[Łódź] Czy są chętni do grania w planszówki w Łodzi?

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Tomcio
Posty: 7
Rejestracja: 01 lut 2006, 13:50
Lokalizacja: Łódź

[Łódź] Czy są chętni do grania w planszówki w Łodzi?

Post autor: Tomcio »

Witam wszystkich! W weekendy (przynajmniej niektóre) chętnie pograłbym w planszówki. Mam odpowiednie miejsce w Łodzi, a także parę fajnych gierek (Warcraft, Ticket to Ride Europe, Osadnicy z Catanu, Dungeoneer - Grobowiec Króla Nieumarłych i kilka dwuosobowych). Jeśli chcielibyście pograć to dajcie znać. Chętnie pograłbym też w inne planszówki, jeśli macie coś ciekawego.

Pozdrawiam,
Tomcio
Awatar użytkownika
Tredo
Posty: 5
Rejestracja: 03 lut 2006, 15:57
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Tredo »

Witam serdecznie.

Tomcio jeśli chciałbyś pograć to być może ktoś ze Stowarzyszenia którego jestem przewodniczącym będzie zainteresowany. Też mamy trochę gier.

Nasz lokal jednak ogranicza nas do 15 - 20 w robocze dni tygodnia. jednak niedługo powinno się to zmienić.

Gramy w ramach zebrań:
http://www.netshock.pl/~dw/smerf/forum/ ... m.php?f=27

Jeśli jesteś zainteresowany Ty, albo ktokolwiek inny to zapraszam do zajrzenia na forum i skontaktowania się.
Tomcio
Posty: 7
Rejestracja: 01 lut 2006, 13:50
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Tomcio »

Chcę tylko pograć. Mogę tylko w sobotę i to nie każdą. Jak ktoś chce zagrać to niech da znać, to się coś zorganizuje.Mam gdzie i w co (choć chętnie zagram w inne gry niż mam).
emilskrzynski
Posty: 3
Rejestracja: 16 maja 2006, 08:49
Lokalizacja: Łódź

Planszówki w Łodzi , bardzo chetnie.

Post autor: emilskrzynski »

Witaj ,jesli to jeszcze aktualne bardo chetnie spotkamy sie na granie , termin i miejsce do ustalenia.
Ostatnio gramy w Osadników i Riska, ale mamy tez sporo innych planszówek!
Pozdrowienia
Tomcio
Posty: 7
Rejestracja: 01 lut 2006, 13:50
Lokalizacja: Łódź

Granie

Post autor: Tomcio »

Witam,

Chętnie zagram, proszę o jakieś propozycje terminów. Niestety lokal już nie jest aktualny, więc nie bardzo mam gdzie grać. Czekam zatem na propozycję terminów.
Awatar użytkownika
psborsuk
Posty: 281
Rejestracja: 10 maja 2006, 01:04
Lokalizacja: Łódź, Koluszki
Has thanked: 299 times
Been thanked: 73 times

Post autor: psborsuk »

Odkurzmy nieco ten temat.
Dani i ja jestesmy chętni do gry, niestety nie dysponujemy zbyt dużą ilością czasu. Pasują nam weekendy, niestety nie wszystkie (przynajmniej mnie :cry:).
Gry, którymi dysponujemy, zamieszczone są w poście Wasze gry.
Czekamy na kontakt.

A swoją drogą, ilu jest obecnie forumowiczów z Łodzi? Odzywajcie się!
Świt Rebelii... ]:->
Tomcio
Posty: 7
Rejestracja: 01 lut 2006, 13:50
Lokalizacja: Łódź

Granie w Łodzi

Post autor: Tomcio »

Dla mnie weekendy są OK. Trzeba tylko ustalić jakiś termin i miejsce
emilskrzynski
Posty: 3
Rejestracja: 16 maja 2006, 08:49
Lokalizacja: Łódź

Granie w Łodzi

Post autor: emilskrzynski »

Weekendy to dobry pomysł, ja proponuje spotkania na dzialce rekreacyjnej- do grania (przy dobrej pogodzie)nadaje się doskonale.

Do dyspozycji są: Osadnicy z Catanu, Cluedo, Monopoly, Manewry Morskie, Obcy, Wiedeń 1683, W Cieniu Saturna i Scrabble.
W grupie zaprzyjażnionych graczy ( Razem ze mną około 7 osób) są jeszcze do dyspozycji: Ryzyko, Scotland Yard, Cytadela.

Zastanawiałem się też nad lokalem, naprzykład jakimś pubem albo klubem w mieście,w którym mozna by cyklicznie spotykac się.

