GRAJDOŁEK II Wakacyjne Planszówkowanie 13-22 lipca 2012

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
stalker
Posty: 2594
Rejestracja: 24 cze 2004, 23:14
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 32 times
Been thanked: 12 times

Re: GRAJDOŁEK II Wakacyjne Planszówkowanie 13-22 lipca 2012

Post autor: stalker »

My jedziemy w sobotę — jak ja_n, wcześnie, ale coś chcemy zwiedzić po drodze.

O ile się nic nie zmieniło, na rynku w Nowym Mieście jest bankomat PKO BP.
Lukasz M. Pogoda | w biblioteczce | zainteresowało mnie
Warszawskie spotkania projektantów i testerów gier planszowych. Chcesz pomóc w testowaniu lub masz swój projekt? Monsoon Group pomoże! Informacje na forum tutaj. Zapraszamy!
Awatar użytkownika
demnogonis
Posty: 241
Rejestracja: 19 paź 2006, 13:28
Lokalizacja: Piekło
Has thanked: 1 time
Kontakt:

Re: GRAJDOŁEK II Wakacyjne Planszówkowanie 13-22 lipca 2012

Post autor: demnogonis »

poniewaz Jarek z Hermanowa odpisal mi i zmodyfikowal troche liste pokoi to prosze sie zastosowac na miejscu do nowej, aktualnej listy.

wyzywienie
osoby przyjezdzajace w piatek - mamy kolacje i konczymy obiadem w dniu ostatnim
osoby przyjezdzajace w sobote/niedziele i inne dni - start obiadem, koniec sniadaniem
doba hotelowa
nie wiem w jakich godzinach, ale jesli pokoj nie bedzie gotowy lub trzeba bedzie go zdac to mozna przeciez zostawic toboly w pokojach osob, ktore jeszcze zostaja lubktore przybyly wczesniej

dolaczam liste, na ktorej prosze o wpisanie orientacyjnej godziny przyjazdu i wyjazdu i jesli daty Waszego pobytu sie zmienily to tez prosze to zaznaczyc na czerwono -to pomoze mi dostosowac posilki do Waszych planow przyjazdowo/odjezdzeniowych

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc ... WI5azFuMV9...

do jutra :))))))))

asia
w co możesz zagrać co tydzień w Poznaniu (każdy poniedziałek od 18.30; klub Alibi -Al.Niepodległości 8 (wejście od Taylora)):
Awatar użytkownika
stalker
Posty: 2594
Rejestracja: 24 cze 2004, 23:14
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 32 times
Been thanked: 12 times

Re: GRAJDOŁEK II Wakacyjne Planszówkowanie 13-22 lipca 2012

Post autor: stalker »

Hmm nie bardzo działa.
Lukasz M. Pogoda | w biblioteczce | zainteresowało mnie
Warszawskie spotkania projektantów i testerów gier planszowych. Chcesz pomóc w testowaniu lub masz swój projekt? Monsoon Group pomoże! Informacje na forum tutaj. Zapraszamy!
Awatar użytkownika
yosz
Posty: 6356
Rejestracja: 22 lut 2008, 22:51
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 192 times
Been thanked: 485 times
Kontakt:

Re: GRAJDOŁEK II Wakacyjne Planszówkowanie 13-22 lipca 2012

Post autor: yosz »

ZnadPlanszy | YouTube
Always keep at the back of your mind the possibility that you're dead wrong. -- T. Pratchett --
Awatar użytkownika
stalker
Posty: 2594
Rejestracja: 24 cze 2004, 23:14
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 32 times
Been thanked: 12 times

Re: GRAJDOŁEK II Wakacyjne Planszówkowanie 13-22 lipca 2012

Post autor: stalker »

macz beter
Lukasz M. Pogoda | w biblioteczce | zainteresowało mnie
Warszawskie spotkania projektantów i testerów gier planszowych. Chcesz pomóc w testowaniu lub masz swój projekt? Monsoon Group pomoże! Informacje na forum tutaj. Zapraszamy!
Awatar użytkownika
demnogonis
Posty: 241
Rejestracja: 19 paź 2006, 13:28
Lokalizacja: Piekło
Has thanked: 1 time
Kontakt:

Re: GRAJDOŁEK II Wakacyjne Planszówkowanie 13-22 lipca 2012

Post autor: demnogonis »

