Opinie o sklepach

Oferty, promocje, itp. sklepów z grami planszowymi oraz wydawnictw
Awatar użytkownika
crsunik
Użytkownik wspierający

Re: Opinie o sklepach

Post autor: crsunik » 14 kwie 2018, 10:53

korez pisze:
25 mar 2018, 10:35
Sklep planszostrefa.pl
...
„jesteśmy i tak jedyni którzy mają na stanie ekskluzywne dodatki do gier więc jak się nie podoba to wypad”
W to, że Adam w ramach przeprowadzki mógł nie mieć czasu na bieżące odpisywanie jestem w stanie uwierzyć. W to, że olewał klienta już nie bardzo - zawsze mi odpisywał. A w to, że stwierdził, że coś jest tylko u niego i jak się nie podoba to wypad w ogóle nie uwierzę
Moje uzależnienie... | Sprzedam... | Szukam...

Chętnie pomogę w zakupach:
| Planszostrefa 11% | Planszomania 10% | 3Trolle 5%

Awatar użytkownika
Fiacik
Użytkownik wspierający

Post autor: Fiacik » 15 kwie 2018, 21:52

Minus dla Gandalf.com.

Gry nawet nie pakowane, ale owijane w zwykły cienki karton. Nie ma opcji, aby gra została doręczona w całości. Pulsar przyszedł w strzępach... Tak ciężko zapakować w karton o regularnych bokach? Radzę uważać i nie polecam.
4% Aleplanszówki.pl
SPRZEDAM

Awatar użytkownika
romeck
Użytkownik wspierający

Post autor: romeck » 16 kwie 2018, 10:22

Fiacik pisze:
15 kwie 2018, 21:52
Minus dla Gandalf.com.

Gry nawet nie pakowane, ale owijane w zwykły cienki karton. Nie ma opcji, aby gra została doręczona w całości. Pulsar przyszedł w strzępach... Tak ciężko zapakować w karton o regularnych bokach? Radzę uważać i nie polecam.
Reklamuj i żądaj wymiany. Tylko w taki sposób realnie można wyrazić swoje niezadowolenie.
Właśnie czytasz kompletnie bezużyteczne zdanie.

Awatar użytkownika
Fiacik
Użytkownik wspierający

Post autor: Fiacik » 16 kwie 2018, 10:38

romeck pisze:
16 kwie 2018, 10:22
Fiacik pisze:
15 kwie 2018, 21:52
Minus dla Gandalf.com.

Reklamuj i żądaj wymiany. Tylko w taki sposób realnie można wyrazić swoje niezadowolenie.
Była reklamacja i przeszła. Gra dotarła jeszcz raz, tym razem w całości, ale ponownie zapakowano ją "byle jak". Po stanie pudełka już myślałem, że będzie druga reklamacja. Wcześniej jeszcze jedna gra przyszła uszkodzona, machnąłem ręką bo zgięcie rogu pudełka było znikome.
Sklep ok, ceny przystępne, ale obawiam się ponowych zamówień ze względu na sposób pakowania.
4% Aleplanszówki.pl
SPRZEDAM

Awatar użytkownika
Marx
Użytkownik wspierający

Post autor: Marx » 17 kwie 2018, 14:35

3 Trolle
Chwaliłem kilkukrotnie, ale tym razem znów bardzo zasłużyli. Zamówienie złożone i opłacone w niedzielę wieczór, wysłane już w poniedziałek koło południa, i kurier zadzwonił do drzwi dziś koło 13:00. Ceny super, paczka zabezpieczona profesjonalnie. Debeściaki
Waiting is the hardest part.

dzikakulka

Post autor: dzikakulka » 19 kwie 2018, 00:05

gamelord.pl
Super ceny, gra zapakowana podwójnie w mega gruby karton. Gorąco polecam.

Awatar użytkownika
Pisarka
Użytkownik wspierający

Post autor: Pisarka » 24 kwie 2018, 16:48

Strefa MTG - duży plus za kontakt mailowy i solidnie opakowaną paczkę.

Wczoraj po raz pierwszy zamówiłam w gamelord - mieli wysłać w 24h, obym się nie zawiodła (dam znać, jak poszło).
Gaude et laetare Virgo Maria, alleluia,
Quia surrexit Dominus vere, alleluia.

