Lato 2012 - Bieszczadkon - zapisy

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
ragozd
Posty: 3429
Rejestracja: 09 lut 2005, 14:27
Lokalizacja: W-wa CK Tar-ho-min
Kontakt:

Lato 2012 - Bieszczadkon - zapisy

Post autor: ragozd »

Uwaga
Mamy potwierdzoną i opłaconą rezerwację na sierpień 2012. Wolne miejsca może jeszcze są - teraz kontakt i rezerwacja na własną rękę, ale dopisujcie się do grupy.

Co to jest Bieszczadkon, wszyscy wiedzą świetnie ;-), a jeśli nie, to przypomnę, że to wakacyjne spotkanie planszomaniaków od kilku lat odbywające się w sierpniu, najpierw na Mazurach, potem na Kaszubach, ostatnio w Bieszczadach.
Termin "głównego" Bieszczadkon to 11-19 sierpnia 2012, ale jeśli ktoś chce spędzić w planszówkowym towarzystwie 2 tygodnie, to sporo osób jedzie już 4 sierpnia.

Jak dojechać
http://maps.google.pl/maps?q=Centrum+Ko ... 16&iwloc=A
Strona ośrodka
http://www.ckrczarna.pl/

Ceny skalkulowane dla nas, przy minimum 7 noclegach (ok 10% taniej od standardowej oferty) - w nawiasie ceny z zeszłego roku:
 Noclegi:
Dom Wczasowy (śniadanie w cenie noclegu)
 osoba w pokoju 2 – osobowym: 94,-zł/doba (2011 78zł/doba)
 pokój 2 – osobowy do pojedynczego wykorzystania: 140,-zł/doba (2011 95 zł/doba)
 apartament: 272,-zł/doba (2 osoby, za 2 pozostałe dopłata do śniadania) (2011 240 zł)
Domki i Apartamenty Leśne (śniadanie w cenie noclegu)
 miejsce w domku lub apartamencie leśnym (przy pełnym obłożeniu): 77,-zł/doba (2011 45 zł/doba ale bez śniadania)
Hotel (śniadanie w cenie noclegu)
 osoba w pokoju 2 – osobowym: 115,-zł/doba (104 zł/doba)
 apartament: 316,-zł/doba (2 osoby, 2 pozostałe dopłata dostawki)
 dostawka ze śniadaniem: 70,-zł/doba (2011 60 zł) - dla dzieci 4-12 lat 60 zł
 Gastronomia:
 obiad: 40,-zł/osoba (2011 35 zł)
 kolacja w formie bufetu: 30,-zł/osoba (2011 20 zł)
 Dodatkowe atrakcje i informacje:
 basen kryty z jacuzzi i zespół basenów zewnętrznych, sale klubowe, ścieżki spacerowe, boiska sportowe, parking monitorowany, codzienna prasa, Internet bezprzewodowy - gratis
 korty tenisowe, sala bilardowa, łowisko pstrąga (nie posiadamy wypożyczalni sprzętu wędkarskiego), rowery górskie
 sala szkoleniowa na wyłączność: 10,-zł/osoba dorosła/cały pobyt

 dzieci do 3 lat z własnym łóżeczkiem gratis
 dla dzieci 4-12 lat jest rabat 30% na posiłki


Śniadanie i kolacje to szwedzki stół. Obiad - w tym cenie i czasie nie cenił się powodzeniem, zdecydowanie lepiej zamówi coś z karty.
W pokojach są małe lodówki, szklanki, nie ma czajników bo na korytarzu sa automaty z zimną i gorącą wodą.


Miejsca Czarna 4-19.08.2012 wraz z listą wolnych lokali:
DW: 14 2-oobowych pokoi - wolne 5, 2 w układzie 1+1 - 1 wolny, 2 apartamenty 2+2 i 2 pokoje z opcją dostawki 2+1+1.
Hotel: Apartament 2+2 - wolny, pokój 2+2, 6 pokoi 2+1 - wolne 3
Domki: 2x5-osobowe i 1x3-osobowy.
44+24+13 = 81 miejsc

