Likwidacji sklepu GroTeka44.pl - Wielka Wyprzedaż!

Oferty, promocje, itp. sklepów z grami planszowymi oraz wydawnictw
Awatar użytkownika
detrytusek
Użytkownik wspierający
Has thanked: 30 times
Been thanked: 91 times

Re: Likwidacji sklepu GroTeka44.pl - Wielka Wyprzedaż!

Post autor: detrytusek » 21 mar 2019, 10:09

AnimusAleonis pisze:
21 mar 2019, 00:26
Spoiler:
W pełni się z tym zgadzam. Także więcej nas. Idę do piwnicy po pochodnie :).
AnimusAleonis pisze:

Tak czy siak, jak to się u nas mówi broda do góry i do przodu! Powodzenia! :)
Ja to znam ale nie chodzi o brodę ;). Chyba, że u nas jest gdzie indziej niż u mnie.
"Nie ma sensu wiara w rzeczy, które istnieją."

Awatar użytkownika
GroTeka44
Kontakt:

Post autor: GroTeka44 » 21 mar 2019, 18:09

AnimusAleonis i detrytusek, wielkie dzięki za pokrzepiające słowa! :wink:
AnimusAleonis pisze:
Jeśli mógłbym jedną rzecz zasugerować: macie strasznie dużo pod-kategorii, i jeśli nie szuka się konkretnego tytułu to przeszukiwanie tych pod-kategorii jest mozolne i zniechęcające, proponowałbym więc dodać 'kategorię' typu 'wszystko' gdzie będzie wszystko wszystko [...]
Wszystko co obecnie mamy w ofercie jest wrzucone zarówno do poszczególnych podkategorii, jak i do jednej głównej kategorii o wdzięcznie brzmiącej nazwie "MEGA WYPRZEDAŻ". W sumie moglibyśmy jeszcze zrobić tak, że po wejściu w jedną z metakategorii wyświetlają się wszystkie produkty z uwzględnionych w ramach niej podkategorii (np. po wejściu w "Gry planszowe i towarzyskie" wyświetlą się wszystkie gry w "jednym worku", bez podziału na rodzinne, strategiczne, ekonomiczne itd.). Czy z perspektywy klienta upraszczałoby Ci to przegląd oferty?
AnimusAleonis pisze:
[...] dodajcie sortowanie według 'największy rabat/zniżka' czy coś w tym stylu, wtedy będzie sobie można łatwo popolować na okazje o których wcześniej się nie myślało.
Bardzo zacny pomysł, jednak nie obiecuję, że uda się go wcielić w życie. To już by nas kosztowało trochę zabawy z kodem, a w długiej i krętej kolejce rzeczy do zrobienia jest jeszcze m.in. obiecany kompleksowy przegląd wszystkich cen... :cry:

Pozdrawiam,
Kamil

Awatar użytkownika
AnimusAleonis
Użytkownik wspierający
Been thanked: 179 times

Post autor: AnimusAleonis » 21 mar 2019, 19:09

GroTeka44 pisze:
21 mar 2019, 18:09
Wszystko co obecnie mamy w ofercie jest wrzucone zarówno do poszczególnych podkategorii, jak i do jednej głównej kategorii o wdzięcznie brzmiącej nazwie "MEGA WYPRZEDAŻ". W sumie moglibyśmy jeszcze zrobić tak, że po wejściu w jedną z metakategorii wyświetlają się wszystkie produkty z uwzględnionych w ramach niej podkategorii (np. po wejściu w "Gry planszowe i towarzyskie" wyświetlą się wszystkie gry w "jednym worku", bez podziału na rodzinne, strategiczne, ekonomiczne itd.). Czy z perspektywy klienta upraszczałoby Ci to przegląd oferty?
Rzeczywiście, teraz spojrzałem na stronę i jest ta kategoria, ale przyznam że jej zwyczajnie nie zauważyłem pierwszym razem, a i też dodam że wyobrażam sobie że jeśli wejdzie ktoś kto nie wie że macie wyprzedaż na wszystko, może nie wejść w tą zakładkę bo zakładki tego typu to zazwyczaj skład rzeczy których nikt nie chce - nie wiem czy to miało sens, ale dla przykładu ja np w takim Douglasie czy empiku nie wchodzę w zakładki promocji chyba że brakuje mi kilku złotych do rabatu/darmowej dostawy to wtedy dopiero tam wchodzę by coś, czego wiem że inaczej bym nie kupił, ale no dorzucę w imię rabatu.