Z poznania wyruszamy dzisiaj karawaną. Wyjazd ok. godz. 1400 z pod IKEI. Kto chętny się podłączyć to zapraszam.
w co możesz zagrać co tydzień w Poznaniu (każdy poniedziałek od 18.30; klub Alibi -Al.Niepodległości 8 (wejście od Taylora)):
Awatar użytkownika
yosz
Posty: 6356
Rejestracja: 22 lut 2008, 22:51
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 192 times
Been thanked: 485 times
Kontakt:

Re: GRAJDOŁEK II Wakacyjne Planszówkowanie 13-22 lipca 2012

Post autor: yosz »

Niestety musieliśmy wrócić jeden dzień wcześniej (całe szczęście tylko jeden) i teraz się kurujemy w łóżku ;)

Było świetnie. Dziękujemy wszystkim, z którymi graliśmy, bawiliśmy się i rozmawialiśmy (więc mam nadzieję że wszystkim :D). Byliście super towarzystwem i bawiliśmy się rewelacyjnie - naprawdę szkoda było wyjeżdżać :( Szczególne przeprosiny dla Nataniela że się tak wymigałem z TTA ;)

Growo jesteśmy bardzo zadowoleni chociaż nie nastawialiśmy się na jakieś super granie, a raczej na rodzinne spędzanie czasu. Klara pogłębiła jeszcze swojego planszówkowego bakcyla - pierwsze co wczoraj powiedziała po wejściu do domu "Zagramy w jakąś planszówkę?". Apel na przyszły rok: rodzice bierzcie gry swoich dzieciaków, bo jak widać było po naszych grach, były one ciągle w obrocie :)

Hermanów naszym zdaniem utrzymał swój bardzo wysoki poziom - bardzo dobre jedzenie, przemiła obsługa, siatkówka, piłka, basen.

Mam nadzieję, że w podobnym gronie spotkamy się za rok - my prawdopodobnie będziemy z jeszcze jedną małą osobą ;)
ZnadPlanszy | YouTube
Always keep at the back of your mind the possibility that you're dead wrong. -- T. Pratchett --
Awatar użytkownika
Nataniel
Administrator
Posty: 5293
Rejestracja: 03 cze 2004, 20:46
Lokalizacja: Gdańsk Osowa
Been thanked: 6 times
Kontakt:

Re: GRAJDOŁEK II Wakacyjne Planszówkowanie 13-22 lipca 2012

Post autor: Nataniel »

Właśnie wróciliśmy z Grajdołka. Było niesamowicie totalnie odlotowo :). Po codziennym (prawie) graniu w siatkówkę, dwóch meczach w nogę, kajakach pod wiatr oraz basenie - jestem kompletnie wyczerpany. Sportowo wyszło bardzo dobrze.

Planszówkowo dla mnie wyjazd stał pod znakiem "Innowacji" - świetna gra, jeżeli pozna się jej możliwości, karty, itp. Trochę jak Race for the Galaxy, ale z dużą interakcją (której jednak z jakiegoś powodu nie czuje jako agresywnej). Do RFTG jeszcze trochę brakuje, ale liczę na dodatki. A propos RFTG, to graliśmy kilkukrotnie w wymyślony naprędce wariant drużynowy - i grało się BARDZO fajnie. Jeżeli ktoś będzie zainteresowany, wpiszę jakie zasady wymyśliliśmy.

Bardzo mało grałem w Cywilizację (4? 5? razy), tylko raz w Kupców i Korsarzy. Sporo razy w Pictomanię (dzięki wc za tłumaczenie kart z zadaniami). Nie udało się zagrać w Ora et Labora ani w Village :-(

Imprezowo też bardzo dobrze - śpiewanie do 4 nad ranem przy Ultrastarze, kalambury z grami komputerowymi, drugie kalambury przy saunie. Tylko głowa jeszcze trochę boli (i tak dobrze, że nie .... jak u Pancho :)).

Ośrodek tak jak w zeszłym roku dał radę, było dobre jedzenie, odnowione boisko do siatkówki i nowe (chociaż małe) boisko do nogi. Pokoje jak zawsze fajne - szkoda tylko, że tak ich mało. Tylko zaklepywać termin na następny rok.

