[Warszawa] OKO

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
draco
Posty: 2096
Rejestracja: 05 sty 2006, 23:15
Lokalizacja: Warszawa, żona też

[Warszawa] OKO

Post autor: draco »

Zadzwoniła wczoraj do mnie pani z Ośrodka Kultury Ochoty. Mamy dużą salę, czyli tak na około 50 osób (nie wiem dokładnie, bo nie widziałem) w piątki wieczorem od lipca. Szczegóły jeszcze do ustalenia w ostatnim tygodniu. Myślę, że najważniejsze jest, że skończymy naszą tułaczkę. Czynne będzie tak od około 16 do 22.

ul. Grójecka 75
02-094 Warszawa
tel.: (022) 822 48 70
fax: (022) 823 97 81


Strona oficjalna
Google Maps: Biały budyneczek pośrodku zdjęcia to pałacyk, w ktorym mieści się OKO
Ostatnio zmieniony 02 sie 2007, 21:11 przez draco, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Don Simon
Moderator
Posty: 5623
Rejestracja: 10 wrz 2005, 16:28
Lokalizacja: Warszawa, sercem w Jozefowie ;-)
Been thanked: 1 time

Re: [Warszawa] OKO

Post autor: Don Simon »

draco pisze:Zadzwoniła wczoraj do mnie pani z Ośrodka Kultury Ochoty. Mamy dużą salę, czyli tak na około 50 osób (nie wiem dokładnie, bo nie widziałem) w piątki wieczorem od lipca. Szczegóły jeszcze do ustalenia w ostatnim tygodniu. Myślę, że najważniejsze jest, że skończymy naszą tułaczkę. Czynne będzie tak od około 17 do 22.
Adres?

I od lipca..do kiedy?

Pozdrawiam
Szymon
Każdy może,prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się.Tak więc z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.
Awatar użytkownika
Pancho
Posty: 2687
Rejestracja: 18 cze 2004, 08:40
Lokalizacja: W-wa
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Pancho »

Dla mnie miejsce idealne pod względem lokalizacji.
Awatar użytkownika
jax
Posty: 8128
Rejestracja: 13 lut 2006, 10:46
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 78 times
Been thanked: 251 times

Post autor: jax »

dobra, oswajamy sie z ta lokalizacja
kto nie wie gdzie ten googlearthuje, wikimapuje i szybko zaklepuje sobie w pamieci
Awatar użytkownika
Mały brzydki pędrak
Posty: 984
Rejestracja: 24 sty 2006, 19:37
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 11 times

Post autor: Mały brzydki pędrak »

Draco kiedy możemy pójść obejrzeć obiekt i porozmawiać z szefostwem?
Awatar użytkownika
stalker
Posty: 2594
Rejestracja: 24 cze 2004, 23:14
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 32 times
Been thanked: 12 times

Post autor: stalker »

Pancho pisze:Dla mnie miejsce idealne pod względem lokalizacji.
Dla Ciebie, dla Ciebie :P :P :P

Draco, wklej do nagłówka:

ul. Grójecka 75
02-094 Warszawa
tel.: (022) 822 48 70
fax: (022) 823 97 81

Strona oficjalna
Google Maps: Biały budyneczek pośrodku zdjęcia to pałacyk, w ktorym mieści się OKO
Lukasz M. Pogoda | w biblioteczce | zainteresowało mnie
Warszawskie spotkania projektantów i testerów gier planszowych. Chcesz pomóc w testowaniu lub masz swój projekt? Monsoon Group pomoże! Informacje na forum tutaj. Zapraszamy!
Awatar użytkownika
Polaros
Posty: 595
Rejestracja: 23 sie 2006, 15:52
Lokalizacja: WaWa

Post autor: Polaros »

