[Katowice]Poszukuje graczy Mage Wars oraz innych Planszówek

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
FPS_Carnage
Posty: 21
Rejestracja: 25 lis 2013, 15:30

[Katowice]Poszukuje graczy Mage Wars oraz innych Planszówek

Post autor: FPS_Carnage »

Witam.

Przymierzam się do zakupu gry Mage Wars dlatego też chciałbym się dowiedzieć jak duża jest jej społeczność w okolicach Katowic?
Jeżeli nie ma możliwości umówienia się z kimś na granie to bez sensem jest w nią inwestować :)

W gry planszowe gram od dawna ze znajomymi, niestety nigdy nie przyglądałem się bliżej społeczności graczy gier planszowych na bliskich mi terenach.
Dlatego też jeżeli takie coś funkcjonuje (Spotkania/Kluby) bardzo chętnie się przyłącze i w coś pogram.

Tytuły mi znane to:
-Neuroshima Hex
-Mage Wars
-Doom The Board Game
-Agricola
-Starcraft The Board Game
-Twilight Imperium
-City of horror
-Kolejka

oraz wiele innych mniej lub bardziej znanych gier. :)

Będę wdzięczny za informacje oraz przybliżenie mi tematu.
Awatar użytkownika
Pasza26
Posty: 345
Rejestracja: 09 cze 2013, 20:39
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Katowice]Poszukuje graczy Mage Wars oraz innych Planszó

Post autor: Pasza26 »

W Polsce MW nie jest zbyt popularnym tytułem. Miałem, szukałem rywali aż wreszcie sprzedałem bo kurzyła się na półce.

Gra świetna, tylko jak wiekszosc karcianek z deckbuildingiem dobrze gdyby każdy gracz mial swój egzemplarz i byl w stanie wczesniej stworzyc talie.
Awatar użytkownika
Solmath
Posty: 57
Rejestracja: 25 kwie 2013, 14:56
Lokalizacja: Katowice
Has thanked: 1 time

Re: [Katowice]Poszukuje graczy Mage Wars oraz innych Planszó

Post autor: Solmath »

O ile mi wiadomo w Katowicach są dwie "grupy" planszówkowe spotykające się regularnie, co tydzień.
W środę, od 17.00 gramy w planszówki w Rudym Goblinie, przy ulicy Wita Stwosza 5. W czwartek grają ludzie z ŚKF w swojej siedzibie na Koszutce.
Awatar użytkownika
Dwntn
Posty: 1151
Rejestracja: 15 cze 2013, 22:23
Lokalizacja: Chorzów
Has thanked: 14 times
Been thanked: 36 times

Re: [Katowice]Poszukuje graczy Mage Wars oraz innych Planszó

Post autor: Dwntn »

Cześć,

Gdyby interesowało Cię domowe granie w stałej grupie (średnio 5 - 12 graczy na spotkanie), to zapraszam do kontaktu na priv. Organizuje cyklicznie domowe spotkania na których grywamy w szereg gier z zakresu Euro/kooperacje/strategie/Ameri.

Ponadto obecnie staram się organizować osobne spotkania z Twilight Imperium w domowym zaciszu. W listopadzie mamy już za sobą trzy spotkania dzięki którym udało się przyuczyć powracających graczy. Zawsze znajdzie się jednak miejsce dla dodatkowych osób chętnych poznać i zagrać w TI. Również zapraszam na priv lub do wątku w dziale Spotkania, konwenty , kluby.

Pozdrawiam,

- K.
fitzroy
Posty: 292
Rejestracja: 28 sie 2012, 16:08
Lokalizacja: Zabrze
Has thanked: 189 times
Been thanked: 111 times

Re: [Katowice]Poszukuje graczy Mage Wars oraz innych Planszó

Post autor: fitzroy »

Cześć ja tylko tak nieśmiało chciałbym zagaić ,że pograłbym z jakimś spoko ludźmi w zaciszu domowym jeśli można byłoby się gdzieś wprosić(1-2 razy w tygodniu niekoniecznie w stale dni). Mam na imię Przemek ,jestem z Zabrza mam 30 lat,dysponuję również ok 35 tytułami(niektóre jeszcze dziewicze ale mam nadzieję ,że do czasu).
Solar
Posty: 35
Rejestracja: 06 maja 2012, 11:47

Re: [Katowice]Poszukuje graczy Mage Wars oraz innych Planszó

Post autor: Solar »

