(Warszawa) Grupa Tarchomińska - czasem na emigracji (Targówek / Bemowo)

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
jakmis83
Posty: 1176
Rejestracja: 22 maja 2015, 14:31
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 130 times
Been thanked: 141 times

Re: (Warszawa) Grupa zmiksowana zewsząd

Post autor: jakmis83 »

walkingdead pisze: 19 maja 2018, 11:38 Guys,
my wlasnie nieoczekiwanie jedziemy na Mazury :mrgreen:
Więc wątpie, aby udalo nam sie dojechac na czas. Przepraszam wiec za wczesniejsza deklaracje, ale to spontan sprzed kilku chwil.

W zwiazku z powyzszym, gdyby ktos chcial jutro bis grania to ja bardzo chętnie. Zapraszam oczywiście do mnie (moze byc nawet wczesniej niz 20). Niedziele są w 100% pewne w przeciwienstwie do piatkow czy sobót niestety.

Dopóki D wyjezdza do pracy poza WAWA i przez to często nam wypadają soboty to ja najchętniej spotykałabym się na gry w niedzielne leniwe popołudnia/wieczory ( gdyby oczywiście ktoś również miał czas). Dajcie proszę znać czy ktoś chciałby zasiadać do planszówek również w niedzielę.Bo ja już tęsknieeeee za grami.

Bawcie się dziś dobrze i koniecznie napiszcie jak to Rising Sun!
Możliwe, że w niedziele mógłbym pograć.
Moje Gry
Jeśli nie wiesz, jak masz zagrać, poczekaj, aż twojemu przeciwnikowi przyjdzie do głowy jakaś idea. Możesz być pewny, że będzie to idea fałszywa.
Siegbert Tarrasch
Awatar użytkownika
Kilson
Posty: 765
Rejestracja: 11 kwie 2010, 19:15
Lokalizacja: Warszawa / Marki
Has thanked: 35 times
Been thanked: 72 times

Re: (Warszawa) Grupa zmiksowana zewsząd

Post autor: Kilson »

Dzięki za spotkanie.
Następnym razem pamiętajcie, żeby nie podskakiwać do gościa który trzyma łapę na całej broni w mieście ;)
A tak serio, to jak brakowało karabinów w puli, to ja miałem wtedy tylko 3. Musieliście kitrać ich więcej niż ja :D
Mln
Posty: 229
Rejestracja: 24 cze 2015, 11:32
Been thanked: 2 times

Re: (Warszawa) Grupa zmiksowana zewsząd

Post autor: Mln »

Kilson pisze: 20 maja 2018, 01:42 Dzięki za spotkanie.
Następnym razem pamiętajcie, żeby nie podskakiwać do gościa który trzyma łapę na całej broni w mieście ;)
A tak serio, to jak brakowało karabinów w puli, to ja miałem wtedy tylko 3. Musieliście kitrać ich więcej niż ja :D
Również dzięki za przybycie :wink:
Oj tam zaraz kitrać, ja miałem 4 :D , ale i tak nie pomogło mi to wygrać :cry:
Mln
Posty: 229
Rejestracja: 24 cze 2015, 11:32
Been thanked: 2 times

Re: (Warszawa) Grupa zmiksowana zewsząd

Post autor: Mln »

walkingdead pisze: 19 maja 2018, 11:38 Guys,
my wlasnie nieoczekiwanie jedziemy na Mazury :mrgreen:
Więc wątpie, aby udalo nam sie dojechac na czas. Przepraszam wiec za wczesniejsza deklaracje, ale to spontan sprzed kilku chwil.

W zwiazku z powyzszym, gdyby ktos chcial jutro bis grania to ja bardzo chętnie. Zapraszam oczywiście do mnie (moze byc nawet wczesniej niz 20). Niedziele są w 100% pewne w przeciwienstwie do piatkow czy sobót niestety.

Dopóki D wyjezdza do pracy poza WAWA i przez to często nam wypadają soboty to ja najchętniej spotykałabym się na gry w niedzielne leniwe popołudnia/wieczory ( gdyby oczywiście ktoś również miał czas). Dajcie proszę znać czy ktoś chciałby zasiadać do planszówek również w niedzielę.Bo ja już tęsknieeeee za grami.