Czekam naodpowiedźi od graczy łódzkich.
Tomcio
Posty: 7
Rejestracja: 01 lut 2006, 13:50
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Tomcio »

Jak już stwierdziłem wcześniej, jestem otwarty na propozycję. Jakiś klub albo pub nie jest złym pomysłem. A gdzie się znajduje te działka rekreacyjna?
Dani
Posty: 329
Rejestracja: 19 mar 2006, 19:27

Post autor: Dani »

Łódź nieco kuleje jeśli idzie o planszówki i trzeba to nadrobić. Co do spotkań to weekendy to z reguły mam czas, ale nieraz i w tygodniu coś się znajdzie, tylko musiałbym wiedzieć co i jak nieco wcześniej. Pograć można by w Magu (Piotrkowska 90), z tym tylko, że w niedziele sklep jest nieczynny i trzeba by tylko spotkać się w miare wcześniej zanim zejdą się Magic'owcy. Co do klubu typowego, to nie wiem, nie bywam w klubach, ale kilka znam. Dungeon'a nie polecam, nie wiem, może Zapiecek? Ale to już w kwestii organizatora spotkania.
Jervon
Posty: 165
Rejestracja: 07 maja 2006, 10:36
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Jervon »

A czemu dungeona nie polecasz? Czym Cie zrazil? :> Co do grania to mam czas w weekendy ale nie wszystkie - przedkladam jednak RPG nad planszowki a w weekendy wlasnie gramy. Ale generalnie jestem na tak. Niestety nie posiadam zbyt wiele gier... mam Dooma + rozszerzenie, WH Quest i niebawem Arkham Horror - mysle, ze to naprawde niewiele ale za to sama klasa :]
Awatar użytkownika
psborsuk
Posty: 281
Rejestracja: 10 maja 2006, 01:04
Lokalizacja: Łódź, Koluszki
Has thanked: 299 times
Been thanked: 73 times

Post autor: psborsuk »

Panowie, nie od razu Rzym zbudowano. Piszecie, że macie niewiele gier. Przecież jak się podliczy gry wszystkich łódzkich graczy (tzn. tych, którzy tu pisali), to wyjdzie całkiem niezła liczba, i to wcale nie są tytuły z dolnych półek.
Co do miejsca, to Mag jest dobry pod warunkiem, ze nie jest to weekend. W soboty są tam organizowane turnieje MTG, więc nie ma za bardzo gdzie grać. Poza tym czynny jest wtedy w godzinach 9-15. W niedziele, jak już pisał Dani, zamknięty. A nam tutaj wszystkim pasują najbardziej właśnie weekendy.
O Dungeonie się nie wypowiadam, bo nigdy tam nie byłem.
Propozycja działki jak najbardziej pasuje. A gdzie ona jest?
Co zaś do pubu, to jeszcze za moich magicowych czasów (nie tak dawnych zresztą..) grywaliśmy z kumplami w Dwóch dłoniach, pubie dla głuchoniemych na Wólczańskiej przed Struga (pub jest całkiem normalny, powiedziałbym wręcz że najlepszy jaki znam, bo jest miła obsługa i raczej nie zaglądają "bezkarkowcy" :wink: ).
Ostatnio zmieniony 20 maja 2006, 00:06 przez psborsuk, łącznie zmieniany 1 raz.
Świt Rebelii... ]:->
Awatar użytkownika
psborsuk
Posty: 281
Rejestracja: 10 maja 2006, 01:04
Lokalizacja: Łódź, Koluszki
Has thanked: 299 times
Been thanked: 73 times

Post autor: psborsuk »

A przy okazji, czy ktoś dysponuje może karcianką Naval Battles? Zaintrygowała mnie, i chciałbym ją przetestować. Podobno oparta jest na darmowej Cold War Naval Battles, którą sobie ściągnąłem. Czeka teraz na poprawki wyglądu kart i wydruk.. :wink:
Świt Rebelii... ]:->
Jervon
Posty: 165
Rejestracja: 07 maja 2006, 10:36
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Jervon »

I znowu temat umiera? Takowej karcianki nie posiadam mosci psborsuku. A wracajac do tematu. Spotykamy sie w weekend na jakies granie?
emilskrzynski
Posty: 3
Rejestracja: 16 maja 2006, 08:49
Lokalizacja: Łódź

Granie w łodzi

Post autor: emilskrzynski »

Przez chwilę mnie nie było, ale mam nadzieję że temat nie padnie.
Do Jevrona: jak najbardziej, do spotkania i pogrania chętni są.
Wersja z działką cały czas dostępna, więc odzywajcie się.
Jeśli ktoś dysponuje lokalem w Łodzi to też problemu nie ma.
Do zobaczenia
Jervon
Posty: 165
Rejestracja: 07 maja 2006, 10:36
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Jervon »

No nic ja z moja ekipa gram jutro w Dooma.
Awatar użytkownika
Tredo
Posty: 5
Rejestracja: 03 lut 2006, 15:57
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Tredo »

Stowarzyszenie Miłośników ERpegów i Fantastyki S.M.E.R.F. i Łódzki Klub Gier Bitewnych Ośmiornica zapraszają na niedzielne spotkania w Łódzkim Domu Kultury.

