[Katowice] przyPlanszy: Lucrum Games w Proscenium 24.05

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
Kezia
Posty: 208
Rejestracja: 09 mar 2012, 17:28
Lokalizacja: Gostyń
Been thanked: 1 time

Re: [Katowice] Planszówkowe środy w "Rudym Goblinie":04.09.2

Post autor: Kezia »

Solmath, a miałbyś 2 miejsca do Spartacusa? Chętnie byśmy spróbowali, bo ponoć gra bardzo dobra. W ramach rewanżu możemy kiedyś zabrać z Twojej wishlisty: Eclipse, Sid Meier's Cywilizacje, Mage Knight, Zombicide lub Claustro
Awatar użytkownika
Solmath
Posty: 57
Rejestracja: 25 kwie 2013, 14:56
Lokalizacja: Katowice
Has thanked: 1 time

Re: [Katowice] Planszówkowe środy w "Rudym Goblinie":04.09.2

Post autor: Solmath »

Myślę, że znajdą się dwa wolne miejsca. :)
Awatar użytkownika
Kezia
Posty: 208
Rejestracja: 09 mar 2012, 17:28
Lokalizacja: Gostyń
Been thanked: 1 time

Re: [Katowice] Planszówkowe środy w "Rudym Goblinie":04.09.2

Post autor: Kezia »

Super, będziemy w Goblinie koło 17 :)
Awatar użytkownika
tekknoboy
Posty: 420
Rejestracja: 20 lip 2011, 09:07
Has thanked: 17 times
Been thanked: 50 times

Re: [Katowice] Planszówkowe środy w "Rudym Goblinie":04.09.2

Post autor: tekknoboy »

tak sobie mysle ze wpadne do was za tydzien :-)
przyPlanszy
Posty: 167
Rejestracja: 12 kwie 2011, 15:07
Lokalizacja: Piasek koło Pszczyny
Kontakt:

Re: [Katowice] Planszówkowe środy w "Rudym Goblinie":11.09.2

Post autor: przyPlanszy »

Kontynujemy we wrześniu tematykę wojenną. Do obrony Westerplatte ("7 dni Westerplatte") dołącza operacja pod kryptonimem "Most III", której celem było poznanie tajników rakiet V-2 ("Czas Honoru: Operacja Most III"). Zapraszam do walki.
Jacek Kobiela "przyPlanszy"
http://przyplanszy.pl/
gramy w każdą środę od 17:00 w katowickim pubie Proscenium (Katowice, Rynek7)
Awatar użytkownika
Dwntn
Posty: 1151
Rejestracja: 15 cze 2013, 22:23
Lokalizacja: Chorzów
Has thanked: 14 times
Been thanked: 36 times

Re: [Katowice] Planszówkowe środy w "Rudym Goblinie":11.09.2

Post autor: Dwntn »

Cześć,

Czy na dzień jutrzejszy jest planowane spotkanie w Rudym Goblinie ?

- K.
Awatar użytkownika
Solmath
Posty: 57
Rejestracja: 25 kwie 2013, 14:56
Lokalizacja: Katowice
Has thanked: 1 time

Re: [Katowice] Planszówkowe środy w "Rudym Goblinie":11.09.2

Post autor: Solmath »

Oczywiście. Spotykamy się w każdą środę.
przyPlanszy
Posty: 167
Rejestracja: 12 kwie 2011, 15:07
Lokalizacja: Piasek koło Pszczyny
Kontakt:

Re: [Katowice] Planszówkowe środy w "Rudym Goblinie":02.10.2

Post autor: przyPlanszy »