Wielkie podziękowania dla Pani Organizator :-), czyli Asi "chaos_maker".
= Artur Nataniel Jedlinski | GG #27211, skype: natanielx =
= Festiwal gier planszowych w Gdyni - GRAMY! =
Awatar użytkownika
macike
Posty: 2308
Rejestracja: 07 cze 2007, 18:24
Lokalizacja: Wrocław
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: GRAJDOŁEK II Wakacyjne Planszówkowanie 13-22 lipca 2012

Post autor: macike »

Nataniel pisze:Planszówkowo dla mnie wyjazd stał pod znakiem "Innowacji" - świetna gra, jeżeli pozna się jej możliwości, karty, itp. Trochę jak Race for the Galaxy, ale z dużą interakcją (której jednak z jakiegoś powodu nie czuje jako agresywnej). Do RFTG jeszcze trochę brakuje, ale liczę na dodatki.
Znaczy się przybywa akolitów. :twisted:
Słusznie liczysz na dodatki... robi się jeszcze ciekawiej.
Si vis pacem, para bellum.
Gratislavia - wrocławski festiwal gier planszowych
Awatar użytkownika
Pancho
Posty: 2687
Rejestracja: 18 cze 2004, 08:40
Lokalizacja: W-wa
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: GRAJDOŁEK II Wakacyjne Planszówkowanie 13-22 lipca 2012

Post autor: Pancho »

Jako, że jestem poza zasięgiem potencjalnego mordobicia ze strony poznaniaków muszę przyznać, że lekko obawiałem się Hermanowa. Że poznańskie złotówy znalazły sobie ośrodek pod nosem kierując się wyłącznie wygodnictwem i kosztami. Gdybym jednak dał wiarę tym przemyśleniom to pozostałbym na zawsze głupkiem. A tak - co tu bawić się w półsłówka - znaleźli fantastyczne miejsce i wypełnili je fenomenalną ekipą.

Zacznę od tego, że dla mnie, czyli mieszkańca do tej pory słabo rozwiniętej pod względem infrastruktury dróg części Polski nastąpił jakiś gigantyczny skok cywilizacyjny. Wyjeżdżam z Warszawy, a tu autostrada. Trzeba było przecierać oczy ze zdumienia. Wskakujesz i za góra 3h jesteś na miejscu. Szybciutko, bezpiecznie, wygodnie - ok trochę monotonnie ale to mniej istotne – po prostu pełen wypas.

Dalej. Straszono mnie, że w tamtym roku jedynie można było pobiegać z frisbee za zdobywcą London Derby golden retrieverem. Jako, że wyjazdy planszówkowe to dla mnie przede wszystkim aktywność fizyczna mocno się obawiałem tego punktu programu. Bez sensu. Codziennie graliśmy w siatkówkę - dwie albo trzy godziny – chętnych nigdy nie brakowało. Do tego rozegraliśmy chyba największą do tej pory – jeżeli chodzi o planszówkowe zjazdy – liczbę meczy piłkarskich. Z pięć bodajże. Po kilku dniach ledwo żyłem, zakwasy sparaliżowały mi nogi, przy siadaniu czy wstawaniu atakowały mnie serie bólów każdej części ciała. Super – tak jak lubię!

Tyle znaków, a nadal jeszcze tyle do napisania. Obok sportu lubię poimprezować i tu też nie można było mówić o jakichkolwiek brakach. Trzy ogniska, jedna impreza z wyciem przy Singstarach, kalambury, w które nawet dałem się wkręcić. Do tego liga Tichu, w której nie brałem udziału, ale z której uczestnicy byli bardzo zadowoleni, strzelanie z łuku i karabinku, konna jazda, kajaki, basen, sauna, siłownia, pokazy walk rycerskich, no i oczywiście planszówki – jak ktoś lubi ;) Dla dzieciaków wymarzone miejsce – prawie jak wakacje w Zoo – mnóstwo zwierzaków: lamy, strusie, świnie, konie, mnóstwo ptactwa, jakiś ssaków typu ostronos czy nutria.

