[Warszawa] OKO

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
Browarion
Posty: 2374
Rejestracja: 12 kwie 2005, 14:52
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 19 times
Been thanked: 2 times

Post autor: Browarion »

Forever - spoko, daj im się powyżywać zawczasu... jak bedą gnić na szarym końcu kwalifikacji to z minką skromną (albo i nie) zobacza jak to jest zostawać z tyłu i poddawać się negatywnym emocjom :P

Poza tym tuż po kwalifikacjach rozmawiałem z Beatą i wiem, że ani się nie obraziła, anie nie czuła urazy :). Choć szkoda wielka, ze dziś nie będę mógł z nia rywalizować, szczególnie że czuję, że paru "pewniaków" by zdeklasowała :twisted:
niby stary koń, a jednak z ogromnym sentymentem do zabaw i uciech wszelakich
Awatar użytkownika
Browarion
Posty: 2374
Rejestracja: 12 kwie 2005, 14:52
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 19 times
Been thanked: 2 times

Post autor: Browarion »

Valmont pisze:
mefiug pisze:niestety Beaty dzis nie bedzie bo wyjechała na wakacje do kraju czterolistnych koniczynek i wroci w pazdzierniku z gigantyczna dawka szcześcia :]
A ty odprowadzałeś ją na samolot? Bo może to Browarion się konkurencji pozbywa, anie wyjazd do Irlandii :>
Och Ty... przebrzydły zazdrośniku :twisted:
To ja tu robię co w mojej mocy, aby dać Ci szansę zakwalifikowac się do głównego wyścigu, a ty nawet nie doceniasz gestu Beaty

:P
niby stary koń, a jednak z ogromnym sentymentem do zabaw i uciech wszelakich
Awatar użytkownika
Valmont
Posty: 1461
Rejestracja: 04 cze 2004, 08:08
Lokalizacja: Warszawa -serce w Białymstoku ;)

Post autor: Valmont »

Browarion pisze: Poza tym tuż po kwalifikacjach rozmawiałem z Beatą i wiem, że ani się nie obraziła, anie nie czuła urazy :).
Tuż przed tym jak ją zakopałeś w piaskownicy za swoim blokiem i przed napisaniem listu pożegnalnego, w którym pisze że jedzie do Irlandii :twisted:

A tak w ogóle to mnie refleksja naszła, jakie trasy w Gliwicach robią, że czasówka to 4-5 pstryknięć??
Wpieriod! - niekoniecznie efektywnie, ale efektownie.
Awatar użytkownika
BiG
Posty: 31
Rejestracja: 15 cze 2007, 12:28
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: BiG »

Pancho pisze:Jak będzie miejsce i możliwości to też w Kragmorthę bym zagrał, a poza tym ostatnio Tomek wspominał o przyniesieniu Combat Commander to z chęcią bym go sprawdził jako alternatywę dla Tide of Iron.

Będę miał Mr. Jacka na pewno.

W Oku pojawie się jak sadze po 16:00 wezmę Kragmorthę, Combat Commander, Stragla + parę klasyk (Samuraja, Petersburga itp.)

Bardzo chętnie zagrał bym w Colosseum.
Awatar użytkownika
Browarion
Posty: 2374
Rejestracja: 12 kwie 2005, 14:52
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 19 times
Been thanked: 2 times

Post autor: Browarion »

Valmont pisze: Tuż przed tym jak ją zakopałeś w piaskownicy za swoim blokiem i przed napisaniem listu pożegnalnego, w którym pisze że jedzie do Irlandii :twisted:
Hehe, a najlepsze że pisałem długopisem z TWOJEGO banku...
... a nawet nie chce pisać, GDZIE JEST ta piaskownica :P
niby stary koń, a jednak z ogromnym sentymentem do zabaw i uciech wszelakich
Awatar użytkownika
mefiug
Posty: 398
Rejestracja: 02 mar 2007, 11:07
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mefiug »

pozwolcie ze ja sie wypowiem
Beata bez ziarnka piasku wsiadla sobie do samolotu :]
i w promieniu 1km radary nie wykryły Browariona wiec jest on calkowicie niewinny



ja tez jestem za fair play i chce zeby moj przeciwnik przegral dzis ze mna a najlepiej jeszcze z Jaxem w rownej walce :D
Awatar użytkownika
Valmont
Posty: 1461
Rejestracja: 04 cze 2004, 08:08
Lokalizacja: Warszawa -serce w Białymstoku ;)

Post autor: Valmont »

mefiug pisze:
ja tez jestem za fair play i chce zeby moj przeciwnik przegral dzis ze mna a najlepiej jeszcze z Jaxem w rownej walce :D
Jak chcecie, to ja będę trzymał Browariona, a wy walcie ile wlezie :P
Wpieriod! - niekoniecznie efektywnie, ale efektownie.
Awatar użytkownika
mefiug
Posty: 398
Rejestracja: 02 mar 2007, 11:07
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mefiug »

ale umowa ? :twisted:
Awatar użytkownika
ja_n
Recenzent
Posty: 2303
Rejestracja: 28 lip 2004, 10:42
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Post autor: ja_n »

