[Warszawa]Rzuć Kostką - czerwiec odwołany! Będzie lipiec!

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
Gregg
Posty: 62
Rejestracja: 08 mar 2007, 16:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Warszawa]Rzuć Kostką-terminy spotkań-najbliższe 23-24 X

Post autor: Gregg »

Muszę się pozbyć części kolekcji. Ceny orientacyjne (można się targować i przewiduję zniżki za kupno kilku gier). Na końcu listu gry nietknięte, jeszcze w folii, pozostałe gry używane, w bardzo dobrym stanie. Często w pudełku elementy upakowałem w woreczki strunowe. W tej chwili możliwy TYLKO odbiór osobisty w Warszawie, z tym, że w przypadku zakupów za 100 lub więcej złotych możemy się umówić gdzieś w centrum, a w przypadku mniejszych zakupów zapraszam po odbiór na Pragę Pn. Nie prowadzę wysyłki pocztą.

W sprawie odbioru gier proszę o wiadomość prywatną. Gry wyłącznie wyprzedaję i nie wymieniam się na inne.

Muszę się pozbyć części kolekcji. Ceny orientacyjne (można się targować i przewiduję zniżki za kupno kilku gier). Na końcu listu gry nietknięte, jeszcze w folii, pozostałe gry używane, w bardzo dobrym stanie. Często w pudełku elementy upakowałem w woreczki strunowe. W tej chwili możliwy TYLKO odbiór osobisty w Warszawie, z tym, że w przypadku zakupów za 100 lub więcej złotych możemy się umówić gdzieś w centrum, a w przypadku mniejszych zakupów zapraszam po odbiór na Pragę Pn. Nie prowadzę wysyłki pocztą.

Każda kolejna zakupiona gra powoduje obniżkę sumy za całość. Im więcej kupisz od razu, tym więcej zaoszczędzisz.

W sprawie odbioru gier proszę o wiadomość prywatną. Gry wyłącznie wyprzedaję i nie wymieniam się na inne.

Tomb lekko uszkodzone pudełko 100 zł
Return of the Heroes 130 zł
Space Dealer z dodatkiem All-Zeit (niegrane). Możliwość dokupienia drugiego pudełka (gra dla większej liczby osób 100 zł
Munchkin PL + Munchkin 1.5 - Kości zostały rzucone + figurka Munchkin Level Counter (karty z dodatku są wtasowane, figurka jest w stanie surowym, niesklejona i niepomalowana, sprzedaję tylko komplet) 100 zł
Starship Catan 80 zł
Neuroshima Hex (stara edycja z podpisem Michała Oracza otrzymanym na Krakonie 2006 w instrukcji) 70 zł
US Patent No 1 20 zł
Rice Wars (Wojny Ryżowe) 80 zł

GRY NIENARUSZONE, JESZCZE W FOLII!

Runebound PL 120 zł
Ostatnio zmieniony 14 wrz 2011, 22:36 przez Gregg, łącznie zmieniany 7 razy.
Awatar użytkownika
Keleno
Posty: 451
Rejestracja: 04 kwie 2007, 10:16
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Warszawa]Rzuć Kostką-terminy spotkań-najbliższe 23-24 X

Post autor: Keleno »

Gregg pisze:W niedzielę prawdopodobnie przyjdę, przynosząc ze sobą spore naręcze gier. Wszystkie są używane (w bardzo dobrym stanie) i na sprzedaż. Muszę się pozbyć części kolekcji (...)
OMG, dostałam zawału :shock: Cha cha, w końcu udało Ci się odnaleźć te Gołębie :lol: Do zobaczyska :)
Awatar użytkownika
Gregg
Posty: 62
Rejestracja: 08 mar 2007, 16:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Warszawa]Rzuć Kostką-terminy spotkań-najbliższe 23-24 X

Post autor: Gregg »

Keleno pisze:OMG, dostałam zawału :shock: Cha cha, w końcu udało Ci się odnaleźć te Gołębie :lol: Do zobaczyska :)
Gołebie to jedna z niewielu gier, której jeszcze nie ma na BGG (a nie się nie chce robić zdjęć i wstawiać) ;P

z drugiej strony - nie mogę znaleźć Agory. Ale i tak jej nie chcę sprzedawać jeszcze.
Awatar użytkownika
Micelius
Posty: 758
Rejestracja: 19 lut 2009, 16:49
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Warszawa]Rzuć Kostką-terminy spotkań-najbliższe 23-24 X

