(Legionowo) Regularne spotkania planszówkowe

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
msm

Re: (Legionowo) Regularne spotkania planszówkowe

Post autor: msm » 15 maja 2018, 10:26

Ja w środę odpadam. będę w piątek celować.

sf13sh

Post autor: sf13sh » 16 maja 2018, 00:08

Ja się pojawię klasycznie. Wezmę kilka fillerów.

MonikaBu

Post autor: MonikaBu » 16 maja 2018, 07:36

A w co dzisiaj gramy?
Możemy wziąć z Burakiem Keyflower. Fajne to, dobrze chodzi na 6 osób.
No i, Jędrzeju, może skrabelki?
In vino veritas

Awatar użytkownika
habert
Użytkownik wspierający
Kontakt:

Post autor: habert » 16 maja 2018, 08:45

Ja mogę zabrać na 5 osób Rising Sun, ale w razie czego chętnie zasiądę do Keyflowera nawet w 6 osób! Według najnowszej prognozy pogody planszowej, długi stół zaszturmują ok. 18:30: Geoburak, MonikaBu, Hutriel, Sf13sh, Habert. A może sentymentalna podróż w świat wina w Viticulture? chodzi na 6 degustatorów ;) albo podłączymy się do prądu w Wysokim Napięciu (a nawet Nasześciu). Można też pościgać się Odlotowo w Wyścigu (na 7 osób!) lub się zimperializować w Imperial 2030. Zawsze pozostaje coś z mega-klasyki: Hansa Teutonica lub Concordia, które wybornie idą na 5?

Geoburak
Użytkownik wspierający

Post autor: Geoburak » 16 maja 2018, 09:23

Zbyt wiele dobrych propozycji. Wyczuwam paraliż decyzyjny.
Z zasady nie piję na trzeźwo.

Awatar użytkownika
hutriel
Użytkownik wspierający

Post autor: hutriel » 16 maja 2018, 09:31

habert pisze:
16 maja 2018, 08:45
Ja mogę zabrać na 5 osób Rising Sun, ale w razie czego chętnie zasiądę do Keyflowera nawet w 6 osób! Według najnowszej prognozy pogody planszowej, długi stół zaszturmują ok. 18:30: Geoburak, MonikaBu, Hutriel, Sf13sh, Habert. A może sentymentalna podróż w świat wina w Viticulture? chodzi na 6 degustatorów ;) albo podłączymy się do prądu w Wysokim Napięciu (a nawet Nasześciu). Można też pościgać się Odlotowo w Wyścigu (na 7 osób!) lub się zimperializować w Imperial 2030. Zawsze pozostaje coś z mega-klasyki: Hansa Teutonica lub Concordia, które wybornie idą na 5?
Stary, dobry Habert powrócił! Znowu na jedno spotkanie chce przynieść więcej gier niż przeciętny gracz ma na swojej półce.

PS. Jakbyście nie zauważyli to po tych wszystkich "hatetepeesach" na forum poznikały awatary wrzucane na zewnętrzne serwery. Ogarnijcie to bo nie wiem z kim rozmawiam! ;
)

Awatar użytkownika
habert
Użytkownik wspierający
Kontakt:

Post autor: habert » 16 maja 2018, 09:55

Dobra sam się zawężę, wezmę Odlotowy Wyścig (sporo emocji), Viticulture (ach to wino) i Concordię (w ramach starożytnej mody planszowej) oraz fillerki.

lolowczyni

Post autor: lolowczyni » 16 maja 2018, 19:06

jako uczestniczka, która pojawia się w sumie coraz rzadziej ostatnio.. swój głos oddaje na pozostanie w Nero :) herbaty i ciasto szpinakowe działają lepiej przy grze niż kufel zimnego piwka, które mogłoby przymulić graczy :D miłej zabawy dzisiaj wszystkim i do zobaczenia w piątek

Awatar użytkownika
vir3ns
Użytkownik wspierający

Post autor: vir3ns » 17 maja 2018, 14:09

@MonikaBu, przepraszam, że nie odpowiedziałem ale coś notyfikacji nie zauważyłem :(

Plany na środę ok. 19:30-20:00

Zombicide black plague:
-zeloo prezenter
-vir3ns naganiacz
-darkwanderer (?)
-sf13sh (?)

I pytanie do sf13sh, czy gramy w coś we dwóch do 19:30? RftG? Tash-Kalar?

Prośba do zombistolika o przejrzenie instrukcji/obejrzenie filmiku. Przygotujcie swoje mózgi!
Moje konto na BGG
Sprzedam
[Legionowo] Regularne spotkania planszówkowe
TOP 5: Eclipse, Neuroshima Hex!, Mage Knight, Race for the Galaxy, Gaia Project

Awatar użytkownika
habert
Użytkownik wspierający
Kontakt:

Post autor: habert » 17 maja 2018, 21:29

Spieszę dla Was już powoli z informacją. A więc, tak to środa wyglądała na długim stole:
- Vir3ns objawił się wczoraj podwójnie-niespodziewanie z kanapkami i pomarańczami (być może były to akcesoria do gry w Bule?) i mimo, że go w zasadzie prawie nie było, to zdołał zagrać w Skrabelki z MonikąBu i Hero Realms z Sf13sh. Nagonił skutecznie na 23 maja do Zombicide Darkwanderera (i być może jeszcze kogoś). Pytał się o Ciężarówkę,
- konsumpcjonizm około-planszowo-bezowy spowodował nieprzygotowanie stołu (okruszki), w dodatku kwiatków ktoś nie podlewa, a może się kończą same,
- gdy tylko pierwsze posiedzenie sejmiku planszowego uchwaliło porządek wieczoru, Darkwanderer zawetował uchwałę powołując się na regulamin i zapis dotyczący "siły wyższej",
- w drugim czytaniu przyjęto projekt Keyflower, przy, którym zjednoczyła się prawica i lewica stołu (tzw. sześciopak),
- przewodnicząca MonikaBu odczytała wyniki projektu około 21:17 (do ławy poselskiej powrócił poseł Darkwanderer),
- następnie lewica pod przewodnictwem Sf13sh przyjęła projekt Kowale Losu, podczas gdy prawica kierowana przez Haberta zajęła się aromatycznymi pracami nad Korzennym Szlakiem i poturlała się po bazarze w Istanbule,
- laska marszałkowska opadła na stół zapewne po 23-ciej

Wstępniak piątkowy 18 maja:
- Habert, Sf13sh, Lolowczyni, Msm, Ula, Darkwanderer, ...

lolowczyni

Post autor: lolowczyni » 18 maja 2018, 18:26

Możemy się dzisiaj chwile spoznic

Awatar użytkownika
habert
Użytkownik wspierający
Kontakt:

Post autor: habert » 19 maja 2018, 12:29

Wieczornym, kameralnym piątkiem w piątkę 18 maja nacieszyli się:

Vir3ns, Sf13sh, Lolowczyni (winnerka) i Habert grając 2,5h w zaskakujący - Inis

Vir3ns, Sf13sh grając w Tiny Epic Galaxies

Lolowczyni, Ula, Habert grając w dwa fillerki - Kakao i Kościane Zamki Burgundii

ODPOWIEDZ