Valmont pisze:A tak w ogóle to mnie refleksja naszła, jakie trasy w Gliwicach robią, że czasówka to 4-5 pstryknięć??
Prawidłowe pytanie brzmi "Jak w Gliwicach pstrykają??". Trasy robią takie same jak Warszawie, jedyna różnica polega na tym, że mają wszystkie dodatki a nie tylko jeden :lol:
Awatar użytkownika
Don Simon
Moderator
Posty: 5623
Rejestracja: 10 wrz 2005, 16:28
Lokalizacja: Warszawa, sercem w Jozefowie ;-)
Been thanked: 1 time

Post autor: Don Simon »

ja_n pisze: Prawidłowe pytanie brzmi "Jak w Gliwicach pstrykają??". Trasy robią takie same jak Warszawie, jedyna różnica polega na tym, że mają wszystkie dodatki a nie tylko jeden :lol:
No nie wiadomo jakie trasy robia, bo Trzewik sprytnie nie robi im zdjec. A zadnej z tras, ktore kiedykolwiek robilismy nie da sie przejechac w mniej niz 8-9 pstrykniec. Dla mnie to jakies czary ;-).

Pozdrawiam
Szymon
Każdy może,prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się.Tak więc z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.
Awatar użytkownika
Valmont
Posty: 1461
Rejestracja: 04 cze 2004, 08:08
Lokalizacja: Warszawa -serce w Białymstoku ;)

Post autor: Valmont »

A cóż takiego dostarczają inne dodatki? Likwidują zakręty na trasie? Są takie szykany że nie masz szans przez nie przejechać, zatrzymujesz się na 99% przed wjazdem, albo tuż po wjeździe (jak to zwężenie z zakrętem). Musiałbym zobaczyć jakąś ichnią trasę żeby uwierzyć, taki już ze mnie niewierny Tomasz..
Wpieriod! - niekoniecznie efektywnie, ale efektownie.
Awatar użytkownika
Browarion
Posty: 2374
Rejestracja: 12 kwie 2005, 14:52
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 19 times
Been thanked: 2 times

Post autor: Browarion »

mefiug pisze:Beata bez ziarnka piasku wsiadla sobie do samolotu :]
i w promieniu 1km radary nie wykryły Browariona wiec jest on calkowicie niewinny
Heh, opłaca się jak widac kupować od Arabów te spacjalne systemy zagłuszajace :P

Co zas do pstryknięć i Gliwickich torów - heh, możemy dziś ułożyć prosty 'tor kolarski", z ewentualnym 1 czy 2 dodatkowymi zakretami >>co to je jednym pstryknięciem się robi<< :twisted:
I może damy rady zrobic na 3 pstryknięcia... i podnieść Trzewikowi poprzeczkę :twisted:
niby stary koń, a jednak z ogromnym sentymentem do zabaw i uciech wszelakich
Awatar użytkownika
ja_n
Recenzent
Posty: 2303
Rejestracja: 28 lip 2004, 10:42
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Post autor: ja_n »

Valmont pisze:A cóż takiego dostarczają inne dodatki? Likwidują zakręty na trasie? Są takie szykany że nie masz szans przez nie przejechać, zatrzymujesz się na 99% przed wjazdem, albo tuż po wjeździe (jak to zwężenie z zakrętem). Musiałbym zobaczyć jakąś ichnią trasę żeby uwierzyć, taki już ze mnie niewierny Tomasz..
Jak to? Nie wiesz? Ostatni dodatek do pitchcara zawiera przecież teleporty...
Awatar użytkownika
Pancho
Posty: 2687
Rejestracja: 18 cze 2004, 08:40
Lokalizacja: W-wa
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Pancho »

Moim zdaniem mają złożone ze sobą cztery zakręty tworzące razem okrąg. Wtedy bierzesz jednym pstryknięciem jeden zakręt :)
Awatar użytkownika
Valmont
Posty: 1461
Rejestracja: 04 cze 2004, 08:08
Lokalizacja: Warszawa -serce w Białymstoku ;)

Post autor: Valmont »

Pancho pisze:Moim zdaniem mają złożone ze sobą cztery zakręty tworzące razem okrąg. Wtedy bierzesz jednym pstryknięciem jeden zakręt :)
Eee to nie przejdzie, bo start/meta jest na prostym kawalku toru. Zapewne wiec mają tor skladaja 2 proste i 4 zakrety w maly hipodrom.
Wpieriod! - niekoniecznie efektywnie, ale efektownie.
Awatar użytkownika
mefiug
Posty: 398
Rejestracja: 02 mar 2007, 11:07
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mefiug »

wiesz taki tor jest ciekawy na wyscig bo ciasno sie robi i np 5 kolek
kwalifikacje banal ale liczy sie czasmoze byc smiesznie ale ja dzis propinowalbym opcje z przecinajacym sie torem( skaczemy nad torem )
juz to nawet przemyslalem tylko ciekawe jak to wyjdzie w rzeczywistosci :]
Awatar użytkownika
ja_n
Recenzent
Posty: 2303
Rejestracja: 28 lip 2004, 10:42
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Post autor: ja_n »