Post autor: Micelius »

Niestety nie będę dziś, ale w nd z pewnością dotrę
Niech garby waszych wielbłądów będą zawsze tłuste!
Awatar użytkownika
Zgrzytt
Posty: 634
Rejestracja: 31 lip 2009, 19:42
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 5 times

Re: [Warszawa]Rzuć Kostką-terminy spotkań-najbliższe 23-24 X

Post autor: Zgrzytt »

Po to robimy dwa dni, aby każdy wybrał najlepszy czas dla siebie:) Wszystko już gotowe, pierwsi gracze rozkładają z tego co widzę szoguna i wysokie napięcie :)

zapraszam:)
Zapraszam do oglądania moich videorecenzji i subskrypcji kanału:)

Videorecenzje gier planszowych
Awatar użytkownika
Zgrzytt
Posty: 634
Rejestracja: 31 lip 2009, 19:42
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 5 times

Re: [Warszawa]Rzuć Kostką-terminy spotkań-najbliższe 23-24 X

Post autor: Zgrzytt »

Pierwszy dzień Rzuć Kostką za nami, i możemy go zapisać do udanych:) Ok 50 osób przewinęło się przez sale do gry, cześć nowych i stałych bywalców zasilało nasze szeregi, masa rozegranych partii w dostępne i przyniesione przez graczy pozycje:) Nic tylko tak dalej, i zapraszamy jutro:)
Zapraszam do oglądania moich videorecenzji i subskrypcji kanału:)

Videorecenzje gier planszowych
Awatar użytkownika
zath
Posty: 514
Rejestracja: 13 lis 2009, 09:55
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: [Warszawa]Rzuć Kostką-terminy spotkań-najbliższe 23-24 X

Post autor: zath »

Wpadnę jutro po zajęciach, w okolicach 17:00. Przygarnie mnie ktoś o tak później godzinie do gry? :-P

PS. Gdzie tam w okolicy można coś zjeść? Jest jakaś pizzeria?
Wishlist: Mission: Red Planet (2005), Steam (2009)
Personal Fav: Dungeon Lords (2009), Once Upon a Time (1993)
Awatar użytkownika
fluor
Posty: 314
Rejestracja: 01 sie 2009, 01:13
Kontakt:

Re: [Warszawa]Rzuć Kostką-terminy spotkań-najbliższe 23-24 X

Post autor: fluor »

Zath: obok jest kebab no i Dworzec Wileński, tam jest sporo lokali.
Awatar użytkownika
Atamán
Posty: 1341
Rejestracja: 13 kwie 2010, 12:42
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 547 times
Been thanked: 281 times

Re: [Warszawa]Rzuć Kostką-terminy spotkań-najbliższe 23-24 X

Post autor: Atamán »

ja wczoraj myślałem, że wpadnę, ale rano mała awaria w domu mi na to nie pozwoliła, ale dziś powinno mi się udać

swoją drogą w pierwszym poście brakuje linka do strony http://rzuckostka.blogspot.com/
(trochę się naszukałem tego adresu)
Awatar użytkownika
Zgrzytt
Posty: 634
Rejestracja: 31 lip 2009, 19:42
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 5 times

Re: [Warszawa]Rzuć Kostką-terminy spotkań-najbliższe 23-24 X

Post autor: Zgrzytt »

Po raz pierwszy udało nam się wypełnić wszystkie 3 sale przeznaczone do gry, turniej w Warhamera Inwazje trwa w najlepsze, sporo ludzi, masa tytułów, stoisko z grami, targ gier używanych, czyli Rzuć Kostką się rozwija, do końca zostały jeszcze 4 godziny więc, kto ma ochotę niech przychodzi:)
Zapraszam do oglądania moich videorecenzji i subskrypcji kanału:)