Uczestnicy: - aktualizacja 18.07.2012:
ragozd 2+3+1p - domek 3-osobowy - 5-19 sierpnia - 14 nocy
ko73 2+2 2 - apartament DW nr 409 - 9-19 sierpnia - 10 nocy
kubek 2+0+1 - pokój 2oDW nr 403 5-18 sierpnia 13 nocy
sztefan i jax - duży pokój 2oDW nr 404 4 -19 sierpnia - 15 nocy
bazik 2+2 - hotel 2+2 - 4-12 sierpnia - 8 nocy
monga 1+2 - pokój 2oDW nr 417 - 7-19 - 12 nocy
ryslaw 2+2+1 - 2 pokoje 2oDW opcja 401 i 408 parter mniejsze, albo 410-411 piętro większe 4-19 sierpnia - 15 nocy
clearview - pokój 1o DW nr 407 od 4/08 do 16/08 - 12 nocy
Robert_C 2+3 - domek 5-osobowy 4-18 - 14 nocy
skanna 2+2 (4-14) - apartament DW nr 418 - 4-14 - 9 nocy
mst 2+1 - pokój 2+1 DW nr 414 11-19 - 8 nocy
zara2stra 2+2+2 - domek 5 osobowy 11-19 sierpnia - 8 nocy
MagdaKaleta 2+3 - pokój 2+1 DW nr 414 4-11 sierpnia 7 nocy
azuq 2+2 - pokój 2+1 hotel 4-11 sierpnia 7 nocy
Koty 2+1 - pokój DW nr 413 - 4-19 sierpnia
robert-wg - na 1 tydzień do soboty - pokój 2+1 DW nr 405 11-18 sierpień - 7 nocy
Ala, Maciek, pokój 2+1 DW nr 405 4-11 sierpnia 7 nocy
wc, 2+2 - 2 pokoje 2oDW nr 412, 416 4-16 sierpnia 12 nocy własna rezerwacja
grzes19 DW 2 osoby + dziecko - termin 4-12 8 nocy własna rezerwacja
"Jesteś inżynierem - wszystko co mówisz jest nienormalne".
Moja lista gier Mój blog
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich
Awatar użytkownika
skanna
Posty: 1337
Rejestracja: 22 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 3 times
Been thanked: 22 times

Re: 2012 - Bieszczadkon i Grajdołek

Post autor: skanna »

Termin dla nas absolutnie najgorszy z możliwych, 29.06 zaczyna się rekrutacja do gimnazjum, musimy być na miejscu przynajmniej do 9.07 albo i do 16.07, jak źle pójdzie.
offtopikowa specjalistka - z góry przepraszam, to niezależne ode mnie i moich palców ;-)
Awatar użytkownika
Nataniel
Administrator
Posty: 5293
Rejestracja: 03 cze 2004, 20:46
Lokalizacja: Gdańsk Osowa
Been thanked: 6 times
Kontakt:

Re: 2012 - Bieszczadkon i Grajdołek

Post autor: Nataniel »

Mi pasuje dowolny termin w przyszłym roku, na szczęście "urlop" mam dosyć elastyczny. I chciałbym pojechać na obie imprezy - za rok dzieciaki będą już trochę większe to i w Bieszczady się chętnie wybiorę.
= Artur Nataniel Jedlinski | GG #27211, skype: natanielx =
= Festiwal gier planszowych w Gdyni - GRAMY! =
Awatar użytkownika
jax
Posty: 8128
Rejestracja: 13 lut 2006, 10:46
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 78 times
Been thanked: 251 times

Re: 2012 - Bieszczadkon i Grajdołek

Post autor: jax »

Ale o co chodzi że koniecznie muszą być domki?
Dlaczego to są 'miejsca rodzinne'?
A pokoje w hotelu czy domu wczasowym to nie są miejsca rodzinne?
Mechaniki dice placement i dice manipulation świadczą o słabości i braku pomysłowości projektanta.
--
"We don't stop playing because we grow old; we grow old because we stop playing."
G. B. Shaw
Awatar użytkownika
ragozd
Posty: 3429
Rejestracja: 09 lut 2005, 14:27
Lokalizacja: W-wa CK Tar-ho-min
Kontakt:

Re: 2012 - Bieszczadkon i Grajdołek

Post autor: ragozd »

Jax, w swoim pokoju oprócz Sztefana zmieściłbyś jeszcze 2 małych dzieci? Szkoda zwłaszcza Górkówki która była idelna dla rodzin 2+2 jak skanna czy ko73. DLatego na razie czekam na deklaracje i na tej podstawie zrobimy wybor
"Jesteś inżynierem - wszystko co mówisz jest nienormalne".
Moja lista gier Mój blog
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich
Awatar użytkownika
skanna
Posty: 1337
Rejestracja: 22 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 3 times
Been thanked: 22 times

Re: 2012 - Bieszczadkon i Grajdołek

Post autor: skanna »

