[Kielce] Ktoś chętny do stworzenia grupy planszówkowej?

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
surt
Posty: 10
Rejestracja: 29 cze 2004, 13:52
Lokalizacja: Kielce/Kraków (prawie caly czas Kielce)

[Kielce] Ktoś chętny do stworzenia grupy planszówkowej?

Post autor: surt »

Witam.
Ponowienie pytania z przed długiego okresu czasu. Czy są na forum osoby z Kielc i okolic które były by chętne na regularna spotkania przy planszówkach?

SurT
parafrazując:
Planszówka jaka jest, każdy widzi
- ale jej magiczność odkrywamy dopiero wtedy, gdy w nią zagramy
Awatar użytkownika
Don Simon
Moderator
Posty: 5623
Rejestracja: 10 wrz 2005, 16:28
Lokalizacja: Warszawa, sercem w Jozefowie ;-)
Been thanked: 1 time

Re: [Kielce] Ktoś chętny do stworzenia grupy planszówkowej?

Post autor: Don Simon »

surt pisze:Witam.
Ponowienie pytania z przed długiego okresu czasu. Czy są na forum osoby z Kielc i okolic które były by chętne na regularna spotkania przy planszówkach?

SurT
Dlugo musialem grzebac w archiwum, zeby sie tutaj dokopac.
Czy Kielce graja w gry planszowe? Na poczatku wrzesnia bede kilka dni w tym miescie i jesli np. we wtorek 04.09 lub w srode 05.09 odbywalo sie jakies granie to sprobowalbym wpasc...

Pozdrawiam
Szymon
Każdy może,prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się.Tak więc z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.
Awatar użytkownika
Mały brzydki pędrak
Posty: 984
Rejestracja: 24 sty 2006, 19:37
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 11 times

Post autor: Mały brzydki pędrak »

Nie wiem czy Szymon wiesz, ale w OKO gości często 2-3 graczy pochodzących z Kielc, a zamieszkałych w Wawie.
Awatar użytkownika
melee
Posty: 4341
Rejestracja: 28 cze 2007, 20:20
Lokalizacja: Warszawa / CK
Been thanked: 2 times

Post autor: melee »

taaak.. ale w Kielcach z osób grających znam: mojego tatę, siostrę i szwagra. Jest za to sporo "potencjalnych" graczy, na przykład post-RPG ;)
Awatar użytkownika
Don Simon
Moderator
Posty: 5623
Rejestracja: 10 wrz 2005, 16:28
Lokalizacja: Warszawa, sercem w Jozefowie ;-)
Been thanked: 1 time

Post autor: Don Simon »

Mały brzydki pędrak pisze:Nie wiem czy Szymon wiesz, ale w OKO gości często 2-3 graczy pochodzących z Kielc, a zamieszkałych w Wawie.
Ale ja nie szukam graczy z Kielc grajacych w Warszawie, tylko grqaczy z Kielc grajacych w Kielcach i akurat wtedy chcacych/mogacych zagrac :)

Pozdrawiam
Szymon
Każdy może,prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się.Tak więc z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.
adrian123432
Posty: 16
Rejestracja: 03 mar 2008, 22:39

Re: [Kielce] Ktoś chętny do stworzenia grupy planszówkowej?

Post autor: adrian123432 »

Ja chętnie z Tobą pogram. ostatnio zakupiłem Dungeoneera i nie mam za bardzo z kim grać a szkoda :cry: a stworzenie gr. ,,plaszówkarzy" to fajski pomysł wiec jak ktoś z Kielc chce pograć to niech pisze do mnie na moje gg: 12923869 ja zawsze chętnie :)
furion
Posty: 72
Rejestracja: 26 lis 2007, 21:15
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: [Kielce] Ktoś chętny do stworzenia grupy planszówkowej?

Post autor: furion »

Witam, jakimś rozwiązaniem mogły by być odwiedziny w środy w Wargamerze (Planty 6/1) od ok. 16.00. Przewija sie ten dzień średnio ok.10 graczy, grający w planszówki.
Pozdro
Człowiek człowiekowi .... człowiekiem
ODPOWIEDZ