Przed nami planszówkowa środa. Tym razem będzie mocno zakręcono i labiryntowo, za sprawą dwóch gier "Room 25" oraz "Dungeon Twister Card Game". Chętni do poznania tych pozycji muszą się liczyć z przesuwaniem, obracaniem,odkrywaniem i podglądaniem w jedynym słusznym celu.......by dotrzeć do WYJŚCIA :)
To także okazja na ostatni trening przed niedzielnymi (06.10.2013) eliminacjami do mistrzostw polski w "Wsiąść do pociągu :Europa".Zapraszam
Jacek Kobiela "przyPlanszy"
http://przyplanszy.pl/
gramy w każdą środę od 17:00 w katowickim pubie Proscenium (Katowice, Rynek7)
przyPlanszy
Posty: 167
Rejestracja: 12 kwie 2011, 15:07
Lokalizacja: Piasek koło Pszczyny
Kontakt:

Re: [Katowice] Planszówkowe środy w "Rudym Goblinie":16.10.2

Post autor: przyPlanszy »

Tradycyjnie co środę gramy w Goblinie w planszówki. Z powodu chwilowego braku decyzji co ląduję w pudle na jutro,polecam zabrać coś pod pachę z własnych zasobów.

Dla lubiących nowości na jutro dotrą do sklepu podstawki do Summoner Wars, najnowszy dodatek do Descenta "Labirynt Zagłady", dodatek do Blood Bowla "Menedżer Drużyny- Nagła Śmierć", III fala statków do X-Winga no i "Wiedzmy" więc jak ktoś ma ochotę na co nowego premierowego to czekam na info by zabrać do goblina.
Jacek Kobiela "przyPlanszy"
http://przyplanszy.pl/
gramy w każdą środę od 17:00 w katowickim pubie Proscenium (Katowice, Rynek7)
Dwight
Posty: 2
Rejestracja: 22 lut 2013, 12:45

Re: [Katowice] Planszówkowe środy w "Rudym Goblinie":16.10.2

Post autor: Dwight »

Znajdą się chętni do zagrania w środę w Pandemie i/lub K2?
A jeśli nie, to w GoT? :)
Awatar użytkownika
Dwntn
Posty: 1151
Rejestracja: 15 cze 2013, 22:23
Lokalizacja: Chorzów
Has thanked: 14 times
Been thanked: 36 times

Re: [Katowice] Planszówkowe środy w "Rudym Goblinie":30.10.2

Post autor: Dwntn »

Ja byłbym chętny na GoT, ale niestety nie dam rady pojawić się w najbliższą środę. Jeśli będzie możliwość, z chęcią zagrałbym w środę 6-go listopada.

- K.
viral028
Posty: 11
Rejestracja: 24 lis 2012, 14:18
Lokalizacja: katowice

Re: [Katowice] Planszówkowe środy w "Rudym Goblinie":30.10.2

Post autor: viral028 »

ja tez bym sie pisal na przyszla srode moge cos nawet z mojego skromnego zbioru przyniesc :wladcy podziemi munchkin quest,mage knight small world,swiat dysku,kupcy korsarze,cyklady+hades,gra o tron,chaos w starym swiacie+szczur, kamien gromu,smash up
przyPlanszy
Posty: 167
Rejestracja: 12 kwie 2011, 15:07
Lokalizacja: Piasek koło Pszczyny
Kontakt:

Re: [Katowice] Planszówkowe środy w "Rudym Goblinie":20.11.2

Post autor: przyPlanszy »

Czas na realizacje wcześniejszych nieoficjalnych zapowiedzi. W środę około 17:30 zapraszam na foto relację z targów w Essen podczas której postaramy sie także odpowiedzieć na wszelki trudne pytania uczestników dotyczącego tego czy można w Essen się nudzić :)
Poza essenowską relacją środowe spotkanie będzie miało charakter edukacyjny bo będziemy uczuć gry w dwa następujące tytuły:
1.Summoner Wars: Krasnoludy Gildii vs Jaskiniowe Goblini
2.Star Wars LCG (PL)
Zapraszam.
Jacek Kobiela "przyPlanszy"
http://przyplanszy.pl/
gramy w każdą środę od 17:00 w katowickim pubie Proscenium (Katowice, Rynek7)
Awatar użytkownika
Dwntn
Posty: 1151
Rejestracja: 15 cze 2013, 22:23
Lokalizacja: Chorzów
Has thanked: 14 times
Been thanked: 36 times