Bawcie się dziś dobrze i koniecznie napiszcie jak to Rising Sun!
O 18 gramy u mnie w Rising Sun. Ktoś jeszcze chętny ? jakmis83 będziesz ?
Awatar użytkownika
Kilson
Posty: 765
Rejestracja: 11 kwie 2010, 19:15
Lokalizacja: Warszawa / Marki
Has thanked: 35 times
Been thanked: 72 times

Re: (Warszawa) Grupa zmiksowana zewsząd

Post autor: Kilson »

Ja dzisiaj mam inne plany, ale czekam na relacje z Rising Sun ;)
Awatar użytkownika
nahar
Posty: 1340
Rejestracja: 24 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawa....teraz
Has thanked: 123 times
Been thanked: 84 times

Re: (Warszawa) Grupa zmiksowana zewsząd

Post autor: nahar »

Kilson pisze: 20 maja 2018, 01:42 Dzięki za spotkanie.
Następnym razem pamiętajcie, żeby nie podskakiwać do gościa który trzyma łapę na całej broni w mieście ;)
A tak serio, to jak brakowało karabinów w puli, to ja miałem wtedy tylko 3. Musieliście kitrać ich więcej niż ja :D
Ja miałem dwa.
Awatar użytkownika
walkingdead
Posty: 2036
Rejestracja: 06 lut 2013, 19:57
Has thanked: 121 times
Been thanked: 331 times

Re: (Warszawa) Grupa zmiksowana zewsząd

Post autor: walkingdead »

Dzięki chłopaki za dzisiejsze granie w Rising Sun. Jestem zachwycona! Nie mam na myśli wyłącznie oprawy wizualnej ale samą mechanikę gry.
Bogactwo elementów i zagran: bo sojusze, bo karty, bo wojny. W niewielu grach ostatnio natknęłam się na taką mnogość czynników, które mogą wpłynąć na przebieg rozgrywki.

Podoba mi się mechanizm wyznaczania obszarów wojny na początku każdej pory roku i karty zdrady w sojuszu. Żałuję, że nie wykorzystywałam "szkolenia" częściej, bo mozna się naprawdę przypakować i zdobyć w finale mnóstwo punktow zwycięstwa. Widzę również niewykorzystany potencjał "świątyń"( czy jak to się zwie).

Cóż, gra to solidny kandydat na moją nową ulubioną grę!

Dzięki za dziś! Ja w przyszłym tygodniu również mogę grać w niedzielę albo piątek wieczorem- gdyby ktoś mial ochotę.
Mln
Posty: 229
Rejestracja: 24 cze 2015, 11:32
Been thanked: 2 times

Re: (Warszawa) Grupa zmiksowana zewsząd

Post autor: Mln »

Również dzięki za wczoraj. Muszę jeszcze zagrać parę razy w Rising Suna, ale pewnie będzie w TOP 5 moich ulubionych gier. Piękne wykonanie, dużo fajnych oryginalnych mechanik, sojusze, zdrady, walki rodem z Cry Havoca, każdy klan ma swoją unikatową umiejętność, do wyboru mam 1 z 3 różnych talii kart na daną grę, a przy tym wszystkim gra nie jest trudna i nam zajęła ok 2,5. No i nie jest to Blood Rage 2, tylko zupełnie inna gra, ale jednak mająca wiele podobieństw. Co do świątyń to wystawione 4 to nie wszystkie jakie są w grze. Są jeszcze 3 inne ;)

To co, za tydzień w niedziele Rising Sun u mnie ? :D
Awatar użytkownika
Kilson
Posty: 765
Rejestracja: 11 kwie 2010, 19:15
Lokalizacja: Warszawa / Marki
Has thanked: 35 times
Been thanked: 72 times

Re: (Warszawa) Grupa zmiksowana zewsząd

Post autor: Kilson »

