Bieszczadkon 2011

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
Nataniel
Administrator
Posty: 5293
Rejestracja: 03 cze 2004, 20:46
Lokalizacja: Gdańsk Osowa
Been thanked: 6 times
Kontakt:

Re: Oferta "kaszubkonowa" w Bieszczadach

Post autor: Nataniel »

woj_settlers pisze:Cześć,

część z Was już pewnie widziała, że poznańska Gramajda organizuje w tym roku wyjazd wakacyjny samodzielnie. Chcieliśmy oficjalnie o tym powiadomić na tym forum trochę później, jednak widząc wasze logistyczne problemy, zarezerwowaliśmy sobie kilkanaście miejsc na zapas, na całą resztę zapraszając wszystkich chętnych już teraz.
Poczytać o wyjeździe możecie tutaj --> http://www.gramajda.pl/node/604. Możemy założyć, że w tym momencie do dyspozycji pozostaje blisko 40 miejsc. Zapraszamy na naszą stronę, zarejestrowanie się i wpisywanie zgłoszeń w komentarzach lub przesyłanie maili na mój adres p.wojtkowiak@onet.eu

Gramajda i spółka
Szkoda, że Poznaniacy, stały Kaszubkonowy element, pewnie pojadą na Gdamajdową imprezę - z kim będziemy grali w kalambury i śpiewali do świtu? :P
= Artur Nataniel Jedlinski | GG #27211, skype: natanielx =
= Festiwal gier planszowych w Gdyni - GRAMY! =
Awatar użytkownika
WRS
Administrator
Posty: 2179
Rejestracja: 09 sty 2009, 09:39
Lokalizacja: Ropczyce
Has thanked: 7 times
Been thanked: 96 times
Kontakt:

Re: Oferta "kaszubkonowa" w Bieszczadach

Post autor: WRS »

Maila z Czarnej dziś nie dostałem.
Jutro będę napierał telefonicznie.
Baruk Khazad!
Jak mawia Folko:
gry logiczne to kwintesencja rozrywki, to czysta postać gry: mechanika bez dodatkowej otoczki wnoszącej, lub starającej się coś wnieść do rozgrywki
i ja się (pod) tym podpisuję
Awatar użytkownika
Longinus997
Posty: 264
Rejestracja: 14 gru 2007, 03:14
Lokalizacja: Poznaniec
Has thanked: 1 time

Re: Oferta "kaszubkonowa" w Bieszczadach

Post autor: Longinus997 »

Nataniel pisze:
woj_settlers pisze:Cześć,

część z Was już pewnie widziała, że poznańska Gramajda organizuje w tym roku wyjazd wakacyjny samodzielnie. Chcieliśmy oficjalnie o tym powiadomić na tym forum trochę później, jednak widząc wasze logistyczne problemy, zarezerwowaliśmy sobie kilkanaście miejsc na zapas, na całą resztę zapraszając wszystkich chętnych już teraz.
Poczytać o wyjeździe możecie tutaj --> http://www.gramajda.pl/node/604. Możemy założyć, że w tym momencie do dyspozycji pozostaje blisko 40 miejsc. Zapraszamy na naszą stronę, zarejestrowanie się i wpisywanie zgłoszeń w komentarzach lub przesyłanie maili na mój adres p.wojtkowiak@onet.eu

Gramajda i spółka
Szkoda, że Poznaniacy, stały Kaszubkonowy element, pewnie pojadą na Gdamajdową imprezę - z kim będziemy grali w kalambury i śpiewali do świtu? :P
nic (no może kasą i ograniczonymi urlopami) nie stoi na przeszkodzie, żebyście nas odwiedzili :)
Awatar użytkownika
Don Simon
Moderator
Posty: 5623
Rejestracja: 10 wrz 2005, 16:28
Lokalizacja: Warszawa, sercem w Jozefowie ;-)
Been thanked: 1 time

Re: Oferta "kaszubkonowa" w Bieszczadach

Post autor: Don Simon »

O, a skad pomysl poznanskiej secesji?
Każdy może,prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się.Tak więc z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.
Awatar użytkownika
rokter
Posty: 858
Rejestracja: 02 mar 2005, 14:18
Lokalizacja: Poznań

Re: Oferta "kaszubkonowa" w Bieszczadach

Post autor: rokter »