Awatar użytkownika
lysypk
Użytkownik wspierający

Post autor: lysypk » 25 kwie 2018, 11:11

Duży PLUS dla Planszostrefa. Paczuszka przyszła z drobnym defektem, ale sklep skontaktował się ze mną błyskawicznie i szybko załatwił sprawę :-)

M11

Post autor: M11 » 26 kwie 2018, 11:37

Chciałbym przestrzec wszystkich przed sklepem Muve.pl
Pierwsze zakupy były ok. Przy kolejnych zaczęły się schody. Zamówiłem DWA produkty. Jednak dostarczenie DWÓCH produktów zgodnie z zamówieniem przerosło możliwości logistyczne sklepu i tylko 50% zamówienia było zgodne. Oki pomyłki się zdarzają: reklamacja, odpowiedź "kurier będzie odbierze złe, przywiezie dobre". Czekam... Oczywiście kuriera nie ma. Dzień, dwa, trzy... Kolejna reklamacja... "Przepraszamy, przyślemy kuriera!" Czekam... Oczywiście kuriera nie ma. Dzień, dwa... Reklamacja... Proszę sobie zostawić zły produkt jako przeprosiny. Kurier przywiezie dobry produkt...
Jak się nie trudno domyślić... nikt się nie pojawił. :evil:

wiewiur

Post autor: wiewiur » 26 kwie 2018, 12:46

Plus dla eMAG. Dobrze zapakowane, zawartość zgadza się z zamówieniem (co ostatnimi czasy nie jest takie oczywiste).

Gooz
Użytkownik wspierający

Post autor: Gooz » 27 kwie 2018, 10:20

M11 pisze:
26 kwie 2018, 11:37
Chciałbym przestrzec wszystkich przed sklepem Muve.pl
Pierwsze zakupy były ok. Przy kolejnych zaczęły się schody. Zamówiłem DWA produkty. Jednak dostarczenie DWÓCH produktów zgodnie z zamówieniem przerosło możliwości logistyczne sklepu i tylko 50% zamówienia było zgodne. Oki pomyłki się zdarzają: reklamacja, odpowiedź "kurier będzie odbierze złe, przywiezie dobre". Czekam... Oczywiście kuriera nie ma. Dzień, dwa, trzy... Kolejna reklamacja... "Przepraszamy, przyślemy kuriera!" Czekam... Oczywiście kuriera nie ma. Dzień, dwa... Reklamacja... Proszę sobie zostawić zły produkt jako przeprosiny. Kurier przywiezie dobry produkt...
Jak się nie trudno domyślić... nikt się nie pojawił. :evil:
Napisałem na PW.

neztor

Post autor: neztor » 27 kwie 2018, 17:19

Minus dla Emag. Zamówienie z 13 kwietnia dostałem wczoraj, czyli prawie 2 tygodnie później. W dodatku anulowano mi część zamówienia, więc tym bardziej nie rozumiem zwłoki.

Awatar użytkownika
Pisarka
Użytkownik wspierający

Post autor: Pisarka » 27 kwie 2018, 19:17

Pierwsze zakupy w gronek i pierwszy plus - szybka wysyłka i świetnie spakowana paczka. Drugi plus za wysyłanie za pobraniem, a ta opcja się staje rzadkością.

EDIT 1maja : Wczoraj przyszła paczka z gamelord. Co prawda trzeba było czekać na opóźnioną dostawę towaru, ale paczuszka dobrze zapakowana, a właściciel odpowiada na maile (do czego nie wszyscy sprzedawcy się kwapią) - dlatego plus.
Gaude et laetare Virgo Maria, alleluia,
Quia surrexit Dominus vere, alleluia.

margrabius

Post autor: margrabius » 06 maja 2018, 00:25

Wielki plus dla nexto.pl. Pierwsze koty za płoty bo w sumie planszówki dla nich to nowość ale dali duże pudło i gry odpowiednio zabezpieczyli tak że przyszło w idealnym stanie.

Shinhaevel

Post autor: Shinhaevel » 08 maja 2018, 08:22

Emag - całkiem ładnie zapakowana gra, co prawda karton od przesyłki się lekko uszkodził, ale zawartość nienaruszona
Al.to - mam mocno mieszane uczucia. Zamówiłem big boxa Carcassone do paczkomatu i dostałem grę zawiniętą w dwa kawałki kartonu i wrzuconą do folii, jakby przesyłka po trasie dostała to wszystko przejęłoby pudełko od gry :(

Awatar użytkownika
m0ty1

Post autor: m0ty1 » 08 maja 2018, 08:46

Aleplanszówki.pl - wielki plus za pakowanie, jeszcze większy za pomoc z szybką wysyłką. W czasie 30 sekundowej rozmowy egzemplarz GWT wylądował na pakowaniu i czekał na moja wpłatę.
Zadzwonione 2 maja o 11:30,wysłane 2 maja, czekało w paczkomacie 4 maja - to się nazywa obsługa.
Wcześniej duża pomoc przy insercie i kartach do gloomhaven.
Zostaję przy tym sklepie na dobre i na złe :)

Dariusz Zagan

Post autor: Dariusz Zagan » 08 maja 2018, 19:36

al.to jest teraz promo na planszówki. Chciałem zakupić Wiertła skały minerały po fajnej cenie, ale kod nie obniża wartości produktu. Jeśli skończyła się promocja na to, to gra nie powinna widnieć w ofercie. Bardzo nie fair zagranie.
Ostatnio zmieniony 09 maja 2018, 15:08 przez Dariusz Zagan, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
hipcio_stg
Użytkownik wspierający

Post autor: hipcio_stg » 09 maja 2018, 08:17

Plus dla AM76.pl

Zamawiałem kilka rzeczy, w tym koszulki premim. Przez pomyłkę otrzymałem standardy. Złożyłem reklamację, któa została pozytywnie rozpatrzona. Bardzo miły i dobry kontakt, szybka reakcja.

