(Warszawa) Wojna o Pierścień - szukamy graczy

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
lorienna
Posty: 2
Rejestracja: 18 lis 2015, 11:14
Been thanked: 1 time

(Warszawa) Wojna o Pierścień - szukamy graczy

Post autor: lorienna »

Cześć mamy Wojnę o Pierścień z dodatkiem Panowie Śródziemia. Gramy już dłuższy czas we dwoje ale szukamy osób do gry w 3 albo 4 osoby. Chętnie poznamy graczy do wspólnej gry, nadal mamy pewne wątpliowści co do zasad gry i chętnie przedyskutowalibyśmy to z innymi graczami. Możemy się spotkać praktycznie na terenie całej Warszawy, albo zaprosić do siebie, mieszkamy w Markach:) Oczywiście jeśli ktoś ma pomysł na granie w inne tytuły, jesteśmy otwarci na propozycje.
Awatar użytkownika
Wintermute
Posty: 945
Rejestracja: 22 wrz 2013, 15:01
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wojna o Pierścień Warszawa szukamy graczy

Post autor: Wintermute »

Moim zdaniem tryb 3 i 4 osobowy to tam na sile dorzucony...
Alien Frontiers, Descent 2ed, D&D: Drizzt, Doom, Dreadfleet, Fortune & Glory+Exp, Ghost Stories, High Command, LOTR LCG, Middle-Earth Quest, Sid Meier's Civilization, Space Hulk, Warhammer Quest ACG, War of the Ring + Exp, Warzone, X-Wing
berem
Posty: 1217
Rejestracja: 26 sie 2008, 14:24
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 5 times

Re: Wojna o Pierścień Warszawa szukamy graczy

Post autor: berem »

Już nagrałem się na 4 osoby w tą grę i z dodatkiem to mogę dołączyć do gry gdyby odbyła się w piątek w klubie na Politechnicę.
Jednak już przepisy się troszkę przykurzyły bo ostatnio wielokrotnie grałem w ten dodatek (też na 4 osoby):
http://www.gry-planszowe.pl/forum/viewt ... 19&t=36845
Jednak na Politechnice ze względu na czas rozgrywki dobrze byłoby zacząć między 16 i 17.
Michciox12
Posty: 27
Rejestracja: 24 lis 2014, 13:32

Re: Wojna o Pierścień Warszawa szukamy graczy

Post autor: Michciox12 »

ja jestem chętny z Warszawy
robertos
Posty: 331
Rejestracja: 16 wrz 2013, 14:13
Been thanked: 2 times

Re: Wojna o Pierścień Warszawa szukamy graczy

Post autor: robertos »

To i ja chętnie zagram
Skipper
Posty: 5
Rejestracja: 23 wrz 2018, 16:21

Re: Wojna o Pierścień Warszawa szukamy graczy

Post autor: Skipper »

Też chętnie bym spróbował zagrać w 4 osoby, ponieważ jak na razie grałem tylko na 2.
berem
Posty: 1217
Rejestracja: 26 sie 2008, 14:24
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 5 times

Re: Wojna o Pierścień Warszawa szukamy graczy

Post autor: berem »

Akurat nie dysponuję tą grą lecz mam dodatek fanowski który umożliwia swobodną grę na 4 osoby i jest ciekawszy niż oryginał:
viewtopic.php?f=19&t=36845
robertos
Posty: 331
Rejestracja: 16 wrz 2013, 14:13
Been thanked: 2 times

Re: Wojna o Pierścień Warszawa szukamy graczy

Post autor: robertos »

A więc jak gdzie i kiedy...
korne
Posty: 116
Rejestracja: 20 lut 2016, 09:03
Has thanked: 5 times
Been thanked: 23 times

Re: (Warszawa) Wojna o Pierścień - szukamy graczy

Post autor: korne »

Ja moze tez bylbym zainteresowany w Warszawie jakby sie juz wyklarowalo miejsce i czas.
PS: ciekawe czy autorka pierwszego posta jeszcze zagląda na forum...
lorienna
Posty: 2
Rejestracja: 18 lis 2015, 11:14
Been thanked: 1 time

Re: (Warszawa) Wojna o Pierścień - szukamy graczy

Post autor: lorienna »

Dużo się dzieło od czasu zamieszczenia posta. Ale widzę,że dużo osób z Warszawy jednak by zagrało. Dorobilismy się dodatku Wojownicy Śródziemia, a oprócz tego gramy w Podróże przez Srodziemie. Jak skończy się epidemia, ponawiam chęć zagrania i poszukiwania osób do gry jednej i drugiej, a także każdej innej :-) Pozdrawiam :-)
Speedy_new
Posty: 793
Rejestracja: 09 gru 2018, 00:19
Has thanked: 11 times
Been thanked: 16 times

Re: (Warszawa) Wojna o Pierścień - szukamy graczy

Post autor: Speedy_new »

