerek reklamowy w aplikacji Allegro - "Planszówki w świetnych cenach!", nawet Kowale Losu na nim są... A jak się nań kliknie to tylko jedna pozycja się wyświetla - Lego Harry Potter PC :D
Hm, mówisz o reklamie na allegro? Podeślesz mi na PW screena albo coś w tym stylu? Bo ciężko mi się odnieść do ich działań :)

ODPOWIEDZ