Jak dla mnie świetna miejscówka 3 min spod aktualnego miejsca zamieszkania ;) Natomiast minusem jest to ze ośrodek dzisała do 22 i ani minuty dłużej.
Co do samej lokalizacji dogodny dojazd z centrum tramwajem, od metra politechnika 15 min. W okolicy sklepy czynne albo całodobowo ( monopole) albo do późnych godzin wieczornych. Z miejscem do parkowania może być trochę gorzej pod samym klubem ale można szukać szczęścia w okolicznych uliczkach ( np . obok mnie na Baśniowej pod kamerami ;) )
Awatar użytkownika
mefiug
Posty: 398
Rejestracja: 02 mar 2007, 11:07
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mefiug »

mi tez odpowiada z pracy mam 10 min
szkoda ze tak krótko czynne
i ciekawe ze od lica a do kiedy???
Awatar użytkownika
Sztefan
Posty: 1690
Rejestracja: 01 wrz 2006, 17:18
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3 times

Post autor: Sztefan »

22 to jeszcze nie tak źle. Szczególnie, że i tak sporo osób zbierała się przed 23. Jeżeli chodzi o "do kiedy" to pewnie zależy to od tego jak władze OKA będą zadowolone ze współpracy. Coś tam Pędrak wczoraj mówił też, że Stowarzyszenie by tu mogło pomóc. W sensie w ArtBemie jakby było Stowarzyszenie, to sala byłaby na stałe, a tak jest tylko umowa na czas określony (choć na szczęście z opcją przedłużenia). W każdym razie OKO nie ma byc miejscem zastępczym, a docelowym.
Awatar użytkownika
Nataniel
Administrator
Posty: 5293
Rejestracja: 03 cze 2004, 20:46
Lokalizacja: Gdańsk Osowa
Been thanked: 6 times
Kontakt:

Post autor: Nataniel »

Proponuje info o spotkaniu w OKO zamiescic tez na forum strategie.net.pl - aby sciagnac tez wargamersow ze Smolnej.
= Artur Nataniel Jedlinski | GG #27211, skype: natanielx =
= Festiwal gier planszowych w Gdyni - GRAMY! =
Awatar użytkownika
ja_n
Recenzent
Posty: 2303
Rejestracja: 28 lip 2004, 10:42
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Post autor: ja_n »

Nataniel pisze:Proponuje info o spotkaniu w OKO zamiescic tez na forum strategie.net.pl - aby sciagnac tez wargamersow ze Smolnej.
Byle by "kaprale" nie hałasowali zbytnio tym razem, bo nas z kolejnej lokalizacji wyrzucą... :lol:
Daql
Posty: 21
Rejestracja: 17 sty 2007, 16:27

Post autor: Daql »

Do OKA będę miał jakieś 40-50 min., więc nie jest jeszcze tak źle. Do ArtBemu mam dużo bliżej. W sensie globalnym OKO ma lepszą lokalizację, bo jest bliżej Centrum i kilku z warszawskich uczelni, więc i gros osób będzie zadowolonych... i o to przecież chodzi :D
Draco - dziękujemy za nakręcenie miejscówki 8)
Teraz należy tylko sprawę dociągnąć do końca: próbne spotkanie w nowym miejscu... ocena... walne zgromadzenie... soczyste (ale nie krwiste) dyskusje zakończone jednomyślnym uchwaleniem statutu etc... podpisanie umowy... giercowanie przed, w trakcie i po... i długo po... i oby jak najdłużej :!:
A jak już będziemy posiadać określony status prawny, to można się i po sądach troszkę pociągać.. hehe.. to żart oczywiście :wink:
Osobiście częściej będę pojawiał się w ArtBemie, ale nie omieszkam zajrzeć również do OKA (tym bardziej, że to będzię w piątek, a jak każdy wie po piątku zazwyczaj jest sobota, a sobota jak niektórzy wiedzą jest zazwyczaj wolna no i pospać dłużej można :D )
Awatar użytkownika
stalker
Posty: 2594
Rejestracja: 24 cze 2004, 23:14
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 32 times
Been thanked: 12 times

Post autor: stalker »

Daql pisze:(...)ale nie omieszkam zajrzeć również do OKA (tym bardziej, że to będzię w piątek, a jak każdy wie po piątku zazwyczaj jest sobota, a sobota jak niektórzy wiedzą jest zazwyczaj wolna no i pospać dłużej można :D )
Pamiętaj jednak, OKO tylko do 22! :)
Lukasz M. Pogoda | w biblioteczce | zainteresowało mnie
Warszawskie spotkania projektantów i testerów gier planszowych. Chcesz pomóc w testowaniu lub masz swój projekt? Monsoon Group pomoże! Informacje na forum tutaj. Zapraszamy!
Awatar użytkownika
Don Simon
Moderator
Posty: 5623
Rejestracja: 10 wrz 2005, 16:28
Lokalizacja: Warszawa, sercem w Jozefowie ;-)
Been thanked: 1 time