Ja także przymierzam sie do zakupu Mage Wars (czekam na wersje Pl gdyż niekóre osoby z którymi chciałbym zagrać wersja eng mogłaby przysporzyć troche problemów) gra wydaje się być rewelacyjna :) poszukuje chętnych graczy z okolic katowic/rogoźnika, ogólnie z ekipą co tydzień gram w warhammer inwazje (karcianka) w rudym goblinie w katowicach. więc można by sie umówić na granie albo w domowym zaciszu lub gdzieś w knajpce mam też sporo różnych gier...
Awatar użytkownika
evenstar
Posty: 658
Rejestracja: 22 lut 2014, 10:06
Lokalizacja: Katowice

Re: [Katowice]Poszukuje graczy Mage Wars oraz innych Planszó

Post autor: evenstar »

Ja też jestem chętna na granie
przygarnę geeka :D zapraszam do grupy śląscy planszomaniacy :) https://www.facebook.com/groups/596625973748489/
Awatar użytkownika
pinata
Posty: 613
Rejestracja: 11 mar 2014, 23:39
Been thanked: 11 times

Re: [Katowice]Poszukuje graczy Mage Wars oraz innych Planszó

Post autor: pinata »

Ja również zgłaszam chęć zagrania w Mage Wars. Może być po angielsku.
Solar
Posty: 35
Rejestracja: 06 maja 2012, 11:47

Re: [Katowice]Poszukuje graczy Mage Wars oraz innych Planszó

Post autor: Solar »

Jeżeli chodzi o mage wars to nie mam gry gdyz czekam na wersje Pl (oby wyszła) jezyk nie jest dla mnie bariera ale dla nowych graczy zapewne:) z gier które mam to: 51 stan nowa era,doom the board game,labirynt,konwoj,na chwale rzymu,dominion rozdarte królestwo,nightfall pl,runebound 2edition,chaos w starym swiecie,z tych gier gralem tylko w nowa ere,runebound,doom i chaos :) gdzie by wam pasowalo zagrac i kiedy ??w tygodni?? w weekend?? ja co wtorek gram z duza ekipa w rudym goblinie(mozna by zagrac u mnie w katowicach na dabrowce malej lub w rogozniku) w katowicach na wita stwosza w warhammer inwazje,więc knajpke polecam...jakies propozycje terminy?? :)
Awatar użytkownika
evenstar
Posty: 658
Rejestracja: 22 lut 2014, 10:06
Lokalizacja: Katowice

Re: [Katowice]Poszukuje graczy Mage Wars oraz innych Planszó

Post autor: evenstar »

Ja bym chętnie w Nową Ere zagrała, bo przymierzam się do kupna, ale wtorek mi nie pasuje, może być środa, czwartek..
przygarnę geeka :D zapraszam do grupy śląscy planszomaniacy :) https://www.facebook.com/groups/596625973748489/
Solar
Posty: 35
Rejestracja: 06 maja 2012, 11:47

Re: [Katowice]Poszukuje graczy Mage Wars oraz innych Planszó

Post autor: Solar »

W tym tygodniu odpadam ale w przyszłym chętnie :) Nowa era jest naprawde ekstra:) czyli przyszły tydzien poniedziałek,sroda?? no i gdzie ??
Awatar użytkownika
evenstar
Posty: 658
Rejestracja: 22 lut 2014, 10:06
Lokalizacja: Katowice

Re: [Katowice]Poszukuje graczy Mage Wars oraz innych Planszó

Post autor: evenstar »

Solar pisze:W tym tygodniu odpadam ale w przyszłym chętnie :) Nowa era jest naprawde ekstra:) czyli przyszły tydzien poniedziałek,sroda?? no i gdzie ??
dam znać, bo w tej chwili jeszcze nie wiem
przygarnę geeka :D zapraszam do grupy śląscy planszomaniacy :) https://www.facebook.com/groups/596625973748489/
Awatar użytkownika
zia
Posty: 47
Rejestracja: 29 lis 2013, 15:15
Lokalizacja: Jaworzno

Re: [Katowice]Poszukuje graczy Mage Wars oraz innych Planszó

Post autor: zia »

Straszny chaos, dwa tematy, moze korzystac z jednego tylko ?
http://www.gry-planszowe.pl/forum/posti ... =4&t=28520
My na ogol korzystamy z facebookowej grupy ze wzgledu na łatwosc dostepu i pisania ( z byle komórki ). Jesli ktos grywa na śląsku ( Katowice, Jaworzno i wszystko pomiędzy ) to odezwijcie sie do mojego profilu, dodam do grupy https://www.facebook.com/zialla
Dzis planujemy wyskoczyc do Goblina, pograc w BSG+Pegasus, jakies 3 miejsca jeszcze są.
ODPOWIEDZ