Polecam gorąco!

Arcziwald

Post autor: Arcziwald » 09 maja 2018, 16:09

Dariusz Zagan pisze:
08 maja 2018, 19:36
al.to jest teraz promo na planszówki. Chciałem zakupić Wiertła skały minerały po fajnej cenie, ale kod nie obniża wartości produktu. Jeśli skończyła się promocja na to, to gra nie powinna widnieć w ofercie. Bardzo nie fair zagranie.
Złóż zamówienie poprzez wiadomość e-mail z promocyjną ceną. U mnie przeszło, ale pakowanie mają bardzo kiepskie choć na szczęście pudełko się nie uszkodziło.

M11

Post autor: M11 » 14 maja 2018, 19:25

Muve.pl A jednak!!! STAŁ SIĘ CUD i przywrócona została moja wiara w MUVE.PL Dziś dostałem (po ponad miesiącu) zamówione właściwe koszulki, a w dodatku jako formę przeprosin DWIE planszówki (Magazyn 51 i Pojedynek Ninja). Grzechy uważam za odpuszczone.

Serdeczne podziękowania dla Gooz'a, który pchnął ta sprawę w sklepie oraz dla Dariusza Zagana, który doradził mi ci jak ;)

Dariusz Zagan

Post autor: Dariusz Zagan » 14 maja 2018, 20:04

Arcziwald pisze:
09 maja 2018, 16:09
Złóż zamówienie poprzez wiadomość e-mail z promocyjną ceną. U mnie przeszło, ale pakowanie mają bardzo kiepskie choć na szczęście pudełko się nie uszkodziło.
Nie lubie tak kombinować, albo jest albo nie ma.

M11 pisze:
14 maja 2018, 19:25
Serdeczne podziękowania dla Gooz'a, który pchnął ta sprawę w sklepie oraz dla Dariusza Zagana, który doradził mi ci jak ;)
Spoko👌

Gooz
Użytkownik wspierający

Post autor: Gooz » 15 maja 2018, 10:05

Trochę to trwało, z różnych względów, ale cieszę się że udało się wszystko załatwić :)

daladanek

Post autor: daladanek » 15 maja 2018, 18:40

Ktoś pytał o ravelo i ich promocję na Outlet. Zamawiałem kiedyś kilka gier i puzzli i większość nie miała tylko folii lub dodatkowo lekko obtarte rogi pudełek. Jedna gra - dodatek do Tajemniczego domostwa wyglądała gorzej - pudełko miało dziurę. :(
Same gry czy puzzle jednak zawsze były kompletne i bez zniszczeń. Ogólnie byłem zadowolony. :D

kelvar

Post autor: kelvar » 21 maja 2018, 20:32

gryplanszowe.pl przesyłka bardzo szybka, korzystałem z promocji ich produkty wydawnictwa G3 (kakao, sabotażysta, packa itd. - ogólnie różnej wielkości kartony i kartoniki za blisko 200 zł w cenach wyprzedażowych:-). Karton duży, wypełniony papierami szczelnie, wszstko w super stanie oczywiście... I do tego jeszcze niewielki prezent w środku (kookoo podałeś:)). Duży plus dla skelpu!

eMag 2 wtopy... Niby komunikacja itp. daje radę, ale... Pierwszy raz wysłany nie ten towar (zły zabrany przez kuriera, po paru dniach info, że dobrego nie ma i zwrot kasy;(
Drugi raz paczka pobraniowa i jak się okazuje w dniu odbioru info, że nie wysłali całości (pobranie całe oczywiście...). Zwrot pieniędzy po paru dniach. Fakt, że serwis telefoniczny ok, a pieniądze wracaja na konto, ale jednak....

Pieter1989

Post autor: Pieter1989 » 28 maja 2018, 22:15

Podziękowanie dla Rebel. Dostałem w prezencie grę, której jeden element był zniszczony (konkretnie klepsydra, wieczko nie pasowało i przez to otwierając pudełko miałem niespodziankę w postaci rozsypanego piasku:)). Opisałem problem w mailu i po kilku dniach otrzymałem dany element. Szybko i bez jakichkolwiek problemów.

ODPOWIEDZ