Re: [Warszawa] OKO

Post autor: Don Simon »

draco pisze:Zadzwoniła wczoraj do mnie pani z Ośrodka Kultury Ochoty. Mamy dużą salę, czyli tak na około 50 osób (nie wiem dokładnie, bo nie widziałem) w piątki wieczorem od lipca. Szczegóły jeszcze do ustalenia w ostatnim tygodniu. Myślę, że najważniejsze jest, że skończymy naszą tułaczkę.
Czy bedziemy sie mogli tam spotykac co tydzien rowniez po wakacjach? Bo jesli tylko w lato to chyba lepiej byloby szukac miejsca juz na stale, bo z kazda przeprowadzka mozemy stracic troche osob...

Pozdrawiam
Szymon
Każdy może,prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się.Tak więc z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.
Awatar użytkownika
jax
Posty: 8128
Rejestracja: 13 lut 2006, 10:46
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 78 times
Been thanked: 251 times

Post autor: jax »

Ze slow draco wynikalo, ze po wakacjach nadal mamy sale w OKO.
Awatar użytkownika
draco
Posty: 2096
Rejestracja: 05 sty 2006, 23:15
Lokalizacja: Warszawa, żona też

Post autor: draco »

W końcu siedzę przed monitorem i mogę odpowiedzieć.

Jak w czwartek w Art.Bem założymy stowarzyszenie, to w przyszłym tygodniu spokojnie możemy pójść do OKA pogadać nawet z samymi władzami. Na razie salę mamy na wakacje, bo OKO ma duże obłożenie i grafik na rok szkolny układają w miarę napływania zgłoszeń o sale. Jak na piewszym spotkaniu (29 czerwca lub 6 lipca) nam się spodoba, to możemy od razu próbowac dokonać rezerwacji na cały rok. Do tego zrobią nam reklamę w swojej gazetce.
Awatar użytkownika
Don Simon
Moderator
Posty: 5623
Rejestracja: 10 wrz 2005, 16:28
Lokalizacja: Warszawa, sercem w Jozefowie ;-)
Been thanked: 1 time

Post autor: Don Simon »

draco pisze: Jak w czwartek w Art.Bem założymy stowarzyszenie, to w przyszłym tygodniu spokojnie możemy pójść do OKA pogadać nawet z samymi władzami. Na razie salę mamy na wakacje, bo OKO ma duże obłożenie i grafik na rok szkolny układają w miarę napływania zgłoszeń o sale. Jak na piewszym spotkaniu (29 czerwca lub 6 lipca) nam się spodoba, to możemy od razu próbowac dokonać rezerwacji na cały rok. Do tego zrobią nam reklamę w swojej gazetce.
No to by bylo swietnie, gdyby sie udalo na caly rok.
Jesli sie tak nie uda, to wydaje mi sie, ze jednak lepiej byloby szukac dalej, az znajdziemy docelowe, caloroczne miejsce. Ale trzymam kciuki, by sie udalo.

Pozdrawiam
Szymon
Każdy może,prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się.Tak więc z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.
Awatar użytkownika
Browarion
Posty: 2374
Rejestracja: 12 kwie 2005, 14:52
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 19 times
Been thanked: 2 times

Post autor: Browarion »

Jak w czwartek w Art.Bem założymy stowarzyszenie, to w przyszłym tygodniu spokojnie możemy ...
Do wszystkich optymistów i nie znających procedur.


