(Warszawa: Ursynów, Kabaty) Wspólne granie

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
sirwei
Posty: 1653
Rejestracja: 26 gru 2012, 18:29
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times

Re: [Warszawa Ursynów Kabaty] Wspólne granie

Post autor: sirwei »

Dzięki za wczorajszy wieczór. Szczególne podziękowania Paskudnikowi za nieoczekiwaną zamianę miejsc ;) Za tydzień wpadam z kickstarterowym Steampunk Rally. Dorzucę jeszcze Boss Monster i PanicLab na rozgrzanie zwojów :)
Nobody`s perfect, everybody frytki.

Moja kolekcja
Awatar użytkownika
Demoniszcza
Posty: 113
Rejestracja: 21 lip 2014, 15:19

Re: [Warszawa Ursynów Kabaty] Wspólne granie

Post autor: Demoniszcza »

No tak :( Ja za tydzien pracuję do barbarzyńskiej godziny 22... A wszyscy jakieś łakocie przynoszą...

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Maxxx76
Posty: 4007
Rejestracja: 22 lip 2013, 00:34
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Re: [Warszawa Ursynów Kabaty] Wspólne granie

Post autor: Maxxx76 »

Mogę przynieść Listy z Whitechapel, Rialto, Szoguna albo Odkrycia jeśli znajdą się chętni i znajdzie się czas :)
ENDryu
Posty: 814
Rejestracja: 18 lut 2012, 11:20
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 134 times
Been thanked: 27 times

Re: [Warszawa Ursynów Kabaty] Wspólne granie

Post autor: ENDryu »

Paskudnik pisze:Byliby jacyś chętni na takiego ciężkiego suchara jak Le Havre?
Ewentualnie mógłbym przynieść jakieś ine Rosenbergi.
Od listopada jestem z powrotem na Natolinie i na Uwego zawsze chętny, a już w szczególności Le Havre :)
Awatar użytkownika
kaszkiet
Posty: 2805
Rejestracja: 03 maja 2013, 13:06
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 308 times
Been thanked: 525 times

Re: [Warszawa Ursynów Kabaty] Wspólne granie

Post autor: kaszkiet »

Jak myślicie, czy jest sens przychodzić jakoś między 20:30 a 21?
Muszę kłaść rozdwojoną niedawno młodzież i wcześniej raczej nie dam rady wyjść z domu, ale że mam blisko, chętnie bym się ruszył.
Oczywiście mogę przynieść coś ze swoich.

Przy okazji mam sugestię, żeby umieścić dzień tygodnia w tytule wątku.
tomasch
Posty: 675
Rejestracja: 25 sie 2014, 20:20
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1 time

Re: [Warszawa Ursynów Kabaty] Wspólne granie

Post autor: tomasch »

Możesz się wówczas na jakieś maleństwo załapać jeszcze, jak akurat skończy się jakiś większy tytuł

Wysłane z młota Thora, boga grzmotu, przy użyciu sygnałów dymnych
Wysłane z Nokii 3310 przy użyciu Internet Explorera
Awatar użytkownika
Szpak
Posty: 246
Rejestracja: 31 maja 2012, 11:50
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: [Warszawa Ursynów Kabaty] Wspólne granie

Post autor: Szpak »

hej wszystkim, wygląda na to, że przyszły czwartek u mnie znowu odpadnie, ale może ma ktoś ochotę na spontaniczne spotkanie jutro? jestem dostępny od 10 do 16 i może być ciepło-zimno.

Mam zarówno kilka tytułów na dwie osoby (Zimna Wojna, Battles of Westeros, Wojna o pierścień, Bitwa pięciu armii, AGOT LCG) lub też coś innego na 3 lub 4 (Martwa Zima, planszowa Gra o Tron z rozszerzeniami do wyboru itp.)

Jeśli ktoś byłby zainteresowany, to piszcie i ew. tu jest mój mail: n.marceli@gmail.com
Moja kolekcja: http://bit.ly/2dJgLM3
Magggie
Posty: 135
Rejestracja: 25 wrz 2016, 11:26
Lokalizacja: Warszawa (Natolin)

Re: [Warszawa Ursynów Kabaty] Wspólne granie

Post autor: Magggie »

@kaszkiet: jeśli Ty albo ktoś inny weźmie grę, która w godzinkę się zmieści to jak najbardziej. Ostatnio nam tak wyszło, że pod koniec właśnie godzina z kawałkiem nam została i w coś krótkiego graliśmy.