Videorecenzje gier planszowych
Awatar użytkownika
fluor
Posty: 314
Rejestracja: 01 sie 2009, 01:13
Kontakt:

Re: [Warszawa]Rzuć Kostką-terminy spotkań-najbliższe 23-24 X

Post autor: fluor »

Przez te 2 dni ciężko zliczyć partie i osoby, z którymi się grało. Wrażenia z gier:
Wysokie Napięcie jest bardzo dobrą grą, niestety w ostatnich fazach bez umiejętności wykonywania szybkich obliczeń typu 12+20+18+15+23+45 w pamięci ciężko grać świadomie. Raz udało się (to chyba dobre słowo) wygrać, za drugim razem... prawie udałoby się wykupić zapasy liderowi stawki - ale prawie robi wielką różnicę.
Neuroshima Hex to gra nie dla mnie, im częściej w nią gram, tym gorzej mi to wychodzi.
Snow Tails z kolei to dość lekka gra, podoba się zwłaszcza graczom lubiącym rywalizację, ale nawet ci, którym nie podejdzie nie męczą się długo, bo rozgrywka trwa około godziny (zależy od poziomu trudności trasy).
Arkham Horror nie będzie wielkim odkryciem, jeśli powiem, że bez odpowiedniego klimatu zupełnie nie działa. W pewnym momencie potrafi się przemienić w molocha z mnóstwem żetonów, kart i rzutów, które donikąd nie prowadzą (a na pewno nie do rozrywki). Na szczęście tym razem udało się uniknąć tego.
Magnum Sal zagrałem, nawet zająłem drugie miejsce na 4, ale coś w tej grze mi "nie grało", być może nie do końca rozumiem zasady. Denerwujące małe monetki i ogólnie małe rozmiary kafli, na których umieszczane są ludziki i kosteczki. Plusy za "ludzki łańcuch", bieganie do Krakowa i ciekawą tematykę.
Awanturnicy - zabawna gra przygodowa, w której tytułowi awanturnicy usiłują wynieść jak najwięcej skarbów z tajemniczej świątyni i muszą opuścić ją zanim ogromny głaz zamknie wyjście. Wysoka śmiertelność postaci - czy to na lawie, czy w rzece, czy prawdopodobieństwa zmiażdżenia przez głaz sprawiają, że gra nie jest łatwa i szybko się nie nudzi. W pierwszej rozgrywce wszyscy zginęli, w drugiej ponad połowie postaci udało się umknąć z jakimś skarbem.
Stoneage - spora nauczka z przegranej partii, jak ktoś przy stole wspomniał: nie liczy się kto wygrał, tylko kto przegrał. Sporo do myślenia i jeszcze więcej szacunku dla gry :)
Airships/Giganten - bardzo przyjemna gierka w rzucanie kością.
Niestety nie było sposobności by zagrać w Kung Fu - ocena na BGG jest aż zastanawiająca, czy to możliwe, by gra była aż tak słaba? Szkoda tylko że grać można od 4 do 8 graczy, ale to w sumie wynika z mechaniki targowania się.

Generalnie było super i szkoda, że tak mało znajomych się pojawiło, ale... z tego co rozmawiałem niektórzy już rezerwują czas na grudniową edycję :)

PS. z pewnym żalem odnotowaliśmy brak gry Wings of War, co sprawiło, że tradycji zniszczenia gospodarza imprezy w powietrznym starciu nie stało się zadość. ;)
Awatar użytkownika
siemian
Posty: 114
Rejestracja: 07 wrz 2010, 22:00
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 15 times
Been thanked: 2 times

Re: [Warszawa]Rzuć Kostką-terminy spotkań-najbliższe 23-24 X

Post autor: siemian »

Rzuć Kostką bardzo udane. Miła i "swojska" atmosfera sprzyjała graniu. Pomógł też fakt że wszyscy gracze byli podzieleni na 3 sale, dzięki czemu nie było strasznego hałasu (jak na np. Avangardzie) i dawało radę pomyśleć przed ruchem. Czekam na następne spotkanie :!:
Awatar użytkownika
Keleno
Posty: 451
Rejestracja: 04 kwie 2007, 10:16
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Warszawa]Rzuć Kostką-terminy spotkań-najbliższe 23-24 X

Post autor: Keleno »

Bardzo udane spotkanie :) Udało się poznać nowe tytuły, przede wszystkim 51 stan, który bardzo mi się podobał - po 3 rozgrywkach tytuł mi się nie znudził więc jest dobrze :) Z pozostałych gier: Awanturnicy, Magnum Sal, Gloria Mundi (dzięki berem za przyniesienie :) ), Pacific Typhoon, Architekton i nieśmiertelny Blokus.