Po zebraniu "walnym", gdzie zostanie podjęta decyzja i wypełnione listy to papiery dopiero możemy skierować do sądu w celu rejestracji.
Zakładając hiperoptymistycznie, że papiery będą przygotowane tak, że sąd się nie przyczepi i wyda decyzję o rejestracji, to minimum do czasy rejestracji Stowarzyszenia to jakiś miesiąc, może i więcej.

w OKU nie mamy szans się podeprzeć Stowarzyszeniem, bo optymistycznie zakładając może uda się nabrać formy prawnej w sierpniu

8)
niby stary koń, a jednak z ogromnym sentymentem do zabaw i uciech wszelakich
Awatar użytkownika
Mały brzydki pędrak
Posty: 984
Rejestracja: 24 sty 2006, 19:37
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 11 times

Post autor: Mały brzydki pędrak »

Tak ale do OKA warto byłoby się przejść choćby w celu poznania tych życzliwych nam ludzi. Może podobnie jak w Artbemie na początek dostalibyśmy tz. okres próbny.
Awatar użytkownika
draco
Posty: 2096
Rejestracja: 05 sty 2006, 23:15
Lokalizacja: Warszawa, żona też

Post autor: draco »

Do OKO możemy pójść sie przedstawiać już jako stowarzyszenie. Czekające coprawda na rejestrację, ale już założone. Nastawienie jest do nas pozytywne, bo mieli problem z p. Giedroyciem, który chciał kasy za lekcje go. A teraz każdy będzie mógł przychodzic i grać za darmo z autorytetami. ;) Mam nadzieję, że przekonamy dyrekcję, że warto nam zaufać, bo nie jesteśmy za głośni.
Awatar użytkownika
pinos
Posty: 91
Rejestracja: 23 lut 2007, 12:04
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: pinos »

Rejestracja w KRS to obecnie tydzień - dwa tygodnie. A papiery podobno już są?
Awatar użytkownika
draco
Posty: 2096
Rejestracja: 05 sty 2006, 23:15
Lokalizacja: Warszawa, żona też

Post autor: draco »

Jutro, czyli w środę, o 15 idę na rozmowę do dyrekcji OKO. Zobaczę salę, w której będziemy mogli grać i ustalę termin pierwszego spotkania. Chcą nas od razu na cały rok. Dla bezpieczeństwa chciałbym mieć towarzystwo. Czy znajdą się chętni do odwiedzenia OKO razem ze mną :?: Czekam na odpowiedzi. Najchętniej przez gg.
Awatar użytkownika
Trutu
Posty: 501
Rejestracja: 27 wrz 2006, 15:35
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Trutu »

Czekamy na szczegóły. Trzymam kciuki.
Prezes

...piszę powoli, bo wiem, że czytacie powoli...
Awatar użytkownika
stalker
Posty: 2594
Rejestracja: 24 cze 2004, 23:14
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 32 times
Been thanked: 12 times

Post autor: stalker »

Widziałem Twoje zaproszenie, ale niestety ze względów zawodowych nie dam rady.
Lukasz M. Pogoda | w biblioteczce | zainteresowało mnie
Warszawskie spotkania projektantów i testerów gier planszowych. Chcesz pomóc w testowaniu lub masz swój projekt? Monsoon Group pomoże! Informacje na forum tutaj. Zapraszamy!
Awatar użytkownika
draco
Posty: 2096
Rejestracja: 05 sty 2006, 23:15
Lokalizacja: Warszawa, żona też

Post autor: draco »

Udało się :!:

W ten piątek możemy już spokojnie zawitać do OKO. Mamy do dyspozycji dużą salę, w której zmieści się nawet 50 osób. Na razie w godzinach 17 - 22, ale jeśli byśmy chcieli, to możemy zaczynać wcześniej. Zamknąć musimy o 22, bo OKO ma niestety lokatorów i obowiązuje cisza nocna. Największy problem może być ze stolikami. Są normalne szkolne ławki, ale w ilości około 11.

Jak trafić? - Grójecka 75. Pomiędzy Kinem Ochota a Halą Banacha w białym pałacyku. Sala 20 na piętrze, schodami do góry i na wprost. Na razie będziemy mieli miejsce na całe wakacje, choć OKO chce nas od razu na cały rok. Upoważnieni do odbioru kluczy są na razie ja i pędrak.

OKO prosi o przygotowanie kilku zdań o nas do swojej gazety i dostarczenie na piątek. Myślę, że to zadanie dla kochanych władz stowarzyszenia :D
ODPOWIEDZ