(Świecie nad Wisłą) - ktoś chętny

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
gregoff
Użytkownik wspierający
Has thanked: 12 times
Been thanked: 7 times

(Świecie nad Wisłą) - ktoś chętny

Post autor: gregoff » 20 maja 2016, 14:15

Witam. Grzegorz lat 32

Szukam ludzi do grania w w gry planszowe w okolicach Świecia nad Wisłą, Grudziądza, Chełmna ewentualnie Tucholi:)

- Aeroplany - Pionierzy lotnictwa,
- Metallum,
- Tikal,
- Sztuka Wojny

Doświadczenie raczej mizerne jeśli chodzi o nowoczesne gry planszowe, ale chętnie się nauczę:) Planuje kiedyś wybrać się na noc planszówek do Bydgoszczy organizowanym przez Centrum Gier Pegaz.

Ogólnie zapraszam zainteresowanych o kontakt.

gregoff
Użytkownik wspierający

Re: [Świecie nad Wisłą] - ktoś chętny

Post autor: gregoff » 17 lip 2019, 20:13

Podbijam temat. Kolekcja się rozrosła a do tego mam jeszcze jednego znajomego ze Świecia plus chętnego z Chełmna do dołączenia. Również w Grudziądzu jest mała grupa fanów gier (Grupa FB Grodzinka) z która miałem okazję zagrać. Czasami jeździmy do Bydgoszczy gszie kilku zapaleńców jest skupionych wokół sklepu Centrum Gier Pegaz oraz grup FB: Planszówki Bydgoszcz i Planszówki Fordon.

Gdyby był ktoś zainteresowany chcemy zacząć organizować regularne spotkania w Bibliotece Świeckiej po rozpoczęciu nowego roku szkolnego.

kmd7
Użytkownik wspierający
Has thanked: 1 time
Been thanked: 6 times

Post autor: kmd7 » 18 lip 2019, 19:44

Wyrażę ostrożne ;) zainteresowanie, bo jednak do Świecia mam kawałek. Już chętniej byłbym za Bydgoszczą. Ale to też zależy od wielu czynników, głównie wolnego czasu. Jak regularne miałyby być te spotkania w bibliotece? A kiedy spotykacie się w Pegazie?

kelvar
Użytkownik wspierający
Has thanked: 5 times
Been thanked: 6 times

Post autor: kelvar » 20 lip 2019, 14:07

gregoff pisze:
17 lip 2019, 20:13
Również w Grudziądzu jest mała grupa fanów gier (Grupa FB Grodzinka) z która miałem okazję zagrać.
Nie tylko FB Grodzinka w Grudziądzu (Grodzinka to bardziej inicjatywa do spotkań rodziców mających dzieci - dzieci się bawią, rodzice grają, ogarniają pociechy itp. - super sprawa jeśli ktoś zna temat ;).
Spotkania były co piątek (o w miarę wczesnych godzinach - typowo dla małych dzieci z mamami, ale i tatowie bywają :P). W wakacje są mniej regularne (w ten piątek było:D).

Jakieś spotkania też są organizowane przez inną grupę FB (skład podobny w sumie :P): Grudziądz: planszówki gry planszowe, grybezpradu. Tam różnie bywa, czasami cisza,czasami coś się dzieje częściej ;)

Z miejscem do grania w Grudziądzu (mimo, że nie całe środowisko znam, więc pewnie jest jeszcze lepiej:P) jest nie mało (Grodzinka - w roku szkolnym w Klubie Osiedlowym Epicentrum, były spotkanie w Centrum Informacji Turystycznej -> w "Room`ie", ja zapraszałem do siebie do "mini świetlicy" którą mam wraz z kancelarią dostępną, jedna z kawiarni chyba jest otwarta na spotkania bo też robiła, a do tego miejsca "bardziej prywatne" -> mieszkania). Więc jak ktoś jeszcze nie bywał i ma ochotę pograć w Grudziądzu - nie ma problemu (sam zapraszam:P).

Ps. ze Świecia nie daleko :P
Ps. 2. I znajdą się zarówno klimaty suche, euro, imprezowe, a i dobre ameri jak ktoś lubi - to dla mnie super :D

gregoff
Użytkownik wspierający

Re: (Świecie nad Wisłą) - ktoś chętny

Post autor: gregoff » 21 lip 2019, 09:57

Zapomniałem wspomnieć o tej drugiej grupie. Tez jestem członkiem oczywiście😊

Ogólnie gdy wybudują w końcu ta S5 to będzie jeszcze szybciej aby dojechać😊

Ja na spotkania mam niestety raczej czas raz w miesiącu i nie zawsze wszystkim pasuje, dlatego też staram się zbudować jak największy możliwy zasięg graczy w tym regionie😊

gregoff
Użytkownik wspierający

Post autor: gregoff » 10 wrz 2019, 10:55

Pierwsze spotkanie przy planszy w Świeciu.

14 września Sobota Biblioteka Miejska w Świeciu. Początek od godziny 9:00, zakończenie między 13 a 14.

gregoff
Użytkownik wspierający

Post autor: gregoff » 25 wrz 2019, 11:54

5 pazdziernika jest organizowana Noc Planszówek w Miejskiej Bibliotece Publicznej.

Start od 19:00.

ODPOWIEDZ