Dziękuję organizatorom i współgraczom :) Już nie mogę się doczekać kolejnej Kostki! :)
Awatar użytkownika
zephyr
Posty: 2373
Rejestracja: 27 paź 2007, 00:12
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Re: [Warszawa]Rzuć Kostką-terminy spotkań-najbliższe 23-24 X

Post autor: zephyr »

Też pozytywne wrażenia, odrobiłem trochę zaległości i zagrałem w parę świeższych tytułów. Czekam na następne spotkania.

Dziękuję za organizację i wspólne rozgrywki.
Science is a way of trying not to fool yourself. The first principle is that you must not fool yourself, and you are the easiest person to fool.
R.Feynman
Awatar użytkownika
Micelius
Posty: 758
Rejestracja: 19 lut 2009, 16:49
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Warszawa]Rzuć Kostką-terminy spotkań-najbliższe 23-24 X

Post autor: Micelius »

Ja bardzo dziękuję, mimo iż byłem króciutko. Jak zwykle, świetne miejsce, mili ludzie, dobre gry - grać, nie umierać! Organizatorzy proszą o więcej reklamy - zróbcie to uczestnicy, bo warto :D

Z powodu bardzo potrzebnego (acz nie własnego) wesela dotarłem dopiero ok. 17 w niedzielę, prawie trzeźwy :lol: . Po heroicznym i podziwu godnym nękaniu Jingo Wawa przekonał mnie do Magnum Sal, polskiej prpozycji na Essen. Podczas rozgrywki skutecznie sprawiałem wrażenie niegroźnego (tak się zresztą i czułem) i udało się wygrać (ha! od dłuższego czasu pierwszy raz! mam nadzieję, że to nie oznacza, że powinienem zawsze grać po dwudniowym tankowaniu i nocy pełnej wrażeń... no, ale jeśli planszówki wymagałyby ode mnie takiego poświęcenia...) Wyniki: Zephyr 71, Zath 87, Jingo Wawa 88, ja 99 (cytuję z pamięci, pomyłka zdecydowanie możliwa). Atmosfera przy stole bardzo dobra, jeszcze raz dziękuję wszystkim.

Bezczelnie osobista, subiektywna, a na dodatek oparta na zamglonych wspomnieniach ocena taktyk: moja - oportunizm, próba schodzenia z linii ciosu, dużo narzędzi, w miarę możności wykorzystywanie pół pomocników (czyli w praktyce "złodziei" punktów za usługi wykupywane na planszy). Zephyr tym razem przekombinował, chyba za bardzo pryncypialnie realizując swe (zmienne) strategie. Poza tym wszyscy się go bali, więc starali sie nie pomagać (w tej grze czasem musisz komuś pomóc, ale zwykle wtedy wybierasz, komu i na ile). Zatha grę mało zapamiętałem chyba momentami przeinwestowywał i mało agresywnie walczył o kontrakty. Natomiast JingoWawa wszystko robił świetnie - nie mam pojęcia, jakim cudem go pokonałem :D

Dziękuję współgraczom za cierpliwość, jako że odrywałem się od partii wielokrotnie w celu ratowania lasów :roll: , a ponadto miałem co najmniej jeden atak paraliżu (choć generalnie wszyscy myśleli mniej więcej tyle samo, a czas płynął dość niepostrzeżenie)