Re: [Katowice] Planszówkowe środy w "Rudym Goblinie":20.11.2

Post autor: Dwntn »

Cześć,

W dniu dzisiejszym po 17:00 planujemy rozgrywkę w Horror w Arham PL. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.
Będę również miał ze sobą kilka talii do Star Wars LCG PL, na wypadek gdyby znaleźli się chętni do gry.

Ze swojej strony z chęcią poznałbym Puerto Rico, Caylus i Troyes. Gdyby ktoś planował przynieść ze sobą którąś z tych gier i nie ma nic przeciwko wytłumaczeniu zasad, z chęcią przyłącze się do gry :)

- K.
Awatar użytkownika
AdiQue
Posty: 9
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:29
Lokalizacja: Katowice

Re: [Katowice] Planszówkowe środy w "Rudym Goblinie":20.11.2

Post autor: AdiQue »

Cześć,
Dwntn pisze:W dniu dzisiejszym po 17:00 planujemy rozgrywkę w Horror w Arham PL.
Ojej, szkoda, że nie doczytałem wiadomości dwa dni wcześniej. :/

Wczoraj odwiedziłem z kumplem ŚKF i wywiesiłem na tablicy ogłoszeń informację, że chętnie zmierzymy się z innymi graczami w jakieś planszówkowe mózgożery (najchętniej Mage Knight), ale niestety nie w czwartki (kiedy spotykają się członkowie ŚKF/seksja gier planszowych). Pasują nam wtorki, środy lub soboty.
Dwntn pisze:Ze swojej strony z chęcią poznałbym Puerto Rico, Caylus i Troyes. Gdyby ktoś planował przynieść ze sobą którąś z tych gier i nie ma nic przeciwko wytłumaczeniu zasad, z chęcią przyłącze się do gry.
Mogę przynieść którąkolwiek z gier znajdujących się w mojej, raczej skromnej, kolekcji (link w podpisie).

Pozdraux,
Adrian

PS Jak obecnie wygląda "harmonogram" planszówkowych spotkań w Katowicach? Słyszałem o wtorkowych spotkaniach w Oku Miasta. Czy to aktualne? Czy na 2014 planowana jest zmiana środowo/czwartkowych spotkań w Goblinie?
Awatar użytkownika
Dwntn
Posty: 1151
Rejestracja: 15 cze 2013, 22:23
Lokalizacja: Chorzów
Has thanked: 14 times
Been thanked: 36 times

Re: [Katowice] Planszówkowe środy w "Rudym Goblinie":20.11.2

Post autor: Dwntn »

AdiQue pisze:Cześć,
Dwntn pisze:W dniu dzisiejszym po 17:00 planujemy rozgrywkę w Horror w Arham PL.
Ojej, szkoda, że nie doczytałem wiadomości dwa dni wcześniej. :/
No szkoda, bo rozgrywka w ekipie 6 osób w środę była naprawdę udana. Jeszcze na drugi dzień bolał mnie brzuch od śmiechu :lol:
AdiQue pisze: Wczoraj odwiedziłem z kumplem ŚKF i wywiesiłem na tablicy ogłoszeń informację, że chętnie zmierzymy się z innymi graczami w jakieś planszówkowe mózgożery (najchętniej Mage Knight), ale niestety nie w czwartki (kiedy spotykają się członkowie ŚKF/seksja gier planszowych). Pasują nam wtorki, środy lub soboty.
Dwntn pisze:Ze swojej strony z chęcią poznałbym Puerto Rico, Caylus i Troyes. Gdyby ktoś planował przynieść ze sobą którąś z tych gier i nie ma nic przeciwko wytłumaczeniu zasad, z chęcią przyłącze się do gry.
Mogę przynieść którąkolwiek z gier znajdujących się w mojej, raczej skromnej, kolekcji (link w podpisie).