Ja chetnie zagram w zadna z tych nie gralem choc Wojne o Pierscien posiadam. Po lockoucie mozemy sie umowic np w Agresorze. Mam tez troche gier innych do ogrania.
jakmis83
Posty: 1176
Rejestracja: 22 maja 2015, 14:31
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 130 times
Been thanked: 141 times

Re: (Warszawa) Wojna o Pierścień - szukamy graczy

Post autor: jakmis83 »

Ja również chętnie zagram.
Moje Gry
Jeśli nie wiesz, jak masz zagrać, poczekaj, aż twojemu przeciwnikowi przyjdzie do głowy jakaś idea. Możesz być pewny, że będzie to idea fałszywa.
Siegbert Tarrasch
jakmis83
Posty: 1176
Rejestracja: 22 maja 2015, 14:31
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 130 times
Been thanked: 141 times

Re: (Warszawa) Wojna o Pierścień - szukamy graczy

Post autor: jakmis83 »

Speedy_new pisze: 06 kwie 2020, 19:41 Ja chetnie zagram w zadna z tych nie gralem choc Wojne o Pierscien posiadam. Po lockoucie mozemy sie umowic np w Agresorze. Mam tez troche gier innych do ogrania.
Sugeruję dokładnie przestudiować instrukcję przed grą.
Moje Gry
Jeśli nie wiesz, jak masz zagrać, poczekaj, aż twojemu przeciwnikowi przyjdzie do głowy jakaś idea. Możesz być pewny, że będzie to idea fałszywa.
Siegbert Tarrasch
Awatar użytkownika
Pisarka
Posty: 508
Rejestracja: 24 kwie 2018, 08:49
Has thanked: 12 times
Been thanked: 31 times

Re: (Warszawa) Wojna o Pierścień - szukamy graczy

Post autor: Pisarka »

jakmis83 pisze: 08 kwie 2020, 07:32 Ja również chętnie zagram.
Jako osoba z chorymi płucami, proszę żebyście się powstrzymali na razie od spotkań.

Niedawno pod oknem przechodził mi tatuś tłumaczący córuni, że nie będzie przestrzegał zaleceń rządu - jeden z ilu to będzie?

Zbyt ciężko chorowałam w tym roku... :( :( :( a przez takich tatusiów właśnie od paru tygodni nie mogę wyjść nawet do pobliskiego sklepu.
„Władca Pierścieni” jest zasadniczo dziełem religijnym i katolickim; początkowo niezamierzenie, lecz w poprawkach świadomie.” — J.R.R. Tolkien
jakmis83
Posty: 1176
Rejestracja: 22 maja 2015, 14:31
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 130 times
Been thanked: 141 times

Re: (Warszawa) Wojna o Pierścień - szukamy graczy

Post autor: jakmis83 »

Pisarka pisze: 08 kwie 2020, 16:19
jakmis83 pisze: 08 kwie 2020, 07:32 Ja również chętnie zagram.
Jako osoba z chorymi płucami, proszę żebyście się powstrzymali na razie od spotkań.

Niedawno pod oknem przechodził mi tatuś tłumaczący córuni, że nie będzie przestrzegał zaleceń rządu - jeden z ilu to będzie?

Zbyt ciężko chorowałam w tym roku... :( :( :( a przez takich tatusiów właśnie od paru tygodni nie mogę wyjść nawet do pobliskiego sklepu.
Ale przecież ktoś tutaj już wspomniał, że jak się skończy epidemia.
Także spokojnie. Przynajmniej ja po robocie siedzę w domu i nigdzie nie wychodzę.
A takich tatusiów jest niestety bardzo dużo :(
Moje Gry
Jeśli nie wiesz, jak masz zagrać, poczekaj, aż twojemu przeciwnikowi przyjdzie do głowy jakaś idea. Możesz być pewny, że będzie to idea fałszywa.
Siegbert Tarrasch
Awatar użytkownika
raj
Administrator
Posty: 5145
Rejestracja: 01 lis 2006, 11:22
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 265 times
Been thanked: 861 times
Kontakt:

Re: (Warszawa) Wojna o Pierścień - szukamy graczy

Post autor: raj »

Tatusiów jak tatusiów. Mnie dobijają staruszki co to "ona się nie boi bo już się nażyła" i popierdziela do sklepu po jedną bułeczkę.
A jak przyjdzie co do czego to pozaraża ludzi i jeszcze zajmie miejsce w szpitalu komuś kto jeszcze się nie nażył.

Więc zdecydowanie PO tym cyrku, też chętnie się umówię na WoPa.
"Jest to gra planszowa. Każdy gracz ma planszę i lutuje nią przeciwnika." - cytat za "7 krasnoludków - historia prawdziwa."

Szukajcie recenzji planszówek na GamesFanatic.pl
ODPOWIEDZ