To nie secesja, tylko dodatkowa opcja. Terminy się nie pokrywają, a sporo osób z Gramajdy ma dosyć daleko w Bieszczady ;-) Poza tym w ciągu ostatnich 2 lat bardzo dużo nas przybyło w Poznaniu, więc pewnie nawet gdyby Kaszubkon był na Kaszubach to i tak pojawialby sie OPRÓCZ TEGO propozycja "pozańskiego" wyjazdu w najbliższej okolicy...
Na który oczywiście serdecznie WSZYSTKICH zapraszamy (parę osób z Wielkiego Świata już się zresztą zgosiło ;-) ).
A przy okazji dziękuję Woj_Settlersowi (pomyslodawcy imprezy) za superinicjatywę.
zagraj w najlepsze planszówki w Poznaniu (każdy poniedziałek od 18.00 do 24.00; klub Alibi - Al.Niepodległości 8 (wejście od Taylora): http://www.gramajda.pl
edrache
Posty: 587
Rejestracja: 14 gru 2005, 14:48
Lokalizacja: Poznań

Re: Oferta "kaszubkonowa" w Bieszczadach

Post autor: edrache »

przepraszam, za zaśmiecanie wątku:
Rokter, może dopisałbyś się wreszcie na wyjazd Gramajdy, co? Hę? :)

My na przykład na Bieszczadkon (zdecydowanie za daleko dla nas) ani Kaszubkon byśmy nie pojechali w tym roku. Pojawił się nowy mały planszomaniak, który skutecznie nam zapycha samochód a na wyjazd gramajdy, jeśli nie znajdziemy chętnych, którzy będą mogli nam zabrać dużą część bagażu, to ostatecznie przejadę samochodem 2 razy.
Awatar użytkownika
WRS
Administrator
Posty: 2179
Rejestracja: 09 sty 2009, 09:39
Lokalizacja: Ropczyce
Has thanked: 7 times
Been thanked: 96 times
Kontakt:

Re: Oferta "kaszubkonowa" w Bieszczadach

Post autor: WRS »

Jest odpis:
CKR Czarna pisze:możemy dać Państwu pokoje w Hotelu (zarezerwowaliśmy 4 pokoje) w terminie 6-21.08.2011r.
Koszt pokoju 2 - osobowego w Budynku hotelowym: 208,-zł/doba (przy minimum 6 noclegach).
Maila fwd do skanny i ragozda.
Baruk Khazad!
Jak mawia Folko:
gry logiczne to kwintesencja rozrywki, to czysta postać gry: mechanika bez dodatkowej otoczki wnoszącej, lub starającej się coś wnieść do rozgrywki
i ja się (pod) tym podpisuję
Awatar użytkownika
costi
Posty: 3416
Rejestracja: 09 lut 2005, 19:19
Lokalizacja: Warszawa - Ochota
Has thanked: 7 times
Been thanked: 3 times

Re: Oferta "kaszubkonowa" w Bieszczadach

Post autor: costi »

To na czym w koncu stoimy z wyjazdem w Bieszczady, bo sie pogubilem troche?
trochę człowieka i technika się gubi
Moja kolekcja
Awatar użytkownika
skanna
Posty: 1337
Rejestracja: 22 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 3 times
Been thanked: 22 times

Re: Oferta "kaszubkonowa" w Bieszczadach

Post autor: skanna »

Costi, ale z czym się pogubiłeś?
Póki co, brakuje 4 pokoi dla rodzin |(Bazik, Pacho, Nataniel, Cieślik), co prawdopodobnie nie jest nie do przeskoczenia. Co prawda dzisiejsza odpowiedź p.Pauliny jest nieco lakoniczna i nie wyczerpuje tematu w kwestii dostawek, ale w poniedziałek będę tam dzwonić i postaram się doprecyzować kwestię pomieszczeń.

Poza tym mamy ciągle wolne 4 pokoje dwuosobowe na 2 tygodnie, domek 5 - osobowy na pierwszy tydzień i dwa domki 6-osobowe na drugi tydzień, więc miejsc jest jeszcze sporo, nie wyczerpaliśmy oferty ośrodka.