Jax, w domu wczasowym są tylko dwa apartamenty, które mieszczą rodzinę z więcej niż jednym dzieckiem i dwa pokoje z dostawką. Dostaliśmy jeszcze pokoje w hotelu, ale one były jednak droższe. Domki i Górkówki są bardziej praktyczne dla rodzin większych niż 2+1.
Ja zdecydowanie wolałabym Górkówkę niż pokój w DW, ale w terminie, o którym pisze Radek to w ogóle nie ma o czym dyskutować - nie mogę wcale. Dlatego głosuję za sierpniem :), w dodatku mając nadzieję, że rezerwacje rezerwacjami, a może ktoś po prostu jeszcze zrezygnuje i sytuacja zacznie wyglądać bardziej optymistycznie.
offtopikowa specjalistka - z góry przepraszam, to niezależne ode mnie i moich palców ;-)
Awatar użytkownika
Sztefan
Posty: 1690
Rejestracja: 01 wrz 2006, 17:18
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3 times

Re: 2012 - Bieszczadkon i Grajdołek

Post autor: Sztefan »

ragozd pisze: dla mnie z takim wyprzedzeniem każdy termin jest dobry
Dla mnie też :)
Awatar użytkownika
adikom5777
Posty: 2231
Rejestracja: 28 gru 2009, 08:52
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 81 times
Been thanked: 12 times

Re: 2012 - Bieszczadkon i Grajdołek

Post autor: adikom5777 »

mi pasuje każdy termin ale pokój już musi być 2+2 (dzieci lat 7 i 3mce)
Awatar użytkownika
ragozd
Posty: 3429
Rejestracja: 09 lut 2005, 14:27
Lokalizacja: W-wa CK Tar-ho-min
Kontakt:

Re: 2012 - Bieszczadkon i Grajdołek

Post autor: ragozd »

Jest też oczywiście hotel, ale jest on droższy. Co do cen - poziom upustu będzie najwcześniej podany w październiku - wtedy jedzie tam też WRS więc przetestujemy jego zdolności negocjacyjne ;)
Co do narzekań coniektórych - nie ma problemu by zadaszonych stolików przy piżmakówce było więcej, tak samo taras też będzie zadaszony, a widać że i tablice ogłoszeń też będzie warto wdrożyć. Spora szansa będzie też na cofnięcie bramek pod koszami. Niestety kryty basen i góry zostają i będą odrywać współgraczy od planszy ;)

wyslalem pytanie o termin 14-29 lipca, niedlugo bede znal chyba komplet rezerwacji tam na przyszle wakacje ;)
"Jesteś inżynierem - wszystko co mówisz jest nienormalne".
Moja lista gier Mój blog
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich
Awatar użytkownika
stalker
Posty: 2594
Rejestracja: 24 cze 2004, 23:14
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 32 times
Been thanked: 12 times

Re: 2012 - Bieszczadkon i Grajdołek

Post autor: stalker »

ragozd pisze:Moja propozycja więc jest taka - na początku lipca Bieszczady, a Hermanów w sierpniu. Czekam na konstruktywną opinię i deklaracje
Obawiam się, że możesz zapomnieć o Grajdołku w sierpniu :) Ważną pozycją folwarku są wesela. A to dlatego, że sierpień, z uwagi na literkę "r" w nazwie, jest popularnym miesiącem na zawieranie związków małżeńskich, wszystkie pokoje w weekendy zapewne są już zarezerwowane.

My się piszemy na Grajdołek, co do Bieszczadkonu chyba nie bardzo.
Lukasz M. Pogoda | w biblioteczce | zainteresowało mnie
Warszawskie spotkania projektantów i testerów gier planszowych. Chcesz pomóc w testowaniu lub masz swój projekt? Monsoon Group pomoże! Informacje na forum tutaj. Zapraszamy!
Awatar użytkownika
skanna
Posty: 1337
Rejestracja: 22 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 3 times
Been thanked: 22 times

Re: 2012 - Bieszczadkon i Grajdołek

Post autor: skanna »

ragozd pisze: wyslalem pytanie o termin 14-29 lipca, niedlugo bede znal chyba komplet rezerwacji tam na przyszle wakacje ;)
O, i to jest piękny termin
offtopikowa specjalistka - z góry przepraszam, to niezależne ode mnie i moich palców ;-)
Awatar użytkownika
ragozd
Posty: 3429
Rejestracja: 09 lut 2005, 14:27
Lokalizacja: W-wa CK Tar-ho-min
Kontakt:

Re: 2012 - Bieszczadkon i Grajdołek

Post autor: ragozd »