Pozdraux,
Adrian

PS Jak obecnie wygląda "harmonogram" planszówkowych spotkań w Katowicach? Słyszałem o wtorkowych spotkaniach w Oku Miasta. Czy to aktualne? Czy na 2014 planowana jest zmiana środowo/czwartkowych spotkań w Goblinie?
Nic mi nie wiadomo o nowej inicjatywie we wtorki, ale ówczesne spotkania w Oku Miasta to właśnie obecne spotkania w Goblinie (chyba że zaszły jakieś zmiany o których nie wiem).

Co do innych spotkań, jeżeli masz ochotę pograć w domowym zaciszu, osobiście organizuję spotkania domowe w Chorzowie. Dysponuję dobrymi warunkami do gry i raz w miesiącu zbieramy się by wspólnie zagrać. Frekwencja bywa różna, ale nigdy nie było nas mniej niż 8 osób. Przeważnie jest ok. 12-15 osób i gramy w praktycznie każdy gatunek gier.

Jeśli to nie za daleko - w centrum Chorzowa raz na dwa tygodnie organizowane jest Planszogranie, cykliczna impreza o której można więcej poczytać na facebooku. Następne spotkanie już dziś o 19:00. Również polecam i będę tam z Horrorem w Arkham, Metallum i paroma jeszcze tytułami.

- K.
Awatar użytkownika
piotrus
Posty: 44
Rejestracja: 13 gru 2012, 00:36
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: [Katowice] Planszówkowe środy w "Rudym Goblinie":20.11.2

Post autor: piotrus »

Witam,

Czy w kolejna srode (1-ego) cos jest planowane?

Ktos kto wie wiecej o tej imprezie - warto chyba dodac do http://gryplanszowe.wikia.com/wiki/Kategoria:Katowice ?
BGG (Kolekcja - PM jesli ktos chce w cos zagrac w Katowicach)
Awatar użytkownika
Dwntn
Posty: 1151
Rejestracja: 15 cze 2013, 22:23
Lokalizacja: Chorzów
Has thanked: 14 times
Been thanked: 36 times

Re: [Katowice] Planszówkowe środy w "Rudym Goblinie":20.11.2

Post autor: Dwntn »

piotrus pisze:Witam,

Czy w kolejna srode (1-ego) cos jest planowane?

Ktos kto wie wiecej o tej imprezie - warto chyba dodac do http://gryplanszowe.wikia.com/wiki/Kategoria:Katowice ?
Co do pierwszego, sam jestem ciekaw i z chęcią poznam odpowiedź na to pytanie.

W drugiej kwestii, ŚKF ma na forum swój własny wątek tutaj. Niestety więcej nie powiem, gdyż nigdy nie uczeszczałem na ich spotkania.

-K.
Awatar użytkownika
Solmath
Posty: 57
Rejestracja: 25 kwie 2013, 14:56
Lokalizacja: Katowice
Has thanked: 1 time

Re: [Katowice] Planszówkowe środy w "Rudym Goblinie":20.11.2

Post autor: Solmath »

1 stycznia Goblin jest zamknięty, więc kolejne spotkanie planszówkowe odbędzie się 8 stycznia.
przyPlanszy
Posty: 167
Rejestracja: 12 kwie 2011, 15:07
Lokalizacja: Piasek koło Pszczyny
Kontakt:

Re: [Katowice] Planszówkowe środy w "Rudym Goblinie":08.12.2

Post autor: przyPlanszy »

Rozpoczynamy planszówkowy rok 2014 :)
Życzę by w tym nowym roku nie brakowało czasu na spotkania przy planszy a także by autorzy gier spowodowali wielokrotny efekt WOW :)
W planach na pierwsze tegoroczne spotkanie mamy stworzenie imperium w 8 minut czyli poznamy "Imperium w 8 minut", odbędziemy towarzyską podróż z Wojciechem Cejrowskim w grze "Gringo" i staniemy na arenie Tash-Kalar by poznać tajniki starożytnej sztuki walk magów. Zapraszam.