Samą grę (Magnum Sal) odebrałem mocno pozytywnie (choć przez ogólne przymulenie mogłem być lekko nieobiektywny). Budujemy ciągi robotników i ścigamy się o możność szybszego niż inni wydobycia odkrywanych przez te ciągi skarbów. Robotników oczywiście niedobór, ale możemy na różne sposoby ich wzmacniać (i zwyczajenie dokupywać), zużywając jednak cenne akcje. Generalnie nic totalnie nowego, ale jest sporo kontroli i ładna choć niebrutalna interakcja... W sumie nie będę szukał ponownych partii, ale nie będzie też trzeba specjalnie mnie do nich namawiać (już teraz :wink: )
Niech garby waszych wielbłądów będą zawsze tłuste!
Awatar użytkownika
jingowawa
Posty: 888
Rejestracja: 12 kwie 2010, 22:34
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Re: [Warszawa]Rzuć Kostką-terminy spotkań-najbliższe 23-24 X

Post autor: jingowawa »

Ja także dziękuje wszystkim współgraczom, z którymi miałem przyjemność zagrać. Ogólnie cały weekend uważam za bardzo udany, bo udało mi się poznać 3 nowe gry, z czego 2 gorące nowości, które chciałem już wcześniej. I tak:

51 State – rozgrywka w 4 osoby z Lotharem, Keleno i Zephyrem

Z początku gra trochę przytłacza liczbą ikonek, a w miarę tłumaczenia zasad, im dłużej człowiek słucha, tym bardziej ma wrażenie, że nic już nie kuma. Na szczęście po pierwszej turze wszystko robi się już w miarę jasne i można było kolejne zacząć grać w miarę świadomie. Sama gra mimo pewnych braków w żetonach była całkiem fajna, tylko dłużyła się niemiłosiernie. Zdecydowanie więcej w 4 osoby do tego już nie usiądę. Mechanika działała przyzwoicie, można było sporo pokombinować, losowość nie była aż tak duża, dało się wiec też trochę poplażować. Gra przyjemna, ale chyba mimo wszystko nadal bardziej wolę RftG. Z chęcią zagram jeszcze kiedyś we 2 osoby, ale kupować nie planuje.

At the Gates of Loyang – rozgrywka w 2 osoby z Zephyrem

Żaden z nas nie znał zasad, więc z doczytywaniem instrukcji, wyjaśnianiem wątpliwości itd. zabawa zajęła nam prawie 3 godziny. Wrażenia pozytywne, ale sama gra bez rewelacji. Grało się przyjemnie, choć w moim odczuciu Agricola jest zdecydowanie lepsza. Losowość kart dochodzących na ręke/na stół okazała się dość duża i pod koniec gry, przegrałem o punkt, bo przez 3 kolejki nie podszedł mi market z potrzebnym warzywem, którego nijak nie mogłem zdobyć, żeby zakombować za sporo kasy. Może gdyby gra nie była taka długa i trwała np. 5 albo 6 rund, dałoby się potraktować ją jakoś lżej, a tak niby jest mnóstwo możdżenia, ale wszystko i tak zależy od szczęścia i tego co się wylosuje.

Magnum sal – rozgrywka w 4 osoby z Zephyrem, Miceliusem i Zathem

Warto było czekać, sama gra zdecydowanie nie rozczarowała.
Micelius pisze:Wyniki: Zephyr 71, Zath 87, Jingo Wawa 88, ja 99 (cytuję z pamięci, pomyłka zdecydowanie możliwa).

To co pisałem na forum agresora ostatnio apropos Cuby, zawsze drugi… :D
Micelius pisze:Natomiast JingoWawa wszystko robił świetnie - nie mam pojęcia, jakim cudem go pokonałem :D

Dziękuje za miłe słowa, aczkolwiek nie jestem zadowolony do końca ze swojej gry. Choć grałem pierwszy raz i popełniłem kilka błędów, wynikających z nieznajomości mechaniki rozgrywki, mogłem i tak lepiej zadziałać. Zwłaszcza w 2 turze, nie dać się Zephyrowi tak brutalnie potraktować czerpakiem, przez co wydobyłem w tej fazie gry o wiele mniej niż planowałem.
Micelius pisze:Dziękuję współgraczom za cierpliwość, jako że odrywałem się od partii wielokrotnie w celu ratowania lasów :roll: , a ponadto miałem co najmniej jeden atak paraliżu (choć generalnie wszyscy myśleli mniej więcej tyle samo, a czas płynął dość niepostrzeżenie)
Tych paraliżów, to chyba jednak więcej było drogi Miceliusie :D Rzeczywiście także twoje ratowanie lasów skutecznie nam wydłużyło grę, podobnie jak i twoje móżdżenie, bo ostatecznie partia trwała ponad 3h a ja spóźniłem się godzinę, ale i tak było miło... Swoją drogą, móżdżyłeś, móżdżyłeś i wymóżdżyłeś zwycięstwo...