Odbywają się wtedy zaplanowane punkty programu, o których zawsze można przeczytać na stronie S.M.E.R.F.a W tym prawie zawsze Games Room od 15.00 do 21.00 Wcześniej (zwykle od 9.00 lub 10.00) także pojawiają się osoby grające w bitewniaki.

Kontakt z nami można nawiązać przez SMERForum oraz przez Stronę Stowarzyszenia
Oraz a propos bitewniaków przez forum Łódzkiego Klubu Gier Bitewnych Ośmiornica
Jervon
Posty: 165
Rejestracja: 07 maja 2006, 10:36
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Jervon »

Moglbys w koncu jakis inny tekst zapodac a nie smecisz ciagle to samo...
Awatar użytkownika
Tredo
Posty: 5
Rejestracja: 03 lut 2006, 15:57
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Tredo »

Jervon ten dzisiejszy post tyczył się niedzielnych spotkań, o których do tej pory was nie informowaliśmy... Dlatego nie traktuj tego jako zaśmiecanie...
Jervon
Posty: 165
Rejestracja: 07 maja 2006, 10:36
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Jervon »

No i jak to jest z tym graniem w Lodzi? Bida straszna, oj straszna. Zakupilem wlasnie Twilight Imperium 3ed wiec potrzeba mi troche wiecej graczy niz do dooma. Zapraszam chetnych.
bb.bartosz
Posty: 217
Rejestracja: 17 cze 2006, 10:31
Lokalizacja: Łódź

Post autor: bb.bartosz »

kolejny chętny:)
witam i pozdrawiam

chętnie bym pograł w coś z repertuaru własnego (Attika, Sankt Petersburg, Dungeoner i jeszcze sporo się znajdzie...)
albo w coś innego :roll:

pasuje mi w dni powszednie po 18, w weekendy różnie
zna ktoś jakiś odpowiedni do grania lokal??
tzn jasny z dużymi stołami i nie zadymiony:)
Jervon
Posty: 165
Rejestracja: 07 maja 2006, 10:36
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Jervon »

Lokum jest :) u mojego znajomego w domu. Jesli jestes zainteresowany dolaczeniem do grona grajacych to zapraszam :) Gramy w Dooma i Twilight Imperium (posiadmay jeszcze gwiezdnego kupca, dungeoneera, warhammera Questa i jakies inen pomniejsze gierki w stylu D&D) ale pewnie chetnie uzyjemy ktorejs z Twoich gier :>
bb.bartosz
Posty: 217
Rejestracja: 17 cze 2006, 10:31
Lokalizacja: Łódź

Post autor: bb.bartosz »

po długim weekendzie, kto urlopował wrócił wypoczety i mam nadzieję w nastroju do gry.

podbijam temat spodkań łódzkich fanów planszówek, których to (fanów) nieco jest a (spodkań) niestety nie ma:( mimo że dużo osób ma ochotę.

w rozmowie z osobami zorientowanymi padły propozycje pubu Dungeoner i Dwie Dłonie. Mogę też zorientować się czy w Łódzkim Domu Kultury byliby skłoni udostępnić salę. Udostępniają np. szachistom:)

Może niech zainteresowane osoby (jeśli jeszcze nie zwątpiły) wpiszą się jakie dni/godziny/miejsca by im odpowiadały i wyklaruje sie jakies spodkanie inauguracyjne, a potem jakoś ruszy...

JA- dni robocze, najlepiej jakiś lokal w pobliżu sródmiescia. W weekendy różnie/ do ustalenia

pozdrawiam wszystkich potencjalnie zainteresowanych.
Jervon
Posty: 165
Rejestracja: 07 maja 2006, 10:36
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Jervon »

Dungeon moze byc. Jest tam troche ciemnawo ale za to otworza go nam zawsze kiedy tylko bedziemy tego chcieli :>
Mi pasuja w sumie tylko weekendy, a i to nie zawsze.
Na ten weekend planuje jakies granie. Dokladniejsze info jutro albo dzis wieczor.
bb.bartosz
Posty: 217
Rejestracja: 17 cze 2006, 10:31
Lokalizacja: Łódź

Post autor: bb.bartosz »

Jervon pisze:Jest tam troche ciemnawo
:(
Jervon pisze: ale za to otworza go nam zawsze kiedy tylko bedziemy tego chcieli
no to ok!
Dokladniejsze info jutro albo dzis wieczor.
ok, daj znać, w tym terminie też będę wiedział więcej o moich planach.
mam nadzieję że ktoś jeszcze sie skusi
mogę wziąść Sankt Petersburg, Lighspeed, Cytadela, Dungeoner, San Juan samoróbka...
chętnie bym na początek zagierczył w Dooma też :twisted:
ODPOWIEDZ