Trochę wybiegamy do przodu, ale jeśli o mnie chodzi, to najbliższa niedziela raczej odpada, chyba jedynie w piątek mógłbym coś zagrać, ale do weekendu to się jeszcze może pozmieniać ;)
psychol
Posty: 29
Rejestracja: 09 wrz 2017, 21:23

Re: (Warszawa) Grupa zmiksowana zewsząd

Post autor: psychol »

Jest jeszcze miejsce do RS, czy nie bierzecie mnie pod uwagę? :)
Mln
Posty: 229
Rejestracja: 24 cze 2015, 11:32
Been thanked: 2 times

Re: (Warszawa) Grupa zmiksowana zewsząd

Post autor: Mln »

Kilson pisze: 21 maja 2018, 09:08 Trochę wybiegamy do przodu, ale jeśli o mnie chodzi, to najbliższa niedziela raczej odpada, chyba jedynie w piątek mógłbym coś zagrać, ale do weekendu to się jeszcze może pozmieniać ;)
Ja niestety w piątek raczej nie dam rady :/
psychol pisze: 21 maja 2018, 09:29 Jest jeszcze miejsce do RS, czy nie bierzecie mnie pod uwagę? :)
Po za mną jak na razie tylko walkingdead jest chętna na niedziele, także zapraszam ;)
psychol
Posty: 29
Rejestracja: 09 wrz 2017, 21:23

Re: (Warszawa) Grupa zmiksowana zewsząd

Post autor: psychol »

...pisałem Ci PW, ale chyba nie odczytałeś, albo pominąłeś :P
psychol
Posty: 29
Rejestracja: 09 wrz 2017, 21:23

Re: (Warszawa) Grupa zmiksowana zewsząd

Post autor: psychol »

Bardzo chętnie na niedzielę piszę się, mam nadzieję, że dostanę dyspensę od żony :) ...względnie można by było u mnie, jak uda mi się ją odpowiednio nastroić :)
Mln
Posty: 229
Rejestracja: 24 cze 2015, 11:32
Been thanked: 2 times

Re: (Warszawa) Grupa zmiksowana zewsząd

Post autor: Mln »

psychol pisze: 21 maja 2018, 12:22 ...pisałem Ci PW, ale chyba nie odczytałeś, albo pominąłeś :P
Nie mam nic od Ciebie na pw
psychol pisze: 21 maja 2018, 12:24 Bardzo chętnie na niedzielę piszę się, mam nadzieję, że dostanę dyspensę od żony :) ...względnie można by było u mnie, jak uda mi się ją odpowiednio nastroić :)
Nie no u mnie bez problemu można pograć :wink: , po za tym RS nie jest wygodny w transporcie
jakmis83
Posty: 1176
Rejestracja: 22 maja 2015, 14:31
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 130 times
Been thanked: 141 times

Re: (Warszawa) Grupa zmiksowana zewsząd

Post autor: jakmis83 »

Rezerwuję sobie niedzielę na wspólne granie!
Moje Gry
Jeśli nie wiesz, jak masz zagrać, poczekaj, aż twojemu przeciwnikowi przyjdzie do głowy jakaś idea. Możesz być pewny, że będzie to idea fałszywa.
Siegbert Tarrasch
Awatar użytkownika
walkingdead
Posty: 2036
Rejestracja: 06 lut 2013, 19:57
Has thanked: 121 times
Been thanked: 331 times

Re: (Warszawa) Grupa zmiksowana zewsząd

Post autor: walkingdead »

Pytanie czy 19 czy jednak spróbujemy wcześniej?


AAAA i czy zacząłeś czytać instrukcję do AVP? :oops: :mrgreen: :wink:
Mln
Posty: 229
Rejestracja: 24 cze 2015, 11:32
Been thanked: 2 times

Re: (Warszawa) Grupa zmiksowana zewsząd

Post autor: Mln »

jakmis83 pisze: 21 maja 2018, 15:19 Rezerwuję sobie niedzielę na wspólne granie!
Super ! To jest nas 4, jeszcze 1 os. zmieszczę przy stole :wink:
walkingdead pisze: 21 maja 2018, 16:45 Pytanie czy 19 czy jednak spróbujemy wcześniej?