Na pewno muszę zagrać jeszcze raz, by sprawdzić jak mechanika, w której tworzy się sznureczek górników zadziała na mniej osób – np. 2. Przy 4 wszystko funkcjonowało dobrze, ale np. przy 2 pomocnicy mogą okazać się już nie tak dobrze zrównoważeni (inna sprawa, że zależy to od tego, czy przy 2 graczach narzędzia będą schodzić tak samo szybko jak przy 4; wydaje się, że może nie tak szybko, ale powinny mieć wzięcie; a to by oznaczało, że osoba, która wstawi pomocnika do warsztatu zarobi 2 razy więcej kasy niż ten kto wrzuci pomocnika do zamku). Nie zmienia to faktu, że ze wszystkich 3 nowości, które poznałem w weekend najchętniej zagram ponownie w Magnum Sal, bo gra najbardziej mnie zaciekawiła i wywarła na mnie najlepsze wrażenie.
Awatar użytkownika
zath
Posty: 514
Rejestracja: 13 lis 2009, 09:55
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: [Warszawa]Rzuć Kostką-terminy spotkań-najbliższe 23-24 X

Post autor: zath »

Micelius pisze: Zatha grę mało zapamiętałem chyba momentami przeinwestowywał i mało agresywnie walczył o kontrakty.
Przeinwestowałem tylko z jednym narzędziem - z drugim zombie chlebkiem, który do niczego mi się nie przydał. Mój spory błąd polegał na tym, że za wcześnie o 1 turę poszedłem do króla, przez co zamiast 4 białych kostek jak planowałem, wydobyłem tylko 3.

Nie wiem czy będę w piątek miał czas wpaść, ale jeśli tak, to chętnym na kolejną partię w Magnum Sal.
Wishlist: Mission: Red Planet (2005), Steam (2009)
Personal Fav: Dungeon Lords (2009), Once Upon a Time (1993)
Awatar użytkownika
Zgrzytt
Posty: 634
Rejestracja: 31 lip 2009, 19:42
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 5 times

Re: [Warszawa]Rzuć Kostką-terminy spotkań-najbliższe 27-28 X

Post autor: Zgrzytt »

Uff...musiałem się dobrze wyspać, aby zasiąść przed komputerem i opisać to co się działo i podziękować komu trzeba:)

Puchnąc z dumy oznajmiam, że licząc przez dwa dni poszczególne osoby, tym razem udało się nam zgromadzić aż 117 fanów planszówkowej rozrywki :) Udało nam się wreszcie zapełnić trzy sale :)

Pojawili się stali bywalcy naszej imprezy jak i zupełnie nowi i Wam wszystkim bardzo za to dziękuje, bo dzięki Waszej obecności "Rzuć Kostką" nabiera kolorytu i staje się coraz popularniejsza! :D

Wreszcie udało mi się rozegrać kilka partii za, które również bardzo wszystkim dziękuję, doceniam fakt, że mieszając się ze mną w rozgrywkę akceptowaliście fakt częstego odchodzenia od stołu w celu witania nowych osób i tłumaczenia zasad:)

Co do samych rozgrywek - KIEDYŚ UDA MI SIĘ WYGRAĆ W WYSOKIE NAPIĘCIE :twisted: , a standardową krakse w Wings of War pod koniec spotkania zamienię na obłąkańczy śmiech z tytułu pokonania znanych przeciwników:)

Bardzo dziękuje tym wszystkim, którzy pomogli posprzątać po imprezie.
Gratulacje za udany turniej w Warhammera Inwazje należą się Seem-owi :)

Jeśli kogoś pominąłem to kajam się w pas:)