Jedzenie – pode mnie, czyli francuskiego pieska. Proste, bez egzotyki, ziemniaczki, schabowe, kotlety z indyka, mielony, jajecznica, naleśniki, zawsze świeże wędliny i pieczywo. Idealne. Jedyne co nam lekko przeszkadzało podczas pobytu to muchy w naszym pokoju i w przyszłym roku będziemy unikać pokoju niedaleko stajni. Pokoiki zresztą nie za duże i dość skromnie wyposażone (małe szafy np.), ale też bez żadnych hardcorów. Czyste, wygodne, wystarczające na tego rodzaju pobyt.

No i świetna akcja z właścicielami, który są w pełni elastyczni. Nie ma takich spraw, z którymi się nie da z nimi załatwić. Duży luz, brak jakiś procedur, durnych Rumcajsów itp. Na przykład przy gralni była duża lodówka, z której wszyscy korzystaliśmy, a obok opuszczony bar, ze szkłem, otwieraczami itp. - wszystko do naszej dyspozycji.

Serdeczne dzięki za pobyt. Bardzo żałuje, że tak szybko się skończyło. Wszystkie zaplanowane punkty programu zaliczyłem. Dzięki za rozmowy i kalambury prawie po świt przy czymś mocniejszym z Valmontem, Cieślikiem, Natanielem czy Edrache (tak, edrahe, nie edracze :) ). Dzięki za przemiłe towarzystwo przy ostatnim ognisku, które gorąco pozdrawiam. Dzięki za siatkę i nogę z wszystkimi, za kilka planszówek i innych ekscesów. Za rok jedziemy na 100%. Pewnie na 2 tygodnie jak ta wersja wypali.

Dzięki dla organizatorów i odkrywców miejsca. Nie jesteście złotówy, jesteście debeściaki! :)
Awatar użytkownika
demnogonis
Posty: 241
Rejestracja: 19 paź 2006, 13:28
Lokalizacja: Piekło
Has thanked: 1 time
Kontakt:

Re: GRAJDOŁEK II Wakacyjne Planszówkowanie 13-22 lipca 2012

Post autor: demnogonis »

Dzięki Marku za miłe słowa.

Dziękuję wszystkim uczestnikom imprezy. Ale przede wszystkim Chaos_Maker, której udało się to wszystko ogarnąć. A czasem nie było łatwo. W przyszłym roku zmienimy trochę formę organizacji. Ale jeszcze za wcześnie by o tym mówić.

Ten wypad był o wiele lepszy od poprzedniego, a już wtedy nam się bardzo podobało. Faktycznie boisko do siatki dostało lepszy piaseczek. Kozich bobków było mniej (bo stwory były wypędzane na pastwisko gdzieś dalej w las). Dzieci były starsze, więc ładnie się Patrycja bawiła z pozostałymi dzieciakami (bez naszego nadzoru, i nawet się nauczyła jeździć na rowerze!), a Babcia mogła się bez problemów zająć Kingą.

Myślałem, że będziemy grać więcej w "ringo" (no wiem, to już przestaje być śmieszne). Przypomnijcie mi za rok, żebym zabrał buty do nogi.

Grą Grajdołka było chyba "Tichu", chociaż mógłbym tę "nagrodę" przyznać zarówno "Innowacji".

Chciałbym pomarudzić trochę o wadach imprezy (lubię wymieniać wady, ale robię to tylko w dobrej wierze, żeby wyciągnąć wnioski i na następny raz zrobić lepiej).
1. Ognisko integracyjne trochę nie zdało egzaminu. Niby podało rękę do poznania "nowych" twarzy, ale jakoś nie udało się osiągnąć zadowalającego efektu. Może ktoś zna lepszą "metodę" (tu pozdro dla Longinusa) na integrację ?
2. Zapomniałem o strzelaniu z łuku i mnie ominęło ;/
3. Dzieciaki albo ktoś obcy pokręcił co nieco w pudełkach. Pogubiły i pomieszały się niektóre elementy (np. Eli zaginęło karty do Identika, a Przemkowi ktoś wyciągnął worki z Puzzle Strike'a). Mam nadzieję, że braki się odnajdą/odnalazły. Na rozwiązanie tego problemu nie mam pomysłu. Przecież nie zabronimy dzieciom włazić do Gralni. Anie nie będziemy trzymać gier pod kluczem.
4. Może jestem zmarźlak, ale chciałbym aby woda w basenie była ciut cieplejsza ;p

OK na tyle.

