[Łódź] Czy są chętni do grania w planszówki w Łodzi?

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
bb.bartosz
Posty: 217
Rejestracja: 17 cze 2006, 10:31
Lokalizacja: Łódź

Post autor: bb.bartosz »

ok:)
to jak panowie Dani i psborsuk?
od 11.30 do 13.30 jak zdążymy partyjkę Goa machnąć jeśli będziecie
Jervon
Posty: 165
Rejestracja: 07 maja 2006, 10:36
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Jervon »

No i co panie Dani. Tyle narzekasz, ze ludzie grac nie chca a jak przychodzi co do czego to nie zjawiasz sie na spotkaniu. Nieladnie tak, oj nieladnie. W ten sposob to do niczego napewno nie dojdziemy.
bb.bartosz
Posty: 217
Rejestracja: 17 cze 2006, 10:31
Lokalizacja: Łódź

Post autor: bb.bartosz »

w Dwóch Dłoniach byłem, plecak z grami przyniosłem, z Jevronem 10 minut pogadałem i do domu wróciłem.
cóż :roll:
:(
Dani
Posty: 329
Rejestracja: 19 mar 2006, 19:27

Post autor: Dani »

No niestety, nasze pierwsze spotkanie nam nie wyszło. Problem w tym, że zbyt późno się zgadaliśmy. Patrząc na posty to przed 18 jeszcze nic nie było wiadomo, a później miałem problemy z netem i nie mogłem się dowiedzieć co i jak. Borsuk też był poza Łodzią, więc nie wiedzieliśmy do końća co i jak. Pozatym ja i tak musiałbym się zgadać z Borsukiem, bo nawet nie wiem gdzie te Dwie Dłonie są. Z tego konkluzja na przyszłość, możemy umawiać się na forum, ale dograć wszystko trzeba by przez gg i/lub komórke. Niech każdy prześle sobie numer komórki (na priv'ie lub pocztą) i poda też nr. gg, tak, żeby na przyszłość nie było takich problemów jakie wyszły ostatnio. To tyle z mojej strony. Pytanie teraz, czy próbujemy zrobić kolejne spotkanie?
Jervon
Posty: 165
Rejestracja: 07 maja 2006, 10:36
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Jervon »

No i co temat trup? Nie bedzie ponownych prob? Moze jednak jeszcze raz sprobujemy sie zgadac i cos ruszyc?
Co wy na to? - tylko konkrety prosze.
Dani
Posty: 329
Rejestracja: 19 mar 2006, 19:27

Post autor: Dani »

Ja już pisałem, że chętnie. Jak znam Borsuka to też się pisze. Tylko kiedy? Coś czuję, że dopiero po świętach, przed nowym rokiem. No chyba, że damy rade jakoś się wcześniej zgadać. Ten weekend odpada, a następny to są święta. Chyba, że coś w tygodniu sklecimy.
Awatar użytkownika
dewodaa
Posty: 356
Rejestracja: 12 lis 2006, 10:30
Lokalizacja: Piotrków Tryb.
Has thanked: 1 time

Post autor: dewodaa »

ehh jak widze jak wam to w lodzi wychodzi to mi sie odechciewa cokolwiek organizowac w piotrkowie:). Shame on you:)
Dani
Posty: 329
Rejestracja: 19 mar 2006, 19:27

Post autor: Dani »

To zorganizuj w Łodzi, może będzie lepiej skoro jak narazie nic nam tutaj nie wychodzi. Ja jestem chętny na granie, trzeba by tylko odpowiednio wszystko zorganizować.
Jervon
Posty: 165
Rejestracja: 07 maja 2006, 10:36
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Jervon »

Dobra. A co z weekendem 6-7 stycznia? Znajdziesz czas?
Awatar użytkownika
psborsuk
Posty: 281
Rejestracja: 10 maja 2006, 01:04
Lokalizacja: Łódź, Koluszki
Has thanked: 299 times
Been thanked: 73 times

Post autor: psborsuk »

dewodaa pisze:ehh jak widze jak wam to w lodzi wychodzi to mi sie odechciewa cokolwiek organizowac w piotrkowie:). Shame on you:)
No to jak jesteś taki mądry, to przyjedź i zorganizuj coś. Znajdź miejsce odpowiadające wszystkim, i, co najważniejsze, CZAS. Wtedy zobaczymy, kto się będzie wstydził... :?

A co do spotkania, to może w przyszłym tygodniu w weekend? Ten u mnie odpada.
Świt Rebelii... ]:->
Awatar użytkownika
kaimada
Posty: 1129
Rejestracja: 06 sty 2007, 13:58
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 27 times
Been thanked: 126 times

Post autor: kaimada »

myśle, że najlepiej spotykajcie się w Game Lordzie - Andrzej was nie wyrzuci a może anwet się przyłączy?? :D
Jervon
Posty: 165
Rejestracja: 07 maja 2006, 10:36
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Jervon »

mysle, ze jednak nie - o tym juz rozmawialismy. Gay lord jak dla mnie zdecydowanie odpada. Andrzej to typowy monopolista nastawiony na ZYSK. I pewnie chcialby jakiejs kasy - chyba nawet ktos z nim rozmawial i tak wlasnie mowil - za granie u niego. Zdzierak i tyle.
Awatar użytkownika
kaimada
Posty: 1129
Rejestracja: 06 sty 2007, 13:58
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 27 times
Been thanked: 126 times