Tak sobie pomyślałam, że jak jeszcze parę razy uda nam się w sporej grupie wpaść, to może spróbuję pogadać z Ciepło-Zimno, czy nie byliby w stanie w ten jeden dzień nam trochę przedłużyć godzin otwarcia. Ale najpierw miejmy argument naszej liczności i systematyczności ;)

Odnośnie zmiany tytułu wątku, to niestety nie jestem w stanie tego zrobić technicznie. Z jednej strony fajnie, gdyby ten czwartek w tytule się pojawił, ale z drugiej strony może będą powstawały również pozaczwartkowe inicjatywy tak powyższa Enigmatica. I to by był fajny znak, że ursynowska społeczność żyje :)

@Enigmatic: Myślałam, że może się uda, ale jednak nie dam rady dziś. Mam nadzieję, że mimo wszystko uda się jakąś ekipę zebrać :)
agath.
Posty: 6
Rejestracja: 16 paź 2016, 13:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Warszawa Ursynów Kabaty] Wspólne granie

Post autor: agath. »

Hej,
Ja i mój chłopak też bylibyśmy chętni na wspólne granie, mamy po 24 lata. Możemy po godzinie 17:00 w poniedziałki, środy i piątki, ze względu na to, że pracuję na zmiany.
Na razie nie mamy swoich gier, ale planujemy to zmienić w najbliższym czasie :)
Awatar użytkownika
Wintermute
Posty: 945
Rejestracja: 22 wrz 2013, 15:01
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Warszawa Ursynów Kabaty] Wspólne granie

Post autor: Wintermute »

@Enigmatic - dzis niestety nie dam rady, ale jak szukasz przeciwnika do Bitwy Pieciu Armii to ja chetnie:)
Alien Frontiers, Descent 2ed, D&D: Drizzt, Doom, Dreadfleet, Fortune & Glory+Exp, Ghost Stories, High Command, LOTR LCG, Middle-Earth Quest, Sid Meier's Civilization, Space Hulk, Warhammer Quest ACG, War of the Ring + Exp, Warzone, X-Wing
Awatar użytkownika
kaszkiet
Posty: 2805
Rejestracja: 03 maja 2013, 13:06
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 308 times
Been thanked: 525 times

Re: [Warszawa Ursynów Kabaty] Wspólne granie

Post autor: kaszkiet »

Magggie pisze:@kaszkiet: jeśli Ty albo ktoś inny weźmie grę, która w godzinkę się zmieści to jak najbardziej. Ostatnio nam tak wyszło, że pod koniec właśnie godzina z kawałkiem nam została i w coś krótkiego graliśmy.

Tak sobie pomyślałam, że jak jeszcze parę razy uda nam się w sporej grupie wpaść, to może spróbuję pogadać z Ciepło-Zimno, czy nie byliby w stanie w ten jeden dzień nam trochę przedłużyć godzin otwarcia. Ale najpierw miejmy argument naszej liczności i systematyczności ;)
A o której się zbieracie? Lokal jest zamykany o 22?
Jeśli by się udało przeciągnąć do 23, to chętnie z większym prawdopodobieństwem bym wpadał na jakąś półtoragodzinną grę.
Zobaczę jak się ułoży w tym tygodniu, ale na razie 20:30 to najwcześniej jak mogę wyruszyć z domu.
Awatar użytkownika
Demoniszcza
Posty: 113
Rejestracja: 21 lip 2014, 15:19

Re: [Warszawa Ursynów Kabaty] Wspólne granie

Post autor: Demoniszcza »

Wintermute pisze:@Enigmatic - dzis niestety nie dam rady, ale jak szukasz przeciwnika do Bitwy Pieciu Armii to ja chetnie:)
A brakujący żeton zabrałeś w końcu... Krążył mi gdzieś po biurku jakieś parę miesięcy :D
Awatar użytkownika
Demoniszcza
Posty: 113
Rejestracja: 21 lip 2014, 15:19