Jeśli tak, to chyba zostaniemy przy terminie sierpniowym w Bieszczadach, bo jest spora grupa chętnych na oba wyjazdy - no ale czekam na inne głosy. Czasu na decyzję jeszcze trochę jest
"Jesteś inżynierem - wszystko co mówisz jest nienormalne".
Moja lista gier Mój blog
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich
Awatar użytkownika
jax
Posty: 8128
Rejestracja: 13 lut 2006, 10:46
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 78 times
Been thanked: 251 times

Re: 2012 - Bieszczadkon i Grajdołek

Post autor: jax »

no jeśli grajdołka faktycznie nie da się przesunąć, to 2 imprezy pokryją się w takim razie

proponuję zrobić listę rodzin 2+2 i może starczy pokoi w DW i hotelu dla nich (ja wiem że hotel droższy ale niektórzy w tym roku woleli właśnie hotel od DW...)
Mechaniki dice placement i dice manipulation świadczą o słabości i braku pomysłowości projektanta.
--
"We don't stop playing because we grow old; we grow old because we stop playing."
G. B. Shaw
Senthe
Posty: 1719
Rejestracja: 21 kwie 2009, 16:14
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times

Re: 2012 - Bieszczadkon i Grajdołek

Post autor: Senthe »

Mam podchwytliwe pytanie. Czy orientuje się ktoś, czy w okolicy tych bieszczadzkich domków da się rozbić namiot? :D
Możliwe, że akurat pojawię się w okolicy na "pieszej wycieczce", chętnie wpadłabym na Bieszczadkon na dzień czy dwa...
BGG
Będę ubierać się w jasne i wesołe kolory, aby wprawić mych wrogów w konfuzję.
Awatar użytkownika
ragozd
Posty: 3429
Rejestracja: 09 lut 2005, 14:27
Lokalizacja: W-wa CK Tar-ho-min
Kontakt:

Re: 2012 - Bieszczadkon i Grajdołek

Post autor: ragozd »

W czarnej pewnie tak, ale to min. 2 km do ośrodka bo on na uboczu jest
"Jesteś inżynierem - wszystko co mówisz jest nienormalne".
Moja lista gier Mój blog
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich
Awatar użytkownika
melee
Posty: 4341
Rejestracja: 28 cze 2007, 20:20
Lokalizacja: Warszawa / CK
Been thanked: 2 times

Re: 2012 - Bieszczadkon i Grajdołek

Post autor: melee »

Naprawdę nie podejmujemy żadnej, ŻADNEJ próby zrobienia wspólnego wyjazdu??? Porażka.
Awatar użytkownika
skanna
Posty: 1337
Rejestracja: 22 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 3 times
Been thanked: 22 times

Re: 2012 - Bieszczadkon i Grajdołek

Post autor: skanna »

Możemy podjąć - masz Przemku jakiś ośrodek o dogodnej lokalizacji dla Poznania i Północy? Rozglądałeś się za czymś?
offtopikowa specjalistka - z góry przepraszam, to niezależne ode mnie i moich palców ;-)
Awatar użytkownika
melee
Posty: 4341
Rejestracja: 28 cze 2007, 20:20
Lokalizacja: Warszawa / CK
Been thanked: 2 times

Re: 2012 - Bieszczadkon i Grajdołek

Post autor: melee »

Mogę rozejrzeć się w listopadzie. Nigdy aż tak wcześniej nie rezerwowaliśmy miejsc. Poza tym ośrodek w Czarnej może przyjąć więcej osób, również poznaniaków i gdańszczan, tylko nikt z nimi nie porozmawiał. Poznaniacy właściwie nie bywają na tym forum. Wczoraj zacząłem rozmawiać z Demnogonisem i wiewiórką, ale to dopiero początki. Oczywiście miejsca można zarezerwować nawet w 5 ośrodkach, póki nie płacimy zaliczek nie ma problemów ze zmianą planów.
Awatar użytkownika
skanna
Posty: 1337
Rejestracja: 22 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 3 times
Been thanked: 22 times

Re: 2012 - Bieszczadkon i Grajdołek

Post autor: skanna »

Ale mam wrażenie, że właśnie Radek rozpoczął rozmowę? Ba, jeśli dobrze widzę, Nataniel już wyraził chęć udziału w Bieszczadkonie? A wątek jest przecież otwarty - każdy, kto ma ochotę brać udział w życiu forumowym może się tutaj wypowiedzieć?
offtopikowa specjalistka - z góry przepraszam, to niezależne ode mnie i moich palców ;-)
Awatar użytkownika
ragozd
Posty: 3429
Rejestracja: 09 lut 2005, 14:27
Lokalizacja: W-wa CK Tar-ho-min
Kontakt:

Re: 2012 - Bieszczadkon i Grajdołek

Post autor: ragozd »

melee pisze:Naprawdę nie podejmujemy żadnej, ŻADNEJ próby zrobienia wspólnego wyjazdu??? Porażka.
Podpowiem - wystarczy podzwonić po ośrodkach - tam gdzie jest juz zarezerwowane na 2012r oznacza ze jest dobry i warto zrobić rezerwacje ... na 2013 rok :P
A na serio - nie ma szans na dogodzenie wszystkim, więc sytuacja gdzie będzie impreza w lipcu i sierpniu wg mnie jest bliska ideału. Z punktu widzenia co niektórych dwie imprezy zawsze są lepsze niż jedna :)
Dodatkowo, polecam Przemku analizę zeszłorocznych prób, ilości sprawdzonych ośrodków itp. Będzie ona szybka, bo to było zero. Jechaliśmy z polecenia WRS do Czarnej, i zdecydowana większość chce to powtórzyć.
"Jesteś inżynierem - wszystko co mówisz jest nienormalne".
Moja lista gier Mój blog
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich
Awatar użytkownika
Pancho
Posty: 2687
Rejestracja: 18 cze 2004, 08:40
Lokalizacja: W-wa
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: 2012 - Bieszczadkon i Grajdołek

Post autor: Pancho »

skanna pisze:Ale mam wrażenie, że właśnie Radek rozpoczął rozmowę? Ba, jeśli dobrze widzę, Nataniel już wyraził chęć udziału w Bieszczadkonie? A wątek jest przecież otwarty - każdy, kto ma ochotę brać udział w życiu forumowym może się tutaj wypowiedzieć?
Nataniel to stary ściemniacz, na poprzedni Bieszczadkon też wyraził od razu chęć i później uciekł. Nie ma co mu wierzyć :P
Awatar użytkownika
mst
Posty: 5767
Rejestracja: 25 wrz 2007, 10:42
Lokalizacja: gliwice
Been thanked: 3 times
Kontakt:

Re: 2012 - Bieszczadkon i Grajdołek

Post autor: mst »

My najchętniej wybralibyśmy się do Czarnej w terminie 11-19/08 zwłaszcza, że Święto 15 sierpnia wypada w przyszłym roku w środę.
Zawsze gdy zauważysz, że jesteś po stronie większości zatrzymaj się i zastanów.
magazyn
Awatar użytkownika
monga
Posty: 373
Rejestracja: 27 wrz 2005, 13:19
Lokalizacja: Wrocław

Re: 2012 - Bieszczadkon i Grajdołek

Post autor: monga »

Jeśli o termin chodzi to mnie wstępnie lipiec nie bardzo pasuje. W tym roku przedszkole Kasi było nieczynne w lipcu, w przyszłym roku prawdopodobnie będzie nieczynne w sierpniu, w związku z tym swój 2-tygodniowy urlop wstępnie muszę planować na sierpień. Oczywiście to rozważania teoretyczne, dopiero w styczniu - lutym będzie wiadomo na 100% w którym miesiącu zamkną przedszkole, ale zazwyczaj jest to robione na zmianę.
Awatar użytkownika
Nataniel
Administrator
Posty: 5293
Rejestracja: 03 cze 2004, 20:46
Lokalizacja: Gdańsk Osowa
Been thanked: 6 times
Kontakt:

Re: 2012 - Bieszczadkon i Grajdołek

Post autor: Nataniel »

melee pisze:Naprawdę nie podejmujemy żadnej, ŻADNEJ próby zrobienia wspólnego wyjazdu??? Porażka.
Ja rozmawiałem z Poznaniakami w czasie Grajdołka i dla większości już wyjazd na Kaszuby był ciężki ;-) Jest jasne, że na Grajdołek pojedzie więcej Poznaniaków, a skoro pojedzie więcej, to reszta też chce tam jechać - to jest zwarta grupa. Nie ma co walczyć z tym wg mnie.
= Artur Nataniel Jedlinski | GG #27211, skype: natanielx =
= Festiwal gier planszowych w Gdyni - GRAMY! =
Awatar użytkownika
ragozd
Posty: 3429
Rejestracja: 09 lut 2005, 14:27
Lokalizacja: W-wa CK Tar-ho-min
Kontakt:

Re: 2012 - Bieszczadkon i Grajdołek

Post autor: ragozd »

OK, wszystko więc wskazuje na tradycyjny termin sierpniowy. A domki i górkówkę zarezerwuję już na 2013 ;)
"Jesteś inżynierem - wszystko co mówisz jest nienormalne".
Moja lista gier Mój blog
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich
ODPOWIEDZ