Zakładamy optymistycznie, że kwestia pokoi rodzinnych się rozwiąże i jedziemy w Bieszczady. Jeśli się nie rozwiąże - zaczniemy się martwić. Póki co, mamy pierwszą połowę stycznia, Czarna prosiła o decyzję do końca m-ca, więc myślę, że spokojnie zdołamy ją podjąć.
offtopikowa specjalistka - z góry przepraszam, to niezależne ode mnie i moich palców ;-)
Awatar użytkownika
Sztefan
Posty: 1690
Rejestracja: 01 wrz 2006, 17:18
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3 times

Re: Oferta "kaszubkonowa" w Bieszczadach

Post autor: Sztefan »

skanna pisze:Poza tym mamy ciągle wolne 4 pokoje dwuosobowe na 2 tygodnie,
Nie mogę się dostać do google docsa. Jak cały czas aktualne, to poproszę 1 pokój 2 os. na "główną" część Bieszczadkonu (13-21.8.).
Awatar użytkownika
Ryslaw
Posty: 596
Rejestracja: 08 sty 2006, 14:17
Lokalizacja: Brzeg
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Oferta "kaszubkonowa" w Bieszczadach

Post autor: Ryslaw »

Zmieniłem dokument tak, że teraz każdy może edytować. Mógłby ktoś sprawdzić, czy działa?
Awatar użytkownika
skanna
Posty: 1337
Rejestracja: 22 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 3 times
Been thanked: 22 times

Re: Oferta "kaszubkonowa" w Bieszczadach

Post autor: skanna »

Działa, w każdym razie udało mi się popsuć jeden kwadracik, poprawić póki co, nie potrafię, wstawić Sztefana do pokoju dwuosobowego takoż nie :twisted:
offtopikowa specjalistka - z góry przepraszam, to niezależne ode mnie i moich palców ;-)
Awatar użytkownika
Sztefan
Posty: 1690
Rejestracja: 01 wrz 2006, 17:18
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3 times

Re: Oferta "kaszubkonowa" w Bieszczadach

Post autor: Sztefan »

Ryslaw pisze:Zmieniłem dokument tak, że teraz każdy może edytować. Mógłby ktoś sprawdzić, czy działa?
Jeżeli chodzi o mnie, to nie chodzi o to, że nie mogłem siebie dodać. Ja nawet nie mogę przeczytać pliku. Zła przeglądarka (IE8)?
Awatar użytkownika
Ryslaw
Posty: 596
Rejestracja: 08 sty 2006, 14:17
Lokalizacja: Brzeg
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Oferta "kaszubkonowa" w Bieszczadach

Post autor: Ryslaw »

Sprawdziłem na Safari, Chrome i Firefoksie. Wszystko działa. Nie jestem specem od Google Docs, ale może odpowiedź jest gdzieś w tekstach pomocy?
Awatar użytkownika
costi
Posty: 3416
Rejestracja: 09 lut 2005, 19:19
Lokalizacja: Warszawa - Ochota
Has thanked: 7 times
Been thanked: 3 times

Re: Oferta "kaszubkonowa" w Bieszczadach

Post autor: costi »

To mnie tez dopiszcie na glowny tydzien (rozumiem 13-21.08?).
trochę człowieka i technika się gubi
Moja kolekcja
mruffka2
Posty: 3
Rejestracja: 02 lut 2010, 10:48

Re: Oferta "kaszubkonowa" w Bieszczadach

Post autor: mruffka2 »

Hej,
w zeszlym roku bylismy z Wami pierwszy raz i chcielibysmy byc jeszcze drugi :)
Interesuje nas tydzien 6.08 -13.08
Bedzie nas 3 doroslych i 2 dzieci. Chetnie jakis domek jesli jest mozliwosc...
Niewykluczone, ze pojawiliby sie jeszcze chetni tylko nie wiem jak z miejscami...

pozdrowka
mruffka
Awatar użytkownika
macike
Posty: 2308
Rejestracja: 07 cze 2007, 18:24
Lokalizacja: Wrocław
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Oferta "kaszubkonowa" w Bieszczadach

Post autor: macike »

Sztefan pisze:Zła przeglądarka (IE8)?
Ech te pytania retoryczne. :twisted:
Si vis pacem, para bellum.
Gratislavia - wrocławski festiwal gier planszowych
AcikCieslik
Posty: 200
Rejestracja: 17 wrz 2005, 21:52
Lokalizacja: Warszawa

Re: Oferta "kaszubkonowa" w Bieszczadach

Post autor: AcikCieslik »

Hej

W końcu się dodzwoniłem do Pani od naszej rezerwacji. Wycenę pokoi 2 osobowych w hotelu wysłała już do WRSa. Ma przygotować na apartamenty i pokoje 3 tzw. rodzinne. Prześle to mailem do WRSa. Więc czekamy na ofertę.
Awatar użytkownika
WRS
Administrator
Posty: 2179
Rejestracja: 09 sty 2009, 09:39
Lokalizacja: Ropczyce
Has thanked: 7 times
Been thanked: 96 times
Kontakt:

Re: Oferta "kaszubkonowa" w Bieszczadach

Post autor: WRS »