AAAA i czy zacząłeś czytać instrukcję do AVP? :oops: :mrgreen: :wink:
Jak dla mnie może być 19 może być wcześniej. Byle nie później :wink:
jakmis83
Posty: 1176
Rejestracja: 22 maja 2015, 14:31
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 130 times
Been thanked: 141 times

Re: (Warszawa) Grupa zmiksowana zewsząd

Post autor: jakmis83 »

U mnie wczesniejsza pora odpada.
Dobrze, że nie zadałaś mi tego pytania podczas podwózki, musiałbym uciekać z własnego auta :)
Wybacz Aniu, ale ze względu na brak czasu i zmęczenie, jeszcze nie ruszyłem instrukcji.
Ale to zrobię, nie martw się.
Moje Gry
Jeśli nie wiesz, jak masz zagrać, poczekaj, aż twojemu przeciwnikowi przyjdzie do głowy jakaś idea. Możesz być pewny, że będzie to idea fałszywa.
Siegbert Tarrasch
Awatar użytkownika
walkingdead
Posty: 2036
Rejestracja: 06 lut 2013, 19:57
Has thanked: 121 times
Been thanked: 331 times

Re: (Warszawa) Grupa zmiksowana zewsząd

Post autor: walkingdead »

:mrgreen:
Mln
Posty: 229
Rejestracja: 24 cze 2015, 11:32
Been thanked: 2 times

Re: (Warszawa) Grupa zmiksowana zewsząd

Post autor: Mln »

psychol pisze: 21 maja 2018, 12:22 ...pisałem Ci PW, ale chyba nie odczytałeś, albo pominąłeś :P
Napisałeś mi maila, a nie wiadomość tutaj. Dopiero teraz jak wszedłem na maila to zobaczyłem xD
Awatar użytkownika
Kilson
Posty: 765
Rejestracja: 11 kwie 2010, 19:15
Lokalizacja: Warszawa / Marki
Has thanked: 35 times
Been thanked: 72 times

Re: (Warszawa) Grupa zmiksowana zewsząd

Post autor: Kilson »

Ja chyba jednak będę mógł coś pograć w niedzielę, więc jak jeszcze nie ma kompletu to bym dołączył.
Ale jak ma być za ciasno to spokojnie mogę odpuścić w tym tygodniu ;)
Mln
Posty: 229
Rejestracja: 24 cze 2015, 11:32
Been thanked: 2 times

Re: (Warszawa) Grupa zmiksowana zewsząd

Post autor: Mln »

Kilson pisze: 23 maja 2018, 17:14 Ja chyba jednak będę mógł coś pograć w niedzielę, więc jak jeszcze nie ma kompletu to bym dołączył.
Ale jak ma być za ciasno to spokojnie mogę odpuścić w tym tygodniu ;)
Wpadaj, zarówno RS jak i moj stół pomiesci 5 os ;) z tym, że to już max, nawet nie mam wiecej krzeseł :P
Awatar użytkownika
Kilson
Posty: 765
Rejestracja: 11 kwie 2010, 19:15
Lokalizacja: Warszawa / Marki
Has thanked: 35 times
Been thanked: 72 times

Re: (Warszawa) Grupa zmiksowana zewsząd

Post autor: Kilson »

No właśnie myśląc o Twoim stole to mam wrażenie, że 3 to optymalnie, 4 to na styk :P
Mln
Posty: 229
Rejestracja: 24 cze 2015, 11:32
Been thanked: 2 times

Re: (Warszawa) Grupa zmiksowana zewsząd

Post autor: Mln »

Nie no 4 os to bez problemu, 5 na styk, ale myślę da rade. W Zombicide graliśmy w 5 os i było git ;)
coolhand
Posty: 65
Rejestracja: 17 wrz 2014, 13:12

Re: (Warszawa) Grupa zmiksowana zewsząd

Post autor: coolhand »

Hej , to już jest full na niedzielę ? ;)

Bo bym chętnie się podpiął ;)
ODPOWIEDZ