Re: [Warszawa Ursynów Kabaty] Wspólne granie

Post autor: Demoniszcza »

agath. pisze:Hej,
Ja i mój chłopak też bylibyśmy chętni na wspólne granie, mamy po 24 lata. Możemy po godzinie 17:00 w poniedziałki, środy i piątki, ze względu na to, że pracuję na zmiany.
Na razie nie mamy swoich gier, ale planujemy to zmienić w najbliższym czasie :)
Jak dla mnie każdy dzień jest dobry na granie ;) Więc można i w poniedziałek, środę lub piątek coś organizować... Poza najbliżym tygodniem niestety... Cały tydzień do 22 siedzę w pracy ;(
agath.
Posty: 6
Rejestracja: 16 paź 2016, 13:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Warszawa Ursynów Kabaty] Wspólne granie

Post autor: agath. »

Demoniszcza pisze:
agath. pisze:Hej,
Ja i mój chłopak też bylibyśmy chętni na wspólne granie, mamy po 24 lata. Możemy po godzinie 17:00 w poniedziałki, środy i piątki, ze względu na to, że pracuję na zmiany.
Na razie nie mamy swoich gier, ale planujemy to zmienić w najbliższym czasie :)
Jak dla mnie każdy dzień jest dobry na granie ;) Więc można i w poniedziałek, środę lub piątek coś organizować... Poza najbliżym tygodniem niestety... Cały tydzień do 22 siedzę w pracy ;(
Ok, to jakby co jesteśmy chętni. Będę śledzić ten wątek i czekać na info kiedy kto może i chce :) Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Wintermute
Posty: 945
Rejestracja: 22 wrz 2013, 15:01
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Warszawa Ursynów Kabaty] Wspólne granie

Post autor: Wintermute »

Demoniszcza pisze:
Wintermute pisze:@Enigmatic - dzis niestety nie dam rady, ale jak szukasz przeciwnika do Bitwy Pieciu Armii to ja chetnie:)
A brakujący żeton zabrałeś w końcu... Krążył mi gdzieś po biurku jakieś parę miesięcy :D
Dawno juz:)

I nie musimy spinac sie na czwartki zawsze. Po prostu jak ktos ma ochote to niech pisze kiedy moze.
Alien Frontiers, Descent 2ed, D&D: Drizzt, Doom, Dreadfleet, Fortune & Glory+Exp, Ghost Stories, High Command, LOTR LCG, Middle-Earth Quest, Sid Meier's Civilization, Space Hulk, Warhammer Quest ACG, War of the Ring + Exp, Warzone, X-Wing
Awatar użytkownika
Paskudnik
Posty: 1431
Rejestracja: 06 cze 2014, 16:49
Lokalizacja: Ergsun-Tuek
Has thanked: 11 times
Been thanked: 3 times

Re: [Warszawa Ursynów Kabaty] Wspólne granie

Post autor: Paskudnik »

sirwei pisze:Dzięki za wczorajszy wieczór. Szczególne podziękowania Paskudnikowi za nieoczekiwaną zamianę miejsc ;)
Nie no, to ja dziękuję! :D

Również dziękuję wszystkim za czwartkowe spotkanie - było mi bardzo miło z Wami zagrać / posiedzieć przy stoliku ameritraszowym, choć jak widzicie, długo mi zajęło dojście do siebie po wchłonięciu dawki promieniowania wydobywającej się z pudła z napisem "Warhammer cośtam" :twisted:

Ze swojej strony - będę kontynuował tradycję zapoznawania nieznających z najważniejszymi sucharami grami - jeszcze parę tytułów mi zostało i będę je sukcesywnie przynosił. W najbliższy czwartek zagrałbym bardzo chętnie w oryginalną Pandemię (może być z pierwszym dodatkiem - czas gry 45-60 minut, więc powinno się udać wstrzelić), jako odtrutkę po wersji Cthulhu (BTW, Pandemic:Cthulhu to moim zdaniem odpowiedź na pytanie "jak zepsuć dobrego suchara" :mrgreen:) :P

UPDATE: Aaa, i jeszcze najważniejsze: nie jestem ograniczony do czwartku i można mnie wyciągać w zasadzie we wszystkie dni z wyjątkiem piątku na jakiegoś fajnego eurosa (zwłaszcza "Rosenbergi") - chyba najchętniej nd-pon-wt. Na PW mogę też wysłać, co mam w swojej kolekcji a trochę już mam. Na partyjkę Le Havre można po mnie dzwonić nawet w środku nocy ;)
Nie gram w gry, których nie lubię a lubię tylko te gry, w które już grałem :P
Konioczynka
Posty: 154
Rejestracja: 15 sty 2015, 17:36
Lokalizacja: Warszau

Re: [Warszawa Ursynów Kabaty] Wspólne granie

Post autor: Konioczynka »

Ursus/Włochy Śpi, na Le Havre ja się podpisuje ręcyma i nogyma.
Magggie
Posty: 135
Rejestracja: 25 wrz 2016, 11:26
Lokalizacja: Warszawa (Natolin)

Re: [Warszawa Ursynów Kabaty] Wspólne granie

Post autor: Magggie »

Jako, że już wtorek, to może czas na małe podsumowanie organizacyjne.