Pancho pisze:Moim zdaniem mają złożone ze sobą cztery zakręty tworzące razem okrąg. Wtedy bierzesz jednym pstryknięciem jeden zakręt :)
Zapomniałeś, że nie używają band. Więc to jedno pstryknięcie musi być dość udane - trzeba postawić nim bolid na krawędzi i wcelować w rowek po bandzie - wtedy ten rowek może przeprowadzić bolid nawet przez cały tor. :lol:
Awatar użytkownika
Valmont
Posty: 1461
Rejestracja: 04 cze 2004, 08:08
Lokalizacja: Warszawa -serce w Białymstoku ;)

Post autor: Valmont »

ja_n pisze: Zapomniałeś, że nie używają band. Więc to jedno pstryknięcie musi być dość udane - trzeba postawić nim bolid na krawędzi i wcelować w rowek po bandzie - wtedy ten rowek może przeprowadzić bolid nawet przez cały tor. :lol:
Kurcze, co za znawca tematu. Jak rozumiem testowałeś już takie pomysłu na swoim domowym egzemplarzu?

Testowałem tor z przecinającymi się elementami i skocznią. Ciekawe moze być, jak bolid spadnie ze skoczni na jezdnię poniżej, czy może jechać dalej swoją drogę, czy powtarzać z tego miejsca dojazd do skoczni??
Wpieriod! - niekoniecznie efektywnie, ale efektownie.
Awatar użytkownika
Pancho
Posty: 2687
Rejestracja: 18 cze 2004, 08:40
Lokalizacja: W-wa
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Pancho »

mefiug pisze:kwalifikacje banal ale liczy sie czasmoze byc smiesznie ale ja dzis propinowalbym opcje z przecinajacym sie torem( skaczemy nad torem ) juz to nawet przemyslalem tylko ciekawe jak to wyjdzie w rzeczywistosci :]
Kiedyś graliśmy już taki tor w treningu, jest b. fajny, ale wymaga dwóch zestawów Pitchcara żeby był ciekawy.
BiG pisze:Bardzo chętnie zagrał bym w Colosseum.
Przypadkowo będę miał Colosseum Don Simona :)
Awatar użytkownika
Pancho
Posty: 2687
Rejestracja: 18 cze 2004, 08:40
Lokalizacja: W-wa
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Pancho »

My graliśmy z powtarzaniem.
Awatar użytkownika
mefiug
Posty: 398
Rejestracja: 02 mar 2007, 11:07
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mefiug »

ja to widze tak przeskakujemy nad stara czescia ktora juz mijalismy jak wypadniemy to standard a jak spadnimy na ten odcinek to proponuje powtarzac
w glowie widze taki to ze do nadrobienia teg bedzie wystarczalo jedno pstrykniecie wiec nie powinno byc zle a bedzie prowokowalo troszke zagran taktycznych
np spychanie przeciwnikow szykujacych sie do skoku na ten wlasnie odcinek :twisted:
Awatar użytkownika
_Paulus_
Posty: 315
Rejestracja: 05 wrz 2006, 16:35
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times

Post autor: _Paulus_ »

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazuja, ze za pol godziny wyruszam na planszowki :D

Wprawdzie czas tylko do 19-20 ale mam nadzieje, ze sie uda zagrac w TiE. Co Ty na to Geko? Z mala przerwa na moj debiut w Pitch Cara? :-)
Each man faces death by himself. Alone.
Awatar użytkownika
Geko
Posty: 6491
Rejestracja: 18 mar 2006, 22:29
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

Post autor: Geko »

_Paulus_ pisze:Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazuja, ze za pol godziny wyruszam na planszowki :D

Wprawdzie czas tylko do 19-20 ale mam nadzieje, ze sie uda zagrac w TiE. Co Ty na to Geko? Z mala przerwa na moj debiut w Pitch Cara? :-)
EiT mam nadzieję, że przyniesie Wilk. Ja jestem oczywiście chętny, jak się załapię. W Pitchcara możesz grać, byle byś nie przeszedł kwalifikacji. Inaczej kaplica :shock:
Moje blogowanie na ZnadPlanszy.pl
Na BGG jako GekoPL. Ja tu tylko moderuję, żaden ze mnie administrator.
Awatar użytkownika
bazik
Posty: 2407
Rejestracja: 16 mar 2006, 22:03
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 6 times

Post autor: bazik »

_Paulus_ pisze: Wprawdzie czas tylko do 19-20 ale mam nadzieje, ze sie uda zagrac w TiE. Co Ty na to Geko? Z mala przerwa na moj debiut w Pitch Cara? :-)
debiut w pitchcara, jesli wejdziesz do finalu, to juz jest ponad godzina razem z kwalifikacjami. a jesliz zalozenia nie chcesz wejsc do finalu to moze rownie dobrze zagrac w pithcara niezaleznie od kwalifikacji?
Awatar użytkownika
melee
Posty: 4341
Rejestracja: 28 cze 2007, 20:20
Lokalizacja: Warszawa / CK
Been thanked: 2 times

Post autor: melee »

Ja chętnie w Książęta Florencji, będę około 16:30.
ODPOWIEDZ