A na zakończenie - z 4 edycji Rzuć Kostką pojawi się hmm... relacja i to już wkrótce :)

NASTĘPNA EDYCJA 27-28 XI

ZAPRASZAM!!!! i zachęcam do rozreklamowania spotkania na własną rękę :)
Zapraszam do oglądania moich videorecenzji i subskrypcji kanału:)

Videorecenzje gier planszowych
Awatar użytkownika
Gregg
Posty: 62
Rejestracja: 08 mar 2007, 16:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Warszawa]Rzuć Kostką-terminy spotkań-najbliższe 27-28 X

Post autor: Gregg »

Zgrzytt pisze: NASTĘPNA EDYCJA 27-28 XI
Szkoda, termin nakłada się na Paradoxalia (gdzie też planszaki...)
Awatar użytkownika
Keleno
Posty: 451
Rejestracja: 04 kwie 2007, 10:16
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Warszawa]Rzuć Kostką-terminy spotkań-najbliższe 27-28 X

Post autor: Keleno »

Gregg pisze:Szkoda, termin nakłada się na Paradoxalia (gdzie też planszaki...)
Na Paradoxaliach jest tyle planszaków co kot napłakał... Wpadaj na Kostkę! :D
Awatar użytkownika
Gregg
Posty: 62
Rejestracja: 08 mar 2007, 16:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Warszawa]Rzuć Kostką-terminy spotkań-najbliższe 27-28 X

Post autor: Gregg »

Keleno pisze:
Gregg pisze:Szkoda, termin nakłada się na Paradoxalia (gdzie też planszaki...)
Na Paradoxaliach jest tyle planszaków co kot napłakał... Wpadaj na Kostkę! :D
Przede wszystkim tam też będzie kiermasz używanych gier (i nie tylko gier). Ciężko się rozdwoić...
Awatar użytkownika
fluor
Posty: 314
Rejestracja: 01 sie 2009, 01:13
Kontakt:

Re: [Warszawa]Rzuć Kostką-terminy spotkań-najbliższe 27-28 X

Post autor: fluor »

To są całe 2 dni, a miejsca wcale nie są takie odległe od siebie.
ArniK
Posty: 198
Rejestracja: 03 wrz 2010, 15:48
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Warszawa]Rzuć Kostką-terminy spotkań-najbliższe 27-28 X

Post autor: ArniK »

A ja bardzo miło wspominam spotkanie przy PANDEMIC'e. Gra trudna, ale przez to zmuszająca do wypracowania dobrej taktyki. Na szczęście właściciel dobrze wytłumaczył zasady i niewątpliwie partyjka dała mi do myślenia odnośnie zakupu. Atmosfera na spotkaniu świetna, organizator (zakładam, że to Zgrzytt ;-) ) i gracze bardzo sympatyczni, tak więc śmiało mogę uznać wypad na "Kostkę" za udany. Gratuluję organizatorowi uznania pomysłu o "zagęszczeniu" spotkań ;-)

Do następnej "Kostki" niewątpliwie w szerszym gronie (tym razem zabiorę ze sobą "świtę" ;-) )
Awatar użytkownika
Geko
Posty: 6491
Rejestracja: 18 mar 2006, 22:29
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

Re: [Warszawa]Rzuć Kostką-terminy spotkań-najbliższe 27-28 X

Post autor: Geko »

Fajnie, że tak niedługo. Tym razem już pewnie nie będę chory, więc moje szanse na pojawienie się znacznie rośną.
Moje blogowanie na ZnadPlanszy.pl
Na BGG jako GekoPL. Ja tu tylko moderuję, żaden ze mnie administrator.
Awatar użytkownika
fluor
Posty: 314
Rejestracja: 01 sie 2009, 01:13
Kontakt:

Re: [Warszawa]Rzuć Kostką-terminy spotkań-najbliższe 27-28 X

Post autor: fluor »

Link do eventu na FB - zapraszam do wpisywania się i promowania wśród znajomych :) A Zgrzytta proszę o korektę, tak by była np. lista gier albo poprawna data otwarcia/zamknięcia, albo taka informacja, że impreza odbywa się w Warszawie, a nie np. w Białymstoku ;).
ODPOWIEDZ