[Warszawa] OKO

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
Sztefan
Posty: 1690
Rejestracja: 01 wrz 2006, 17:18
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3 times

Post autor: Sztefan »

Wilk pisze:
Sztefan pisze:]

Do "zamawiających gry". Powróciłem do poprzedniego trybu i nie jestem na forum non stop. Jak mam przynieść jakąś grę, to muszę o tym wiedzieć z wyprzedzeniem. Pamiętam o Tygrysie na następny raz.
Dobra, pisze z wyprzedzeniem. Otoz dzis zamowilem nareszcie Tygrysa i o ile nie wydarzy sie zaden kataklizm powinienem go juz w piatek miec i bede w stanie go przyniesc. Moze wiec zrobmy tak, ze ja przyniose Tygrysa a Ty Neuroshime? (Nawet jesli nie zdazysz tego przeczytac to dwa egzemplarze Tygrysa chyba nie beda zawadzac. ;) )
Spokojnie, pisałem o wyprzedzeniu bo często dużo się dzieje w czwartek wieczorem, lub piątek rano kiedy już nie mam zbytnio dostępu do neta. Od poniedziałku spokojnie zdąże przeczytać :) Wezmę zatem Hexa
Awatar użytkownika
Trutu
Posty: 501
Rejestracja: 27 wrz 2006, 15:35
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Trutu »

Draco, Leo, Pędrak i Andrzej i ja możemy pobierać klucze od 16. Ktoś z w/w będzie o 16?
Prezes

...piszę powoli, bo wiem, że czytacie powoli...
Awatar użytkownika
Mały brzydki pędrak
Posty: 984
Rejestracja: 24 sty 2006, 19:37
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 11 times

Post autor: Mały brzydki pędrak »

Ja będę o 16:00.
Awatar użytkownika
Wilk
Posty: 683
Rejestracja: 19 cze 2007, 15:21
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Wilk »

Geko pisze: Nacisk kładę na Louisa XIV. Rozumiem że umawiamy się na tę grę z Tobą i Browarionem. Jeszcze jedno wolne miejsce jest, więc zapraszamy 8)
Jasne, bardzo chetnie w Louisa zagram - musze powiedziec, ze reguly narobily mi smaka na te gre (i to pomimo tego, ze te, ktore znalazlem na BGG sa dosc "suche" - przydaloby sie tam nieco przykladow, zdjec itd ;) ). W piatek zapewne bede od 17, chyba ze zaczynamy wczesniej (klucze moga byc pobierane od 16), jestem dosc elastyczny czasowo. Tak czy owak, bede raczej od poczatku. 8)
Sztefan pisze: Wezmę zatem Hexa
Wielkie dzieki - fajnie bedzie zmienic klimat z Wersalu na postanuklearne pole walki. 8)
Awatar użytkownika
melee
Posty: 4341
Rejestracja: 28 cze 2007, 20:20
Lokalizacja: Warszawa / CK
Been thanked: 2 times

Post autor: melee »

Jeśli niebo nie spadnie mi na głowę to będę 16-17. Powinienem dziś mieć Fire & Axe, może ktoś będzie miał ochotę?
Awatar użytkownika
Geko
Posty: 6491
Rejestracja: 18 mar 2006, 22:29
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

Post autor: Geko »

melee pisze:Jeśli niebo nie spadnie mi na głowę to będę 16-17. Powinienem dziś mieć Fire & Axe, może ktoś będzie miał ochotę?
Oj, chętnie bym zagrał.
Moje blogowanie na ZnadPlanszy.pl
Na BGG jako GekoPL. Ja tu tylko moderuję, żaden ze mnie administrator.
Awatar użytkownika
MichalStajszczak
Posty: 9428
Rejestracja: 31 sty 2005, 19:42
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 504 times
Been thanked: 1442 times
Kontakt:

Post autor: MichalStajszczak »

melee napisał
Powinienem dziś mieć Fire & Axe
Dziś jest wtorek, a OKO działa w piątek. Czy słowo "dziś" należy rozumieć jako "w ten piątek", czy "dziś" jest zgodne z prawdą, a tekst trafił do niewłaściwego wątku?
Awatar użytkownika
Geko
Posty: 6491
Rejestracja: 18 mar 2006, 22:29
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

Post autor: Geko »

MichalStajszczak pisze:melee napisał
Powinienem dziś mieć Fire & Axe
Dziś jest wtorek, a OKO działa w piątek. Czy słowo "dziś" należy rozumieć jako "w ten piątek", czy "dziś" jest zgodne z prawdą, a tekst trafił do niewłaściwego wątku?
Michale, nie filozuj :wink:

A przy okazji - będziesz może w OKO? A będziesz miał ze sobą ŚGP (czyli Superową Gazetą Planszówkową)? Jeśli tak, to chętnie kupię egzemplarz.
Moje blogowanie na ZnadPlanszy.pl
Na BGG jako GekoPL. Ja tu tylko moderuję, żaden ze mnie administrator.
Awatar użytkownika
melee
Posty: 4341
Rejestracja: 28 cze 2007, 20:20
Lokalizacja: Warszawa / CK
Been thanked: 2 times

Post autor: melee »

MichalStajszczak pisze:melee napisał
Powinienem dziś mieć Fire & Axe
Dziś jest wtorek, a OKO działa w piątek. Czy słowo "dziś" należy rozumieć jako "w ten piątek", czy "dziś" jest zgodne z prawdą, a tekst trafił do niewłaściwego wątku?
:) "dziś" czyli "dziś we wtorek, który jest dniem pisania tego postu, więc jest zgodny z szeroko rozumianym znaczeniem słowa 'dziś', powinienem mieć grę i zabiorę ją w piątek" ;)
Awatar użytkownika
Wilk
Posty: 683
Rejestracja: 19 cze 2007, 15:21
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Wilk »

Geko pisze:
melee pisze:Jeśli niebo nie spadnie mi na głowę to będę 16-17. Powinienem dziś mieć Fire & Axe, może ktoś będzie miał ochotę?
Oj, chętnie bym zagrał.
Tia, to jest wlaśnie syndrom "osiołkowi w żłobie dano". ;) Fire&Axe kusi, ale ja póki co pozostaję przy wariancie Louis XIV, Tygrys (już mam, dziś przyszła paczka) i Hex, na nic innego może nie starczyć czasu, zwłaszcza że pewnie Pitchcar w którymś momencie zmonopolizuje uwagę, jak ostatnio. ;)
Z drugiej strony, nigdy nie wiadomo co wyjdzie w praniu. ;) Ja w każdym razie na F&A byłbym potencjalnie chętny (jak na wszystko tak naprawdę, bo jeszcze mało gier widziałem) jak starczy czasu, a jak nie to na jakimś kolejnym spotkaniu. W ten piątek będę gdzieś od 16. :)
Awatar użytkownika
Browarion
Posty: 2374
Rejestracja: 12 kwie 2005, 14:52
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 19 times
Been thanked: 2 times

Post autor: Browarion »

No dla mnie takie spotkanie to byłby max wykorzystania czasu - zagrać i w Luisa, i w F&A, i - oczywiście ;) - wygrać kolejny wyścig.

Bede się starał, będę.
Ale jak wyjdzie - zobaczymy :)
niby stary koń, a jednak z ogromnym sentymentem do zabaw i uciech wszelakich
Awatar użytkownika
Don Simon
Moderator
Posty: 5623
Rejestracja: 10 wrz 2005, 16:28
Lokalizacja: Warszawa, sercem w Jozefowie ;-)
Been thanked: 1 time

Post autor: Don Simon »

Czy i o ktorej planowany jest wyscig w Pitchcar? Nie bede mogl na pewno siedziec caly wieczor, wiec albo przyjde tuz po pracy na wyscig i pozniej pojade do domu albo pojade do domu i przyjade na 19-19:30 zapewne. Stad pytanie wczesniej - na ktora planowany jest start?

Pozdrawiam
Szymon
Każdy może,prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się.Tak więc z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.
Awatar użytkownika
Browarion
Posty: 2374
Rejestracja: 12 kwie 2005, 14:52
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 19 times
Been thanked: 2 times

Post autor: Browarion »

Ha, to pytanie do reszty uczestników ;)
Skoro mamy zaczynać koło 17 (przynajmniej większośc), a jedna "standardowa gra" trwa około 2 h to myślę, że podana przez Ciebie 19 jest dokładnie tą "okolicą", w której wyścig się rozpocznie (pierwsi którzy skończą układają tor, potem kwalifikacje i JAZDA)

:)
niby stary koń, a jednak z ogromnym sentymentem do zabaw i uciech wszelakich
magdalena
Posty: 31
Rejestracja: 11 wrz 2006, 13:34
Lokalizacja: ursynow

Post autor: magdalena »

o, jak fajnie :)
Ja co prawda nie mam 5 minut dojazdu, ale chętnie się stawię w najbliższy piątek. Muszę się reaktywować po długiej przerwie i robić rozgrzewkę przed warsaw open :)
Do zobaczenia planszowi maniacy :)
Awatar użytkownika
Andreas von Breslau
Posty: 26
Rejestracja: 04 wrz 2006, 21:30