AcikCieslik pisze:Hej

W końcu się dodzwoniłem do Pani od naszej rezerwacji. [...] Prześle to mailem do WRSa. Więc czekamy na ofertę.
No i przesłała!
w odpowiedzi na zapytanie jednego z uczestników rezerwujemy dla Państwa dodatkowo:
- pokój w Hotelu przystosowanych dla osób niepełnosprawnych (koszt pokoju jak za zwykłą "dwójkę" - 208,-zł/doba)
- 2 apartamenty w Hotelu (koszt 368,-zł/doba)
- 1 pokój tzw. "rodzinny" - jest to pokój 2 - osobowy, do którego można dać 2 dostawki (koszt 208,-zł/doba + 60zł/doba dostawka)

ceny obowiązują przy minimum 6 noclegach

W razie jakichkolwiek pytań proszę o telefon, chętnie pomogę.
Paulina Patała
Centrum Konferencyjno - Rekreacyjne CZARNA
kom. 693 780 968
tel. 13 461 61 67
Baruk Khazad!
Jak mawia Folko:
gry logiczne to kwintesencja rozrywki, to czysta postać gry: mechanika bez dodatkowej otoczki wnoszącej, lub starającej się coś wnieść do rozgrywki
i ja się (pod) tym podpisuję
AcikCieslik
Posty: 200
Rejestracja: 17 wrz 2005, 21:52
Lokalizacja: Warszawa

Re: Oferta "kaszubkonowa" w Bieszczadach

Post autor: AcikCieslik »

To ja poproszę apartament hotelowy na 2 tygodnie.
Awatar użytkownika
ragozd
Posty: 3429
Rejestracja: 09 lut 2005, 14:27
Lokalizacja: W-wa CK Tar-ho-min
Kontakt:

Re: Oferta "kaszubkonowa" w Bieszczadach

Post autor: ragozd »

Nataniel zdecydowal sie na drugi apartament, pokoj rodzinny jakby specjalnie dla bazika byl :)

WRS - wole sie upewnic - to jest dodatkowo oprocz wczesniej dodanych 4 pokoi? jesli tak, to dla adikom5777 wystarczy jeden z nich.
Zrobilem update na pierwszej stronie, ale do gogle pliku cierpliwosci nie mam :(
"Jesteś inżynierem - wszystko co mówisz jest nienormalne".
Moja lista gier Mój blog
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich
Awatar użytkownika
skanna
Posty: 1337
Rejestracja: 22 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 3 times
Been thanked: 22 times

Re: Oferta "kaszubkonowa" w Bieszczadach

Post autor: skanna »

Ponieważ plan urlopów w mojej cudownej instytucji zapowiada się wyjątkowo niedogodnie dla mnie, muszę z żalem zrezygnować z udziału w przygotowaniach do Bieszczadkonu. Pieczę nad wszystkimi ustaleniami obiecał przejąć Ragozd, zatem teraz to na nim spoczywa ciężar odpowiedzialności ;)
offtopikowa specjalistka - z góry przepraszam, to niezależne ode mnie i moich palców ;-)
Awatar użytkownika
ragozd
Posty: 3429
Rejestracja: 09 lut 2005, 14:27
Lokalizacja: W-wa CK Tar-ho-min
Kontakt:

Re: Oferta "kaszubkonowa" w Bieszczadach

Post autor: ragozd »

A czescia tego ustalenia jest przejecie rezerwacji od skanny dla naszej wspolnej znajomej z Kielc :)
"Jesteś inżynierem - wszystko co mówisz jest nienormalne".
Moja lista gier Mój blog
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich
Awatar użytkownika
jax
Posty: 8128
Rejestracja: 13 lut 2006, 10:46
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 78 times
Been thanked: 252 times

Re: Oferta "kaszubkonowa" w Bieszczadach

Post autor: jax »

ragozd, a możesz wylistować co jeszcze jest wolne? bo cały wątek jest straszliwie chaotyczny..
Mechaniki dice placement i dice manipulation świadczą o słabości i braku pomysłowości projektanta.
--
"We don't stop playing because we grow old; we grow old because we stop playing."
G. B. Shaw
AcikCieslik
Posty: 200
Rejestracja: 17 wrz 2005, 21:52
Lokalizacja: Warszawa

Re: Oferta "kaszubkonowa" w Bieszczadach

Post autor: AcikCieslik »

Wolne sa chyba jeszcze pokoje hotelowe. W pierwszym poscie update?
ODPOWIEDZ