W tym tygodniu też w czwartek się widzimy, o 18.00 w Ciepło-Zimno. Zrobiliśmy rezerwację od razu po ostatnim spotkaniu. Ale jeśli większości będzie pasował inny dzień, to możemy to przegadać i zmienić - jak najbardziej.

Jeśli ktoś z osób, które nie były ostatnio, planuje wpaść, to dajcie znać pliiis :)

Z gier, które zostały zadeklarowane do tej pory mamy (wpisałam deklarowany czas gry, żeby mieć jakąś orientację, choć mi chyba w żadną grę nie udało się w tym spodziewanym czasie zmieścić ;) ):
krótkie:
1. Boss Monster (ok. 20 min, 2-4 os.)
2. Panic Lab (ok. 30 min, 2-10 os.)
3. Taluva (ok. 40 min, 2-4 os.)
średnie:
4. Rialto (ok. 45 min., 2-5 os.)
5. Tokkaido (zgłoszone poza forum, ok. 45 min, 2-5 os.)
6. Steampunk Rally (ok. 60 min, 2-8 os.)
7. Odkrycia (ok. 60 min, 2-4 os.; o ile chodzi o Lewis i Clarka)
długie:
8. Listy z Whitechapel (ok. 120 min, 2-6 os.)
9. Szogun (ok. 150 min, 3-5 os.)
10. Le Havre (ok. 150 min, 1-5 os.)

Obstawiam, że nie we wszystko uda się zagrać. Pewnie w miarę realnie to na te 4 godziny to dla jednej osoby wychodzi jedna długa albo średnia + krótka. To już Wasza decyzja, czy chce się Wam wszystko tachać, czy część na kolejny raz :)
Awatar użytkownika
Maxxx76
Posty: 4007
Rejestracja: 22 lip 2013, 00:34
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Re: [Warszawa Ursynów Kabaty] Wspólne granie

Post autor: Maxxx76 »

Może zróbmy zapisy, będzie prościej :-D
Awatar użytkownika
Demoniszcza
Posty: 113
Rejestracja: 21 lip 2014, 15:19

Re: [Warszawa Ursynów Kabaty] Wspólne granie

Post autor: Demoniszcza »

No jeszcze bilety zacznij sprzedawać [emoji1]
Awatar użytkownika
Maxxx76
Posty: 4007
Rejestracja: 22 lip 2013, 00:34
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Re: [Warszawa Ursynów Kabaty] Wspólne granie

Post autor: Maxxx76 »

Kurczę, czytasz mi w myślach :-D
Magggie
Posty: 135
Rejestracja: 25 wrz 2016, 11:26
Lokalizacja: Warszawa (Natolin)

Re: [Warszawa Ursynów Kabaty] Wspólne granie

Post autor: Magggie »

Ale kasa nie do Maxxxowej kieszeni tylko na nowe super gry dla naszej drużyny :P
Awatar użytkownika
Demoniszcza
Posty: 113
Rejestracja: 21 lip 2014, 15:19

Re: [Warszawa Ursynów Kabaty] Wspólne granie

Post autor: Demoniszcza »

I cały misterny plan wziął w łeb [emoji14]
Awatar użytkownika
Maxxx76
Posty: 4007
Rejestracja: 22 lip 2013, 00:34
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Re: [Warszawa Ursynów Kabaty] Wspólne granie

Post autor: Maxxx76 »

Odkuję się :-)
Mogę przynieść albo Rialto, albo Listy, albo Odkrycia.
Magggie
Posty: 135
Rejestracja: 25 wrz 2016, 11:26
Lokalizacja: Warszawa (Natolin)

Re: [Warszawa Ursynów Kabaty] Wspólne granie

Post autor: Magggie »

To ja osobiście byłabym za Rialto. Patrzę pod kątem czysto praktycznym ;)
Ale niechże inni się też wypowiedzą :)
ODPOWIEDZ