Post autor: Andreas von Breslau »

Pewnie będę ok. 18.00
Pani kasowa do mnie w Geant:

"Proszę to położyć, żeby było wiadomo, gdzie się pan kończy".
Awatar użytkownika
Pancho
Posty: 2687
Rejestracja: 18 cze 2004, 08:40
Lokalizacja: W-wa
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Pancho »

Awatar użytkownika
qbot
Posty: 57
Rejestracja: 03 kwie 2006, 13:48
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: qbot »

:D Filmowa relacja robi piorunujące wrażenie!

I pomyśleć, iż miałem czarną wizję, że będziemy spotykać się tylko w wąskich kręgach. A tu proszę...

Nie wiem kiedy wrócę do aktywnego grania. Na razie jestem poza Warszawą ale myślę, że wpadnę co najmniej kilka razy podczas wakacji.


Pozdrawiam całą ekipę!
Świat jest planszą, pionkami ludzie.
Awatar użytkownika
Geko
Posty: 6491
Rejestracja: 18 mar 2006, 22:29
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

Post autor: Geko »

qbot pisze:Nie wiem kiedy wrócę do aktywnego grania.
Moim zdaniem takie sformuowanie to już jest herezja :P

Pozdrawiam w każdym razie :wink:
Moje blogowanie na ZnadPlanszy.pl
Na BGG jako GekoPL. Ja tu tylko moderuję, żaden ze mnie administrator.
Awatar użytkownika
mefiug
Posty: 398
Rejestracja: 02 mar 2007, 11:07
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mefiug »

a mnie nie bedzie :(
poprzednio nie zakwalifikowalem sie do wysciugu teraz nawet do kwalifikacji nie przystapie ehhhh
ale za tydzien na 100% startuje w mistrzostwach i mam w planach miejsce na podium :]
kupie sobie kapsle i bede trenowal
Awatar użytkownika
Trutu
Posty: 501
Rejestracja: 27 wrz 2006, 15:35
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Trutu »

Prezes

...piszę powoli, bo wiem, że czytacie powoli...
Awatar użytkownika
Gorigon
Posty: 59
Rejestracja: 20 cze 2007, 16:25
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Gorigon »

Ja nie gram w te przeklęte kapsle! Jestem w to beznadziejny i ostatnio znowu byłem ostatni (jak to brzmi xD).
Filmik fajniutki! Oby tak dalej!
No panowie kto jutro będzie przyznawać się.
Chętnie zagrał bym jutro w Battlelore bo dzisiaj jade kupić i bym to z kimś potestował :)
Pozdrawiam Gorigon!
Awatar użytkownika
Geko
Posty: 6491
Rejestracja: 18 mar 2006, 22:29
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

Post autor: Geko »

Gorigon pisze:Ja nie gram w te przeklęte kapsle! Jestem w to beznadziejny i ostatnio znowu byłem ostatni (jak to brzmi xD).
Filmik fajniutki! Oby tak dalej!
No panowie kto jutro będzie przyznawać się.
Chętnie zagrał bym jutro w Battlelore bo dzisiaj jade kupić i bym to z kimś potestował :)
Pozdrawiam Gorigon!
Ja bym jeszcze pograł w BL (grałem raz), coby sobie wyrobić zdanie. Tylko jutro na pewno nie dam rady, bo już plan mam przepełniony. Ale na najbliższych spotkaniach jestem chętny :)
Moje blogowanie na ZnadPlanszy.pl
Na BGG jako GekoPL. Ja tu tylko moderuję, żaden ze mnie administrator.
Awatar użytkownika
Wilk
Posty: 683
Rejestracja: 19 cze 2007, 15:21
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Wilk »

Ja podobnie. ;)
Awatar użytkownika
Gorigon
Posty: 59
Rejestracja: 20 cze 2007, 16:25
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Gorigon »

Wilku będziesz jutro ??
A właśnie wracając do Battlelore to kupiłem bardzo fajne. Mimo przeczytania instrukcji, tzn. tej części o mechanice nie zabardzo to łapie. Znalazł by się jakiś altruista co by mi to wyjaśnił jak się w to gra ??
Awatar użytkownika
ragozd
Posty: 3429
Rejestracja: 09 lut 2005, 14:27
Lokalizacja: W-wa CK Tar-ho-min
Kontakt:

Post autor: ragozd »

Chyba sie pojawie :) pewnie w okolicach 17.
ODPOWIEDZ