Post autor: kaimada »

to, że naciąga ludzi na kupno to wiem, ale że żąda kasy za granie u niego ?
Jervon
Posty: 165
Rejestracja: 07 maja 2006, 10:36
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Jervon »

bb.bartosz pisze: Za 4 godziny życzy sobie 2 zł od osoby
Wystarczy poczytac najperw temat w ktorym sie wypowiadasz i wiedzial bys, ze dowiadywalismy sie i GL. Fakt nie sa to duze pieniadze ale niecierpie jego polityki. Poza tym jest tam zawsze pelno dzieciarni i raczaej mi to nie odpowiada. Ja zapraszam wszystkich chetnych na TI. Do tej gry mamy lokum z wystarczajaco duzym stolem. Problem to 6 (a juz na przyszly weekend kiedy to bede mial dodatek 8) osob chetnych do gry.
Dani
Posty: 329
Rejestracja: 19 mar 2006, 19:27

Post autor: Dani »

No u mnie niestety ten weekend odpadł. Przyszły także, bo mam zajęcia. :( Czyli kolejna szansa na zjazd to 20-21. Chyba, że coś w tygodniu się da zrobić.
Awatar użytkownika
dewodaa
Posty: 356
Rejestracja: 12 lis 2006, 10:30
Lokalizacja: Piotrków Tryb.
Has thanked: 1 time

Post autor: dewodaa »

heh ale drazliwi jestescie, nie chcialem nikomu dowalic. Po prostu troche mi zal ze nigdzie w wojwodztwie nie ma cyklicznych spotkan nad plansza. Szczerze mowiac chetnie bym wam pomogl ale Lodzi nie znam w ogole i co gorsza ostatnio oblalem egzamin na prawko i nie mialbym jak sie dostac (autobus odpada, szkoda mi tej kasy wpakowanej w gry i moje zeby ;) )
Jervon
Posty: 165
Rejestracja: 07 maja 2006, 10:36
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Jervon »

W ta sobote planuje spotkanie przy TI. Potrzeba nam jeszcze 3 - 5 osob do grania. Jesli sa jacys chetni to zglaszac sie. Zaczynamy o 15 konczymy pewnie nad ranem :)
Jervon
Posty: 165
Rejestracja: 07 maja 2006, 10:36
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Jervon »

I co zero chetnych? :/
Dani
Posty: 329
Rejestracja: 19 mar 2006, 19:27

Post autor: Dani »

Pisz lepiej na priv bo tutaj już nikt nie zagląda. :(
Awatar użytkownika
Nataniel
Administrator
Posty: 5293
Rejestracja: 03 cze 2004, 20:46
Lokalizacja: Gdańsk Osowa
Been thanked: 6 times
Kontakt:

Post autor: Nataniel »

Na stronie http://www.gry-planszowe.pl/x.php/1,102 ... upic-.html jest info:

Łódź
Księgarnia MAG
ul. Piotrkowska 90

Dostalem natomiast emaila:
Sklep na Piotrkowskiej 90 w Łodzi nie istnieje. Jest tam sklep monopolowy i biuro podróży.
Pozdrawiam
P.K.
Czy ktos moze to zweryfikowac i potwierdzic / zaprzeczyc?
= Artur Nataniel Jedlinski | GG #27211, skype: natanielx =
= Festiwal gier planszowych w Gdyni - GRAMY! =
Jervon
Posty: 165
Rejestracja: 07 maja 2006, 10:36
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Jervon »

Potwierdzam, ze sklep nie istnieje juz na piotrkowskiej 90. Zostal przeniesiony. Przeniesiony na.... Napisze pozniej teraz wylecialo mi z glowy :)
Awatar użytkownika
Nataniel
Administrator
Posty: 5293
Rejestracja: 03 cze 2004, 20:46
Lokalizacja: Gdańsk Osowa
Been thanked: 6 times
Kontakt:

Post autor: Nataniel »

Jak sobie przypomnisz, wyslij mi PM, inaczej to przeocze (nie zagladam do watku łódzkiego).
= Artur Nataniel Jedlinski | GG #27211, skype: natanielx =
= Festiwal gier planszowych w Gdyni - GRAMY! =
Jervon
Posty: 165
Rejestracja: 07 maja 2006, 10:36
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Jervon »

Zbliż się weekend. Ja znowu będe grał. Dołączy się ktoś?
Lipa
Posty: 163
Rejestracja: 10 paź 2005, 19:18
Lokalizacja: Morąg, pobliże Olsztyna
Has thanked: 8 times
Been thanked: 7 times

Post autor: Lipa »

Czy w Łodzi organizowane są jakieś spotkania nad planszą?
Jak jest jedno wejście, to nie ma wyjścia
Awatar użytkownika
Martie
Posty: 83
Rejestracja: 27 cze 2004, 14:59
Lokalizacja: Łodź

Post autor: Martie »

Z tego co wiem w żadnym szerszym gronie nie są organizowane. Być może gdzieś w domowym zaciszu ktoś gra ale jakoś nie wypływa to na tym forum. :(
ODPOWIEDZ