Dzięki raz jeszcze i do zoba za rok ;D
w co możesz zagrać co tydzień w Poznaniu (każdy poniedziałek od 18.30; klub Alibi -Al.Niepodległości 8 (wejście od Taylora)):
Awatar użytkownika
yosz
Posty: 6356
Rejestracja: 22 lut 2008, 22:51
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 192 times
Been thanked: 485 times
Kontakt:

Re: GRAJDOŁEK II Wakacyjne Planszówkowanie 13-22 lipca 2012

Post autor: yosz »

demnogonis pisze: Może jestem zmarźlak, ale chciałbym aby woda w basenie była ciut cieplejsza ;p
Uff myślałem że to ja taki mieczak jestem :P były dni że woda była ciepła, ale potem jakoś odchodziła mi szybko ochota na pływanie :)

No i nie piszcie jak to fajnie było na saunie, strzelaniu z łuku i w ogóle bo mi tu dziewczyny chorują, wróciłem z beznadziejnego Prometeusza i coraz bardziej nam szkoda, że musieliśmy wyjechać (ale decyzja była słuszna ;) ).

Dziękujemy jeszcze raz, a w szczególności Asi.
ZnadPlanszy | YouTube
Always keep at the back of your mind the possibility that you're dead wrong. -- T. Pratchett --
Awatar użytkownika
palladinus
Posty: 1494
Rejestracja: 29 paź 2010, 14:10
Lokalizacja: Poznań
Been thanked: 5 times
Kontakt:

Re: GRAJDOŁEK II Wakacyjne Planszówkowanie 13-22 lipca 2012

Post autor: palladinus »

Ja do wad muszę dodać za niską temperaturę w saunie, ale potwierdzam wszystkie superlatywy dotyczące Hermanowa.

Przyjeżdżając na trzy ostatnie dni (teraz jeszcze bardziej żałują, że nie udało się na dłużej) nie spodziewałem się, że to miejsce oferuje tyle atrakcji.

Mimo że się nie nagrałem (na Lords of Waterdeep czaiłem się z 3 razy), to piątkowo-wieczorny Dixit z Antonio Banderasem i sobotnio-nocne kalambury zapadły mi głęboko w pamięć i podświadomość :)

Aha i niewielka odległość browaru z Miłosławia ma swoje dalsze niezaprzeczalne zalety.
Awatar użytkownika
Pancho
Posty: 2687
Rejestracja: 18 cze 2004, 08:40
Lokalizacja: W-wa
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: GRAJDOŁEK II Wakacyjne Planszówkowanie 13-22 lipca 2012

Post autor: Pancho »

Cholera, muszę przyznać, że mam faktycznego doła pohermanowego. Siedzę w pracy, zaglądam za oknem czy nikt nie gra w piłkę albo siatkę, nie ma za bardzo z kim pójść na piwo, pogadać i pogapić się na strusie...
Awatar użytkownika
ja_n
Recenzent
Posty: 2303
Rejestracja: 28 lip 2004, 10:42
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Re: GRAJDOŁEK II Wakacyjne Planszówkowanie 13-22 lipca 2012

Post autor: ja_n »

Nie wiem czy to dół pohermanowy, ale dzisiaj zaparkowałem samochód pod biurem klienta i siedziałem w nim z 10 minut bez specjalnego powodu. Nie chciało mi się wychodzić, właściwie nic mi się nie chciało :). Mam nadzieję, że to przejdzie za kilka dni.
Awatar użytkownika
Pancho
Posty: 2687
Rejestracja: 18 cze 2004, 08:40
Lokalizacja: W-wa
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: GRAJDOŁEK II Wakacyjne Planszówkowanie 13-22 lipca 2012

Post autor: Pancho »

Dobra, najwyższy czas zacząć wrzucać zdjęcia. Alicje ludzie nudzą, tak więc głównie znajdziemy w galerii zwierzynę i okolicę, ale załapał się też Jaś z pieskiem, edrache z rodziną i trochę zdjęć z siatki (z Man of the Match w roli głównej :P)

https://picasaweb.google.com/alapanczyk/Hermanow2012

Wrzućcie też swoje. Ja_n ty masz kilka z ogniska, coś jeszcze robiłeś?
AcikCieslik
Posty: 200
Rejestracja: 17 wrz 2005, 21:52
Lokalizacja: Warszawa