Więc tak, myślę że tak jak piszesz zrobienie że "po wejściu w "Gry planszowe i towarzyskie" wyświetlą się wszystkie gry w "jednym worku", bez podziału na rodzinne, strategiczne, ekonomiczne itd." byłoby zdecydowanie łatwiejsze w przeglądaniu dla klienta - bardzo ułatwi takie 'window shopping'.
GroTeka44 pisze:
Bardzo zacny pomysł, jednak nie obiecuję, że uda się go wcielić w życie. To już by nas kosztowało trochę zabawy z kodem, a w długiej i krętej kolejce rzeczy do zrobienia jest jeszcze m.in. obiecany kompleksowy przegląd wszystkich cen... :cry:
Nie no, absolutnie rozumiem. To tylko taka mała sugestia która może by mogła pomóc, jakbyście mieli czas i nie było to jakieś kosztowne (nawet czasowo).
GroTeka44 pisze:
AnimusAleonis i detrytusek, wielkie dzięki za pokrzepiające słowa! :wink:
A proszę bardzo :)
W moim mniemaniu jak najbardziej zasłużone: projekt nie wyszedł z powodów zewnętrznych, cóż zdarza się, ale mnie, jako klienta, powinno głównie, by nie powiedzieć jedynie, interesować asortyment i obsługa klienta/zamówień, a i dobrze (faktycznych) klientów obsługujecie i zachowujecie się jak najbardziej godnie odnośnie korygowania cen, więc jak dla mnie jest co chwalić/wspierać.

Powodzenia w przyszłych projektach i przedsięwzięciach! :D
Expat który przeprowadził się do Polski rok temu, uczy się polskiego od trochę ponad roku - z góry przepraszam za jakiekolwiek gafy ortograficzne i gramatyczne i proszę o wyrozumiałość :D

Awatar użytkownika
Pisarka
Użytkownik wspierający
Has thanked: 9 times
Been thanked: 30 times

Post autor: Pisarka » 23 mar 2019, 11:24

AnimusAleonis pisze:

nie udawajmy że z nas to jakieś cnotliwe niewiasty i że nasze delikatne wrażliwości były tym językiem urażone
Ja tam nie udaję, jako wrażliwa niewiasta tak bardzo unikam internetów, że aż można by zwątpić w moje istnienie :wink:

Nie czytałam niczego w wątku aż do posta Animusa (i z tego, co widzę - ze względu na moją wrażliwość - słusznie), ale chciałabym wrzucić małą uwagę na temat wyprzedaży.

Animus ma słuszność, że wyprzedaż WCALE nie oznacza brutalnie niskich cen, ale COŚ powinna oznaczać - zbyt nagminne są sytuacje, gdy krzyczy nam się o wyprzedaży, a ceny są takie same jak u konkurencji albo niczym się nie różnią od tego, co rzekomo było przed wyprzedażą (ten zwyczaj skreślania rzekomo poprzedniej ceny, której nigdy de facto nie było).

Kiedy w nieustającym (i irytującym) zalewie takich praktyk, poświęcamy jednak czas, by zapoznać się z daną ofertą, a potem dosięga nas - niespodziewany - jęk sprzedawcy, pytającego (ze smuteczkową emotką), dlaczego nikt nie komentuje oferty, no to udzielam nagiej, konkretnej informacji, dlaczego JA (!) nie korzystam z tej super oferty - przecież nie wypowiem się za innych. Było pytanie, jest odpowiedź, krótka, prosta, przecież nikogo nie obrażająca.
„Władca Pierścieni” jest zasadniczo dziełem religijnym i katolickim; początkowo niezamierzenie, lecz w poprawkach świadomie.” — J.R.R. Tolkien

Awatar użytkownika
Blue
Użytkownik wspierający
Has thanked: 39 times
Been thanked: 87 times
Kontakt:

Post autor: Blue » 23 mar 2019, 11:25

Sprzedawca prosił o komentarze dotyczące transakcji, nie oferty ;). Co nie znaczy że trzeba milczeć, ale wypada zachować noralny ton wypowiedzi, już widzę jak ktoś wchodzi do sklepu i mówi do sprzedawcy "wyprzedaż moja (_|_)" :P.