Na naszym przyPlanszowym fb polecam także tradycyjny noworoczny konkurs dotyczący 2014 roku :)
https://www.facebook.com/pages/PrzyPlan ... 2016801305

Pozdrawiam Jacek
Jacek Kobiela "przyPlanszy"
http://przyplanszy.pl/
gramy w każdą środę od 17:00 w katowickim pubie Proscenium (Katowice, Rynek7)
przyPlanszy
Posty: 167
Rejestracja: 12 kwie 2011, 15:07
Lokalizacja: Piasek koło Pszczyny
Kontakt:

Re: [Katowice] Planszówkowe środy w "Rudym Goblinie":15.01.2

Post autor: przyPlanszy »

Jutro konsumujemy premiery z Essen 2013 :) Od lekkiego i magicznego "Glastonbury" po dającą wiele dróg zwycięstwa artystyczną "Bruxelles 1893". Zapraszam.
Jacek Kobiela "przyPlanszy"
http://przyplanszy.pl/
gramy w każdą środę od 17:00 w katowickim pubie Proscenium (Katowice, Rynek7)
przyPlanszy
Posty: 167
Rejestracja: 12 kwie 2011, 15:07
Lokalizacja: Piasek koło Pszczyny
Kontakt:

Re: [Katowice] Planszówkowe środy w "Rudym Goblinie":22.01.2

Post autor: przyPlanszy »

termin: 22.01.2014

Miło powitać na planszówkowym rynku , nowe polskie wydawnictwo Badger's Nest, a jej pierwszy wydany tytuł, grę "7 Ronin" (autorzy: Piotr Stankiewicz, Marek Mydel) już w tę środę będzie można poznać podczas naszego spotkania w Goblinie. Gra przeznaczona jest dla 2-óch graczy i opowiada o 7-u Ronianach broniących wioski przed atakiem klanu ninja. Temat jakby dobrze znany a jak zadziała na planszy?:)

http://www.badgersnest.pl/

By pozostać w tematyce taktycznych zmagań dwóch graczy, wskoczymy także na arenę Tash-Kalar sprawdzić jak walczą magowie ("Tash-Kalar: Arena of Legends", autor Vlaada Chvatil).
Jacek Kobiela "przyPlanszy"
http://przyplanszy.pl/
gramy w każdą środę od 17:00 w katowickim pubie Proscenium (Katowice, Rynek7)
Awatar użytkownika
piotrus
Posty: 44
Rejestracja: 13 gru 2012, 00:36
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: [Katowice] Planszówkowe środy w "Rudym Goblinie":22.01.2

Post autor: piotrus »

Witam. Zwykle bywam w SKFie w czwartki, ale w tym tygodniu odwolano. Czy w Goblinie bywa ktos w czwartki? Zagralbym w cos w tym tygodniu a na srode troche juz pozno :)
BGG (Kolekcja - PM jesli ktos chce w cos zagrac w Katowicach)
Awatar użytkownika
piotrus
Posty: 44
Rejestracja: 13 gru 2012, 00:36
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: [Katowice] Planszówkowe środy w "Rudym Goblinie":22.01.2

Post autor: piotrus »

A dzisiaj cos sie dzieje? Moze uda mi sie zatrzymac z Study in Emerald.
BGG (Kolekcja - PM jesli ktos chce w cos zagrac w Katowicach)
Jander
Posty: 59
Rejestracja: 25 cze 2013, 17:52
Lokalizacja: Tychy

Re: [Katowice] Planszówkowe środy w "Rudym Goblinie":22.01.2

Post autor: Jander »

Zawsze coś się dzieje. :)
ODPOWIEDZ