Re: GRAJDOŁEK II Wakacyjne Planszówkowanie 13-22 lipca 2012

Post autor: AcikCieslik »

co do basenu to tzreba zamykać szklane drzwi do przebieralni aby nie tracić ciepła. Co do sałny to trzeba było dorzucić metr drzewa i byłoby ok. Dziękuje wszystkim za zabawę, za rok wpadamy na 2 tygodnie. (też mam syndrom pohermanowa)
Awatar użytkownika
stalker
Posty: 2594
Rejestracja: 24 cze 2004, 23:14
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 32 times
Been thanked: 12 times

Re: GRAJDOŁEK II Wakacyjne Planszówkowanie 13-22 lipca 2012

Post autor: stalker »

My też bardzo dziękujemy. Było bardzo fajnie, i od strony towarzyskiej, i od strony grania. Udało mi się poznać kilka świetnych gier (Innowacje to bezsprzecznie gra wyjazdu, ale Lords of Waterdeep, czyli Panowie Podwodzia*, jak ich samozwańczo ochrzciłem, też mi się bardzo podobały — pewnie, że dla znawców Caylusa nic specjalnego, ale dawno się przy żadnym worker-placemencie tak dobrze nie bawiłem).

Pozdrawiamy wszystkich uczestników raz jeszcze i dziękujemy Wam za wspaniałą atmosferę! Do zobaczenia!

* nie mam pojęcia, czy tę nazwę ze świata D&D przełożono na polski i jak ;) być może lepsze byliby Panowie Głębców ale to brzmi idiotycznie ;)
Lukasz M. Pogoda | w biblioteczce | zainteresowało mnie
Warszawskie spotkania projektantów i testerów gier planszowych. Chcesz pomóc w testowaniu lub masz swój projekt? Monsoon Group pomoże! Informacje na forum tutaj. Zapraszamy!
Awatar użytkownika
awek
Posty: 67
Rejestracja: 13 cze 2009, 18:25
Lokalizacja: Swarzędz/Poznań

Re: GRAJDOŁEK II Wakacyjne Planszówkowanie 13-22 lipca 2012

Post autor: awek »

Nie wiem, czy jest specjalny wątek do rzeczy zgubionych/znalezionych, więc napiszę tutaj.
W moim Dixitcie znalazły się naprogramowe króliczki. Są dwie opcje, albo są z Odyseja, który również był na Grajdołku albo się rozmnożyły (bo te nowe są jakieś takie mniejsze;-) ). Jak ta pierwsza to proszę o kontakt właściciela :-).
"The only way to get smarter is by playing a smarter opponent"
Kolekcja
Awatar użytkownika
Pancho
Posty: 2687
Rejestracja: 18 cze 2004, 08:40
Lokalizacja: W-wa
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: GRAJDOŁEK II Wakacyjne Planszówkowanie 13-22 lipca 2012

Post autor: Pancho »

Krzysiek Andrzejczak zrobił wypaśną stronkę z galeriami z ostatniego Hermanowa. Załapał się m.in. nasz team siatkówkowy (ja, Cieślik i Acik) z filmu "Powrót Nerdów".

http://www.grajdolek.org/
Awatar użytkownika
ragozd
Posty: 3429
Rejestracja: 09 lut 2005, 14:27
Lokalizacja: W-wa CK Tar-ho-min
Kontakt:

Re: GRAJDOŁEK II Wakacyjne Planszówkowanie 13-22 lipca 2012

Post autor: ragozd »

Czy jest szansa znacząco zwiększyć liczbę miejsc dla planszówkowiczów w Hermanowie?
"Jesteś inżynierem - wszystko co mówisz jest nienormalne".
Moja lista gier Mój blog
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich
Awatar użytkownika
ja_n
Recenzent
Posty: 2303
Rejestracja: 28 lip 2004, 10:42
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Re: GRAJDOŁEK II Wakacyjne Planszówkowanie 13-22 lipca 2012

Post autor: ja_n »

Równolegle z nami zawsze jest tam jakiś obóz karate dla dzieciaków. Nie ma ich dużo, ale pewnie o jakieś 10 pokoi by się dało zwiększyć pojemność ośrodka, gdyby zarezerwować go w całości (pewnie wtedy trzeba by zmienić też termin nieco).
ODPOWIEDZ