Awatar użytkownika
GroTeka44
Kontakt:

Post autor: GroTeka44 » 25 mar 2019, 10:10

AnimusAleonis pisze:
21 mar 2019, 19:09
Więc tak, myślę że tak jak piszesz zrobienie że "po wejściu w "Gry planszowe i towarzyskie" wyświetlą się wszystkie gry w "jednym worku", bez podziału na rodzinne, strategiczne, ekonomiczne itd." byłoby zdecydowanie łatwiejsze w przeglądaniu dla klienta - bardzo ułatwi takie 'window shopping'.
Zrobione. Teraz po wejściu w meta-kategorię wyświetlają się zarówno podkategorie, jak i wszystkie zawarte w niej produkty - "w jednym worku". Raz jeszcze dzięki Ci za wsparcie i słuszną sugestię.
Blue pisze:
23 mar 2019, 11:25
Sprzedawca prosił o komentarze dotyczące transakcji, nie oferty ;). Co nie znaczy że trzeba milczeć, ale wypada zachować noralny ton wypowiedzi, już widzę jak ktoś wchodzi do sklepu i mówi do sprzedawcy "wyprzedaż moja (_|_)" :P.
Naprawdę trafny i zabawny komentarz. :wink:

Pozdrawiam,
Kamil

Awatar użytkownika
Pisarka
Użytkownik wspierający
Has thanked: 9 times
Been thanked: 30 times

Post autor: Pisarka » 26 mar 2019, 13:52

mogę się przyznać do lekkiej irytacji i pośpiechu (mam doświadczenia z legionami telemarketerów), ale na pewno nie do wulgarności (także jako wątpliwego substytutu humoru) i woli obrażania kogoś

tony na forum... No w sumie kiedyś zapytałam, "co fajnego jest w tym tytule?" i zamiast informacji dostałam focha i bluzga :wink:

Zakończę autentyczną wymianą zdań z telemarketerem: :mrgreen:

- Ale dlaczego, dlaczego pani nie chce wziąć tej super pożyczki?!
- No bo trzeba będzie oddać!
-... ... ... ... ... Ano tak...
„Władca Pierścieni” jest zasadniczo dziełem religijnym i katolickim; początkowo niezamierzenie, lecz w poprawkach świadomie.” — J.R.R. Tolkien

Awatar użytkownika
Blue
Użytkownik wspierający
Has thanked: 39 times
Been thanked: 87 times
Kontakt:

Post autor: Blue » 26 mar 2019, 13:59

Ta wulgarność nie do Ciebie się odnosiła, a głównie w nawiązaniu do wypowiedzi z poprzednich stron "wyprzedaż my ass" czy jakoś tak.

Awatar użytkownika
GroTeka44
Kontakt:

Post autor: GroTeka44 » 18 kwie 2019, 13:39

Cześć,
zgodnie z daną (sporo) wcześniej obietnicą, ceny na naszym sklepie zostały zaktualizowane i poobniżane tak, aby w każdym przypadku być o co najmniej 5% niższe od najniższych znalezionych przez nas w internecie. Regulując ich poziom sugerowaliśmy się ofertami dostępnymi na I-szopie oraz Ceneo. Jeśli coś nam umknęło lub zostało świeżo przecenione i nasza cena na dany tytuł nie jest już najniższa w internecie, dajcie mi znać na PW lub w ramach tego wątku (w interesie swoim, potomnych oraz... naszym :wink:). Ceny takich produktów obiecuję poprawiać od ręki do poziomu o 5% niższego, niż we wskazanym miejscu.

Link do wszystkich wciąż pozostających w naszej ofercie przecen dostępny jest tutaj.

Pozdrawiam i zapraszam na zakupy,
Kamil z GroTeki44

ODPOWIEDZ